HIFU - unikali Anti-Age procedūra, kuri skiriasi nuo kitų
2022 m. birželio 20 d.
Jekaterina Malnach,
Vario Health Equipment įmonės plėtros direktorė,
Techninės kosmetologijos ekspertė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį.
Šiais metais, panaikinus Covid apribojimus, pagaliau vėl duris atvėrė grožio parodos ir kongresai. Balandžio mėnesį lankiausi viename iš svarbiausių estetinės medicinos pramonės kongresų - AMWC Monake, kur atvyksta geriausi specialistai iš viso pasaulio ir kur pristatomos karščiausios anti-Age naujovės.
HIFU - unikali Anti-Age procedūra, kuri skiriasi nuo kitų
Vienas iš populiariausių techninės įrangos metodų, kurie buvo pristatyti kongrese, yra HIFU pakėlimas. Sunku pavadinti technologiją nauja, tačiau ji vis dar yra populiarumo viršūnėje. Net gi todėl, kad neatsirado nieko naujesnio.
HIFU pakėlimas yra visame pasaulyje pripažintas būdas sustiprinti, atjauninti ir pagerinti veido ir kūno odos būklę.
HIFU technologija naudoja didelio intensyvumo ultragarso impulsą. Ultragarso banga prasiskverbia į tašką iki 1,5–13 mm gylio - priklausomai nuo veido ar kūno ploto, kuriame atliekama procedūra, sudarant vadinamuosius terminio koaguliacijos (tirštėjimo, stingimo) taškus.
Estetinės medicinos sistemoje HIFU procedūros poveikis nukreiptas ne tik į odą, bet ir į pagrindinį raumenų-aponeurotinį sluoksnį - SMAS, kuris jungia veido raumenis su derma. Reikėtų suprasti, kad Anti-Age procedūros, kurios veikia tik odą ir neveikia SMAS, nesuteiks tokio sudėtingo ir ryškaus poveikio. Tai, kad HIFU pagalba galite paveikti ne tik visus odos sluoksnius, bet ir SMAS lygį, daro šią procedūrą unikalią ir nepakeičiamą.
Kaip nepadaryti klaidos ir pasirinkti tinkamą prietaisą HIFU procedūrai?
Akivaizdu, kad kiekvienas gamintojas girs savo įrenginį ir pasakys, kad jis yra geriausias. Taip buvo kongrese Monte Karle. Bet kadangi šiame versle dirbu daugiau nei 10 metų ir žinau, kokiais kriterijais vertinti įrangą, pasidalinsiu su jumis, į ką atkreipti dėmesį.
- Techninės ypatybės (apie tai išsamiau parašysiu žemiau - tai bus ypač naudinga kosmetologijos srities specialistams).
- CE pažymėjimo buvimas. Nesvarbu, kaip keistai tai gali skambėti, tačiau vis tiek galite nusipirkti prietaisą be Europos sertifikavimo. Šiuo atveju atlikti procedūrą su šia įranga galbūt yra nesaugu arba bent jau neleidžiama naudoti ES).
- Prietaiso techninis aptarnavimas ir specialistų rengimas.
Aparatą galima įsigyti iš pardavėjo, kuris neturi atstovybės jūsų šalyje. Kuo tai blogai? Pirma, tai, kad gedimo atveju prietaisas turės būti išsiųstas į gamintojo gamyklą, kur eilės tvarka jie spręs problemą. Tai brangu ir užsitęs ilgai. Ir be to specialistas tokiu atveju turės ilgai laukti, turės prastovą. Antra, paprastai šiuo atveju mokymas visai neteikiamas arba teikiamas internetu arba kažkur tolimoje šalyje. Ir jei jums reikia mokyti papildomą specialistą, tai visada yra labai problemiška. Pavyzdžiui, mūsų įmonė turi aptarnavimo ir mokymo skyrių, esantį Rygoje. Jei reikalingas remontas, mūsų inžinieriai per kelias dienas kreipiasi į klientą ir pašalina problemą vietoje. Tai yra, prietaiso nereikia siųsti niekur. Be to mūsų įmonė veda mokymus specialistams ir reguliariai organizuoja kvalifikacijos kėlimo seminarus.
Taigi, apie HIFU prietaiso technines ypatybes.
- Kasečių skaičius ir įsiskverbimo gylis.
Paprastai dažniausiai naudojami prietaisai yra su 3 kasetėmis, kurios veikia 1,5 mm, 3 mm ir 4,5 mm gylyje. Tai, tarkime, yra aukso standartas. Tačiau patirtis parodė, kad kartais norint pasiekti optimalių rezultatų, pavyzdžiui, aplink akis ir lūpas, to nepakanka, nes klientai neturi tokio paties odos storio. Todėl pažangiausi gamintojai pridėjo kasetę, kuri veikia 2 mm gylyje. Na, kadangi dvigubas smakras ir riebalų perteklius skruostų srityje vargina daugelį estetinės medicinos klinikų lankytojų, norint išspręsti šias problemas, dažnai reikia dirbti 6 mm gylyje, o 4,5 mm kasetė nebepakanka. Pavyzdžiui, aparatas „Device Ultraformer III“ turi 7 kasetes, leidžiančias dirbti 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 9 mm ir 13 mm gylyje. Tai padeda išspręsti daugybę estetinių problemų ne tik ant veido, bet ir ant kliento kūno.
- Energija.
Kuo didesnė impulso energija, tuo „agresyvesnė“ (gerąja šio žodžio prasme) procedūra gali būti. Procedūros metu ultragarso energija, perduodama į dermą arba SMAS, sukelia audinių uždegimą, po kurio vyksta natūralus fibroplazijos procesas arba naujo jungiamojo audinio migracija žaizdų gijimo tikslais. Žaizdos vietoje susidaro granuliuotas audinys (jungiamasis audinys, turintis daug kraujagyslių ir jaunų ląstelių), sukeliantis tankesnį ir vienodesnį kolageno skaidulų kaupimąsi. Pacientas pastebi raukšlių sumažėjimą ir odos sutirštėjimą (nuo 3 savaičių iki 6 mėnesių po procedūros). Iš to galima suprasti, kad jei prietaiso energijos nepakanka, neįmanoma pasiekti norimo rezultato. Įvairūs „naminiai“ ir pigūs HIFU variantai neturi reikiamų energijos parametrų, atitinkamai, šių prietaisų procedūrų rezultatai yra tiesiog nepalyginami su tuo, ką pacientas gauna po profesionalaus aparato procedūros.
- Gebėjimas keisti atstumą tarp šiluminės koaguliacijos (tirštėjimo, stingimo) taškų ir krešėjimo zonos dydžio.
Šie parametrai turi įtakos kontroliuojamo audinio pažeidimo laipsniui ir atkūrimo procesų intensyvumui. Kadangi nėra dviejų vienodų pacientų, turinčių tą pačią odos būklę, neįmanoma visiems atlikti vienodą procedūrą.
- Kasetės išeiga ir kaina.
Nuo to priklauso procedūros kaina. Praktiškai buvo situacijų, kai klinika pasirinko prietaisą už kainą, bet nekreipė dėmesio į kasetės šaltinį. Pavyzdžiui, „Ultraformer III“ kasetės išteklius yra 20 000 linijų, o kai kurie analogai turi 10 000 linijų. Už tą pačią kasetės kainą. Tai reiškia, kad su pigesnio prietaiso pradiniu rinkiniu atliksite 2 kartus mažiau procedūrų ir uždirbsite 2 kartus mažiau pinigų. Ir kur gi čia sutaupymas?
Ir, žinoma, mūsų laikais reikia galvoti apie gamintojo, iš kurio perkate prietaisą, patikimumą. Pasaulis žino tūkstančius kompanijų, kurios dirbo kelis mėnesius ir bankrutavo. Ar norėtumėte įsigyti prietaisą iš abejotino gamintojo, nerimaudami, ar galėsite įsigyti kasečių ir atsarginių dalių? Mano praktikoje taip ir atsitiko. Vienas klientas įsigijo „Ultraformer III“ iš mūsų įmonės būtent todėl, kad po įmonės, kuri jam pardavė HIFU įrenginį, bankroto beveik neįmanoma gauti kasečių, o prietaisas tiesiog dulkėjo biure. Todėl būtinai patikrinkite savo potencialų partnerį, sužinokite, kiek metų jis buvo rinkoje, kokios klinikos dirba su juo ir pan.
Jei turite klausimų apie HIFU įrenginio pasirinkimą, mielai pasidalinsiu savo patirtimi ir atsakysiu į visus jūsų klausimus.
info@vario.lv