Klausk gydytojo

Visos temos

Nuo: virginija
2018-04-18
kokias zoles galeciau naudoti esant antinksciu augliui

Sveiki,

Jums reikalinga sudaryti asmeninę arbatą. Jei pageidaujate, skambinkite mums Tel,. Nr. 8 443 37118

Nuo: Mama
2018-04-17
Laba diena.Patarkite kaip prikalbinti artima zmogu gerti paskirtus vaistus nuo nerimo, baimes bei itarumo...ligos nepripazista ir del siu problemu-labai kankinasi, sunkiai bendrauja,neranda sau vietos...

Sveiki,

kaip prikalbinti? na tai Jūs žinote geriausiai, nes esate artimiausias žmogus.

Iš patirties galiu paskyti, kad žmogus turi suvokti , pažinti savo ligą ir kreiptis gydymui pats. nes gydymo sėkmė didžiąja prasme priklauso nuo jo paties.

Nuo: Asta
2018-04-17
Gerbiama Gydytoja,
Noriu isgirsti is Jusu kokios yra pagrindines proezastys, kai sutrinka vegetacine nervu sistema?
Aciu Jums

Sveiki,

apie vegetacinės nervų sistemos sutrikimus kalbėjau anksčiau ir daug.

Pagrindinės priežąstys: 1-genetiškai paveldėta jautri nervų sistema,2-kūno ligos(somatinės ligos ir sutrikimai),3-psichikos ligos.

Nuo: Zita
2018-04-17
Laba diena, norėčiau sužinoti koks turėtų būti taikomas gydymas, jei nustatyta, kad akromioklavikulinio sąnario tarpas deformuotas, subakromialinis matmuo 6mm.

Sveiki,

rekomenduočiau taikyti manualinę terapiją, dažniausiai gydymas būna efektyvus. Kreipkitės

Nuo: Darius
2018-04-17
Laba diena, norėčiau sužinoti ką reiškia S1 sl slankstelio plyšelis. Ir ar galima bandyti eiti CMEK komisiją?

Labas,

rekomenduočiau pasimti nuotrauką ir atvykti konsultacijai, nes netikslus aprašymas, reikalinga platesnė apžiūra.

Nuo: Agne
2018-04-17
Laba diena. Dirbu stovima darba. Kelis metus jausdavau tik kartais ne stripru nugaros skausma,bet jau keli menesiai taip skauda,kad net nutirpsta peciai rankos, pradeda svaigti galva. Skausmas labai ikyrus,varantis is proto. Skauda arba viena taska po mentim arba tarp menciu. Kas galetu buti?

Sveiki,

gali būti kelios priežastys. Ar slankstelių subliuksacija, ar raiščių, raumenų spastika dėl ydingos kaklo, menčių, pečių padėties ir t.t. Dažniausiai rekomenduotina kelios manaulinės terapijos procedūros. Kreipkitės.

Nuo: Tatjana
2018-04-13
Laba diena, gal galite pakomentuoti tyrimą? Ar įmanomas natūralus pastojimas? Tūris - 4,0 ml, spermijų konc.- 16 M/ml, bendras judrumas 72%, pirmyneigis judrumas - 50%, nepirmyneigis - 22%, nejudrūs spermijai - 28%, norm. morf. sperm.k - 12%, MSC - Sperm. judrumas 11.7 M/ml, PMSC - pirmyneig. sper. - 8.1 M/ml, FSC funkc. sper. konc. - 2.1 M/ml, sperm. jud. greitis - 30 mic/sec, SMI - sperm. judr. ind. - 47, spermių kiekis ejakuliat - 64,4 M, judr. sperm. k - 46,7 M, pirmyneig. sperm. k. - 32,3 M, funkc. sperm. k. - 8,5 M, norm. morf. sperm. k - 7,7 M. Ačiū.
Nuo: Domino
2018-04-13
Labas vakaras ,gal galite pakomentuoti rezultatus?Išvada Oligoasteno(terato)spermija.
Kiekis - 3ml; Spalva - pilkšvai balsva; Drumstumas- drumsta; Suskystėjimo laikas -10min. Klampumas -1 mm; Kvapas- Kaštonų. Spermijų kiekus visame ejakuliate 45×10 šeštuoju. Gyvų spermijų kiekis 8mln/ml. Negyvų spermijų kiekis 7mln/ml.
A -greitas pirmyneigis 0%
B-lėtas pirmyneigis 33%
Progresyvus judėjimas (A+B) >32%
C-vietoje 20%
D-nejūdrūs 47%
Neprogresyvus judėjimas (C+D) 67%.
Imunologiniai tyrimai:
Antisperminiai Ant IgG klasės - neigiamas
Antisperminiai Ant IgA klasės-neigiamas.
Normalios spermijų formos 5%
Patologinės spermijų formos 95%
Galvutės defektai 57%
Kaklelio defektai 24%
Uodegos defektai 10%
Spermiogoninės ląstelės 0,5%
Leukocitai,vnt 10-10-10 pav.r.l
Eritrocitai -0.
Epitelis, vnt 1-2-3 pav.r.l
Lipoidiniai grūdeliai - yra.
Hialino kūneliai 1 r.l
Spermijų agliutinacija 0%.
Kristalai - nėra.
Mikroflora- natyviniame tepinėlyje nematyti.

Rezultatas nesuprantamas, nes neatitinka judrių ir gyvų spermblogas.ijų skaičiaus. Visumoje tyrimas

Nuo: Edgaras
2018-04-13
sveiki, gal galetumete atsakyti, ar geri testo rezultatai? Ph 7,5. Leukocitai- 12-16r/l. Eritrocitai- nerasta. Kiekis 5,2ml. Klampumas 2 mm. Spermatozoidu kiekis 1 ml- 49,5 mln. Visame ejakuliate - 257 mln. Agliutinacija 1 balas. Judrumas A - 58%, B-48%, C-10%, D- (Brukšnelis). Spermiogeninių ląstelių kiekis -3 %, patologija galvutės- 30%, kaklelio-8%, uodegelės 5%, normalios formos 58%.

Jums yra prostatitui būdingi pokičiai - daug leukocitų.Judrumo skaičiai daugiau 100%.Taip negali būti.

Nuo: Gabrielė
2018-04-15
Laba diena,
Man yra 17 metų ir prieš 6 mėnesius dalyvavau autoavarijoje, po kurios atsirado skausmai viršutinėje bei apatinėje stuburo dalyje. Jau 3 mėnesius man yra taikoma manualinė terapija, tačiau skausmas tik stiprėja. Lietuvoje pasidariau MRT tyrimą ir gavau šį atsakymą: Pradiniai intervertebralinės chondrozės požymiai apatinėje krūtininėje, viršut.juosmeninėje dalyje. Apatinių krūtininių, juosmeninių slankstelių dengiamosios plokštelės pailgėjusios, jose pavieniai Šmorlio mazgai. Th11/12, L1/2 diskai nedaug dehidratuoti. Neženkliai susiaurintos L4-5, L5-S1 (k>d) tarpsl.angos dėl nedaug hipertrofuotų facečių. Esu dar visai jauna mergina ir norėčiau problemas gydyti kuo anksčiau. Gal turite patarimų ir gal galėtumėte paaiškinti tyrimo rezultatus? Ačiū jumd labai

Labas Gabriele,

atvykite konsultacijai, turėtų būti aiškiau, nes MRT tyrime didelių problemų nematau.

Nuo: Laura
2018-04-15
Juosmeninės stuburo dalies rengenogramos išvada. Stuburas kiek pasviręs į kairę. Paryškinti slankstelių kūnų kraštai. S1 sl lanke plyšelis. Ar reikalingas MR ir gydymas?

Sveiki,

apie gydymą komentuočiau tik Jus matant, MRT kol kas nereikalingas. O konsultacija ir manualinė korekcija būtina. Kreipkitės.

Nuo: Daiva
2018-04-13
Laba diena , noriu sužinoti , ką reiškia : ties sakraline anga ryškus sklerotinis židinys panašus į enostozę ?

Ačiū !

Sveiki,

vidinis kaulinio audinio išvešėjimas. Bet manau šie pakitimai neturėtų sukelti skausmo ar kitų nepatogumų.

Nuo: Ramune
2018-04-12
Laba diena,norejau Jusu paklausti.Ar geriant raminamus Alprazolama po puse tabl.ryte ir vakare del nerimo,tarpuose butu galima pagerti nervus raminamos Neuro-2arbatos.?

Sveiki,

jei vartojate alprazolamum, nėra prasmės gerti žolinių preparatų ar arbatų, nes jų veikimas, lyginant su alprazolamu yra lygus 0.

Nuo: Inga
2018-04-12
Laba diena,dariausi stuburo kaklines dalies magnetinio rezonanso tomografija isvada:C-stuburo dalies saikingai isreiksti degeneraciniai pakitimai(ostechondroze,diskoze),kiek ryskesni vidur.-apat.segmentuose,daugiauC3-4,C4-5,C5-6 tarpuose.Fiziologine asis islieka. Aciu uz atsakyma

Labas,

rekomenduočiau taikyti periodinį manualinį gydymą, individualius pratimus. Kreipkitės.

Nuo: Mindaugas
2018-04-12
Laba diena. L4/L5 i/v tarpas nesusiarejes,diskas formuoja centrine protruzinio tipo isvarza, kurios sagitalinis matmuo 0,55cm, centrinis sagitalinis stuburo kanalo matmuo ir i/v angos nesusiarinamos. L5/S1 i/v tarpas nesusiarejes, diskas formuoja centrine protruzinio tipo isvarza, kurios sagitalinis matmuo iki 0,55cm , isvarza migruoja aukstyn 0,4cm, centrinis sagitalinis stuburo kanalo matmuo ir i/v angos nesusiaurinamos. Kaip reaguoti i tokia isvada?

Sveiki,

rekomenduočiau taikyti manualinį gydymą. Nežinau skausmo intensyvumo, bet blogas momentas kad išvarža migruojanti. Išbandyti manualinį konservatyvų gydymą, ir tik po to jeigu gydymas neefektyvus, keisti gydymo planą. Kreipkitės

Nuo: Sofija
2018-04-12
Laba diena ar galite pakomentuoti tyrimo rodiklius:
Kiekis 1,5
Spalva pilkšvai balta
Drumstumas drumsta
Suskyst. Laikas 40
Tąsumas 1
pH 8,5
sper.kiekis 1 ml 59
sperm.kiekis ejak 88,5
judrūs sper. 73
nejudr. Sperm. 27
judrum.A greita 16
judrum.B lėtas 57
judrumas A+B 73
judrumas C vietoj 3
nejudrūs D 27
judrumas C+D 27
normalios formos 15
patologija galv 79
nustatyta normospermija, ar galima pastoti, asmenims 40 m. vyrui ir 43 moteriai
Nuo: Neringa
2018-04-08
Laba diena, man 20m. Skauda nugara, nelabai galiu lankstyti per juosmeninei pirmin nei atgal. Būna kad skausmas savaime užeina arba pereina į dešinės kojos skausma, kai kada jaučiu nugaros juosmeni tarsi deginimo jausma. Pasidariau magnetini rezonanso tyrima išvada: Th10- L4 kremzliniai Šmorlio mazgeliai. Išreikšta Th10/11, vidutiniškai išreikšta L4/5 intervertebrinė osteochondrozė. L4/5 nedidelė centrinė disko protruzija; priekinio epidurinio tarpo deformacija. Ar čia kažkas blogai? Koks gydymas padėtu? Prašau pakomentuoti. Ačiū labai už atsakyma iš anksto.

Laba diena Neringa,

Taip problema progresuojanti, jums reikia kreiptis dėl reabilitacinio gydymo pritaikius neurologinius, funkcinius ortopedinius testus detaliau bus galima nuspręsti, koks gydymas jums tinkamiausias. Ar tai manualinis gydymas ar kineziterapija ir t.t.

Nuo: Dovydas
2018-04-11
Sveiki, turiu prostatos uzdegima apie 3 savaites. Buvau pas daktara, israse vaistu bei liepe uzsiimt seksu/masturbuotis. Padarius pamaciau kad sperma neisbega, ar tai normalu ar atsiras kai uzdegimas sumazes? Dekui

Rurite tartis su urologu kuris paskyrė gydymą. Tai nenormalu, taip neturėtų būti.

Nuo: Rasa
2018-04-10
Laba diena gerb.gydytoja.Geriu antidepresantus jau 6 sav.Pagerejimas yra,baigesi galvos svaigimai,siek tiek atsigaunu po truputi.Tik yra viena beda,kad ryte pabudus,uzeina neramumas su stipresniais sirdies plakimais (ir taip kas ryt) bijau laukti kiekvieno ryto,kad ir kaip nusiteikciau niekas nesigauna.Suciulpiu xanax ir truputi apsiraminu.Kiek dar taip gali testis?Pavargau taip gyvent, su baime laukt kitos dienos.Raminu save kad viskas praeis,bet kol kas nepavyksta.Kodel taip yra?Ar reikia daugiau laiko,kol viskas susitvarkys?Kaip man kovot su baime ir nerimu? Kazka megstamo veikti dar neturiu nei noro,nei jegu.Nuotaika nekokia.Viena diena geresne,kita vel prasta.
Aciu uz Jusu nuomone.

Laba diena, Rasa,

Ačiū Jums už klausimą. Iš trumpo aprašymo sunku daryti tikslias išvadas, tačiau simptomų aprašymas primena panikos atakas. Rašote, kad bijote kiekvieno ryto, tačiau iki galo nėra aišku, kuo kiekvienas rytas baugina. Galbūt patyrėte konkretų išgyvenimą, kuris įnešė nerimo ir nepaleidžia, atsikartoja? Taip pat galima įtarti, kad turite užslėptų, iki galo neišveiktų jausmų, kurie gali būti iki galo neatpažinti ir pasireiškia nerimu, lydimu įvairiais kūno pojūčiais. Atpažinus jausmus ar situacijas iš praeities, kurios neduoda ramybės, paprastai nerimas sumažėja. Panikos gydyma


daugiau...

Laba diena, Rasa,

Ačiū Jums už klausimą. Iš trumpo aprašymo sunku daryti tikslias išvadas, tačiau simptomų aprašymas primena panikos atakas. Rašote, kad bijote kiekvieno ryto, tačiau iki galo nėra aišku, kuo kiekvienas rytas baugina. Galbūt patyrėte konkretų išgyvenimą, kuris įnešė nerimo ir nepaleidžia, atsikartoja? Taip pat galima įtarti, kad turite užslėptų, iki galo neišveiktų jausmų, kurie gali būti iki galo neatpažinti ir pasireiškia nerimu, lydimu įvairiais kūno pojūčiais. Atpažinus jausmus ar situacijas iš praeities, kurios neduoda ramybės, paprastai nerimas sumažėja. Panikos gydymas veiksmingiausias, kai medikamentinis gydymas derinamas kartu su psichoterapija, tad siūlyčiau apsvarstyti tokią galimybę. Taip pat galite pasidomėti streso įveikimo ir atsipalaidavimo technikomis, kurios praverstų jau prasidėjus panikos atakai. Ir trečias dalykas, nors rašote, kad šiuo metu nėra nei noro, nei jėgų užsiimti mėgstama veikla, tačiau jei pavyktų to neapleisti, Jums būtų tik į naudą. Teigiamai veikia ir įvairi fizinė veikla, pavyzdžiui, pasivaikščiojimas, pabėgiojimas.

Taigi, norėčiau Jus padrąsinti kreiptis profesionalios psichologinės pagalbos, neapsiribojant vien medikamentiniu gydymu ir linkiu atrasti jėgų aktyvesniam gyvenimo būdui.

Pagarbiai - Kristina Ušackienė

Nuo: Gražvyda
2018-04-10
Laba diena, turiu nejaukų klausimą, kurio negrįstu klausti daktaro, kuris mane gydo, nes jis yra vyras... Žodžiu, visą gyvenimą turiu problemų su vidurių užkietėjimu, o pradejus gerti antidepresantus pastebėjau, kad viduriai pradėjo kietėti ypaš. Valgau sriubas, daržoves, vaisius, bet be laisvinančių žvakučių neapseinu labai dažnai, tai labai kankina. Seniau man padėdavo papildai į kiuriuos įeina: šaltekšnio milteliai (487,5 mg), gumiarabikas, kalcio fosfatas, celiuliozė mikrokristalais, magnio stearatas, taip pat daug kas giria Colon Well, bet ar tai nepakenks antidepresantų veikimui? Ar galiu vartoti tokius papildus su antidepresantais?

Sveiki,

vidurių turėjimas kasdien yra didelė prabanga - kaip rodo praktika. O tai labai svarbu virškinimui, medžiagų pasisavinimui, net gerai nuotaikai.

Savo klientam siūlau:gerti magnio 500-1000-1500 mg (Magnis B6 470 mg Sanofi) paros bėgyje. Tai papildo magnio atsargas, ko paprastai labai reikia ir atlaisvina vidurius. Plius SKYSČIAI: 300-400ml / 10 kg kūno svorio per parą. Kava neįsiskaito. Toliau: džiovinti vaisiai, duona su sėklomis ir grūdais, linų sėklos (sėmenys) po 1 šaukštelį 1-2-3 x paroje suvalgyti/nuryti.

Tos priemonės paprastai suveikia.Dažnai ir visų kartu nereikia.raskite savo kombinaciją.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.