Klausk gydytojo

Visos temos

Nuo: Rasa
2019-10-12
Sveiki, kokia arbata padėtų, jei pas mane skydliaukė pilna mažų mazgelių?

Sveiki,

Skydliaukei rekomenduojame UAB "Jadvygos žolės" mišinį Nr. 35 "Skydliaukei", bei Nr. 12 "Kovok".

Mūsų produkcijos galite įsigyti www.jadvyga.lt , pateikę užklausą elektroniniu paštu pardavimai@jadvyga.lt">pardavimai@jadvyga.lt , telefonu: 8 670 26810.

Nuo: Ivona
2019-10-10
Apimti L1-S1. Stuburo juosmeninės dalies lordozė.Saiko ašinė deformacija.
L4-S1 Ist.intervertebrinės osteochandrozės požymiai;netolygiai siaurinamos intervertebrinės angos.
Gal Jus galite pasakyti ką tai reiškia?

Sveiki,

per greitas stuburo senėjimas, todėl būtina keisti gyvenimo būdą, koreguoti mitybą, teisingai judėti, atvykite į konsultaciją.

Nuo: Rūta
2019-10-10
Sveiki. Gavau MRT atsakyma. L/S stuburo dalies pradiniai distrofiniai degeneraciniai pakitimai(intervertebrine ostechondroze,spondiloartroze),apimtoje Th lygmenyje su smulkiais, besiformuojanciais Šmorlio mazgeliais. Patiesinta fiziologine lordoze, skolioze lanku i dešinę. Modic || kaulų čiulpų degeneracijos požymiai. Th11/Th12 dešinė pracentrinė~0,3 cm(sagitaliai)disko protrūzija. L2-S5 tarpslanksteliniai diskai cirkulairiai,netolygiai pasigaubę,L4/L5 formuojama kairė intraforaminalinė disko išvarža~0,5cm(sagitaliai), siaurinama kairioji intervertebrinė anga (~|~||° stenozės pożymiai. Ar yra ko sunerimti, labai domina. Ačiū už atsakyma.

Sveiki,

...ir labai reikėtų sunerimti, todėl kad turite daug negerų degeneracinių pakitimų. Rekomenduočiau manualinį kompleksinį gydymą, kreipkitės.

Nuo: J
2019-10-05
Sveiki,
1. Kokias arbatas gerti jaučiant nuolatinį nerimą ?
2. Kokias arbatas gerti sustiprinti bendrą organizmo būklę?
Ačiū

Sveiki,

Jaučiant nuolatinį nerimą rekomenduojame UAB "Jadvygos žolės" mišinį Nr. 25 "Ramybė", organizmui stiprinti Nr. 54 "Kraujodarai", mūsų kasdienes arbatas.

Mūsų produkcijos galite įsigyti www.jadvyga.lt , pateikę užklausą elektroniniu paštu pardavimai@jadvyga.lt">pardavimai@jadvyga.lt , telefonu: 8 670 26810.

Nuo: Gabrielė
2019-10-10
Laba diena esu 24 metų mergina, kamuoja dideli stuburo skausmai, ypatingai liemens srityje. Atlikus rentgenologinį tyrimą išvada:
L1-L2-L3 deformuotos dengiamosios plokštelės dėl Šmorlio išvaržų. Listezių, kompresinių deformacijų nematyti. Kaulinis stuburo kanalas laisvas. Išvada: L1-L2-L3 I st. osteochondrozė.
Labai dėkinga būsiu už Jūsų atsakymą, ką šiuo atveju daryti, gal kineziterapija, fizioterapija, vieni iš būtiniausių ?

Labas,

rekomenduočiau atvykti į konsultaciją, kadangi būtina Jus matyti norint patarti, rekomenduoti, vien rentgenogramos nepakanka.

Nuo: Raminta
2019-10-09
Laba diena, lankausi pas psichologę jau ne vienus metus, bet to nepakanka, nerimui gydyti vistiek reikia vaistų. Ar yra dar kokių nors priemonių, kurios padėtų be vaistų išvengti nerimo? Ar įmanoma turint generalizuotą nerimo sutrikimą apskritai gyventi be vaistų?

Laba diena,

į visus Jūsų klausimus atsakymas yra : TAIP.

Psichoterapija liek pagrindinis gydymas ir dažniausiai visam gyvenimui. tai reiškia, kai būklė pablogėja, o ji blogėja dažniausiai dėl besikeičiančio gyvenimo - reikia vėl grįžti į psichoterapiją.Medikamnetai gali būti kaip pagalbinė priemonė sumažinti nerimą ir lankyti psichoterapiją. Nes jei nbūklė labai sunki, žmogus į psichoterapiją neina, nes negali jos pakelti..

Nuo: Viktorija
2019-10-09
AR PSICHOTERAPIJOS IR MEDIKAMENTŲ DĖKA GALIMA VISAM LAIKUI PASVEIKTI NUO NERIMO?

Taip, galima pasveikti.

Nuo: Vaclovas
2019-10-08
Sveiki, stuburo juosmeninės dalies dviejų krypčių rentgenogramoje matyti pakrypusi stuburo ašis į dešinę pusę. L4 apie 7mm anterolistezė, L1/2 susiaurėjęs tarpslankstelinis tarpas, subchondrinė sklerozė. L4/5/S1 susiaurėję tarpslanksteliniai tarpai.Kraštinės ataugos, susiaurėję facetiniai sąnariniai tarpai.
-----------------
pastovus skausmas vaikštant. Koks būtų Jūsų daktare patarimas dėl tolimesnio gydymo ar operacijos. Man 82 metai.

Sveiki Vaclovai,

Aš visuomet esu prieš operacijas kol nebuvo padaryta viskas kas įmanoma, kad jos išvengt jei jau niekas nebepadeda ir kyla riziką nevaldyti kojų tuomet operacija neišvengiama. Jūsų vietoje dėčiau visas pastangas į kineziterapiją, fizioterapija turint omenyje jūsų amžių operacija rizikingas variantas dėl tolimesnio pooperacinio atsistatymo. Gydymo pajėgumus nukreipčiau į L4 slansktelio listezę.

Nuo: Kristina
2019-10-09
Po MRT tyrimo tokia išvada. L4 kūne matomas 1.6 cm dydžio hipointensinis darinys T1 ir T2 sėklose.

Sveiki,

galėčiau konsultuoti matant Jus ir MRT nuotrauką, kreipkitės.

Nuo: Kristina
2019-10-08
Laba diena,
2-jų krypčių rentgenogramose matyti nedidelė skoliozė i kairę su slankstelių tirzija. Matyti susiaurėję Th12/L1 ir L1/L2 tarpslanksteliniai tarpai, subchondrinė slankstelių sklerozė, dengiamųjų plokštelių pailgėjimai. Slankstelių lūžio, panirimo požymių nematyti.
Išvada: Stuburo juosmeninės dalies pradiniai degeneraciniai pakitimai. Th12/L1 ir L1/L2 osteochondrozė.
Norėčiau paklausti kaip reikėtų pradėti gydymą? Ir ar išvada yra labai bloga?

Labas,

kadangi nežinau Jūsų amžiaus, negaliu atsakyti ar pakitimai reikšmingi. Rekomenduočiau taikyti manualinį gydymą, mokintis individualių pratimų, koreguoti mitybą, atvykite į konsultaciją.

Nuo: Virginija
2019-10-08
Laba diena, kuo skiriasi neuroleptikas nuo antidepresanto? Jie abu skiriami depresijai nerimo sutrikimams ir pan. Ar prie kurio nors išsivysto priklausomybė? Ar galima nutraukti iš karto? Kuris geriau ( greičiau) gydo depresiją. Kodėl vieniems skiriami antidepresantai kitiems neuroleptikas?

Sveiki, į jūsų kalsuimus negaliu atsakyti trumpai, nes tam būtų reikalinga 15-20 minučių paskaita.

Priklausomybė šiems vaistams nesivysto. Staiga nutraukus tik antidepresantą, galimas nutraukimo sindromas ir staigus būklės pablogėjimas. Be to kiekvienas ligos atvejis unikalus.Kaip skirti ir ką skirti, sprendžia gydytojas- psichiatras. Tam ir mokosi 10 metų.

Nuo: Vytautas
2019-10-08
7 mėn. vartoju Eglonyl. Pavakare išgeriu nuo kraujo spaudimo Rilmetidine. Einant miegoti jau kokie 3 metai vartoju Xanax. Xanax dėka užmiegu, bet girdėjau kažkur , kad kenkia akims . Ar galėjo šie vaistai pabloginti regėjimą? Negaliu sufokusuoti vaizdo, peršti, ašaroja, sunkiau matau prieblandoje. Man 71 metai. Aišku, registravaus pas okulistą, bet eilė ateis tik gruodžio mėn.

Laba diena,

Jūsų minėti medikamentai regėjimui įtakos neturi.

Jūs 3 metus vartiojate xanax, jam jau išsivysčius priklausomybė. Turėtumėta tartis su savo gydytoju, kaip juos mažinti ir nutraukti.

Nuo: Vaida
2019-10-08
Sveiki, kokie iš Jūųs praktikos būtent požymiai rodo, kad antidepresantas skirtas nerimui gydyti tinkamas? Kokie požymiai ar būsenos pasikeitimai yra geras ženklas? Klausiu, nes mano daktaras į mūsų miestelį atvažiuoja retai, iki vizito dar 3 savaitės, o labai rūpi. Man geriant AD jau 3 savaites vis dar užeina nerimo bangos ir toks tarsi susijaudinimas kartais užplūsta, bet šalutinių poveikių jokių nejuntu ar tai geras ženklas? ačiū už atsakymą iš anksto.

Sveiki,

kad atsakyti į Jūsų klausimus, man reikia gyvos konsultacijos.

stebuklingu vaistų nėra, kaip ir nėra garantijų, kad net po ilgo gydymo, logos simptomai neatsinaujins.

Nerimo gydymui yra svarbi psichologinė pagalba/konsultavimas. Vien medikamentų gydymui nepakanka.

Nuo: Ugnė
2019-10-08
Laba diena turiu labai konkretų klausimą dėl alkoholio. 3 metai nuo depresijos vartoju Cipralex 10mg. Šiaip alkoholio nemegstu. Tačiau būna jubiliejai kai noretūsi kokį 1/2taurės vyno išgerti arba peršalus 50g su arbata. Ar toks minimalus kiekis gali reaguoji su vaistais ar kas blogo nutikti? Ar išvis draudžiama? Pabrėžiu kad kalba eina apir itin retą vartojimą.Mano atveju :)

Sveiki,

paprastai įspėjame, kad alkoholis ir medikamentai nesuderinami. Praktikoje, vis gi tenka išgirdsti iš klientų, kad vartojant medikamentus, pavartojo alkoholio. Kiekvienas atvejis unikalus. Ar Jums bus sąveika su vaistais ar nebus - nežinau, to negali tiksliai paskyti joks gydytojas.

Nuo: Egle
2019-10-08
Lba diena,gavau magnetinio rezonanso atsakymus.ar reketu sunerimt .Aprasas ;pilnai apimti slanksteliai;Th12-S4. Patiesinta fiziologine lordoze S1slsnkstelis perinamo tipo,dalinai liumbalizuotas.hipoplastinis inte Tarp S1 ir S2 slanksteliu matomas hipoplastinis intervertebrinis diskas. L1-s1 saikus deformuojancios spondiliozes pozymiai. Abipus ties L1 slanksteliu-nedideli priediniai sonkauliai. L3 nedidele retrolisteze [-0,20cm. L3/L4 intervertebrinis diskas dehidruotas.sakiai issigaubes;abipus saikiai susiaurejusios interverebries angos. L5/S1 vidutiniskai isreiksta interverbetine osteochondroze,abipus saiki spondiloatroze.intervertebrinis diskas vidutiniskai issigaubes;abibus saikiai susiaurejusios interveteblines angos. kryzkaulio desneje puseje itarta nedideli cistini zidini imituoja anatomine konfiguracija. Stuburo kanalas reiksmingiau nesusiaurejas. Nugaros smegenu konusas ir cauda eguina-be patologiniu pakitimu

Labas,

taip, sunerimti verta, nes kol kas labai blogai nėra, jeigu nieko nedarysite, vėliau konservatyvus gydymas bus mažiau efektyvus. Kreipkitės.

Nuo: Egle
2019-10-08
Laba diena.noreciau paklaust.ar rekalingas man gydymas.Gavau magnetinio rezonanso atsakyma.Isvada
Kryzkaulio desneje puseje įtarta nedideli cistinį židinį imituoja anatomine konfigűracija.saikus degenetaciniai stuburo pakitimai.kiek ryśkesni L4-S1srityje;S1slankstelis perenamo tipo.dalinai liumbalizuotas.Abipus ties L1 slanksteliu-nedideli priediniai šonkauliai Dekoju is anksto už atsakyma

Labas,

jeigu jaučiatės gerai, gal būt šiuo metu gydymas nereikalingas, o užtenka tik parinkti pratimus. Tačiau jeigu jaučiate diskomfortą ar skausmą, gydymas būtinas, kreipkitės.

Nuo: Ilona
2019-10-07
Sveiki, nustatė klubo sąnarių 1st.artrozę, plaštakų sinovitą.prieš tai sportavau aktyviai, bėgiojau.ar galima sportuoti? ačiū

Sveiki,

pamačius Jus ir tyrimo nuotrauką, galėčiau atsakyti į šį ir kitus klausimus, atvykite į konsultaciją.

Nuo: Auksė
2019-10-07
Ar tai labai bloga situacija?
Išlyginta juosmeninės dalies lordozė , nežymi "S" formos skoliozė.
Tarpslanksteliniai diskai dalinai dehidruoti, pailgėjusios slankstelių kūnų dengiamosios plokštelės. L1,2Šmorlio mazgeliai.
L5 posterolistezė 3mm.
L2-3-4 diskai neprolobuoja. Sagitalinis tekalinio maišo matmuo- 11mm, skersinis –13mm.
L4-5 disko medialinė – kairė paramedialinė išvarža 6,6mm ( dinamikoje neženkliai padidėjo) deformuoja tekalinį maišą, stenozuoja kairę lateralinę kišenę, paspausta kairė L5 šaknelė, hipertrofuotos facetės abipus siaurina tarpslankstelines angas . Sagitalinis tekalinio maišo matmuo-8mm, skersinis - 11mm.
L5-S1 disko medialinė protrūzija 5mm ( be dinamikos) siaurina lateralines kišenes, liečia abipus S1 šakneles. Sagitalinis tekalinio maišo matmuo- 8mm.
Paravertebraliniai audiniai struktūriški.
Conus medullare be matomos patologijos.

Sveiki,

taip, tai pakankamai rimta, todėl nieko nedaryti negalima. Būtina gydyti, parinkti pratimus. Kreipkitės.

Nuo: Vaclovas
2019-10-07
Stuburo juosmeninės dalies dviejų krypčių rentgenogramose matyti pakrypusi stuburo ašis į dešinę, L4 apie 7mm anterolistezė. L1/2 susiaurėjęs tarpslankstelinis tarpas, subchondrinė sklerozė. L4/5/S1 susiaurėję tarpslanksteliniai tarpai. Kraštinės ataugos, susiaurėję facetiniai sąnariniai tarpai.
Vargina skausmas einant. Daktare kokios būtų Jūsų rekomendacijos? Ačiū

Sveiki,

periodinis manualinis gydymas, individualiai parinkti pratimai, taip pat būtina mitybos korekcija. Registruokitės.

Nuo: Ineta
2019-10-07
Laba diena,nesusilaukiame 5metus vaikelio, turiu vaiką iš pirmosios santuokos,vyras vaikų nėra turėjęs.
Galbūt pakomentuosite tyrimus.
Kiekis 3ml,
spalva pilkšvai balta,
drumstumas- drumsta,
tąsumas 0. ph 8,5.
judriųjų spermijų kiekis 69,
judrumas a+b 69; c+d 31,
normalios formos 16,
galvutes 66,kaklelio 18,uodegėlės 0,
leukocidai nėra, eritrocidai nėra, epitelio ląst. nėra.
lipoidiniai grūdeliai 3.
hialino kūneliai 0,
spermiogeninės ląst. 0,5
spermijų agliutinacija nėra,
mikloflora nėra.

Nepilnas tyrimas.Nėra spermijų skaičiaus.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Šis atsakymas yra bendro pobūdžio informacija, kuri nėra ir jokiais būdais negali būti laikoma Jūsų diagnoze, skiriamu gydymu ar kitokia Jums tiesiogiai teikiama sveikatos priežiūros paslauga. Bendro pobūdžio atsakymas teikiamas išimtinai pagal Jūsų pateiktą klausimą. Visais atvejais rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į sveikatos priežiūros specialistą dėl diagnozės, gydymo ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos.