Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Jadvyga Balvočiūtė (Jadvygos žolės , UAB)

Žolininkė Jadvyga Balvočiūtė atsakys į Jūsų klausimus apie vaistažoles, jų rinkimą , džiovinimą, vartojimą maistui ir gydymuisi, fitoterapiją .

 

1962-09-01 – 1968-06-30
Kauno medicinos institutas, provizoriaus kvalifikacija
2000-03-20 – 2000-04-01
Kauno medicinos universitetas, provizoriaus farmakognosto aukščiausioji kvalifikacinė kategorija

2000-03-20 – 2000-04-01 kvalifikacijos kėlimo kursai Kauno medicinos universitete, suteikta aukščiausioji provizoriaus farmakognosto kvalifikacinė kategorija; 1992 – 2003 m. ekologinio ūkininkavimo kursai Biržuose, Telšiuose, Viekšniuose.28 moksliniai straipsniai, per 50 mokslo populiarinimo straipsnių, 4 leidiniai su bendraautoriais.

 

Jadvygos žolės, UAB

 Virvytės g. 27, Gyvoliai, 89483 Mažeikių

 
tel.8 670 268810

 

 

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: virginija
2018-04-18
kokias zoles galeciau naudoti esant antinksciu augliui

Sveiki,

Jums reikalinga sudaryti asmeninę arbatą. Jei pageidaujate, skambinkite mums Tel,. Nr. 8 443 37118

Nuo: Virginija
2018-03-21
Sveiki, esu pasimetus, nežinau ką daryti...Yra per didelis cholesterolis. Dabar dar rado suriebėjusias kepenis ir cistą 2cm kairiam inkste, dešiniam jų yra net kelios. Man 65m. Nuo ko pradėti, ką daryti?

Sveiki,

Galite vartoti keletą mūsų arbatų: nr. 3, nr. 5, nr. 12 ir miškinės sidabražolės šakniastiebių nuovirą.

Taip pat galima Jums sudaryti asmeninę arbatą, jei pageidautumėte.

Galite mums rašyti el.paštu: info@jadvyga.lt

Nuo: Viktorija
2018-03-20
Laba diena, kokią arbatą reikia vartoti nuo skausmingų menstruacijų?

Rekomendacija moterims,kurias kankina stiprūs mėnesinių skausmaiDvi dienas prieš mėnesines pagulėti karštoje vonioje, o mėnesinių metu, atsigulus, užsidėti šildytuvą ant apatinės pilvo dalies.Gerti žolelių mišinį moterims “ Rasakila” arba vaistinės ramunės, vaistinės medetkos žiedynų, liepų žiedų paprastosios rasakilos ir baltažiedės notrelės žolės arbatą, komponentus derinant savo nuožiūra.Esant gausioms menstruacijoms, tinka vartoti trikertės žvaginės arbatą.Galite užsisakyti specialią arbatą pagal savo savijautą, organizmo ypatumus.Visada, esant bet kokiems negalavi


daugiau...

Rekomendacija moterims,kurias kankina stiprūs mėnesinių skausmaiDvi dienas prieš mėnesines pagulėti karštoje vonioje, o mėnesinių metu, atsigulus, užsidėti šildytuvą ant apatinės pilvo dalies.Gerti žolelių mišinį moterims “ Rasakila” arba vaistinės ramunės, vaistinės medetkos žiedynų, liepų žiedų paprastosios rasakilos ir baltažiedės notrelės žolės arbatą, komponentus derinant savo nuožiūra.Esant gausioms menstruacijoms, tinka vartoti trikertės žvaginės arbatą.Galite užsisakyti specialią arbatą pagal savo savijautą, organizmo ypatumus.Visada, esant bet kokiems negalavimams, reikėtų pasitikrinti pas ginekologą, nes skausmas ar gausus kraujavimas gali būti kurios nors ligos signalasVaistininkė J.Balvočiūtė

Nuo: Ilona
2018-03-18
Pries 2 metus mn buvo nustatyta super aktyvi skydliauke.. po 2 metu man prasidejo menopauze, kadangi skydliauke isnaikino mano kiausineliu reservus.. menesines pradejo mazeti.. ar imanoma atitolinti menopauze ir subalansuoti harmonus ir issaukti menesines kiekviena menesi? Ar yra koks zoleliu misinys, kuris padetu? 39 metai

Is karto dekoju ☺️

Laba diena,

Rekomenduotume paskambinti tel 8 443 37118 užsiregistruoti atvykimui.

Pagarbiai,

Pavaduotoja

Birutė Jonkuvienė

Jadvygos Balvočiūtės ūkis

www.jadvyga.lt

8-443-37118

8-670-26810

Nuo: Lina
2018-02-19
Sveiki. Man 42 m. Turiu 4 cm miomą, daktarai prognozuoja, kad ji didės ir po metų teks operuoti. Internete paskaičiau apie Jūsų žolelių arbatas. Nusipirkau ekologiška žolelių arbatą Nr. 12 "Kovok" ir arbatą nr. 13 "Moterims-2". Noriu Jūsų paklausti ar tinkamas arbatas pasirinkau ir kiek ilgai naudoti ? Po kiek laiko daryti pertraukas? Ar galima vienu metu vartoti abi arbatas geriant jas atskirai? Jei ne tai ką patartumėte? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Laba diena,

Nusipirkote tinkamas arbatas, reiktu išgerti bent po pora pakelių minėtų arbatų tada daryti savaites pertrauką ir vėl pakartoti. Galite gerti abiejų rušių arbatas tą pačią dieną tik turėtu būti 15 min intervalas tarp gėrimo. Arba vieną arbatą geriat vieną dieną, kitą kitą dieną.

Pagarbiai,

Pavaduotoja

Birutė Jonkuvienė

Jadvygos Balvočiūtės ūkis

www.jadvyga.lt

8-443-37118

8-670-26810

Nuo: Gintautas
2018-02-18
Laba diena.
Kokius vaistus ar papildus ar profilaktines priemones patartumete vartoti norint isvalyti organizme gyvenancius parazitus. Manau turint naminiu gyvunu namuose ju isvegti sunkoka ,.internete siulo neaiskios kilmes antiparazitinius papildus .Noretusi suzinot specialisto nuomone ir apsaugot seima .Aciu

Laba diena,

Galite paskambinti tel.8 443 37118 ir užsiregistruoti atvykimui, kad paruoštų asmeninį receptą.

Pagarbiai,

Pavaduotoja

Birutė Jonkuvienė

Jadvygos Balvočiūtės ūkis

www.jadvyga.lt

8-443-37118

8-670-26810

Nuo: Greta
2018-02-09
Sveiki.Vyrui jau prieš 20 metų diagnozavo hepatitą C.Per tą laiką 2 kartus buvo taikytas gydymas cheminiu preparatu Roldiron.Bakterija būdavo užmigdoma,bet vėl, po kurio laiko pasidarydavo aktyvi.Visą šį ilgą periodą naudojame profilaktiškai esencial,corsil,folinę rūgštį,neurorubiną,česnaką,medų,žaliają arbatą,ceilono cinamoną ir daug kt..TAIP pat margainio,ožragės sėklas.Dabar atlikus kraujo tyrimus,bakterija vėl aktyvi,automatiškai pradėjo kepenys gaminti per didelį cholesterolio kiekį.Jis virš 6,vyrui kyla spaudimas,svaigsta ,spengia galvoje,mieguistumas.Širdies gydytojas pasakė,kad širdis sveika,tačiau išrašė populiarius vaistus nuo cholesterolio,nuo kraujospūdžio...Tačiau kaip suprantu ,pagrindas ,sutrikusi kepenų veikla,ko pasekoje užsisuka visas ratas..Ir širdis tik pasekmė..Išrašyti vaistai nuo cholesterolio atosvastatin ,pasidomėjau ,kepenis galutinai gali pribaigti...Prašau patarti kokiomis galimomis jums žinomomis natūraliomis priemonėmis galima padėti .Iš anksto dėkoju jums.

Sveiki, rekomenduotume pasiskambinti tel. 844337118 užsiregistruoti atvykimui, indvidualios arbatos sudarymui. Galite nusipirkti ekologišką žolelių mišinį Nr. 5 "Kepenims".

Nuo: Vilija
2018-01-23
Sveiki.Mano mama serga bjauria liga žinau kad ji nepagydoma Plaučių fibrozė-bet gal yra kas galėtų jai padėti iš vaistažolių.Beto pas ja ir cukraligė.ačiu

Sveiki, šiuo atveju galiu sudaryti asmeninę arbatą. Skambinkite mums tel. Nr. 8 44337118

Jadvyga

Nuo: Sandra
2018-01-11
Kokios žolelės skystina kraują ir kokios tirština?

Sveiki,

Kraują skystina:

1.Kaštono žiedai, vaisiai,

2.Geltonojo barkūno žolė

3.Raudonojo dobilo žiedai

4.Garšvos lapai ir kt.

Kraują tirština:

1. Dilgėlė (vartojant ilgai ir didelėmis dozėmis)

2.Trikertė žvaginė

3.Rūgtinių šeimos augalai ir kiti augalai, kurie turįi didelį vit.K kiekį

4.Sidabražolės ir kt.

Nuo: Nuo Rugiles
2018-01-15
Sveiki.Sunus serga asma.Jam 6-prasidejo elergine sloga-niekaip nedingsta.patarkite ka naudoti?(kiek nueini pas daktara -tiek kiti vaistai)o nosyte vis pasikisus.Didelis ačiū uz atsakyma butų.

Sveiki, galime pasiūlyti mažosios plūdenos lašelius ir arbatą nr. 7. Dėl tikslenės informacijos kreipkitės el.paštu : pardavimai@jadvyga.lt

Nuo: Justina
2018-01-06
Labas rytas,norėjau paklausti gal kokia arbata gali padėti pastoti?

Sveiki,

Dėl pastojimo reikalinga asmeninė arbata. Skambinkite mums tel. Nr. 8 443 37118 ir registruokitės atvykimui.

Nuo: Rasa
2017-12-07
laba diena, kokia arbata gerti jei padidėjęs cukraus kiekis kraujyje ryte buna iki 7 ir cholesterolis taip pat padidėjęs

Sveiki, galite vartoti arbatas Nr. 3 ir Nr.4

Nuo: Albina
2017-12-04
Laba diena, mano mergaitė 3,5 metukų, pastoviai užkietėję viduriai. Gėrėme įvairius vaistukus, padeda tik kol vartojame. Gal pasiūlytumėte kokią žolelių arbatėlę kurią galima būtų ilgesnį laiką vartoti.
Iš anksto dėkinga
Albina

Sveiki, galima vaikui duoti arbatą Nr. 49, tik plikykite silpnesnę, nei nurodyta ant pakuotės.

Nuo: Neringa
2017-12-04
Laba diena,
2013 metais man issoperuota 4 cm. endometriozine cista. Kontraceptiku negeriau. Cista vel ataugo ant kiausides 5 cm. Gydytoja sako, kad kol gerai jauciuosi neoperuos. Koki misini reiktu vartoti nuo endonetriozes ir ka vartoti kas padetu isvalyti sia cista?

Sveiki, vartokite arbatą nr. 12 ir miškinės sidabražolės šakniastiebių nuovirą.

Nuo: Raimonda
2017-11-29
Laba diena,
As labai noriu Jusu paklausti kur gali isigyti Jusu arbatu ar visose vaistinese ju gali buti ar specialiose kokiose tai parduotuvese.
Aciu

Sveiki, galite pasižiūrėti mūsų el.parduotuvėje:

http://www.jadvyga.lt/kur-dar-galima-nusipirkti-2

Nuo: Irena
2017-11-21
Laba diena, man aukštas kraujo spaudimas, padarė tyrimus ,gydytoja sakė , kad kraujagyslės dar neblogos, o širdis pasiplėtus ,sukietėjęs raumuo, yra nedidelis vožtuvų pralaidumas.Apatinis kraujo spaudimas lyg ir normalus tačiau viršutinis padidėjes.Blogai toleruoja organizmas cheminius vaistus, man 73 metai,pastovus užimas ausyse, strumoje yra mazgų,bet dabar tiroksino kiekis normos ribose,todel gydymo neskiria, pakeisti akių lešiukai, regėjimas geras ,tačiau akyse žaibuoja po operacijos žaibavimas padidėjo ,gydymo jokio neskyre . dešneje aky atviro kampo glaukoma , bet žaibuoja abiejose akyse lašinu lašus copsopt nuo glaukomos. Tulžies puslėje yra akmenys 1,5 cm. cholesterolis apie 7 . kiti tyrimai geri, turiu nemaža viršsvorį. gal galėtumėt patarti kokias vaistažoles galėčiau naudoti savijautai pagerinti.Ačiū
Pagarbiai
Irena

Sveiki,

Galite vartoti arbatas sekančiai:

1) Nr.2, Nr.35, mažosios plūdenos lašiukus.

2) Vėliau- Nr. 22 ir Nr. 48

Sėkmės.

Nuo: Indrė
2017-11-17
Laba diena,

Kokias vaistažoles patariate naudoti esant makro ir mikro elementų trūkumui, svyruojančiam ir ,,šokinėjančiam'' kraujo spaudimui, netolygiam ritmui, bendram nuovargiui ir silpnumui?
Buvo pripažinta depresija, paskui nerimas, o paskui išryškėjo ir prasti kraujo tyrimai kas įtakojo anksčiau aprašytą savijautą.Taip pat prasirgta prieš metus toksoplazmoze, turima psoriazė.

Sveiki,

Siūlau šias arbatas;

Nr. 54, Nr. 25, Nr. 21(jei yra nemiga), mažosios plūdenos lašiukus, "Rasakila", Nr. 9, Nr. 45.

Vartoti:1) kasdien-plūdeną ir Nr. 25, o vakare- Nr. 21(jei yra nemiga), Nr. 54 ir Nr. 37 sumaišykite į vieną mišinį.

2)Pagerėjus savijautaii, tęsti plūdenos vartojimą ir pradėti nrį. 45.

3)Epizodiškai vietoj arbatos gerkite Nr. 9 ir "Rasakilą".

Sėkmės.

Nuo: Emilija
2017-11-14
Laba diena, mano vyras turi labai negerą ligą- diabetinė polineuropatiją, kuri labai jį kankina jau nemažai laiko, apie 1 metus. Geria paskirtus vaistus: Thiogama, Benfogama, Metforalį, Januvia. Labai skauda kojų padai, rankų pirštai.
Gal yra būdų kaip jam padėti? Gal yra žolių arbatos ar specialus mišinys? Iš anksto dėkoju. Labai lauksiu atsakymo.

Sveiki, reikėtų vartoti arbatą Nr. 4 (būtinai).Galima būtų padaryti asmeninę arbatą, bet neturime Jūsų duomenų.

Jei pageidausite- rašykite mums el.paštu :pardavimai@jadvyga.lt

Nuo: Raimonda
2017-11-07
Laba diena,
Mane kamuoja psichogeninis galvos svaigimas. Sakykite ar galima butu pritaikyti kokia is Jusu arbatu esant sitai mano problemai?
Aciu uz atsakyma

Sveiki,

Arbatos vartojimas priklauso nuo Jūsų amžiaus. Jei esate >35 metų, reikėtų vartoti arbatą nr. 2, Jei <30-35- vartokite Nr.9, "Gysvėją"(jei neturite aukšto kraujo spaudimo).

Nuo: Simona
2017-10-12
Laba diena,

noriu paprašyti Jūsų rekomendacijų. Nepavyksta pastoti ilgiau nei metus. Gydytoja mato gimdos polipą, kuris pastojus trukdyti neturėtų, tačiau gali apsunkinti, lėtinti patį procesą. Noriu paklausti, kokią arbatą galėčiau gerti tokiu atveju? Taip pat, jeigu geriau tiktų individuali arbata, ar galima būtų ją užsisakyti "nuotoliniu" būdu? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Sveiki, šiuo atveju reikalinga asmeninė arbata. Jei atvykti negalite, rašykite mums laišką adresu : info@jadvyga.lt ir mes atsiųsime kortelę duomenų užpildymui. Paruoštas arbatas siunčiame per kurjerius Lietuvoje, į užsienį -paštu.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.