Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Ekspertas atsakys į Jūsų klausimus apie Poltavos bišofito naudojimą reabilitacijoje ir sveikatinimo procedūrose bei kitus natūralius sveikatinimo būdus.

UAB EKO PRO veikla - didmeninė ir mažmeninė sveikatingumo prekių prekyba.

Mes tikime, kad gamta visada teisi, kad sveikata- natūrali žmogaus būsena, tereikia tik šiek tiek dėmesio sau.


UAB EKO PRO yra šių gamintojų išskirtinis atstovas Lietuvoje

Dr. Förster GmbH, Vokietija - aukštos kokybės vaistažolinė produkcija- maisto papildai ir kosmetika
Med Patent Sp. z o.o., Lenkija - medicinos paskirties prekės ir prekės nėščiosioms bei maitinančioms mamoms
Pani Teresa Medica S.A., Lenkija - įtvarai su gintaro danga
ПMФ PAГC, Ukraina - Poltavos bišofito produkcija, distribucijos teisės Baltijos šalyse

UAB "EKO PRO",

tel. 8 670 23669,

Verkių g. 29, Vilnius

www.ekomed.lt
  

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: Alfonsas
2019-09-27
Sveiki.
Pirma,prieš pora mėnesių kur galėjau valgyti tuos vaisius ir daržoves,dabar niekaip,rūgštu. Galiu valgyti tik kur visiškai saldūs vaisiai ar daržovės yra ?
Gal rūgšties organizme perdaug... ?
Dėkoju.

Sveiki. Prieš pora mėn gal būt buvo kitas sezonas, kiti vaisiai, kitur augę, galiausiai ir jūs gaunate mažiau saulės, gal mažiau judate, tai ir pojūčiai kinta....Valgykit kas jums nerūgštu, jei jaučiate diskomfortą. Na ir rinkitės vaisius ir daržoves, kas mūsų platumoje šiuo metu yra sezoniška: obuoliai, morkos, burokėliai, salierų gumbai, pastarnokai, porai. Taip pat raugintos daržovės šiuo sezonu- idealu. Na, jei jums ne per rūgštu, o pvz morkos tikrai nerūgštu.

Nuo: Alfonsas
2019-09-25
Sveiki.
Visi vaisiai,daržovės kurios kitiems yra truputi rūgščios,man penkiagubai rūgštesnės,kitų,net neįmanoma valgyti.
Gal nuo vaistų... ?
Vartoju Phezam,b6+magnis,Awamys purškala.
Rėmens negraužia,skrandžio taipogi... .

Dėkoju už atsakyma.

Sveiki, Alfonsai, dėkoju už klausimą. Atsakysiiu irgi klausimu: kaip Jūs išmatavote rūgštumo pojūčio lygį savo ir kitų asmenų? Visi juk esame skirtingi... Jei tai nesukelia diskomforto, valgykite vaisius ir daržoves tuos, kuriuos galite ir aptarkite tai su gydančiu ir vaistus skiriančiu gydytoju.

Nuo: Jurijus
2019-06-10
Man 70 metu,diabetikas,gipertonikas,daug geriu vaistu,jau apie metus tinsta kojos prie pirstu,kaip pavaikscioju ,koja suspausta-praeina.sededamas vel tinsta,buvau pas seimos gydytoja,chirurga,kardiologa,endokrinologa nieko nie gali man padeti,gal padesit man?

Laba diena. Apgailestauju, kad patiriate negalavimų ir sunkumų. Jūsų paminėtoms diagnozėms būdingas kojų tinimas. Ar bandėte dėvėti kompresines kojines? Dydis parenkamas labai tiksliai išmatuojant kojų apimtis, kojinės užmaunamos ryte dar lovoje ir galėtų padėti spręsti Jūsų problemą. Taip pat sėdėjimas nuleistomis kojomis yra negera padėtis. Stenkitės pagal galimybę daugiau vaikščioti, o sėdint kojas pakelkite aukščiau, galima iki horizontalios padėties. taip pat tiktų vasarošiltės atpalaiduojančios kojų vonelės.

Nuo: Mantas
2018-06-14
Laba diena, nei iš šio ne iš to pradeda baisiai luptis rankų pirštu oda, atrodo klaikiai ir taip jau ne vieni metai, gal galit patarti kur kreiptis ar ką daryti?

Laba diena, kreiptis reikėtų į dermatologą. Galite išbandyti mineralų tirpalo su gamtiniu magniu voneles.

Nuo: Valdas
2018-06-07
Gerbiamoji Ligita, rašau Jums iš Poltavos (Ukraina). Čia gyvenu ir turiu verslą jau 8 metus.Poltavos gręžinyje (Zaturino kaimas) gaunamas skystas MgCl2 * 6H2O tirpalas, plačiai naudojamas techninėms reikmėms naftos ir dujų pramonėje. Tačiau kosmetikai ir medicinai šis tirpalas netinka, nes yra stipriai užterštas geležimi, dalinai arsenu, gyvsidabriu ir stronciu. Būtų labai malonu išgirsti Jūsų platesnius komentarus apie ПMФ PAГC produktų gamybos technologijas, kurios šalina kenksmingas žmogaus sveikatai priemaišas. Tai išskirtų Jus ir Jūsų atstovaujamą kompaniją iš eilės bišofito produktų padirbinėtojų greta Poltavos (neminėsiu įmonių pavadinimų), naudojančių techninį bišofito skystį (nuskaidrintą neaiškiais metodais) kosmetikos ar net medicinos produktų gamyboje. Reikėtų apsaugoti Lietuvos rinkos vartotojus nuo kenksmingų produktų ir pateikti jiems kokybiškus produktus, kuriuos Jūs atstovaujate.

Mūsų atstovaujami produktai turi visus reikalingus sertifikatus ir yra notifikuoti ES.

Nuo: Egle
2018-05-11
Laba diena. Atlikus ismatu tyrima paaiskejo, kad mano organizme yra nemazai parazitu. Gydytojas mini, kad butina antiparazitine / valanti programa, t.y. Vaistu kursas, nes prasti ne tik rezultatai, bet ir slyja sveikata. Taciau esu zindanti mama. Dukrytei 2m, be pienelio neuzmiega ir yra labai jautri. Zindau du kartus dienoje, 14h (pietu miego metu) ir 21h ( nakties miego metu). Zindymas daugiau ritualas, negu realus pieno gerimas. Del reto zindymo jo gaminasi itin mazai. Ar imanoma atlikti sia procedura nenutraukiant maitinimo?

Maitinančios mamos turi vadovautis gydytojų rekomendacijomis.

Nuo: Genutė
2017-12-09
Laba diena,
kiek reikėtų pasidaryti bišofito vonių iš eilės, kokia turėtų būti pertrauka? Ar galima nuolat naudoti bišofito gelį? Man 65 metai, yra ženkli osteoporozė ir vieno kelio artrozė 2 laipsnio. Ačiū

Laba diena, vonių kursas 2-3 savaitės efektui pasiekti, padaryti savaitės- dviejų pertrauką, vėliau galima pagal poreikį ir savijautą naudoti keliskart per savaitę. Tepant gelį reikėtų padaryti pertrauką, jei jaučiate, kad oda sudirgsta. Poltavos bišofitas yra magnio druska, todėl be perstojo naudojant jautresnė oda gali sudirgti. Jei nėra nemalonių pojūčių, naudokit pagal poreikį.

Nuo: Genutė
2018-01-05
Laba diena, kiek laiko galima daryti bišofito vonias, ar reikia nusiplauti neutraliu vandeniu po procedūros?

Laba diena, bišofitas ne vaistas, tai natūrali sveikatinimo priemonė. Siekiant rezultato esant negalavimams tiklsinga padaryti 10 dienų kursą kasdien ar kas 2 dienas. Profilaktiškai vonias galima daryti dukart per savaitę ar dažniau. Kadangi bišofitas gerina miega, tai galima pasilepinti ir kas vakarą, ypač esant stresiniam, didesnio nuovargio laikotarpiui. Atkreipiame dėmesį, kad rezultatas priklausys ir nuo koncentracijos. Rekomenduojama namuose 100 l vandens voniai 100-150 ml Poltavos bišofito kristalų koncentrato. Efektui padidinti koncentraciją galima padvigubinti. Vandens temperatūra apie 37C, procedūros trukmė 15-20 min.

Atsipalaiduokite, pajauskite malonumą. Nusiplauti galima, tačiau nebūtina. Būkite sveiki!

Nuo: virginijus
2017-10-23
kokie augalai ar vaisiai gali tureti magnio?

Magnio yra visagrūdžiuose kviečiuose (jų luobelėje- sėlenose), žirniuose, pupelėse, lęšiuose, žalialapiuose augaluose: petražolėse, krapuose, špinatuose, rūgštynėse; džiovintuose grybuose, kakavoje, krabuose, krevetėse, jūros kopūstuose, moliūguose, riešutuose, aguonose bei kituose produktuose. Magnio taip pat yra ir geriamajame vandenyje.

Nuo: Erika
2017-06-15
Sveiki. Jau ilgą laiką kamuoja kelio skausmas, atsiradęs iš niekur. Nebuvo sutrenktas sportu neužsiemu. Lankiausi pas reumatologą ir traumatologą. Apžiūrėjo, atliko rentgeną ir echoskopą tačiau nieko neparodė. Sakė viskas tvarkoje ir neaišku kodėl visada skauda. Išrašė spiritinius kompresus ir nimesilį gerti bet nepadėjo. Nežinau ko imtis. Man 17 metų.

Laba diena, apgailestauju, kad teko pradėti nuo vaistų...Tikėkimės, kad per keletą metų viskas susitvarkys, jei nerasta jokių pakitimų rr nebuvo traumų. Gal tai susiję su augimu, brendimu ir pan.

Mankšta naudinga visais atvejais, pagerėjus kraujotakai organizmas pats tvarkosi savo problemas. Rekomenduočiau kelią trinti Poltavos bišofito geliu, kurame gausu magnio, mineralų ir mikroelementų, pradžioje dukart per dieną, vėliau kartą nakčiai. Taip pat pavartokite kalcio, vitamino D.

Nuo: Sandra
2017-06-11
Laba diena, ar galima naudoti elektrinį inhaliatorių skirtą vaistams pasisavinti profilaktiškai su eteriniais aliejais pvz.: slogai gydyti, kosuliui malšinti?

Laba diena, reikia skaityri gamintojo prietaiso naudojimo instrukciją.

Profilaktiškai galima pagarinti eterinius aliejus paprastu eteriniu aliejų garintuvu (viršuje vanduo su keliais lašeliais aliejų, apačioje žvakutė).

Nuo: Erika
2017-05-21
labas vakaras anksčiau man į vieną akį yra įkandusi sparva, smarkiai ištino,vėliau sugijo, tačiau dabar ant tos vienos akies vokas liko užkritęs. Gal yra būdų ką padaryti ,kad tas vokas nebūtų užkrites ?

Sveiki. Įkandus ramintų ramunėlių kompresas. Tačiiau jei ilgai nepraeina, reikėtų kreiptis į gydytoją. Gal būt tai alerginė reakcija ir reikalingi antihistamininiai ar kiti vaistai.

Nuo: Justas
2017-04-12
Sveiki, turiu tokį klausimą. Gimiau su žila sruoga (dėme) plaukuose. Ją nors ir nukerpu vistiek atauga. Įdomu dėl ko man taip atsirado?
Sveiki. Šiaip nedidelis melanocitų vystymosi sutrikimas, kurio požymiai yra įgimta baltų plaukų sruoga, odoje išsibarsčiusios silpnai pigmentuotos dėmelės (wikipedia). Nesureikšminkit, juk, galiausiai, tai savaip žavinga.
Nuo: Dalia
2017-03-28
Laba diena. Noriu užduoti Jums klausimą, trumpai nemanau, ar sugebėsiu. Labai nėra sveikatos, po cezario pjūvio prieš 9 metus, ji visai pašlijo, jaučiuosi nedarbinga, simptomai nuovargis, nemigos tuos 9 metus,galvos skausmai, panika, bet yra buvusi sutrenkta galva 13 metų atgal, gal pas neurologus reikia, apie darbą negaliu nė pagalvoti, atminties sutrikimai. Dėkui.
Laba diena, jei savo problemas įvardijate kaip ilgalaikes ir dvejojate eiti ar neiti pas gydytojus, tai būtinai nueikit. Gal negalavimams yra rimta priežastis ir reikės medicininės pagalbos. Jei negalavimai tik dėl nuovargio, įtampos, persitempimo, tada galima bandyti Poltavos bišofito vonias prieš miegą, pasivaikščiojimus, kitus atsipalaidavimo būdus. Visgi dėl visa ko nueikite pas gydytojus.
Nuo: Erika
2017-03-17
Sveiki, mano oda jau daug metų labai blyški/balta. Man yra 17 metų. Jokia liga nesergu, gal yra kokių vitaminų ar ko , kad oda bent kiek įgautų sveiką spalvą? Į soliariumus eiti nesiruošiu
Sveiki, Erika. Įvairiais amžiais ir skirtingose šalyse grožio samprata skirtinga ir kintanti. Žmonių, net ir tos pačios rasės, odos spalva skiriasi, kaip ir akių ar plaukų, kaip pėdos dydis, ūgis ir kt. Viskas yra normalu! Jei jūsų savijauta ir nuotaika gera, o oda švari ir sveika - puiku! Skruostus parausvinti esant reikalui/poreikiui nesudėtina- tik pora brūkštelėjimų skaistalų šepetėlių. Sveikai maitinkitės, šypsokitės ir džiaukitės ateinančiu pavasariu bei aukščiau kylančia saulute. Nusišypsokite ir pažiūrėkite į veidrodį, kokia esate graži!
Nuo: Deividas
2017-03-15
Laba vakarą,
Norėjau paklausti ar yra galimybė natūraliai padidinti savo ūgį atliekant tempimo pratimus?
Amžius 25m.
Sveiki, Deividai, paprastai žmogaus ūgis susiformuoja maždaug iki 18 metų. Taigi tikėtis reikšmingai padidinti savo ūgį nereikėtų. Tempimo pratimai tinka visais amžiaus tarpsniais, fiziniai pratimai rekomenduojami visą gyvenimą organizmo stiprinimui ir gerai savijautai. Taigi sportuokite ir nukreipkite savo mintis ir energiją tiems dalykams, kurie iš tiesų nuo jūsų priklauso.
Nuo: Ingrida
2017-02-02
Laba diena, man 25m, jau 10m su pertraukomis vartoju antidepresantus. Manau, jog turi būti kažkoks kelias išsilaisvinti iš tos chemijos, ir be jos atrasti vidinę ramybę bei savikontrolę. Taigi, mano klausimas: ką rekomenduotumėte nerimo sutrikimams ir depresijai gydyti? Iš anksto ačiū už atsakymą.

Laba diena, išbandykit Poltavos bišofito vonias, geriau prieš miegą. Vaistinėje teiraukitės raminančių arbatų. Pasidomėkite meditacijomis, dvasinėmis praktikomis. Išsilaisvinimas iš chemijos Jūsų rankose! Jūs neturite laiko nerimui, gyvenimas eina greičiau, nei tikimės. Įvardinkite sau, kame slypi priežastys ir ar iš tiesų tai pasaulio pabaiga ar tik pervertinta ilgalaikė situacija, neduodanti ramybės. Jei atsakymo visgi nerasite, gal apsilankylite pas psichologą? Arba parašykite asmeniškai ligitadaug eta gmail.com.

Nuo: Viktorija
2016-12-15
Laba diena. Ką galėtumėte pasakyti apie Herbalife produktus? Konkrečiai apie Aloe ir žolelių arbatos koncentratą. Naudoja dukra, todėl man rūpi ar nepakenks tai sveikatai? Ačiū

Laba diena, dėkoju už klausimą. Šios kompanijos, kaip ir daugelio kitų, papildai yra geros kokybės. Tačiau nebūtina rištis prie vienos kompanijos produktų. Renkantis derėtų atkreipti dėmesį į koncentracijas, rekomenduojamas vartojimo dozes, kainą - ne visada geriausia tai, kas brangiausia. Kitas dalykas- ar visada būtina naudoti papildus, ypač jaunam žmogui, gal geriau pakeisti mitybos racioną ar gyvenimo būdą, tačiau tai jau kiekvieno apsisprendimo reikalas.

Nuo: Petras
2016-12-13
Ka naturalaus parekomenduotumet prostatai, letinis prostatitas, vaistu gerti nenoriu.

Laba diena, dėkoju už klausimą. Pasidomėkite ir išbandyktie Vitafon aparatą.

Nuo: Dalia
2016-12-10
Sveiki, noriu pasiteirauti kur būtų galima Klaipėdoje įsigyti bišofito produktų

Laba diena, www.ecohit.lt siunčia visoje Lietuvoje.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Šis atsakymas yra bendro pobūdžio informacija, kuri nėra ir jokiais būdais negali būti laikoma Jūsų diagnoze, skiriamu gydymu ar kitokia Jums tiesiogiai teikiama sveikatos priežiūros paslauga. Bendro pobūdžio atsakymas teikiamas išimtinai pagal Jūsų pateiktą klausimą. Visais atvejais rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į sveikatos priežiūros specialistą dėl diagnozės, gydymo ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos.