Pagal temą

Grožis ir sveikatingumasGrožio salonų, SPA įrangaGrožis ir sveikataOdos grožis ir sveikataKosmetikaSPA paslaugosSportas ir sveikataSveikas maistasKita su medicina susijusi veiklaFondai, organizacijosMokslo, mokymo įstaigosMama ir vaikasVeterinarijaMedicininiai tyrimaiDiagnostikaMedicininiai tyrimaiMedicinos įranga, medžiagosDezinfekcijos priemonės ir įrangaHigiena ir sveikataKlausa, otorinolaringologijaČiužiniaiApranga ir avalynė medikamsMedicinos įranga ir priemonėsNeįgaliųjų, reabilitacinė, slaugos įrangaOdontologijos įranga ir medžiagosAkiniai, lęšiaiOdontologijaDantų protezų gamybaDantų implantacija, protezavimasOdontologijos įranga ir medžiagosOdontologijaOrtodontijaVaikų odontologijaOptika, akių gydytojaiAkių sveikataAkiniai, lęšiaiPrivačios gydymo įstaigosPodologijaMoters sveikataAlergijaAusų, nosies, gerklės ligosChirurgijaDantų protezų gamybaDantų implantacija, protezavimasDermatovenerologijaOdos grožis ir sveikataSveika mitybaEndokrinologiaEstetinė medicinaVirškinimo ligosGenetikai, konsultacijos ir tyrimaiGeriatrai, gerontologaiUžkrečiamosios ligos, profilaktikaDiagnostikaŠirdies ligosKosmetinė dermatologijaKraujagyslių chirurgijaLazerinė medicinaLogopedaiMoters sveikataManualinė terapija, osteopataiMasažaiMedicininiai tyrimaiApie sveikatąNeurochirurgijaNeurologijaOdontologijaAkių sveikataOnkologijaOrtopedijaPlastinė chirurgijaAktualijosProktologijaProfilaktiniai sveikatos patikrinimaiPsichologijaPlaučių ligosReumatologijaReabilitacija, sanatorinis gydymasSkausmo medicinaSkiepaiSlauga, ligonių priežiūraŠeimos gydytojaiPriklausomybių gydymasVyro sveikataVaikų odontologijaVaikų sveikataVidaus ligų gydytojai, terapeutaiVaistinės, farmacijos įmonėsMaisto papildai, vitaminaiVaistai, farmacijaVaistažolės - sveikatai iš gamtosVaistai, farmacijaViešosios gydymo įstaigosAmbulatorijos, medicinos punktaiSlauga ir globaGreitoji medicinos pagalbaLigonių kasosPoliklinikos, pirminės sveikatos priežiūros centraiReabilitacija, sanatorinis gydymasSkausmo medicinaSlauga, ligonių priežiūraSocialinės paslaugos

Kas ieško, tas randa: akupunktūra išgydo ligas, prieš kurias „tradicinė“ medicina - bejėgė

2017 m. vasario 14 d.

Ar žinojote, kad nutukimą, daugelį skausmų, lėtinio nuovargio sindromą, stresą, imuninės sistemos nusilpimą, virškinimo ir endokrinines ligas, priklausomybę nuo vaistų, rūkymo, alkoholio sėkmingai išgydo akupunktūra? Beje, ji dar gali atjauninti veido odą, išgydyti aknę ir padėti esant nudribusioms pažandėms ir paakiams bei dvigubam pagurkliui… Skamba neįtikėtinai, tačiau sėkmingos pacientų istorijos tai tik iškalbingai patvirtina.

Visgi nepaisant išgijimo istorijų, Rytų medicina pas mus dar nėra lygiavertis tradicinės medicinos partneris ir gana sunkiai skinasi kelią į gydymo centrus.

„Rytuose žmogus suvokiamas kaip neatsiejama gamtos dalis, egzistuojanti pagal gamtos dėsnius ir priklausoma nuo aplinkos poveikio, kaip energetinė būtybė, kurios kūnas, protas, jausmai ir dvasia neatsiejami. O Vakaruose įsitvirtino mechaninis realybės modelis, pagal kurį medikai ir mokslininkai studijavo žmogaus kūno dalis, atskirus organus, jų funkcionavimą ir patologijas“,- Rytų ir Vakarų medicinos skirtumus aiškina „Sugihara“ Grožio Terapijos ir Chirurgijos Klinikos Rytų medicinos gydytoja Gražina Paliokienė, akupunktūrą studijavusi Anglijoje.

Gydytojos teiraujamės apie tūkstančius metų siekiančias akupunktūros tradicijas bei galimybes padėti net ir tada, kai „tradicinė“ medicina nuleidžia rankas.

– Kodėl akupunktūra ir kiti Rytų medicinos metodai taip sunkiai integruojasi į Vakarų mediciną?

– Didžiąja dalimi sunkų Rytų medicinos kelią Vakaruose nulėmė per amžius gyvavę mąstymo skirtumai. Ten, kur vakariečiai linkę mastyti linijiniu būdu, rytiečiai mato bendrą vaizdą. Todėl Vakaruose įsitvirtino mechaninis realybės modelis, pagal kurį medikai ir mokslininkai studijavo žmogaus kūno dalis, atskirus organus, jų funkcionavimą ir patologijas. Gydymą formavo požiūris, kad žmogaus organizmą valdo cheminiai procesai, todėl daug dėmesio buvo skiriama vaistų, veikiančių cheminius procesus, paieškai. Viskas, ko negalimo pačiupinėti ir išmatuoti, buvo priskiriama mistikai.

Rytuose žmogus suvokiamas kaip neatsiejama gamtos dalis, egzistuojanti pagal gamtos dėsnius ir priklausoma nuo aplinkos poveikio, kaip energetinė būtybė, kurios kūnas, protas, jausmai ir dvasia neatsiejami. Gydymui didelę įtaką darė energetinis holistinis modelis, pagal kurį Visata, tame tarpe ir Žemė bei visa, kas joje gyva ir negyva, paklūsta tiems patiems dėsniams ir egzistuoja gyvybinės energijos (chi – Kinijoje, prana – Indijoje, ki – Japonijoje, ka- Egipte) dėka. Gydymo metodai, tame tarpe ir akupunktūra, vystėsi ieškant būdų, kaip paveikti žmogaus energetinius procesus.

Kartu su garsiąja Einšteino formule, iš esmės įrodančia, kad visa materija yra energija, bei su naujausiais kvantinės fizikos atradimais, pamažu keičiasi mūsų realybės samprata. Jau suvokiame, kad be energijos neįmanomas joks cheminis procesas. Visa, kas aplinkui mus, ir visa, kas mumyse, egzistuoja tik energijos dėka. Be energijos negalėtų vykti jokie procesai, palaikantys mūsų gyvybines funkcijas, mąstymą, emocijas. Matuojame šilumą, skaičiuojame kalorijas, darome elektrokardiogramas, encefalogramas ir pan. Tačiau iš tiesų apie energetinius savo organizmo procesus žinome labai nedaug. Nežinomybė, nesupratimas yra skeptinių pažiūrų į tokius gydymo metodus kaip akupunktūra pagrindas.

Nepaisant to, kad Pasaulio sveikatos organizacija oficialiai pripažino akupunktūrą ir paragino integruoti ją į šiuolaikinę mediciną, o eilėje Europos universitetų jau dėstoma ne tik Vakarų, bet ir tradicinė senoji Rytų šalių medicina, akupunktūra, kaip ir kitos Rytų medicinos gydymo paslaugos, sunkiai integruojasi į nacionalines sveikatos apsaugos sistemas. Dažniausiai jos teikiamos privačiose gydymo įstaigose. Manau, kad nemažas vaidmuo čia tenka milžiniškos farmacijos pramonės interesams.

– Kokias ligas galima pagydyti akupunktūra? Kokias gydo veiksmingiausiai?

– Akupunktūra galima gydyti visas ligas, kadangi į biologinių taškų stimuliavimą organizmas atsako mobilizuodamas savo gydomąsias galias. Suaktyvėja energijos ir skysčių cirkuliavimas, pagerėja organizmo išsivalymas, pažeistų organų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, subalansuojama endokrininė ir nervų sistema. 2003 metais Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė ligų, kurias veiksminga gydyti akupunktūra, sąrašą. Jame įvairių ligų, sindromų ir simptomų yra daugiau nei šimtas.

Akupunktūra labai veiksminga gydant įvairios kilmės stuburo, sąnarių, raiščių ir raumenų skausmus, stuburo osteochondrozę su įvairiomis jos išraiškomis – galvos, kaklo ir nugaros skausmais, galvos svaigimu, rankų tirpimu, sąnarių uždegimus, osteoartrozę, reumatoidinį poliartritą, neuritus, neurozę, neurodermitus ir kitas odos ligas, lėtinio nuovargio sindromą, stresą, imuninės sistemos nusilpimą, virškinimo ir endokrinines ligas, priklausomybę nuo vaistų, rūkymo, alkoholio. Plačiai naudojama kosmetinė veido akupunktūra, kuri ne tik atjaunina veido odą, bet ir padeda esant nudribusioms pažandėms ir paakiams, aknei, dvigubam pagurkliui, nosies ar veido raudonumui.

Akupunktūra gali būti pagrindinė gydymo priemonė arba ji gali būti taikoma kaip pagalbinė kartu su įprastomis gydymo priemonėmis. Gydymas akupunktūra labai efektyvus, kai asmuo laiku kreipiasi pagalbos, laikosi gydytojo nurodymų ir dėl sveikatos pasirengęs pakeisti savo gyvenimo būdą. Tačiau dauguma mano pacientų negaluoja jau ne vienerius, o kartais ir ne vieną dešimtį metų, nenori, o kartais ir negali keisti savo gyvenimo būdo, įpročių, išeiti iš stresinio darbo ar įtemptos aplinkos, atsisakyti gyvūnėlio, kuriam alergiškas. Tokiais atvejais gydymas trunka ilgiau. Sakoma, net jeigu akupunktūra ir negali išgydyti, ji iš esmės pagerina gyvenimo kokybę.

– Gal galėtumėte pakomentuoti konkrečių atvejų gydymą?

– Noriu pateikti keletą gydymosi akupunktūra pavyzdžių. Labai svarbu žinoti, kad kiekvienam pacientui yra rekomenduojama jam tinkanti dieta, kvėpavimo, fiziniai pratimai, patarimai dėl gyvenimo ir atsipalaidavimo būdo ir pan. Keičiasi gydytojai ir jų teorijos, tačiau gamtos dėsniai yra amžini. Žmogui reikia tinkamo maisto ir deguonies, kad pasikrautų energija, pakankamai miego poilsiui, judėjimo, kad nesutriktų skysčių ir energijos cirkuliacija ir mokėjimo atsipalaiduoti po įtempto darbo ir stresinių situacijų. Didėjant aplinkos užterštumui išeitis viena – stiprinti savo imunitetą.

Jauna 35 m. moteris kreipėsi dėl sunkių panikos priepuolių, kurių metu kankino nerimas, gerklės spazmai, tachikardija, pykinimas, galvos skausmai ir svaigimas. Panikos priepuoliai prasidėjo prieš 3 metus po stresinės situacijos šeimoje. Gydėsi pas neuropatologą. Naudojo stiprius antidepresinius ir psichotropinius vaistus. Nuo vaistų sutriko kepenų veikla, todėl ieškojo natūralaus gydymo būdo.
Jau po 1 procedūros pasijuto geriau, panikos priepuoliai žymiai susilpnėjo, po 3 procedūrų panikos priepuoliai nebepasikartojo, po 5 procedūrų gydymas nutrauktas, kadangi pacientė jautėsi gerai.

53 metų moteris skundėsi bendru silpnumu, nemiga, galvos skausmais, nesugebėjimu susikaupti, kankino virškinimo problemos. Moteris patyrė daug įtampų, atvyko į Lietuvą dirbti iš užsienio, pasikeitė gyvenimo būdas, maistas, darbo sąlygos ir pan. Savo šalyje ji gydėsi akupunktūra, todėl kai pasijuto blogai ieškojo akupunktūristo. Po 3 procedūrų pasijuto geriau, po 5 procedūrų susireguliavo miegas, po 7 procedūrų jautėsi visiškai sveika.

26 m. vaikinui dėl stresinės situacijos darbe pašlijo sveikata. Sutriko miegas, kankino galvos skausmai ir skausmas širdies plote. Draugas patarė gydytis akupunktūra. Jau po pirmo seanso savijauta žymiai pagerėjo. Po trijų seansų organizmas visiškai atsistatė.

50 m. moteris kreipėsi dėl bendro silpnumo, nuovargio, nesugebėjimo koncentruotis. Sutriko miegas, kamavo galvos skausmai. Negalavimai buvo susiję su stresu ir dideliu darbo krūviu. Gydytojas ligos nerado, kadangi visi atlikti tyrimai buvo normos ribose. Jautėsi vis prasčiau, todėl nusprendė pabandyti gydytis akupunktūra. Po 3 procedūrų pasijuto geriau, po 5 procedūrų jautėsi fiziškai ir psichologiškai tvirtesnė, nebeturėjo miego problemų. Po 7 procedūrų jautėsi visiškai sveika.

Jauna 36 m. moteris kreipėsi dėl dešinės veido pusės dalinio paralyžiaus ir dešinės rankos nejautros. Prieš 8 mėnesius pajuto, kad sunku buvo užmerkti dešinę akį. Kreipėsi pas gydytoją. Nepaisant gydymo po 3 mėnesių nebejautė dešinės veido pusės, o po kelių savaičių ir dešinės rankos. Gydėsi pas neuropatologą. Visi atlikti tyrimai, tame tarpe kompiuterinė tomografija, buvo normos ribose. Nepaisant gydymo savijauta negerėjo, todėl nusprendė pabandyti gydytis akupunktūra.
Po 1 akupunktūros procedūros rankos nejautra praėjo, po 3 procedūrų savijauta žymiai pagerėjo, tačiau vis dar buvo nejautri dešinio skruosto viršutinė dalis. Po 5 procedūrų nebeturėjo jokių nusiskundimų.

21 m. vaikinui prieš savaitę pradėjo skaudėti galvą, naktį negalėjo miegoti dėl stipraus geliančio skausmo sprando srityje. Ryte nebejautė liežuvio, vėliau ir dešinės veido pusės. Kreipėsi pas gydytoją, buvo diagnozuotas dalinis veido paralyžius dėl veido nervo uždegimo ir paskirtas gydymas. Kadangi savijauta negerėjo, kreipėsi dėl gydymo akupunktūra. Po 1 akupunktūros procedūros savijauta žymiai pagerėjo, po 3 procedūrų veido raumenų funkcija visiškai atsistatė ir gydymas buvo nutrauktas.

56 m. vyras užsienietis kartu su draugais keliavo po Lietuvą. Čia jam atsinaujino senos bėdos su stuburu, kadangi turi tarpslankstelinio disko išvaržą. Skausmai buvo tokie stiprūs, kad negalėjo pajudėti. Kreipėsi dėl gydymosi akupunktūra, nes taip gydėsi savo tėvynėje. Po 1 procedūros skausmas aprimo ir jis pagaliau galėjo išsimiegoti. Po 3 procedūrų galėjo laisvai judėti ir vykti į savo namus.

Jauną 29 m. moterį vargino silpnumas, kūno virpulys, prakaitavimas, menstruacijų sutrikimas, galvos svaigimas ir skausmai smilkinių srityje, silpnėjo ir slinko plaukai. Ji naudojo skydliaukės hormonus dėl autoimuninės skydliaukės ligos. Antikūnų prieš skydliaukės peroksidazę skaičius buvo labai aukštas ir viršijo 2000 (ATPO norma iki 35,0 IU/ml). Po 3 procedūrų pacientė pasijuto geriau, po 5 procedūrų žymiai sumažėjo antikūnų skaičius, po 7 procedūrų gydymas buvo nutrauktas, kadangi pacientė jautėsi gerai. Jau metai, kai ji po gydymo akupunktūra nenaudoja jokių vaistų.

34 metų vyras kreipėsi dėl priklausomybės nuo alkoholio gydymo. Alkoholį vartojo nuo ankstyvos jaunystės, tėvas buvo alkoholikas. Pastaruoju metu prarasdavo darbą dėl ilgadienių gėrimų. Gydytis akupunktūra patarė draugas, kuris gydėsi nuo rūkymo ir jam padėjo 1 procedūra. Po akupunktūros procedūros paprašiau pranešti, kaip sekasi ir, jeigu reikės, vėl kreiptis pagalbos. Po pusmečio jis atsiuntė gydytis kitą savo draugą, kurio prašė pranešti, kad jis šiuo metu dirba užsienyje ir visiškai atsikratė savo priklausomybės.

41 metų moteris kreipėsi dėl antsvorio. 1,68 m. ūgio moteris svėrė 89 kg. Šeimoje motina ir senelė serga diabetu, todėl moteris susirūpino dėl savo sveikatos. Pirmiausiai buvo atlikta ausies akupunktūros procedūra, siekiant sumažinti apetitą. Sumažėjus apetitui moters svoris sumažėjo 5 kg. per mėnesį. Tuomet buvo atlikta bendra ausies ir tradicinės kinų medicinos akupunktūra, siekiant sureguliuoti medžiagų apykaitos procesus. Moteris per mėnesį numetė dar 4 kg. Po 3 mėn. pakartojome kursą ir moters svoris sumažėjo dar 2 kg.

– Ar visiems pacientams tinka gydymas akupunktūra?

– Akupunktūra yra vienas saugiausių gydymo būdų. Kadangi tai nemedikamentinis gydymo būdas, išvengiama nepageidaujamų reakcijų ir priklausomybės nuo vaistų. Biologiškai aktyvūs taškai nenaudojami ten, kur oda pažeista, pav. atvira žaizda, bėrimas, hematoma, infekcija ar pan., taip pat kai kurių taškų negalima naudoti esant nėštumui. Negalima naudoti akupunktūros žmonėms alergiškiems metalui ar jo sudėtinėms dalims, nepatartina gydytis akupunktūra sergant kraujo krešėjimo sutrikimo ligomis, epilepsija ar esant nekontroliuojamiems traukuliams.

Tradicinė kinų akupunktūra stimuliuoja skysčių cirkuliaciją, todėl nepatartina esant onkologiniams susirgimams, aštrioms širdies aritmijoms, lymphoedemai, kai kraujuojama iš vidaus organų, praėjus mažiau nei 8 savaitėms po spindulinės terapijos. Tačiau JK ir JAV onkologinės klinikos plačiai naudoja akupunktūrą skausmams nuimti, nuraminti, šalinti cheminės terapijos pašalinį poveikį. Norvegų akupunktūristas Terry Oleson siūlo ausies akupunktūros protokolus (tam tikrų taškų rinkinius) onkologinių susirgimų gydymui. Mano mokytojas John Tindall akupunktūra gydo vėžį, leukemijas, ŽIV/AIDS, hepatitą C.

Tas pats galioja sergant inkstų ar tulžies pūslės akmenlige, baiminamasi, kad akmuo gali pajudėti ir įstrigti kanale. Tačiau daugybė akupunktūros specialistų, ypač dirbančių mikrosisteminės akupunktūros srityje, sėkmingai gydo akmenligę.

 Ko norėtumėt palinkėti skaitytojams?

– Patariu išmokti džiaugtis gyvenimu, daugiau šypsotis, prisiminti tai, kas gera, mąstyti pozityviai. Geros mintys ir šypsena skatina vadinamųjų laimės hormonų gamybą. Pastarieji teigiamai veikia tiek fizinę, tiek mentalinę sveikatą, stiprina imunitetą ir padeda išvengti ligų. Būkite sveiki!

Daugiau informacijos tel. (8 5) 270 5722, (8 698) 539 02 ir e.p. info@sugihara.lt


sugihara.lt/naujienos/kas-iesko-tas-randa-akupunktura-isgydo-ligas-pries-kurias-tradicine-medicina-bejege

Nauji straipsniai

 • Nugaros skausmas, kaip gydyti?

  Staigūs, keli netaisiklingi judesiai sukelia nepakenčiamą skausmą nugaroje. Nugara – tai lankstus kaulų ir raumenų junginys, galintis judėti net šešiomis kryptimis (pirmyn, atgal, į šonus ir sukamaisiais judesiais į vieną ir į kitą pusę). Neretai nugara traumuojama vienu metu atliekant kelis judesius iš karto. Moterims dažniausiai taip atsitinka dviem atvejais: kai pasilenkusios kelia...
 • Smūginė bangų terapija

  Jei atsikėlus iš lovos ir žengiant pirmuosius žingsnius, skauda kulnų srityse, tikėtina, kad yra plantarinės fascijos uždegimas, mediciniškai – plantarinis fascitas. Tai stipraus, storo, fibrozinio raiščio, jungiančio kulnakaulį ir pėdų priekį, uždegimas. Šią ligą žmonės vadina "kulno pentinais". Pentinai – tai kaulinės išaugos susiformavusios ant...
 • Biologique Recherche – unikalus pasirinkimas, ieškantiems kokybės

  Kas netrokšta gražios ir sveikos, spindinčios odos? Siekdami tokią turėti, į kosmetiką dažnai investuojame didelius pinigus ir skiriame nemažai laiko jos pasirinkimui, tačiau galiausiai neretai vis tiek nusiviliame rezultatu. Tačiau prancūzų gamintojai Biologique Recherche turi tam sprendimą – kokybišką, unikaliu būdu gaminamą, gryną ir koncentruotą kosmetiką, pritaikytą individualiems...
 • Informacija apie ImuPro padidėjusio jautrumo maistui tyrimus

  Kai kankina bėrimai ar kitos odos problemos, nuo seno yra galvojama, kad tai – alergija. Bet ar visada tai yra tiesa? Vokietijos mokslininkai sukūrė technologiją, padedančią ištirti specifinius IgG antikūnus, kurie parodo padidėjusį jautrumą tam tikriems maisto produktams, bet nėra jiems alergiškas. Organizmo reakcija į maisto produktus yra labai dažnas reiškinys. Manoma, kad kas...
 • Endermologija – grožiui ir sveikatai

  Endermologija (LPG masažas) yra vienas populiariausių figūros korekcijos ir veido odos atjauninimo metodų, kuriuo naudojasi grožio salonų lankytojai visame pasaulyje. Kitaip nei daugelis estetinės medicinos procedūrų, endermologija neturi šalutinio poveikio, taip pat nereikia atsižvelgti į kliento amžių ir metų laiką. Procedūra yra tokia saugi, kad ją galima atlikti netgi nėščioms ir...
 • Dantų tiesinimo ir šypsenos dailinimo naujovė JG KLINIKA Mažeikiuose

  „Šypsena per šešis mėnesius“ (Six Month Smiles) – tai naujas patentuotas šypsenos dailinimo ir dantų tiesinimo metodas suaugusiesiems, kuomet nebūtini tradiciniai ortodontiniai dantų tiesinimo metodai. Šios puikios naujovės pagrindinis tikslas – ištiesinta priekinė dantų linija ir suformuota natūraliai graži simetrinė taisyklingų dantų šypsena“, – teigiama...
 • Užsienio lietuvių pinigai nekompensuoja tik senjorų ilgesio

  Užsienyje gyvenantys lietuviai savo išvykimu tarsi sukūrė naują verslo nišą Lietuvoje – tai priežiūra garbingo amžiaus amžiaus artimiesiems. Už pagalbą senjorams toli gyvenantys giminaičiai pasiryžę mokėti nemažus pinigus. Jie išties padeda išspręsti begalę rūpesčių, tačiau nupirkti galima ne viską. Iš Lietuvos prieš beveik du dešimtmečius išvykęs, Londone įsikūręs ir iki šiol...
 • Laringitas – kas tai?

  Laringitas yra jūsų balso dėžutės (gerklų) uždegimas dėl per didelio naudojimo, dirginimo ar infekcijos. Gerklų viduje yra jūsų balso stygos - dvi gleivinės raukšlės, dengiančios raumenis ir kremzles. Paprastai jūsų balso stygos sklandžiai atsidaro ir užsidaro, formuodamos garsus per jų judesį ir vibraciją. Bet sergant laringitu jūsų balso stygos tampa uždegiminės arba sudirgusios. Dėl to...
 • Negyvosios jūros terapija – sveikatos ir grožio šaltinis

  Jau seniai pastebėta, jog pasaulyje pati druskingiausia jūra stebuklingai veikia žmogaus sveikatą ir grožį. Negyvosios jūros lobiai laikomi senovės romėnų geros išvaizdos ir puikios savijautos paslaptimi. SUGIHARA klinika pasekė senovės romėnų pavyzdžiu ir į Vilnių atsivežė Negyvosios jūros vandens, druskų ir purvo. Tai patys tikriausi ir natūraliausi produktai, kurie tris - keturis mėnesius...
 • “NISSEI” kraujospūdžio matuokliai jau Lietuvoje

  www.aceso.lt internetinė parduotuvė jau prekiauja japoniškais "NISSEI" kraujospūdžio matuokliais. Bene svarbiausią vaidmenį širdies ir kraujagyslių ligų diagnozavime bei eigos stebėjime atlieka kraujospūdžio matuoklis. Svarbu, kad šis prietaisas būtų patikimas, lengvai naudojamas bei kokybiškas, nes nuo matavimo rezultatų priklauso gydymas bei ligos eiga (skiriamų vaistų...
 • Dr. Nona produktų išskirtinumas – Halo kompleksas

  Bio — Negyvosios jūros biomasė. Organo — aromaterapiniai junginiai, fitopreparatai, organiniai junginiai, esantys augaluose. Mineralinis — Negyvosios jūros mineralai ir biometalai, neorganinės medžiagos. Nuo neatmenamų laikų žmonija svajojo apie jaunystės susigrąžinimą. Kiekvienas iš mūsų svajojo sujungti amžiaus išmintį ir jaunystės sveikatą. Šiandien,...
 • Žaliasis medus - mokslininkų pergalė prieš ligas

  Spirulina – tai melsvabakterė (dar vadinama melsvadumbliu), kurios kolonijos savo spiraline forma primena stacionaraus telefono laidą. Žemėje jos gyvuoja jau šimtus tūkstančių metų. Ypatingai vertinga maistine sudėtimi pasižyminti spirulina Pasaulinės Sveikatos organizacijos (PSO) vadinama ateities supermaistu ir jau ne vieną dešimtmetį domina mokslininkus, kurie suka galvas, kaip...
 • HydraBrilliant – efektyvus veido odos atjauninimas ir drėkinimas

  HydraBrilliant – tai dviejų populiarių ir ypač efektyvių procedūrų derinys, kurios puikiai viena kitą papildo ir padeda turėti sveikesnę bei jaunatviškesnę veido odą! Procedūros metu, kuri trunka 90 min., atliekamas HydraFacial veido valymas bei drėkinimas ir frakcinis odos atjauninimas Clear+Brilliant lazeriu. Hydrafacial procedūra HydraFacial – tai inovatyvus veido...
 • "Mūsų akys" - Jūsų akių sveikata Panevėžyje ir Rokiškyje

  "Mūsų akys"- akių ligų klinika - optika Panevėžyje ir akių ligų kabinetas - optika Rokiškyje. Populiarios paslaugos yra akių diagnostika, akinių lęšiai, akiniai su antirefleksine danga, akiniai nuo saulės. "Mūsų akys" teikia pažangiausias medicinines paslaugas panaudojant modernias lazerines ir kompiuterines technologijas, atliekami įvairūs akių ligų tyrimai (optinė...
 • Mažiau raukšlių – daugiau motyvacijos

  Kiekvienas brandus žmogus suvokia, jog pirmuosius senėjimo požymius išduoda... raukšlės. Aišku, kiekviena veide atsirandanti raukšlelė pasakoja savo istoriją, atspindi išgyventus nerimus ar džiaugsmus. Tačiau ar visada norime savo gyvenimo emocijas, įprasmintas raukšlėse, atskleisti viešai? Išmėginkite nechirurginę mimikos raukšlių korekciją injekcijomis. Klinikos „Sveikatos...