Poproś lekarza

Wszystkie kategorie

Nuo: ZINA
2018-11-19
MTR. Liumbalinė hiperlordozė, torakolumbalinė skaliozė.S1 pereinamasis apatinis segmentas. Saiki L4/5 -L5/S1 intervertebrinė osteochondrozė; L5 - S1 Modic || tipo degeneracija. Vidutiniškai išreikšta L 4/5 - L5/S1 facetinių sąnarių artrozė. L5/S1 netolygus cirkuliarus disko pasidgaubimas. Reikšmingos centrines stuburo kanalo dalies ar intervertebrinių angų stenozės, nervinių šaknelių kompresijos nestebima.

Sveiki,

veiksmų seka: konservatyvus manualinis gydymas, korekciniai individualūs pratimai kiekvieną dieną, vandens, mitybos korekcija. Kreipkitės.

Nuo: Loreta
2018-11-19
Laba diena,
Gydytoja noriu isgirsti Jusu nuomone apie Hipnoterapija esant nerimui ir somatiniams simptomamas ar galeru ji siek tiek padeti ka Jus galvojate?
Aciu Loreta

Sveiki,

mano nuomone hipnoterapija, jei pakliūsite pas gerą terapeutą, gali padėti.

Pagrindiniu gydymu vis gi laikau psichoterapiją.

Nuo: Irena
2018-11-19
Sveiki, išvada MRT .Vidutinio laipsnio degeneraciniai diskų dengiamujų plokštelių neurocentrinių ir facetinių sąnarių pakitimai.C5/6,C6/7,MODIC I tipodegeneraciniai pakitimai. C5/6 tarpas susiaurintas, disko osteofitų kompleksai link kanalo, vidutinė bilaterainė, biforaminalinė stenozė. C6/7 tarpas susiaurintas, dešinysis paracentrinis disko -osteofitų kompleksas, dešinioji lateralinė, foraminalinė stenozės. Vidutinė kanalo stenozė C5-7 su nugaros smegenų kompresija. Nugaros smegenyse mielopatijos židinių nematyti.

Sveiki,

būklė gana rimta, norint komentuoti reikalinga daugiau žinoti. Koks Jūsų amžius, skausmo intensyvumas, pobūdis, trukmė, funkcinė būklė ? Idealu būtų atvykti konsultacijai.

Nuo: Mantas
2018-11-19
Sveiki, gal galėtumėte pakomentuoti MRT išvadą?
Fiziologinė juosmeninės stuburo dalies lordozė ištiesinta. Nežymus pasigaubimas į kairę.
Patologinės kaulų čiulpų infiltracijos požymių nematyti.
L4 viršutinėje dengiamojoje plokštelėje smulkus Šmorlio mazgas.
Th11/12-L4/5 tarpslanksteliniai diskai - be žymesnių MR pakitimų.
L5/S1 tarpslankstelinis diskas sužemėjęs, dehidruotas, formuoja seklią paracentrinę protrūziją kairėje iki 2.9 mm sag.
matmens be kompresijos į duros maišą ir nervines struktūras.
Kituose lygmenyse tarpslanksteliniai diskai lokalių protrūzijų ar žymesnių pasigaubimų neformuoja.
Intervertebrinės angos ir stuburo kanalas laisvi.
Conus medullaris lokalizuojasi anatominėse ribose, apimties ir MR signalo pokyčių nematyti. Cauda equina nervinės
šaknelės išsidėsčiusios taisyklingai.
Paravertebriniai minkštieji audiniai struktūriniai.

Sveiki,

viskas labai neblogai, reikšmingas nedidelis disko pažeidimas L5-S1. Rekomenduotinas trumpas manualinis gydymas, individualūs pratimai. Tap pat būtina nustatyti ir Jums žinoti savo funkciškai silpnas zonas, nes fizinis aktyvumas turi būti nukreiptas jų stiprinimui. Kreipkitės.

Nuo: Kristina
2018-11-19
Laba diena,
Skauda nugaros juosmeninę dalį, skausmas plinta į strėnas, dešinę koją. Nėra labai stiprus. Pradėjo tirpti kojų pėdos. Darau specialią mankštą, atlikau fizioterapijos procedūras, bet nelabai padeda. Magnetinio rezonanso tyrimas:
L4 anterolistezė apie 0,5 cm, degeneraciniai pakitimai: TH12-L1 išreikšta, kitur - pradinė intervertebrinė osteochondrozė; L4/L5 išreikšta fasetinių sąnarių artrozė su jų hipertrofijos požymiais; L4/L5 tarpslankstelinis diskas dehydruotas, sužemėjęs, difūziškai pasigaubęs, kartu su osteopatiniais pokyčiais, anterolisteze sukelta šio lygmens ženkli stuburo kanalo stenozė. Išvada:L4 anterolistezė i/v osteochondrozė ir spondiloartrozė; L4/L5 lygmens ženkli stuburo kanalo stenozė. Patarkit, ar įmanoma apsieiti be operacijos? Ar galiu šiek tiek intensyviau sportuoti? Ačiū.

Labas,

intensyvų sportavima reikia atidėti ateičiai. O šiuo metu rekomenduojama taikyti manualinį gydymą derinant su fizioterapija. Kadangi skausmo intensyvumas nėra labai didelis, patarčiau pradėti nuo konservatyvaus gydymo, ir tik daug vėliau keisti gydymo planą. Kreipkitės.

Nuo: Rolandas
2018-11-18
Man apie du menesius paraude kapseliai buvo kelis kartus paraudus varpa ir apivarpe bet praeina bet kapseli jausmas kazkoks nemalonus

Kreipkites į gyd. urologą. Gali būti rimta.

Nuo: Austėja
2018-11-18
Sveiki, 2 metus niekaip nepastoju. Vyro spermos rezultatai blogi, buvo daroma varikoceles operacija, bet spermos kokybe tik pablogejo.
Tyrimo data: 20/07/2017 sperm concentration 12.5 x 10^6 ml, kai norma 15 x 10^6ml, motility: 31% kaip norma nuo 40%, normal forms 8% kai norma nuo 4%
Tyrimo data: 09/11/2017 sperm concentration 10 x 10^6 ml, motility 21%, normal forms 10%
Vasario 2018 daryta varicoseles operacija
Tyrimo data 20/08/2018 sperm concentration 6.9 x 10^6 ml, motility 18%, normal forms 7%.
Gyvename Anglijoje. Vyras taip pat geria daugybe ivairiu vitaminu. Dabar turime siuntina ICSI apvaisininui. Mano tyrimai geri. Ar tikrai jau nebeturim šanso pastoti naturaliai? Dėkui

Varikocelės operacija negalėjo pabloginti rezultatų, kurie yra vidutiniški. internetu neimanoma ko nors komentuoti.

Nuo: Aurelija
2018-11-18
Sveiki. Po KT gauta išvada: L5-S1 osteochondrozė, spondiliozė. Saikinga L4-S1 spondiloartrozė. L5/S1 disko deš. paracentrinė protrūzija su lat. kišenės stenoze, saikinga kanalo stenoze. " Gal galite pakomentuoti? Šiuo metu taikomos osteopatijos procedūros ir geriami vaistai nuo skausmo. Skausmas stipriai eina į koją. Ar galiu tokios būsenos bandyti daryti mankštas? Ar yra specialūs pratimai šioje stadijoje, ar nepakenks ir daromi bendri pratimai, kuriuos moko daryti poliklinikoje visiems su nugaros skausmais? Ačiū

Sveiki,

kol yra ūmus skausmas jokių pratimų daryti negalima. Taip, galima ir reikia taikyti saugias manualines procedūras. Vėliau rekomenduojama daryti individualius korekcinius pratimus pagal Jūsų funkcinį įvertinimą.

Nuo: Rita
2018-11-18
Laba diena,
Gydytoja noriu jusu paklausti apie vaista Spitomin 5mg. Man gydytoja ji israse nuo tokio vidinio nerino, nezinia del ko kylancio, siaip as sergu sutrikusia vegetacine nervu sistema ir dar naugoju vaista Coaxil, nes kitu netoleruoju. Gydytoja ar tas Spitomin sukrlia daug salutiniu? Ar ji galima iskart nutraukti jeigu vaistas netinka? Ar butina palaipsniui nutraukti? Nes kazkaip gydytoja man daug ko nepaaiskino tik as pati paklausiau ar jie ne antidepresnatai dar vieni. Ar sis vaistas gerai toleruojamas ar prie jo neptiprantama?
Labai aciu jums uz atsakyma

Sveiki,

spitomin yra nerimą mažimnantis vaistas. Kadangi vartojant jį kasdien (2-3 savaites ) vystosi priklausomybė vaistui, Spitomin skiriamas trumpam nerimui koreguoti: pirmą kartą nustačius nerimo diagnozę, papildomai prie pastovaus gydymo ir pablogėjus būklei kol pradės veikti pastovaus vartojimo vaistai juos keičiant/didinant/pridedant kitus.

Nuo: Vardenis
2018-11-17
Laba diena Gydytojau.
Daug straipsniu rašo jog mylejimasis kasdien blogina vyru sperma. Kaip Jus galite pakomentuoti? Geriau myletis kasdiena ar kas antra diena bandant susilaukti vaikučių?
Dekui Jums.

Prieš moters vaisingas dienas reikia dvi dienas susilaikyti.

Nuo: Viktorija
2018-11-16
Sveiki prašau pakomentuokit rezultatus
PH 7.5
Spermatozoidų KIEKIS 1ML 21mln
Spermatozoidų KIEKIS VISAME 69mln
LIPOIDINIAI GRŪDELIAI 1b
AGLIUTINACIJA 5%
JUDRUMAS
A 3%
B 35%
C 21%
D 41%
SPERMIOGENINIU Ląstelių KIEKIS reg. Lauke 1-1-2 r/l
PATOLOGIJA:
GALVUTES 48% (amorfin 95%, mažos 2%, siauros 3%)
KAKLELIO 14% (sustorėja 80%, perlenkti 20%)
UODEGĖLĖS 38% (trumpos 25%, spiralinės 75%)
NORMALIOS FORMOS 0%

Labai blogai, nes visiškai nėra normalių spermijų.

Nuo: Marija
2018-11-16
Gydytoja gal galite atsakyti ar i viena klausima. Kaio atskirti ar pablogejimas ir apatija jegu slopinimas nuo dozes kelimo ar pacios ligos. Gal galite mazdaug pasakyti kiek laiko reikia dozes pakelimas kad suveiktu? Ir ar gali tikes vaistas teikes jegu ir nuotaika staiga pradeti veikti blogai? Kelti apatija ir slopinima. Kalbu apie cipralexa

Sveiki,

cipralex yra labai švelnus antidepresantas ir vartojant bent iki 10 mg doze - tikrai negali duoti slopinimo.

Jei vaistas Jus vis gi slopina, tai tas slopinantis poveikis būna išgėrus vaistą 2-3-4 valandas. Po to slopinimas praeina.

Nuo: Gandrius
2018-11-16
Sveiki Daktare. Sakykite, gintaro rūgšties tabletės gerina vyrų vaisingumą?
Nuo: Aina
2018-11-15
Sveiki,gavome spermos tyrimus ir noretusi suzinoti ar jie yra geri ?agliutinacija 2 balai ka tai reiskia?ir priemaisu 15_20leukocitu r.l.

Komentarui reikia išsamių duomenų, kurių nėra

Nuo: Jordanas
2018-11-16
Sveiki,labai skauda varpa slapinimosi metu degina,lankiausi pas Urologa nieko nerado viskas gerai bet jau 8savaite negaliu iskesti tu skausmu,pastovus maudimas varpoje,israse vaistus Lewalox 500,nepadeda geriu jau 7diena jokiu pokiciu,klausimas ka daryti? Sexso metu neistryksta sekla o paskui buna nenumaldomi skausmai seklideje

Kreiplites į kitą urologą, kakas neaišku dėl gydymo.

Nuo: Alma
2018-11-15
Sveiki,šiandien dare spermos tyrimus ir negaliu sulaukt 23d.kad paaiskintu ar geri tyrimai,gal Jus galit padet?agliutinacija 2balai,leukocitu 15-20r.l.

Be tyrimo rezultatų nera ką komentuoti.

Nuo: Vilma
2018-11-14
Laba diena,
Spermogramos rezultatai:
Spermicijų kiekis viename ml 39x10*6
Spermicijų kiekis visame ejakulete 117x10*6
Progresyviai judrūs A-5.1%+B25.7%
Judrūs vietoje C-20.5%
Nejudrūs D 48.7%
Bendras judrių spermatozoidų skaičius 51.3%
Patologijų: galvutės - 55%, kaklelio 20%, uodegėlės 13%
Normalių formų 12%
Išvada: astenospermija ( sumažėjęs progresyviai judrių spermijų kiekis)

Klausimas: ar galima pastoti natūralių būdu, jei moteris sveika?Jei ne, ar galimas medikamentinis vyro gydymas ar tik pagalbinis apvaisinimas? Ačiū.

Manau.kad galimas. Gydymo ir pagalbinių apvaisinimų nereikia. Pabandykit per vaisingas dienas kasdies pasimylėti.

Nuo: vanda ramanauskiene
2018-11-16
sveiki.ar galite atsiusti gelsves arbatos dziovintos ir zalios po 100gr irsaulegrazu saknies arbatos irgi 100gr.

Sveiki,

Užsakymą prašau pateikti elektoninių paštu - pardavimai@jadvyga.lt .

Nuo: Ugne
2018-11-15
Laba diena.isigijom sviesos terapijos lempa bet nelabai zinom kiek daznai ja naudoti ir kaip neperdozuoti? Ar sizoafektiniam sutrikimui irgi galima ja naudotis sergant nes kiek skaiciau ji aktyvina?

Sveiki,

šviesos terapija yra papildoma gydymo galimybė. Tačiau tai nepakeičia gydymo medikamentais. Paprastai poveikis yra aktyvinantis, skausmus mažinantis.

Ar galima naudoti šizofreninio spektro sutrikimams gydyti-reikia tartis su gydančiu gydytoju, nes nėra tam pačiam sutrikimui vieno ir vienodo gydymo.

Kiek laiko sėdėti prie lempos - ptiklauso nuo konkrečios lempos, nes jos yra įvairių šviesos srauto stiprumų. minimalus laikas 30 minučių. Ir visada svarbu išlaikyti lempos vartojimo instrukcijoje nurodytą atstumą nuo veido iki lempos.

Nuo: Diana
2018-11-15
Sveiki ,dukrai 23 metai. Šiuo metu naudojami vaistai ir praeitos kelios reabilitacijos nebepadeda.Kamuoja didžiuliai nugaros skausmai,plintantys į kojas, pasunkėjęs šlapinimasis. Paskutiniame stuburo juosmeninės dalies tomografijos tyrimo vertinime parašyta : L4-S1 deformuojanti spondilozė. L4-S1 tarslankstelinių diskų fibrozės žeidai centraliai įtrūkę; tarpslanksteliniai diskai dehydratuoti, sužemėję, difūziškai pasigaubę, siaurinamas priekinis stuburinis tarpas, inervertebrinės angos, be kompresijos į nervines šakneles. Sakralinė epidurinė lipomatozė.
Ar padėtų operacija ir kokia ?

Sveiki,

Diana, reikėtų merginą matyti, MRT tyrimą, tada galima būtų daryti išvadas dėl konservatyvaus ar operacinio gydymo.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.