Klausk gydytojo

Visos temos

Nuo: Česlovas
2021-04-12
Sveiki, gal galėtumėte pakomentuoti tyrimo rezultatus? Ar su tokiais rezultatai įmanomas pastojimas?
Rodiklis Rezultatas
Kiekis (ml) 5,6
Suskystėjimo laikas (min) Neskystėja
Tąsumas (cm) 7
Spalva Gelsvai pilka
Drumstumas Drumsta
pH 8
Spermijų agliutinacija (%) < 0
Spermijų kiekis viename mililitre 13x10⁶
Spermijų kiekis visame ejakuliate 72,8x10⁶
Judrumas progresyviai judrūs 7x10⁶ 53,8%
Judrūs vietoje 1x10⁶ 7,7%
Nejudrūs 5x10⁶ 38,5%
Bendras judrių Spermatozoidų sk. 8x10⁶ 61,5%
Patologijų, % galvutės 45%
Kaklelio 35%
Uodegėlės 13%
Normalių formų 7%
Apvalios ląstelės, vnt/ml < 1,0x10⁶
MAR Ig G testas < 50%
MAR IG A testas < 50%
Išvados Oligospermija

Tyrime permažas spermijų judrumas ir normalios formos spemijų. Galiamai reikalingas gydymas.

Nuo: Anonimas
2021-04-11
Sveiki,mums nustatytas bipolinis sutrikimas,labai norime pagyti,dabar paskirti vaistai hyleperidolis su ciklodoliu ir reikalui esant diazapamas,gydytoja parase rekomenduota įvesti stabilizatorių ir pereiti prie kuitepini ar kaip ten.labai bijau kad neauktu sūnui svoris nes pergyvena ,dėl to labai,ir ar geriau pasidaryti genetiškai kokie tinka vaistai tyrima?kad ne eksperimentuoti su sūnumi kas tinka?ar įmanoma pagyti?kaip mums tevams elgtis su sūnumi ?

Sveiki,

į Jūsų klausimą jau atsakiau.

Nuo: Anonimas
2021-04-09
Ir dar klausimas,kaip su vairuotojo pažymėjima ar bus galima laikyti nes sūnus labai laukia🙂prie mišraus bipolinio sutrikimo?

Sveiki,

sprendžia Jūsų TLK pasirinktas gydytojas psichiatras. Jis pasirašo sveikatos pažymoje, kurią pildo šeimos gydytojas.

Iįtatymai keičiasi, pagal dabar galiojančius- kliūčių neturi būti.

Nuo: Anonimas
2021-04-09
Sveiki,sūnui 14m,mums buvo atakos priepuolis diagnozavo mišrus bipolinis sutrikimas,gryzom 31d kovo men geriam vaistus haliperidol po puse tablet ryte vakare per pietus nuime jau ir ciklodoli po tablete ryte ir pietum,diazapamo irgi neber geriam jau 5d,rekomenduojami psichologas ir psichiatras,kuris turės bandyti įterpti laimes chormona ir keisti į kuitepini vaistus,sūnus pradzioj bijojo ir mes jog mus vaistai kaustė nuėmus puse kaip ir viskas gerai.labai norim kilti į mokslus po atostogu ar mums nepakenks kuitepini vaistai labai bijau,ir ar gyvensim pilnaverti gyvenima nes sūnus labai nori ir ptiu ptiu sveikata gera,ar išgydoma ir kokia eiga gydymo?ar buna, kad pasveiksta,pagydoma?

Sveiki,

jei sūnus vartos paskirtą gydymą, gyvens pilnavertį gyvenimą.

Šiuolaikiniai vaistai modernūs, neturi šalutinių poveikių. Jei nesigydis - tada prognozės prastos, nes tai lėtinė liga ir negydoma praoresuoja.

Ligoninėje skiriami vaistai galėjo turėti daugiau šalutinių poveikių, nes tai vaistai skirti kritinėmis situacijomis vartoti, ne pastoviam gydymui.

Nuo: Edita
2021-04-05
Sveiki, 4 mėnesį geriu Zoloft 0,5 ir Tiapridal po 1/4 tabl 3 kartus dienoje. Nerimo priepoliai aprimo, nesikartoja. Tačiau vargina nuotaikos nebuvimas, apatija, jėgų neturėjimas atlikti elementarius buities darbus ir visa tai ką atlikdavau iki gydymo, nors jaučiausi atrodė blogiau. Naktimis kamuoja košmarai, iš kurių pabudus bandau susivokti ar viskas gerai, ty imu kartoti vardą savo pavardę, maldas ,toks vaizdas, kad tikrinu save ar protauju, ar dar nepamiršau...tai gąsdina ir neramina. Būna rytų, kad neturiu jėgų atsikelti iš lovos, nors miegu ilgai ir turėčiau būti pailsėjus, uzsimerkiu ir vėl nugrimztu į miegą, kūnas toks betoninis be gyvybės ir noro kažką daryti. To niekada nebuvo, nors turėjau nerimą ir mažakraujystę, būdavo daugiau jėgų. Protui atrodo, kad nuimtas nerimas, bet atsirado depresija, kai nėra jėgų issiplauti galvą, susitvarkyti ir aplamai gyventi. Kokia Jūsų gydytoja nuomonė? Ar nepakankamas gydymas? Ar pavasarinis paúmejimas?
Ir niekaip nepavyksta išspręsti užkietėjimo problemų, Jūsų rekomenduoti būdai nepadeda. Tik senos arbata Lataxen+ kažkiek ...nes toks jausmas žarnynas vangus, nedirba peristaltika,miega. Pastovus spaudimas 94/64, pulsas 60. Po sporto būna 112/72 89.
Ačiū už skirtą laiką ir situacijos pakomentavimâ. Ir su pavasario šventėmis! Pagarbiai E.

Sveiki,

ką galiu pasakyti? Aišku, kad reikia koreguoti gydymą. Gydymas yra pastovus procesas.Savo klientams sakau, kad gydymas yra nuolatinis kliento bandymas/eksperimentas susidėlioti vaistus ir tvarką galvoje taip, kad būklė būtų gera. O gydytojo rolė patariamoji, gydytojas su Jumis ieško Jums geriausio varianto.

jei Jūsų žarnynas miega- tai irgi depresijos požymis. O tęsiantis vidurių užkietėjimui, depresija tik gilėja.

Jau nepamenu, ką siūliau viduriams sutvarkyti? bet mano patyrimu magnio prepratai vartojami dienos metu, visada laisvina vidurius, čia tik dozės klausimas.

Nuo: Roma
2021-04-05
Sveiki.noriu paklausti,ar su Venlafaxinum galima vartoti vaistus smegenų kraujotakos gerinimui-piracetama ir cavinton,o jei ne,tai gal galima tokį kaip gankmedis ar gudobelė.aciu už ats.beje,AD vartoju po labai mažai.

Sveiki, su visais antidepresantais tik smegenų metabolizmą gerinantys vaistai, taip vadinami nootropai ( piracetamum), tinka ir vinpocetinum ( cavinton), jei yra reikmė.

Ginkmedzio standartizuoti preparatai taip pat gerai, jei jie padeda ir jaučiamas rezultatas. Kiekvienas žmogus atranda sau tinkamiausia iš grupėje esančių, kuris geriausiai padeda.

Nuo: Andrius
2021-04-02
Ka daryt reiktu kad spermoje butu daugiau spermiju koks gydymas

Nemačius tyrimo duomenų ir paciento neįmanoma atsakyti į Jūsų klausimą.

Nuo: Egle
2021-03-31
Sveiki, pasidariau mrt tyrima stuburo juosmenineje dalyje. Gal galite paaiskinti kas yra?
Tyrimas atliktas nuo sagitaliniais, koronariniais ir transversiniais pj[viais tl ir t2 ir tirm reZimais atlikta
nuo Th8 slankstelio iki uodegikaulio.
Slanksteliq kaulinej e struktfiroj e defektq nesimato.
Stuburo juosmenines dalies fiziologine lordoze palyginta. Skoliozes poZymisi.
Tarpslanksteliniai tarpai vidutinio plodio.
L5 - S1, L4 -L5 cirkuliariniai diskq i5sigaubimaiiki2 mm. AP 14 mm, tarp fasetq 23 mm.
Stuburo kanalo stenoz6s ir nenq Sakneliq paspaudimo poZymiq nesimato.
Yra osteochondrozes I" poZymiai.
Nugaros smegenq pakenkimo nesimato

Laba diena ponia Egle,

Pirminiai juosmeninės stuburo dalies degeneraciniai pakitimai suplokštėjęs linkis didina tarpslanksteliniu diskų apkrovas formuojasi protrūzijos dviejuose tarpslanksteliniuose diskuose, siaurėja stuburo kanalo diametras, koronarinės angos.

Nuo: Jolita
2021-03-25
Laba diena, man 43m. Mot apie 20m kamuoja nugaros skausmai, 2020m 1men paguldė į lovą kair pusės tarpumencio skausmai, 8-9balu. stovėt, vaikščiot sėdėt negalėjau. Daug sugerta vaistų, ir leista. Darytas mrt kakle rastos 3 išvaržos, po reabilitacijos, masažu, kaklo tempiu, manualines terapijos, skausmai gal 6men apmazejo. Paskutinio mrt daryta 2021 03 22 apatinės juosmens dalies, nes pastaruoju metu stipriausi skausmai ties dubeniu, nors ir visos nugaros raumenynas įsitempęs ir skausmingas. Tarpumenciai su 2 3 balų skausmų vėl duoda apie save žinot. Neurologas, siuntė pas reumatologa. Tad norėčiau žinoti kelias specialistų nuomonės, kokį gydymą, ar tolimesnių dar kokiu gal tyrimų rekomenduotų. Patartų.
aprašas
Medicininio vaizdo aprašas
SAKROILIJINIŲ SĄNARIŲ MRT < br/ > < br/ > Sakroilijiniuose sąnariuose priekinėje dalyje periartikuliariai skerozė, nedideli kaulų čiulpų edemos židiniai, pavienės smulkios erozijos - lėtinio sakroilijito požymiai. < br/ > Raištinė dalis, presakraliniai audiniai - n.y. Stuburo apatinė L/S dalis – n.y. < br/ > Kitų pakitimų kauluose, minkštuosiuose audiniuose nematyti.
Dėkinga jei sulauksiu atsakymo. J. Z.

Laba diena Jolita,

Magnetinio rezonanso tyrimas jokiu apčiuopiamu rezultatų nerodo. Gydytoja Reumatologas gali išrašyti raumatiniu priešuždegiminių vaistų jei kraujo tyrimai ras raumatinifaktoriu. Pagrindinis gydymas kineziterapija.

Nuo: Sonata
2021-03-22
Laba diena, norėjau sužinoti turiu problema dėl nugaros skausmų, yra slanksteliai paeje dar kaip buvau 10metu vaikas ne darydavau kūno kultūros nes negalėdavau, kaip pasilenki matosi kad viena pusė didesnė taip pat ir iskrypus šiuo metu vis labiau skauda, kartais būna kad jai pasilenki ir nori atsilenkti negali nes pusiau skauda o kartais net ir visa nugara iki pat kalko taip pat ir rankas. Ar reiktų jau sunerimti, nes kiek pamenu tai sakė kad reiks operacijos gydytojas.

Laba vakara ponia Sonata,

Į skausmą niekomet nereikia numoti ranka. Jei juntate stuburo skausmus kreipkites į klinikas, kekvienas uždelstas mėnuo tik prailgins gydymą.

Nuo: Gertrūda
2021-03-18
Sveiki.
Šiuo metu lankau reabilitaciją dėl stipraus rankų patempimo (patempta grojant muz. instrumentu).
Šiuo metu lankau magnetų terapiją, bet pastebėjau, kad procedūros metu man skausmas tose vietose tik atsiranda...
Ar man tinka šita terapija?
Taip pat lankau ultragarsą, jis man padeda (bent jau tikrai nejaučiu skausmo išėjus ar kažkokių nemalonių jausmų).
Ačiū.

Laba vakara ponia Gertrūda,

Asmeniškai bent man nėra teke skaityti ar rasti mokslinio tyrimo pateikiančio rezultatų jog ultragarso ar magneto terapijos taikymas būtų efektyvus.

Nuo: Auksė
2021-03-31
Laba diena, noreciau suzinoti ar reikia sunerimti? vyras labai bijo..5metus negalime susilaukti naujagimio..,pradejome rimtai eiti pas daktarus..gal galite aptarti rezultatus?
Leukocitai reg.lauke 2­1­2 r/l iki 5
Eritrocitai nerasta nerasta
Kiekis ml 3,5 ml 2 ­ 8
Spalva gelsvai pilka gelsvai pilka
Drumstumas drumsta drumsta
Klampumas 1,0 cm
Spermatozoidų kiekis 1 ml mln. 14.5 daugiau > 20x10
Spermatozoidų kiekis visame ejakuliate mln. 50.75 daugiau > 40x10
Lipoidiniai grūdeliai 2b
Spermatozoidų agliutinacija % 1% mažiau < 5
Spermatozoidų judrumas A (normokinezė) % 0% daugiau > 25
Spermatozoidų judrumas B (hipokinezė) % 9% daugiau > 25
Spermatozoidų judrumas C (diskinezė) % 53%
Spermatozoidų judrumas D (akinezė) % 38%
Spermiogeninių ląstelių kiekis reg. lauke 6­7­8 r/l
Patologija: galvutės 41%
Patologija: kaklelio 18%
Patologija: uodegėlės 38%
Normalios formos, % 3%

Pagal tyrimo rezultatus aišku, kad yra uždegimas greičiausiai prostatoje, blogas judrumas ir beveik nėra normalios formos spermijų. Reikia gydymo..Pirmiausiai kreipkites į urologą.

Nuo: Andrius
2021-03-31
As Andrius mano atsakymai toki ar geri spermos kiekis 2 pilksva spalva drumsta tasi spermos ph7,8 spermos kiekis visame ejakuliate 10'6/l spermu kiekis45,000 mikrolitre norma40,000-160,000 mikrolitre negyvu spermatazoidu 20 gyvu80 spermiju judrumas is viso 60 spermijos judrumas pirmaeigis 50 sperm.judrumas trukciojantis10 normalios spermu gormos 70 sperm.galvutes forma 15 spermos kaklelio patalogija 10 uodegeles potologija5 leukocitai4-6-9 epitelines lasteles 1-2-3 spermiju aglitinacija nerasta

Spermoje permažai yra spermijų.

Nuo: Jurga
2021-03-30
O geriant 30mg paroxetin jau pusantrų metų, ar galiu padidinti iki 40mg?nes pas gydytoją tik po mėnesio, o lexotonil nenoriu taip ilgai gerti. Ir jei padidinsiu dozę ar jausiu kažkokių šalutinių? Ir po kiek dienų turėčiau pajausti pagerėjimą padidinus dozę? Kad suprasti gerti ir toliau didesne dozę ar grįžti prie 30mg nes vistiek negerėja. Jurga, 32m

Sveiki,

galite bandyti. Gydymas visada yra konkretaus žmoagaus bandymas. Padidinus dozę, po savaitės turi jaustis pagerėjimas. Ar to užteks? Bus matyti per 2-3 savaites.

Pašalinių poveikių neturėtumėte pajausti didinant dozę, nes Jūsų smegenys jau susipa-inusios su Paroxetinum ir didinat labai ne daug.

Nuo: Lukas
2021-03-30
profesionalios pagalbos paprastai kreipiamasi tik tada, kai žmogus nebeištveria nemigos, panikos atakų, psichosomatinių įvairių organų (dažniausiai nugaros, skrandžio skausmų). "Tada jau reikalingas kompleksinis gydymas, kadangi ląstelių lygmenyje yra sutrikusi serotonino, dopamino ir kitų vadinamųjų "laimės hormonų" apykaita. Ją atkurti padeda antidepresantai" tai čia vadinasi saldus melas, ir visi psichiatrai meluoja, kad pilnai isgydo. Paprastas klausimas kodėl psichiatrai apie depresija, nerimo sutrikimus, psichosomatinius skausmus, kalba, kad pagrindinis gydymo būdas yra medikamentai kurie atkuria neuromediatorius, o ne psichoterapija kaip jūs sakot kuri vienintelė gydo, tai kam tuos vaistus visi kiša jeigu jie tiesiai šviesiai net negydo, aš labai jaučiuosi piktas, kad patys gydytojai veidmainiauja, vadinasi jokių ten serotonino ar kitų medžiagų apykaitos smegenyse net nėra čia įsivaizdavimas, kad skauda, kad nemiegi, kad panikos priepuolius turi.

Sveiki, Jūsų klausimas retorinis.

Nėra psichiatrų "Visi", kiekvienas specialistas kitoks. Jei Jūs nesutikote sau tinkamo- linkiu tokį sutikti.

Nuo: Justina
2021-03-29
Sveiki,gal galite pakomentuoti tyrimą?
Suskystejimo laikas- 15 min
Tąsumas- 0,5
Spalva- Pilkšvai balta
Drumstumas- drumsta
Kiekis ml- 2,5
PH-8

Judrumas
A-1 proc
B-66 proc
C-14 porc
D- 19 proc

Morfologija
Normali forma 4 proc
Galvutes defektas- 70 proc
Kaklelio defektas- 14 proc
Uodegeles defektas- 5 proc
Su likutine citoplazma- 7 proc

Agliutinacija 1 proc
Spermatozoidų Kkekis 1ml -121
Visame ejakulate- 303
Apvalių ląstelių kiekis 1ml- 0,3
Ar su tokia sperma pastoti įmanoma?

Vyro spermoje yra du negeri rodikliai: Beveik nėra normalios formos spermijų ir tai svarbiausia, bet ir a - judrumo spermijų beveik nėra. Normalus pastojimas labai abejotinas. Gal galima skirti gydymą, bet reikia aiškintis kodėl taip yra..

Nuo: Ugne
2021-03-25
Sveiki, vyrui dar tik 24 metai, bet 8 menesius nepavyksta pastoti. Spermograma daryta 4 dienas susilaikius. Spermogramos rezultatai:
Kiekis 5ml
Spalva: gelsvai pilka, drumsta
Skytejimo laikas: skysteja
tasumas: 0, ph 8
Spermiju kiekis viename mililitre 9x10'6, o visame ejakuliate 45x10'6
Judrumas: progresyviai judriu 44,4; vietoje 22,2; nejudrus 33,3, o bendras judriu 66,7. Kaip suprantu judrumas neblogas?
Patologijos: galvutes 53, kaklelio 33, uodegeles 10... normaliu tik 4%.. bet kaip suprantu dar normos ribose?
Apvalios lasteles < 1,0 x 10,6
agliutinacija 0%
MAR Ig G testas < 50%, o MAR Ig A testas < 50%.
Oligoteratospermija...
Ar su tokiais rezultatais yra sansu naturaliai pastoti, ar taikomas tik dirbtinis apvaisinimas? Ar galima koreaguoti patologijas? Kiek sansu pastoti turint tokia spermatograma.. Visgi esam jauni, baisu kad veliau tai tik prastes.

Tyrime du blogi rodikliai: tai permažai spermijų ir normalių spermijų normaliam pastojimmui. Tikėtina, kad reikia skirti gydymą. tel. 869822431

Nuo: Juozas
2021-02-14
Laba diena, kas yra vienmomentė implantacija?

Laba diena. Vienmomentė implantacija yra kai vieno vizito metu yra šalinimas dantis ir į jo vietą yra sukamas implantas. Mielai, kviečiame jus atvykti pirminei implantologo konsultacijai, mūsų telefono numeris +3 7064352525.

Nuo: Lina
2021-02-14
Sveiki, norėčiau sužinoti ar atliekant dantų kiuretažą gali skaudėti po procedūros?

Laba diena, taip. Po dantų kiuretažo gali būti jautresnės arba kraujuojančios dantenos iki 2sav, reikia laikytis gydytojo rekomendacijų po procedūros, sverbiausia taisyklinga burnos higiena.

Nuo: Lukas
2021-03-29
profesionalios pagalbos paprastai kreipiamasi tik tada, kai žmogus nebeištveria nemigos, panikos atakų, psichosomatinių įvairių organų (dažniausiai nugaros, skrandžio skausmų). "Tada jau reikalingas kompleksinis gydymas, kadangi ląstelių lygmenyje yra sutrikusi serotonino, dopamino ir kitų vadinamųjų "laimės hormonų" apykaita. Ją atkurti padeda antidepresantai" tai čia vadinasi saldus melas, ir visi psichiatrai meluoja, kad pilnai isgydo

Nesupratau klausimo.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Šis atsakymas yra bendro pobūdžio informacija, kuri nėra ir jokiais būdais negali būti laikoma Jūsų diagnoze, skiriamu gydymu ar kitokia Jums tiesiogiai teikiama sveikatos priežiūros paslauga. Bendro pobūdžio atsakymas teikiamas išimtinai pagal Jūsų pateiktą klausimą. Visais atvejais rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į sveikatos priežiūros specialistą dėl diagnozės, gydymo ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos.