Klausk gydytojo

Visos temos

Nuo: Judita
2018-10-18
Labas gydytojau. Noriu paklausti ko imtis su tokia išvada : - cervikalinė kifozė.C3-C6 išreikšta unkovertebrinė artrozė. Saiki C4/5-C5/6 intervertebrinė osteochondrozė. C4/5 vidutinio laipsnio kairė foraminalinė stenozė.C5/6 nedidelė chorninė dešinė foraminalinė disko protruzija; saiki biforaminalinė stenozė. Nervinių šaknelių kompresijos nestebima. Man 35metai.

Sveiki,

rekomenduočiau atvykti manualiniam gydymui, vėliau pratimai kaklo stabilumui.

Nuo: Violeta
2018-10-17
Laba diena gerbiamas gydytojau
Gal butumete malonus ir suteiktumete man informacijos apie mano liga.
Labai skauda stuburo apatine dalis tai yra uodegikaulis .skausmas eina i abieju koju kirksnis.nebegaliu nieko nesti ir kelti. Tyrausi ir mam uzrase tokia diagnoze.L4/L5/S1vidutine ir isreiksta deformuojanti spondiloartroze.meningine cista desineje S2 intersakralineje angoje 2.1×1,3cm.Gal jus gydytojau ka patartumete man.nes nebegaliu iskesti skausmu Su pagarba Violeta

Sveiki,

taip, problemų daug ir negerų. Rekomenduočiau atvykti konsultacijai, būtų aiškiau dėl konservatyvaus gydymo efektyvumo, ar tie pakitimai duoda skausmą, ar kitos problemos.

Nuo: Bevardis
2018-10-17
Sveiki. Yra problema kartais pasikartoja bet ne visada po nuleidimo... nusislapinus jauciasi seklidese perstejimas skausmas nemalonus bet po 10-20min praeina. Ka daryti? Ar tai rimta?
Nuo: egle
2018-10-17
laba diena dariau magnetiny rezonansa ir gavau atsakima . Degeneraciniai saikūs pokyčiai juosmeninėje stuburo dalyje - L4/L5 , L5/S1 diskų osteochondrozė , saiki def. spondiloartrozė L4/5 /S1 lygy , L5 retrospondilolistezė I laipsn.
- L4/5 disko centraliai plataus pagrindo protruzija , stuburo kanalas vidutiniškai stenozuotas .
- L5/S1 disko centraliai plati protruzija , liečianti kairę S1nervo šaknelę - galimas jos dirginimas , stuburo kanalo ir foraminalinė saiki stenozė. daktarai siunce del grupes koks gali buti tolesnis gydymas .

Sveiki,

rekomenduočiau manualinį gydymą, atvykite konsultacijai.

Nuo: Ggggg
2018-10-17
Laba diena Gydytojau. Sportuoju į savaite 4-5 kartus.
Gal atsakytumete, ar nekenkia vyru vaisingumui sporto papildas kreatinas? Ar galiu drasiai vartoti planuojant su žmoną kūdikį?
Nuo: Angele
2018-10-17
Laba diena .Mano ligos isvada:L1/L2,L3-L5 deformuojanti spondilze L3/L4 intervertebrine osteochondroze,Modic l-o tipo (umi);artroziniai fasetiniu sanariu pakitimai L3_L5; lokaliu protruziju tarpslanksteliniai diskai neformuoja;indikuotinas desinio klubakaulio kaulines strukturos tyrimas.Ar cia kas rimto?Aciu

Labas,

apie problemos rimtumą geriausiai pasako skausmo intensyvumas. O taikyti kompleksinį manualinį gydymą būtina, Kreipkitės.

Nuo: Inga
2018-10-16
Laba diena! Gavau KT atsakyma, pas gydytoja labai ilgos eiles. Kreipiuosi patarimo, gal kazka anksciau pati galeciau pradeti daryti. Labai skauda peti, kakla ir pakausi. Ypatingai desineje puseje. Isvada: C4- C6 pradiniai degeneraciniai pakitimai.

Sveiki,

pirma būtinas manualinis gydymą, o vėliau taip, korekciniai pratimai. Kreipkitės.

Nuo: Virginija
2018-10-16
Mano diagnozė:L4 anterolistezė, osteochondrozė,spondiloartrozė,L2-3 disko d. šoninė protruzija, santykinė stuburo kanalo srenozė, susiaurėję L4-S1 tarps. angos, Labiausiai d. L4-5,
Nusiskundimai; skauda stuburo kryžmą, skausmas eina į d. kojos klubą, šlaunį ir kelio sąnarį, daugiau skauda naktį, negaliu dėl to miegoti. Dešinė koja daug silpnesnė, sunku lipti laiptais, kartais ta koja neatlaiko, tenka suklupti.
Koks turi būti taikomas gydymas?

Sveiki,

rekomenduočiau pradėti nuo konservatyvaus manualinio gydymo. Kreipkitės.

Nuo: Justas
2018-10-19
Sveiki, turiu vaistu Halcion ir klausimas yra ar tiktu juos suvartot ne pries miega kaip priklauso, o dienos metu kaip kitus benzo? Aciu.

Sveiki,

kiekvienas vaistas veikia skirtingai tiek dėl savo sandaros, tiek dėl žmogaus individualaus jautrumo jam. Miegui koreguot,i Halcion aš nelaikau geru preparatu. reiktų stengtis vartoti tai, kas to miego negadina ateičiai ir prie ko nesivysto priklausomybė.

Dienos metu halcion paprastai nevartojamas.

Nuo: Dovilė
2018-10-16
Sveiki, skauda nugarą apie 2 mėn. (juosmeninę dalį), skausmas atsirado nuo menko pasilenkimo, ankščiau, nugaros neskaudėdavo (retkarčiais tik pamausdavo). Radiologinio tyrimo vertinimas: juosmeninės stuburo dalies patiesinta fiziologinė lordozė. L4-S1 pradiniai degeneraciniai pakitimai, L5/S1 4mm plataus pagrindo protūzija nežymiai siaurinama kairė lateralinė kišenė.
Ar tai rimta? Kaip reikėtų spręsti problemą?
Ačiū

Laba vakara Dovile,

Problema, kad juosmeninės stuburo dalies linkis pas jus nyksta tas keičia terpslankstelinio disko kompresijos kampą kas formuoja jums išvaržas, didina raumenų įtampą juosmeninėje stuburo dalyje. Patarčiau užbėgti įvykiams už akių ir pradėti gydymą kol problema nepaūmėjo.

Jei kils klausimų detaliau prašome kreiptis

info@osteomedika.lt

Nuo: Giedre
2018-10-15
Atlikus stuburo krūtininės dalies magnetinio rezonanso tyrimą išvada:
Th12 -7,5mm hemangioma ar riebalinės kaulų čiulpų degeneracijos žydiniai.
Kas čia yra? Ka reikia daryti?

Tai tam tikra kaulinio audiniu svetimkūnio forma reiktu kreiptis par neurochirurgą išsiaiškinti kokio ji pobūdžio piktybinio ar ne ir t.t.

Nuo: Ugne
2018-10-16
Laba diena. Noriu paklausti kodėl po psichoterapijos mano savijauta pablogėja. Ar čia taip turi būti, sukyla vėl visi vidiniai prieštaravimai, pyktis ir pan.. kokia tada nauda, kai turiu vėl vaistų dozes keltis? ačiū už nuomonę

Sveiki,

psichoterapija yra kaip seno pūlinio valymas.Juk suprantame, kad pūlius išvalyti skauda, dažnai reikia net operacijos ir antibiotikų. Bet po to žaizda gražiai sugija ir lieka nedidelė žymė.

Mano mokytojas profesorius R. Kočiūnas sakė, kad psichoterapija negali būti maloni ir neskausminga. Jei ji yra moloni ir neskausminga - tada tai ne psichoterapija.

Nuo: Arunas
2018-10-16
Laba diena man 30 metu, pasidariau juosmens ir kryzmenines stuburo dalies rentgenografija ir aprasymas yra nezymi 1 laipsnio skolioze gaubtumu kairen,cobo 6 laipsniai,palyginta fiziologine lordoze.besiformuojantys L4,5 priekiniai osteofitai, saikingai susiaureja L5/S1 tarpas .Ar tai kazkas rimto ar reikia kazkokiu proceduru,ar gydimo ir ar galima dirbti sunku fizini darba .Aciu uz atsakyma.

Sveiki,

taip, būtinas manualinis gydymas, vėliau pratimai. Sunkaus fizinio darbo kol kas nerekomenduočiau. Kreipkitės.

Nuo: Edas
2018-10-15
Sveiki,

Man 31 metai. Pries pusmeti suskaudo nugara. Padarius rentgena isvada, L slanksteliu rotacija i desine, L fiz lordoze islyginta, L4-L5-S1 tarpai susiaureje. L5 retrolisteze apie 3mm. Isvada: L osteochondroze II.
Ar labai rimta? Ka tiksliau reiskia L slanksteliu rotacija i desine? Ar galesiu pilnavertiskai sportuoti sporto saleje? Kokius dar tyrimus rekomenduotumete? Koki gydyma?

Sveiki,

tyrimų pakanka, rekomenduočiau manualinį gydymą, po to padirbėti su korekciniais pratimais. Vėliau galima galvoti apie sportavimą salėje. Kreipkitės.

Nuo: Karina
2018-10-15
Sveiki, prieš mėnesį pradėjo skaudėti nugara. Iš pradžiu skausmas buvo nežymus, poto pradėjo skaudėti labiau, kreipiausi pas gydytojus. Atliko rentgeno procedūra, paaiškėjo, kad L/Th stuburo dalis iškrypusi lanku į kairę, iškrypimo kampas pagal koba apie 80, S1 slankstelio užpakalinis lankas pilnai nesuaugęs, taip pat diagnozavo Th/al stuburo Io skoliozę ir S1 slankstelio įskila (spina bifida). Nuo ko galėjo atsirasti šie pakitimai? Anksčiau niekada neturėjau jokiu problemu su stuburu. Šiuo metu man 18 metu.

Sveiki,

rekomenduočiau atvykti konsultacijai, manau bus galima daug ką paaiškinti.

Nuo: Giedre
2018-10-15
Atlikus stuburo krūtininės dalies magnetinio rezonanso tomografija išvados:
Th12 hemangioma ar riebalinės kaulų čiulpų degeneracijos židinys.
Kas čia yra? Ka reikia daryti?

Sveiki,

hemangioma - gerybinis darinukas, kuris nėra skausmo šaltinis. Rekomenduočiau atvykti konsultacijai.

Nuo: Dovilė
2018-10-15
Sveiki. Nugarą skauda apie 2 mėn. Skausmo pradžia: nekaltas linktelėjimas, tuo metu sudiegė juosmeninėje srityje. Radiologinio tyrimo išvada: L4-S1 pradiniai degeneraciniai pakitimai, L5/S1 4mm plataus pagrindo protūzija, nežymiai siaurinama kairė lateralinė kišenė. Kaip tai rimta? Ir ką rekomenduojate daryti?
Ačiū.

Sveiki,

turite disko pažeidimą, todėl rekomenduočiau manualinį gydymą, individualius pratimus. Kreipkitės.

Nuo: Ugnė
2018-10-15
Domina darbas, kuriam reikia leidimo dirbti su valstybės paslaptimis. F25.1 ligos simptomų niekada nejaučiau, ji man buvo po kurio laiko „prikabinta” besigydant depresiją, nors su šia diagnoze niekas manęs nesupažindino ir ją tik atsitiktinai pamačiau ant kortelės. Todėl įdomu, ar galiu kažkaip įrodyti, kad šios diagnozės atžvilgiu esu sveika.

Sveiki,

kaip šiuo metu traktuojamas įstatymas, Jums gali tiksliai atsakyti gydytojas -psichiatras Jūsų psichikos sveikatos centre. Kadangi dar ir situacija kiekvieno individuali, tai tiksliai gali atsakyti tas, kuris mato ir turi Jūsų asmens sveikatos kortelę ir joje esančius įrašus, tyrimus ir epikrizes.

Nuo: Dainius
2018-10-14
Laba diena. Gal galite kazka patarti. Mes su drauge labai norime vaikelio, bet nežinau kas atsitikę jog aš negaliu atlikti savo funkciją, tiesiog kai jau norim daryt, man nesustandeja iki kiek reikia arba labai greit subliuska. Drauge patrina savo kūnu, aš ir baigiu su nepilna erekcija arba erekcijos isvis nera... Man tai didelė problema...

Turite kreiptis į gyd. seksologą.Susiraskite gyd. Robertą Adomaitį.

Nuo: Deimante
2018-10-13
Laba diena, pasidare vyras spermogramos tyrima, sakykit ar imanoma susilaukti vaiku naturaliu budu?
Prasau pakomentuokit rezultatus.
Susilaikymas 4dienos.
Kiekis: 3ml
Spalva: gelsvai pilka
Drumstumas: Drumsta
Tasumas:

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.