Klausk gydytojo

Visos temos

Nuo: Vidmantas
2019-02-22
L3 slanktelio smulkus 6.8mmhemangiomos zidinukas .l4 l5 placiu pagrindu centrine disko protuzija su fibrozinio ziedo plisimu,lieciamos l5nervines sakneles abipus

Sveiki,

rekomenduočiau manualinį gydymą. Kreipkitės

Nuo: Mindaugas
2019-02-21
LABA DIENA,PASIDARIAU KOMPIUTERINE TOMOGRAFIJA,ISVADOS TOKIOS. Liumbalinė osteochondrozė. L4/5 disko lateralinė protrūzija dešinėje su intervertebralinės angos stenoze
bei šaknelės kompresija.

Labas,

mano nuomone, pagal tai kas parašyta, iš blogiausių variantų, pas patį yra geriausias. Tačiau rekomenduojamas kompleksinis manaulinis gydymas, vėliau padirbėti su individualiais pratimais. Kreipkitės

Nuo: Laima
2019-02-21
Laba diena. Paaiskinkite prasau ka reiskia L5 slankstelio posterolisteze iki 4mm.

Labas,

slankstelio poslinkis atgal. 4mm nėra labai didelis, tačiau svarbu gretutinių slankstelių ir viso juosmens sąveika. Manualinis gydymas ir individualūs pratimai būtų geras sprendimas. Kreipkitės

Nuo: Aira
2019-02-21
Sveiki,
Jau kelis metus stebiu ant mano dukros atsiradūsią baltą dėmę. 2-jų metų mergaitei netaisyklingos formos balta dėmė (maždaug 3 cm) ant pilvo atsirado staiga, tiesiog vieną dieną ją pastebėjau. Per kelis metus ji nesikeičia ir nesiplečia, kartais dėmė pablanksta arba tampa labiau matoma. Gydytojai liepė stebėti ir vengti saulės spindulių. Nuo gimimo turėjome problemų su virškinimu (atpilinėjimas, pilvo pūtimas), dar ir dabar - tai mūsų silpnoji vieta. Šią žiemą pastebėjau tokią pat baltą dėmę ir ant savo rankos. Ankščiau niekada tokios neturėjau. Ar tai gali būti susiję su virškinimo sistema? Ar yra vaistažolių galinčių padėti turint tokią baltą dėmę? Dėkoju, Jums!

Sveiki,

Nelabai ką galime komentuoti su tiek nedaug informacijos. Pirmiausia rekomenduojame registruotis ir susidaryti asmeninę arbatą, telefonas registracijai: 8 443 37118. O jeigu nėra galimybės atvykti prašau parašyti užklausą elektroniniu paštu pardavimai@jadvyga.lt atsiųsime anketą užpildymui.

Nuo: Tadas
2019-02-20
Kiekis, ml >1,4ml 5ml
Spalva Gelsvai pilka Gelsvai pilka
Drumstumas Drumsta Drumsta
Suskystėjimo laikas, min Iki 25 min. Iki 25 min.
Tąsumas, mm 15 x106 32x 10⁶
Visame ejakuliate >39 x 106 192x 10⁶
Judrumas Progresyviai judrūs Progresyviai judrių >32% A -6,3% B -25% A -2x10⁶ B -8x10⁶
Judrūs vietoje C -15,6% C -5x 10⁶
Nejudrūs D -53,1% D -17x 10⁶
Bendras judrių spermatozoidų sk. > 40% 46,9%
Patologijų,% Galvutės 59 %
Kaklelio 21 %
Uodegėlės 10 %
Normalių formų, % > 4% 10 %
Apvalios ląstelės, vnt/ml

Spermos visi rodikliai negeri. Galimai reikalingas gydymas. Susuiekite 89822431

Nuo: Egidijus
2019-02-20
Kas yra Liumbalizacija

Pirminio kryžmens slansktelio susilietimas su kryžkauliu (liumbalizacija)

Nuo: Akvilė
2019-02-20
Sveiki. Gavom tyrimų atsakymus L1/5 nugaros smegenų maišas ovalus. Nedideli pakraštiniai osteofitai. L5/S1 kiek susiauręjęs tarpas, disko dujinė degeneracija, tarpslankstelinio disko medialinis pasigaubimas iki 3,0 mm. L1/S1 intervertebrinės angos laisvos. Išvada. L5/S1 disko išsigaubimas. Lumbalinė osteochondrozė, vyraujanti L5/S1 II st. M51.8. Ar tai rimta liga? Koks laukia gydymas?

Sveiki,

taip, tai pakankamai rimta, todėl rekomenduočiau nedelsti ir atvykti manualiniam gydymui.

Nuo: Vardas
2019-02-20
Laba diena,
Iš tiesų turiu problemą, man tik 22 metai, tačiau sunku paaiškinti kaip aš “egzistuoju”... Toks jausmas, jog man 20 metų ir jau nebeinu tolyn, atrodo, jog mano gyvenimas sustojo ir stovi vietoje, kai kiti mano bendraamžiai eina į priekį, o aš stoviu, stoviu ir stoviu vienoje vietoje ir kenčiu nuo realybės... Vadinamą realybę, kuomet ji būna karti aš “užmušu” miegu... tačiau suprantu, jog tai yra negerai... nors ir
geriu antidepresantus, tačiau spėju, jog jie man nepadeda ir vis dar jaučiu tuštumą, nenoriu niekur eiti, nors ir kviečia mane pažįstami, apsimetu, jog esu baisiai užsiėmusi. Nors iš tiesų miegu ir miegu... Nežinau kaip ištrūkti iš savo galvos/minčių kalėjimo... Kartais labiau už viską noriu mirti, tačiau bijau... Bijau ir gyventi, bijau ir mirti... Kažkur eidama gyvenimo keliu pasukau ne ten ir esu prie bedugnės krašto... Ką man daryti... Pasakoti niekam negaliu, tiesiog slepiuosi po “kauke” ir apsimetu laiminga, nors iš tiesų viskas yra visai kitaip...

Laba diena,

Labai ačiū už klausimą, už pasidalinimą, už tai, kad ieškote išeities, kad ir mažiausios vilties. Iš tiesų panašu, kad esate depresijos gniaužtuose. Galbūt su tuo susijęs konkretus gyvenimo įvykis, o gal tiesiog esate savo tapatumo paieškose ir keliate egzistencinius klausimus, kurie paprastai nėra lengvai išgyvenami. Tai gali prilygti kriziniam išgyvenimui, kurį reikia atlaikyti, išbūti. Nors iš vienos pusės ėmėte užsidaryti nuo išorinio pasaulio, tačiau savo viduje tikrai turite noro, kad viskas pasikeistų. Kitiems pasakoti galite, bet panašu, kad nenorite. Šiuo atveju psichol


daugiau...

Laba diena,

Labai ačiū už klausimą, už pasidalinimą, už tai, kad ieškote išeities, kad ir mažiausios vilties. Iš tiesų panašu, kad esate depresijos gniaužtuose. Galbūt su tuo susijęs konkretus gyvenimo įvykis, o gal tiesiog esate savo tapatumo paieškose ir keliate egzistencinius klausimus, kurie paprastai nėra lengvai išgyvenami. Tai gali prilygti kriziniam išgyvenimui, kurį reikia atlaikyti, išbūti. Nors iš vienos pusės ėmėte užsidaryti nuo išorinio pasaulio, tačiau savo viduje tikrai turite noro, kad viskas pasikeistų. Kitiems pasakoti galite, bet panašu, kad nenorite. Šiuo atveju psichologas galėtų būti tas asmuo, kam galėtumėte patikėti savo išgybenimus, kuris galėtų būti šalia, kol atrasite atsakymus į sau svarbius klausimus, kol pajusite norą ne tik egzistuoti, bet gyventi. O tam, kad gyventi, pirmiausiai reikia atrasti savo Savastį. Jeigu nedrąsu, galite pradėti nuo anoniminių skambučių nemokamos psichologinės pagalbos linijomis. Tačiau svarbu suprasti, kad sveikimas yra procesas, kad Jūsų atveju nepakaks vieno ar keleto pokalbių. Turėtumėte skirti sau laiko - gal net metus ar dvejus - dirbti su savimi. Tikiuosi, tai Jūsų neišgąsdins, o atvirkščiai, padės apsispręsti dėl tolimesnės ne tik medikamentinės, bet ir psichologinės pagalbos.

Pagarbiai, psichologė Kristina Ušackienė

Nuo: Nerijus
2019-02-20
Sveiki.gal galite pakomentuoti?
L3/L4pradiniai/ vidutiniškai išreikšti degeneraciniai pakitimai;L3 ūmus kremzlinis Šmorlio mazgelis;l4/L5 intraforaminaliai perineuralinė cistelė; Th11/Th12 ~3mm protūzija, deformuojamas priekinis epidiūrinis tarpas.

Sveiki,

degeneraciniai pakitimai, Th11-12 disko pažeidimas. Rekomenduočiau manualinį gydymą. Kreipkitės

Nuo: Salomėja
2019-02-19
Sveiki,
6 mėnesių berniukui nustatyta frontalinių skilčių hipoplazija, dėl ko yra išorinės hidrocefalijos požymiai. Kokią įtaką tolesniam vaiko vystymuisi turi tokia diagnozė? Kas blogiausio gali nutikti ir ką galima padaryti, kad to išvengtumėm.
Ačiū už atsakymą.

Sveiki,

kreipkitės į tos srities specialistą.

Nuo: Vaida
2019-02-19
Laba diena. Dariausi stuburo juosmeninės dalies rentgenogramą: Palyginta stuburo juosmeninės dalies fiziologinė lordozė. Matomi L1/L5 slanksteliai ir tarpslanksteliniai tarpai nesusiaurėję, nesužemėję, dengiamosios plokštės lygios. Kaulinė struktūra nepakitusi.
Išvada: funkciniai fiziologinio linkio pakitimai
Gal galėtumėte paaiškinti, ką tai reikškia? Koks gydymas? Ačiū

Labas,

rekomenduojamas trumpas manualinis gydymas, koreguojantys pratimai. Kreipkitės

Nuo: Rasa
2019-02-19
Laba diena,
Aš 53 m. vyras, prieš metus sirgau, dvylikapirštėje rasta žaizdelė, gulėjau ligoninėje, gydė, tačiau dabar keistai jaučiuosi, skausmo nėra, bet einant miegoti ir verčiantis tik ant kairiojo šono -raugėju, verčiantis ant dešinio - nėra. Kas tai galėtų būti ir kokią arbatą patartumėte? Ačiū.

Sveiki,

Nelabai ką galime komentuoti su tiek nedaug informacijos. Pirmiausia rekomenduojame registruotis ir susidaryti asmeninę arbatą, telefonas registracijai: 8 443 37118. O jeigu nėra galimybės atvykti prašau parašyti užklausą elektroniniu paštu pardavimai@jadvyga.lt atsiųsime anketą užpildymui.

Nuo: Jurgita
2019-02-19
Sveiki, mano diagnozė M51.1, skausmas plinta į koją ir tirpsta priešinga ranka. Reabilitologas skiria mankštas ir TENS, kuriam laikui neskauda.(namie darau mankštą, einu į kalanetiką ir red fit diržais treniruotes) , darbas sėdimas, stovėti visai negaliu. Bet nėra taip, kad nebeskaudėtu visai. Patarkit gal reikia kažko rimtesnio ar gydymo kokio kitokio. Ar priklauso kokia rimtesnė reabilitaciją. Aciu

Labas,

ar priklauso reabilitacija geriau žino Jūsų šeimos gydytojas. Visada sakau, o Jūsų atveju taip pat, nerekomenduoju daryti jokių pratimų esant tokiems ar panašiems simptomams, skausmams. Rekomenduočiau taikyti manualinį gydymą, kompleksiškai įtraukiant elektroterapiją. Kreipkitės

Nuo: Rolandas
2019-02-14
Laba diena. Sergu pirminė mielofibroze. Padidėjus blužnis kepenis. Daktarai vilčių neteikia, stebi. Gal ką patartumėt rekomenduotume. Ačiū.

Sveiki,

Rekomenduojame registruotis ir susidaryti asmeninę arbatą, telefonas registracijai: 8 443 37118. Jeigu nėra galimybės atvykti prašau parašyti užklausą elektroniniu paštu pardavimai@jadvyga.lt atsiųsime anketą užpildymui.

Nuo: Vilija
2019-02-16
Laba diena. Ar osteopato proceduros gali isgydyti vaikui nervini tika?
Aciu

Laba diena,

Taip, nervinį tiką osteopatija gali išgydyti.

Pagarbiai, Ostemeda kolektyvas

Nuo: Deimantė
2019-02-16
Laba diena,
Vaikui yra sugipsuota koja, tačiau vietomis gipsas yra suminkštėjas, kuo galima būtų jį sutvirtinti, ar ant viršaus užvyniojus gipso tvarsti nepabloginsiu situacijos?
Ačiū už atsakymą.

Laba diena,

Dėl gipso suminkštėjimo, ar kitų pokyčių bei situacijos įvertinimo ir tolimesnės eigos, reikalinga kreiptis į gydymo įstaigą, kuri jūsų koją sugipsavo.

Pagarbiai, Ostemeda kolektyvas

Nuo: Juratė
2019-02-19
Laba diena, daryta stuburo rentgeno nuotrauka, gal galite paaiškinti išvadas, L-5 10mm poslinkis į priekį L-5 anterolystesis, koks gydias, ačiū.

Labas,

rekomenduočiau manualinį gydymą, daugiau ką nors sunku komentuoti nemačius Jūsų ir MRT tyrimo, nežinant skausmo intensyvumo ir t.t. Kreipkitės

Nuo: Linas
2019-02-18
Laba diena,ką reiskia mano tyrimo išvada?Koks gydimas reikalingas?
Pradiniai degeneraciniai pokyčiai stuburo juosmeninėje dalyje,nežymi deformuojanti spondilioze,L5/S1 tarpslankstelinė osteochondroze ;
L5/S1 centraliai/paracentraliai kairėje disko protruzija su fibrozinio žiedo plyšimu,kairėje lateralinėje kišenėje paūmio bobūdzio disko ekstruzija,ženkli kairės lateralinės kišenės stenozė,L5,S1 nervinių šaknelių spaudimas,saiki stuburo kanalo stenoze.

Sveiki,

rekomenduočiau konservatyvų manualinį gydymą. Kreipkitės

Nuo: Birutė
2019-02-18
Laba diena, buvo darytas magnetinis rezonansas ir nustatyta Th5_6 vidurio linijoje yra disko protruzija ir Th6 kūno nugarinėje dalyje 10mm židinys, daugiau būdingas hemangiomai. Th10-11 kūno sąnariuose paviršiuose degeneruoti smorlio mazgai. Skauda klubą ir krūtinę kai daugiau pajudu.Kur ir kaip pradėti gydytis ir ar tai įmanoma ką nors pakeisti. Ačiū.

Labas,

rekomenduočiau atvykti konsultacijai, rekomenduočiau kompleksinį manualinį gydymą.

Nuo: Gytis
2019-02-18
sveiki.reikia jusu pagalbos,pilnai apimtis slanksteliai.Th12-S2
patiesinta fiziologinė lordoze.
TH11-L4slanksteliu kūnu dengiamosiose plokstelėse-Schmorliomazgai.L4apieSchmorlio:slanksteliu kunuose stebimi lokalus kaulu čiulpu nebalines degeneracijos požymiai (Modic || tipo pakitimai)
L3/L4 ir L4/L5 intervertebriniai diskai dehidruoti, saikia išsigaubę, pradine spondiloartozė abipus.
Intervertebines angos normalaus diametro, laisvos.
Conus modullaris padetis anatomines, normos ribose. Cauda equina nervines šakneles intraduralai išsidėščiusios taisyklingai.
Perivertebriniai minkštieji audiniai strukturiniai.
Išvada: pradiniai degeneraciniai stuburo pakitimai.

Sveiki,

pagal tyrimo aprašymą labai didelių problemų nėra, registruokitės.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.