Paieškų šiandien: 509

Klausk gydytojo

Visos temos

Nuo: Izolda
2017-08-19
Laba kartais uzeina skaudeti blauzdas ir lyg toks silpnumas jauciasi kojose gal galetumet ka pasiulyti aciu

Sveiki, skaudėti gali kai būna prasta kraujotaka venuose, šiuo atvėju galetumėte nusipirkti Nr. 42 'Kojų venoms", pasirinkti švarioje aplinkoje varnalėšos lapų jais apsivynioti kojas, būtina nueiti pas gydytoją, kad nustatytu diagnozę.

Nuo: Laima
2017-05-21
Kaip atsikratyti ekstrasistoliu

Sveiki,

pirmiausia reiktų išsiaiškinti ekstrasistolių priežastį.

Nuo: Dalia
2017-05-18
Sveiki, man 21 - eri metai, mergina. Paskutiniu metu (tokių pojūčių būdavo ir anksčiau) vis dažniau užeina keistų pojūčių lavina. 50 procentų laiko vargina gerklėje "kieto morkos gabaliuko" pojūtis, jo lokalizacija tarytum vis pasislenka kelių cm atstumu. Kartais atrodo lyg gerklės liežuvėlis būtų patinęs (šeimos gydytoja tą priskyrė alergijai - ji nustatyta). Prie viso to pradeda spausti krūtinę, kaklas lyg smaugiamas, kvėpavimas apsunkintas, lyg eitų gūsiais. Kraujo tyrimai, endokrinologiniai visi - puikūs. Kurį laiką vargino širdies permušimai, atliko EKG - viskas normoj, po to laiko tai lyg ir praėjo. Taip pat atrodo, kad stemplėje kažkas dirgina, sunkiau atsikrenkšti - skyrė nuo rėmens, bet lyg negelbėja. Kai sustiprėja tas jausmas gerklėje (nepanašu į isterinį kamuolį, manau, kad esu jį apturėjusi) tikrai sunkėja kvėpavimas, baisu, kad uždusiu, pradedu stresuoti, neretai pasireiškia karščio banga, kartais prisideda ir padažnėjęs širdies plakimas. Prie viso to lydi nerimo jausmas, pojūčiai taip išsekina, kad kartais pratrūkstu ir apsiverkiu, nežinomi pojūčiai labai gąsdina. Išvardinti pojūčiai su stipriu baimės, išprotėjimo (atrodo, kad tikrai tapsiu neadekvati) jausmu tęsiasi įprastai neilga. Bet pojūtis gerklėje gana ilgai (bet būna, kad ir porą dienų jaučiuosi gerai). Lyg ir primitų nerimo priepuolius, nujausdama, kad tai psichologinės kilmės somatiniai pojūčiai tarytum mėginu save apraminti, mažumėle geriau. Šeimos gydytoja ieško dar realių somatinių problemų, bet panašu, kad jų nėra. Apie psichoterapeuto pagalbą neužsimena, nežinau, kur beieškoti pagalbos su savo "įsivaizduojamais pojūčiais". Streso gyvenime beveik neturiu, išskyrus studijos. Tikrai mėginu sau visaip padėti: atsipalaidavimo pratimai, kvėpavimo ir kiti, ramninati vonia, pakankamai išsimiegoti, subalansuota mityba, sportas, pramogos, bet ar gali būti, kad nervai vis tiek prieš mane kovoja, sukeldami tokius pojūčius? Ar vis tik reikų ieškoti kitų priežasčių?

Sveiki,

panašu, kad Jums praverstų pokalbis su psichoterapeutu.

Nuo: Ana
2017-05-15
Laba diena gydytoja.Noreciau isamios informacijos.Man pries puse metu sutriko skysciu nurijimas.vis kuo tolyn tuo labiau pradejau nuryjant springti.kietas maistas kuo puikiausiai praejo.O va jau 2 menesiai nebegaliu ir maisto tirsto nei skysto nuryti.Vis ne i tas gerklas nueina.springstu.Istyre ir skrandi ir stemple ir mrt dare ir skydliauke.be pakitimu.Gydytoja skyre coaxil 3 kart dienoje.sakykit ar jis galetu buti veiksmingas siam sutrikimui pasalinti?Aciu.

Laba diena,

panašu, kad ryjimo sutrikimas yra psichologinės kilmės. Taip, coaxilis galėtų padėti, bet tikrai nebutinai.

Nuo: Zaneta
2017-05-14
Sveiki,
Labai jau jauciu stipru salutini poveiki nuo antidepresantu ir jau bandziau keleta ju. Kaip galima palengvinti tai ar imanoma prie ju priprasti?
Aciu Jums

Sveiki,

Kiekvieno žmogaus organizmo reakcija į vaistus yra individuali. Dažniausiai šalutiniai poveikiai sumažėja ar visai išnyksta per porą savaičių. Tačiau gali būti kad vargina nuolat. Tuomet belieka vis tik bandyti kitus vaistus ar jų kombinacijas. Dažniausiai šalutiniai poveikiai mažindami papildomai skiriant trankviliantus. Tačiau jų ilgai vartoti nereikėtų.

Nuo: Marijata
2017-08-18
Sveiki turiu skrandzio problemu kartais buna stemples uzdegimas turiu ir skrandzio bakterija kuri karts nuo karto atsinaujina ir zarnynas jautrus

Sveiki, reiktu paskambinti, užsiregistruoti atvykimui, padarys asmeninę arbatą.Neparašėt koks rūgštingumas mažas ar didelis. Galite nusipirkti Nr 27 "Skrandžiui-1" kai didelis rūgštingumas, o jei mažas tai Nr. 51 "Skrandžiui-2" Galit skambinti

Pagarbiai,

Technologė

Birutė Jonkuvienė

UAB „Jadvygos žolės“

www.jadvyga.lt

8-443-37118

8-670-26810

Nuo: Ausrine
2017-08-18
Laba diena,
Gydytoja noriu Jusu paklausti . As cia daug skaiciau Jusu atsakymu apie antidepresantu salutini.
Gydytoja kodel taip ir yra ir kodel neina ju pernesti salutinio. As jau bandau 6 antidepresantus ir vel manau, kad gali netikti. Ar jie kazkokios vienos rusies kur gal netinka kazkokia tai medziaga ju sudeties ar kaip tiesiog nezinau. Ar kazkokios grupes jie man netinka? Ka Jus galite patarti is savo patirties.
Dekoju, Ausrine

Taip yra todėl, kad šiuo metu vartojami AD yra iš esmės panašaus veikimo mechanizmo. Tik plius minus skiriasi teigiamas poveikis ir pašaliniai poveikiai. Senųjų triciklių jau beveik niekas nevartoja, nes jie neturi tokių plačių pritaikymo galimybių, o pašaliniai, tik kitokie taip pat būna gana stiprūs.

Tačiau yra visokių niuansų kaip prisijaukinti antidepresantą. Tai kiekvienam labai individualu, todėl bendraukite/klauskite savo gydytojo.

Nuo: Linas
2017-08-18
Laba diena,
Gydytoja noriu Jusu paklausti ka geriau butu paimti nuo nerimo ar xanax ar lexotanil tabletes. Prasau jei galite patarkite kuris efektyviau ir geriau.
Aciu uz atsakyma

Epizodiškai tinkami vartoti abu. Bromazepamum mažesnė priklausomybės, antrinės depresijos rizika.

Nuo: Kazimiera
2017-08-17
Sveiki, MRT išvada: stuburo juosmeninės dalies degeneraciniai pakitimai. L2/3 disko išvarža. L5/S1 disko protrūzija. Spondiloartroziniai pakitimai. Koks tolimesnis gydymas? Ačiū.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)

Sveiki,

rekomenduotinas manualinis gydymas, po to teisingi judesiai.

Nuo: jurga
2017-08-15
sveiki, ką reiškia išvada Scoliosis et torsio lumbalis II. Man 35 metai. Ačiū
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)

Sveiki,

šoninis stuburo iškrypimas. Bet vertinti reikėtų viso stuburo, dubens padėtį ir kūno adaptaciją esamiems pakitimams. Taip pat rekomenduočiau manualinę korekciją ir individualius pratimus.

Nuo: Genute
2017-08-14
Laba diena,dariau kompiuterine tomografija, L5/S1 diskas suzemejes,centrineje jo dalyje matoma 0,5cm isvarza placiu pagrindu,liecianti nugaros smegenu maisa,ar reikalinga operacija,skausmai dideli.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)

Labas,

atlikus manualinio gydymo ciklą ir 100% įsitikinus kad konservatyvus gydymas neduoda rezultato, spręsti dėl operacijos.

Nuo: Genute
2017-08-14
Laba diena,dariau kompiuterine tomografija L5/S1 diskas suzemejes, centrineje jo dalyje matoma 0,5cm isvarza placiu pagrindu ,liecianti nugaros smegenu maisa ,skausmai dideli.,ar cia reikalinga operacija?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)

Labas,

kai bus atlikta ciklas manualinio gydymo ir 100% įsitikinta kad konservatyvus gydymas neduoda rezultato, tada ir spręsti dėl operacijos.

Nuo: Andrius
2017-08-14
Juosmens stuburo 1laipsnio spondiliozė,ryškesnė L2,3,4 slanksteliu.I2-3-4,L5-S1 tarpslanksteliniu tarpu 1laipsnio chondrozes pozymiai. Ar su tokiomis isvadomis jau reikia naudoti medikamentus ?ar uztektu kitu priemoniu kaip manksta,spec,pratimai?ar reikia sunerimti? ir ar galiu dirbti fizini darba kol jauciami skausmai ?Dekui.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)

Sveiki,

vaistus būtina naudoti esant ūmiam, intensyviam skausmui ramybėje. Pirma reikalingas manualinis gydymas šalinant skausmo priežastį, skysčių, mitybos korekcija ir tik po to individualūs pratimai. Esant skausmui nerekomenduoju nei pratimų, nei fizinio darbo. O žmonės, kurie į tai nekreipia dėmesio, išlaukia ir operacijos...

Nuo: Virginija
2017-08-14
Sveiki,neseniai pradėjo skaudeti dešnėje juosmens puseje.Skausmas eina nuo dubens ir į koją Naktį.prabundu nuo skausmo.Radiologo išvados:Stuburo L/S dalies šonines krypties ro-je Th12/L1/2/3/4/5 tarpslanksteliniai tarpai saikingai susiaureję,dengiamosios plokšteles nedaug pailgėję,matoma subchondrinė sklerozė.paryškinta fiziologinė lordozė.Dalinai apkalkėjusi infrarenalinė aortos dalis.Abiejų klubų sąnarių tiesinės krypties e sąnariniai tarpai netolygiai susiaureję>iš medialinės puses gūzduobių subchondrinė sklerozė.Šlaunikaulių galvutės nepakitusios.Dėkui.
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)

Sveiki,

patarčiau turėti tyrimus ir atvykti konsultacijai, nes vertinti reikėtų Jūsų funkcinę būklę.

Nuo: Linas
2017-08-11
Norėčiau, kad Jadvyga Balvočiūtė paskirtų individualios arbatos, bet neturiu galimybės atvykti į Gyvolius. Ar galėtumėte arbatos paskirti pagal el. paštu parašytus simptomus?

Sveiki, galima paruošti indvidualų receptą, tik tai gali užtrukti iki 1,5 mėn. Paskambinkit ir suderinsime.

Pagarbiai,

Technologė

Birutė Jonkuvienė

UAB „Jadvygos žolės“

www.jadvyga.lt

8-443-37118

8-670-26810

Nuo: ---
2017-08-10
Laba diena,
Noriu Jusu paklausti ar yra ar galima gal sudaryti kokia arbatele nerimui gydyti, kuri lydi kartais toks kaip galvos svaigimas, mieguistumas, jegu neturejimas? Noriu pirma pabandyti gal is arbatu ka nors, nes tos chemijos nelabai norisi. Nerimas man pasireiske po ilgalaikio streso.
Aciu labai uz atsakyma

Sveiki, galite nusipirkti Nr. 25 '"Ramybė" ir pagerti, o jei este vyresnio amžiaus, tai dėl galvos svaigimo galite vartoti ir Nr. 2 "Atminties galia". Galite vieną dieną gerti vieną arbatą, kitą dieną kitą. Arba 15 min praleidus viena po kitos.Užsakymą galite padaryti el. parduotuvėje ar paskambinę nurodytais telefonais.

Pagarbiai,

Technologė

Birutė Jonkuvienė

UAB „Jadvygos žolės“

www.jadvyga.lt

8-443-37118

8-670-26810

Nuo: Angelė
2017-08-09
Laba diena,skaičiau apie nepaprastas gydomasias ponebudės savybes,tačiau neseniai perskaičiau Ruolios visiškai priešingą pasisakymą.Norėčiau sužinot Jūsų nuomonę ar tai iš tiesų gydymui tinkamas grybas ar ne.
Dėkoju už atsakymą
Pagarbiai

Sveiki, mes šio grybo nenaudojame, o vartoti ar ne tai tik Jums nuspręsti. Daug straipsnių rašo apie gerasias šio grybo savybes, bet būna ir priešingų pasisakymų.

Pagarbiai,

Technologė

Birutė Jonkuvienė

UAB „Jadvygos žolės“

www.jadvyga.lt

8-443-37118

8-670-26810

Nuo: Jodita
2017-07-18
Sveiki, prieš 20 m. man buvo pašalinta kairioji skydliaukės puselė. Šiuo metu diagnozuota mazginė struma dešinėje pusėje ir rekomeduojama operacija. Skydliaukės veikla normali. Prašau Jūsų patarti, kokios vaistažolės man pagelbėtų bei kur jas galima įsigyti Klaipėdoje. Iš anksto dėkoju už informaciją.

Sveiki, tikiuosi atsakymą gavote, bet jei ne tai atsiprašome kad taip ilgai neatsakėme. Arbatų nusipirkti galite Debreceno vaistinėje, aliejaus parduotuvėje (turguje) mazgeliams -Nr. 12 "Kovok" , o kad struma veiktu normaliai Nr. 35 "Skydliaukei". Jei kyla klausimų skambinkite, galime atsiūsti nurodytu adresu.

Pagarbiai,

Technologė

Birutė Jonkuvienė

UAB „Jadvygos žolės“

www.jadvyga.lt

8-443-37118

8-670-26810

Nuo: Erika
2017-06-15
Sveiki. Jau ilgą laiką kamuoja kelio skausmas, atsiradęs iš niekur. Nebuvo sutrenktas, sportu neužsiemu. Lankiausi pas reumatologą ir traumatologą. Apžiūrėjo, atliko rentgeną ir echoskopą tačiau nieko neparodė. Sakė viskas tvarkoje ir neaišku kodėl visada skauda. Išrašė spiritinius kompresus ir nimesilį gerti bet nepadėjo. Nežinau ko imtis. Man 17 metų....

Sveiki. Atleiskit, kad tik dabar atsakome. Daugeliui sparčiau augant atsiranda skausmai, šiuo atveju reiktu dažniau plaukioti, daryti masažus, laikytis gydytojų nurodymų, trinti skaudamus kelius druskos tirpalu, prie visa ko galite nusipirkti ir pagerti Nr. 23 "Sąnariams-1". Jei kiltų klausymų skambinkite.

Pagarbiai,

Technologė

Birutė Jonkuvienė

UAB „Jadvygos žolės“

www.jadvyga.lt

8-443-37118

8-670-26810

Nuo: Birute
2017-08-17
Gerbiama Gydytoja,
Vartoju antra diena Coaxil antidepresanta po puse tabletes. Jeigu per sias pora dienu nepasireiske salutinis, kad ir po puse tabletes vartojant ar yra tikimybe, kad gali nebuti salutinio? Cia mano jau ketvirti antidepresantai , nes nepernesu salutiniu. As pradejau vartoti nuo nerimo juos . Gydytoja ar is Jusu praktikos galit pasakyti, kad sis vaistas turi mazesni salutini? As skaiciau Jusu atsakymus tai is senesniu vaistu, bet ka galite pasakyti is savo praktikos?
Aciu Jums labai

Laba diena,

kiekvienas žmogus yra skirtingai jautrus vaistui tiek jo šalutiniui, tiek laikiamam teigiamam poveikiui.

Kadangi coaxil chemine sandara labai skiriasi nuo šiuolaikinių naujų antidepredsantų, kurie Jums davė stiprius šalutinius poveikius, galima galvoti, kad nuo coaxil Jums šalutinių nebus. Visgi pamatysite tada, kai vartosite po 1x3 dienoje.

Kad coaxil duoda mažiau šalutinių - taip pasakyti negaliu, nes jis duoda šalutinius poveikius, tik kiek kitokius nei naujieji antidepresantai. Ir visada yra žmogaus individuali torerancija ir atsakas į vaistą.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.