Спросите врача

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Ekspertas atsakys į Jūsų klausimus apie Poltavos bišofito naudojimą reabilitacijoje ir sveikatinimo procedūrose bei kitus natūralius sveikatinimo būdus.

UAB EKO PRO veikla - didmeninė ir mažmeninė sveikatingumo prekių prekyba.

Mes tikime, kad gamta visada teisi, kad sveikata- natūrali žmogaus būsena, tereikia tik šiek tiek dėmesio sau.


UAB EKO PRO yra šių gamintojų išskirtinis atstovas Lietuvoje

Dr. Förster GmbH, Vokietija - aukštos kokybės vaistažolinė produkcija- maisto papildai ir kosmetika
Med Patent Sp. z o.o., Lenkija - medicinos paskirties prekės ir prekės nėščiosioms bei maitinančioms mamoms
Pani Teresa Medica S.A., Lenkija - įtvarai su gintaro danga
ПMФ PAГC, Ukraina - Poltavos bišofito produkcija, distribucijos teisės Baltijos šalyse

UAB "EKO PRO",

tel. 8 670 23669,

Verkių g. 29, Vilnius

www.ekomed.lt
 
Klausimai ekspertui:

Все темы

Nuo: Genutė
2018-01-05
Laba diena, kiek laiko galima daryti bišofito vonias, ar reikia nusiplauti neutraliu vandeniu po procedūros?
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Laba diena, bišofitas ne vaistas, tai natūrali sveikatinimo priemonė. Siekiant rezultato esant negalavimams tiklsinga padaryti 10 dienų kursą kasdien ar kas 2 dienas. Profilaktiškai vonias galima daryti dukart per savaitę ar dažniau. Kadangi bišofitas gerina miega, tai galima pasilepinti ir kas vakarą, ypač esant stresiniam, didesnio nuovargio laikotarpiui. Atkreipiame dėmesį, kad rezultatas priklausys ir nuo koncentracijos. Rekomenduojama namuose 100 l vandens voniai 100-150 ml Poltavos bišofito kristalų koncentrato. Efektui padidinti koncentraciją galima padvigubinti. Vandens temperatūra apie 37C, procedūros trukmė 15-20 min.

Atsipalaiduokite, pajauskite malonumą. Nusiplauti galima, tačiau nebūtina. Būkite sveiki!

Nuo: virginijus
2017-10-23
kokie augalai ar vaisiai gali tureti magnio?
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Magnio yra visagrūdžiuose kviečiuose (jų luobelėje- sėlenose), žirniuose, pupelėse, lęšiuose, žalialapiuose augaluose: petražolėse, krapuose, špinatuose, rūgštynėse; džiovintuose grybuose, kakavoje, krabuose, krevetėse, jūros kopūstuose, moliūguose, riešutuose, aguonose bei kituose produktuose. Magnio taip pat yra ir geriamajame vandenyje.

Nuo: Erika
2017-06-15
Sveiki. Jau ilgą laiką kamuoja kelio skausmas, atsiradęs iš niekur. Nebuvo sutrenktas sportu neužsiemu. Lankiausi pas reumatologą ir traumatologą. Apžiūrėjo, atliko rentgeną ir echoskopą tačiau nieko neparodė. Sakė viskas tvarkoje ir neaišku kodėl visada skauda. Išrašė spiritinius kompresus ir nimesilį gerti bet nepadėjo. Nežinau ko imtis. Man 17 metų.
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Laba diena, apgailestauju, kad teko pradėti nuo vaistų...Tikėkimės, kad per keletą metų viskas susitvarkys, jei nerasta jokių pakitimų rr nebuvo traumų. Gal tai susiję su augimu, brendimu ir pan.

Mankšta naudinga visais atvejais, pagerėjus kraujotakai organizmas pats tvarkosi savo problemas. Rekomenduočiau kelią trinti Poltavos bišofito geliu, kurame gausu magnio, mineralų ir mikroelementų, pradžioje dukart per dieną, vėliau kartą nakčiai. Taip pat pavartokite kalcio, vitamino D.

Nuo: Sandra
2017-06-11
Laba diena, ar galima naudoti elektrinį inhaliatorių skirtą vaistams pasisavinti profilaktiškai su eteriniais aliejais pvz.: slogai gydyti, kosuliui malšinti?
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Laba diena, reikia skaityri gamintojo prietaiso naudojimo instrukciją.

Profilaktiškai galima pagarinti eterinius aliejus paprastu eteriniu aliejų garintuvu (viršuje vanduo su keliais lašeliais aliejų, apačioje žvakutė).

Nuo: Erika
2017-05-21
labas vakaras anksčiau man į vieną akį yra įkandusi sparva, smarkiai ištino,vėliau sugijo, tačiau dabar ant tos vienos akies vokas liko užkritęs. Gal yra būdų ką padaryti ,kad tas vokas nebūtų užkrites ?
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Sveiki. Įkandus ramintų ramunėlių kompresas. Tačiiau jei ilgai nepraeina, reikėtų kreiptis į gydytoją. Gal būt tai alerginė reakcija ir reikalingi antihistamininiai ar kiti vaistai.

Nuo: Justas
2017-04-12
Sveiki, turiu tokį klausimą. Gimiau su žila sruoga (dėme) plaukuose. Ją nors ir nukerpu vistiek atauga. Įdomu dėl ko man taip atsirado?
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)
Sveiki. Šiaip nedidelis melanocitų vystymosi sutrikimas, kurio požymiai yra įgimta baltų plaukų sruoga, odoje išsibarsčiusios silpnai pigmentuotos dėmelės (wikipedia). Nesureikšminkit, juk, galiausiai, tai savaip žavinga.
Nuo: Dalia
2017-03-28
Laba diena. Noriu užduoti Jums klausimą, trumpai nemanau, ar sugebėsiu. Labai nėra sveikatos, po cezario pjūvio prieš 9 metus, ji visai pašlijo, jaučiuosi nedarbinga, simptomai nuovargis, nemigos tuos 9 metus,galvos skausmai, panika, bet yra buvusi sutrenkta galva 13 metų atgal, gal pas neurologus reikia, apie darbą negaliu nė pagalvoti, atminties sutrikimai. Dėkui.
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)
Laba diena, jei savo problemas įvardijate kaip ilgalaikes ir dvejojate eiti ar neiti pas gydytojus, tai būtinai nueikit. Gal negalavimams yra rimta priežastis ir reikės medicininės pagalbos. Jei negalavimai tik dėl nuovargio, įtampos, persitempimo, tada galima bandyti Poltavos bišofito vonias prieš miegą, pasivaikščiojimus, kitus atsipalaidavimo būdus. Visgi dėl visa ko nueikite pas gydytojus.
Nuo: Erika
2017-03-17
Sveiki, mano oda jau daug metų labai blyški/balta. Man yra 17 metų. Jokia liga nesergu, gal yra kokių vitaminų ar ko , kad oda bent kiek įgautų sveiką spalvą? Į soliariumus eiti nesiruošiu
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)
Sveiki, Erika. Įvairiais amžiais ir skirtingose šalyse grožio samprata skirtinga ir kintanti. Žmonių, net ir tos pačios rasės, odos spalva skiriasi, kaip ir akių ar plaukų, kaip pėdos dydis, ūgis ir kt. Viskas yra normalu! Jei jūsų savijauta ir nuotaika gera, o oda švari ir sveika - puiku! Skruostus parausvinti esant reikalui/poreikiui nesudėtina- tik pora brūkštelėjimų skaistalų šepetėlių. Sveikai maitinkitės, šypsokitės ir džiaukitės ateinančiu pavasariu bei aukščiau kylančia saulute. Nusišypsokite ir pažiūrėkite į veidrodį, kokia esate graži!
Nuo: Deividas
2017-03-15
Laba vakarą,
Norėjau paklausti ar yra galimybė natūraliai padidinti savo ūgį atliekant tempimo pratimus?
Amžius 25m.
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)
Sveiki, Deividai, paprastai žmogaus ūgis susiformuoja maždaug iki 18 metų. Taigi tikėtis reikšmingai padidinti savo ūgį nereikėtų. Tempimo pratimai tinka visais amžiaus tarpsniais, fiziniai pratimai rekomenduojami visą gyvenimą organizmo stiprinimui ir gerai savijautai. Taigi sportuokite ir nukreipkite savo mintis ir energiją tiems dalykams, kurie iš tiesų nuo jūsų priklauso.
Nuo: Ingrida
2017-02-02
Laba diena, man 25m, jau 10m su pertraukomis vartoju antidepresantus. Manau, jog turi būti kažkoks kelias išsilaisvinti iš tos chemijos, ir be jos atrasti vidinę ramybę bei savikontrolę. Taigi, mano klausimas: ką rekomenduotumėte nerimo sutrikimams ir depresijai gydyti? Iš anksto ačiū už atsakymą.
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Laba diena, išbandykit Poltavos bišofito vonias, geriau prieš miegą. Vaistinėje teiraukitės raminančių arbatų. Pasidomėkite meditacijomis, dvasinėmis praktikomis. Išsilaisvinimas iš chemijos Jūsų rankose! Jūs neturite laiko nerimui, gyvenimas eina greičiau, nei tikimės. Įvardinkite sau, kame slypi priežastys ir ar iš tiesų tai pasaulio pabaiga ar tik pervertinta ilgalaikė situacija, neduodanti ramybės. Jei atsakymo visgi nerasite, gal apsilankylite pas psichologą? Arba parašykite asmeniškai ligitadaug eta gmail.com.

Nuo: Viktorija
2016-12-15
Laba diena. Ką galėtumėte pasakyti apie Herbalife produktus? Konkrečiai apie Aloe ir žolelių arbatos koncentratą. Naudoja dukra, todėl man rūpi ar nepakenks tai sveikatai? Ačiū
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Laba diena, dėkoju už klausimą. Šios kompanijos, kaip ir daugelio kitų, papildai yra geros kokybės. Tačiau nebūtina rištis prie vienos kompanijos produktų. Renkantis derėtų atkreipti dėmesį į koncentracijas, rekomenduojamas vartojimo dozes, kainą - ne visada geriausia tai, kas brangiausia. Kitas dalykas- ar visada būtina naudoti papildus, ypač jaunam žmogui, gal geriau pakeisti mitybos racioną ar gyvenimo būdą, tačiau tai jau kiekvieno apsisprendimo reikalas.

Nuo: Petras
2016-12-13
Ka naturalaus parekomenduotumet prostatai, letinis prostatitas, vaistu gerti nenoriu.
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Laba diena, dėkoju už klausimą. Pasidomėkite ir išbandyktie Vitafon aparatą.

Nuo: Dalia
2016-12-10
Sveiki, noriu pasiteirauti kur būtų galima Klaipėdoje įsigyti bišofito produktų
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Laba diena, www.ecohit.lt siunčia visoje Lietuvoje.

Nuo: Rima
2016-08-30
sveiki,norejau paklausti ,ar vakare galima naudoti bisofita netrugdys miegui?
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Miela Rima, bišofitas susiformavęs gamtoje giliausiuose kloduose, o jį išgavus, gaminami įvairūs preparatai. Apie kurį kalbame? Mineralų tirpalai ir geliai skirti sąnariams, raumenims, pagerins savijautą ir miegui netrukdys. Jei kalbame apie bišofito kristalų koncentratą, tai vonios ne tik praturtins organizmą mineralais ir mikroelementais, ypač magniu, taip pat palankiai veiks odą, ypač dermatitų, bėrimų atvejais, bet ir atpalaiduos, ramins, pašalins fizinį nuovargį ir raumenų įtampą dėl jame esančio bromo ir jodo. Tik vonia neturi būti karšta, o kūno temperatūros 36-38 C. Geros savijautos ir ramaus miego!

Nuo: Nata
2016-07-10
Gydytojas liepė nešioti kompresines kojines, ar galit patarti kokios geriau ilgos ar iki kelių ir ar galima nešioti vasarą, ar nepakenks.
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Kompresinės kojinės skirstomos pagal jų suspaudimo laipsnį, ilgį ir dydį.
Priklausomai nuo kompresijos stiprumo gaminiai skirstomi į klases. Jei kompresinę terapiją Jums paskyrė gydytojas, jis parekomenduos ir kurios klasės kojinės reikalingos - profilaktinės ar gydomosios: 1-2 ar netgi 3 klasės.

Jei renkatės ir sprendžiate patys, derėtų žinoti, kad renkantis pirmąsias kojines, rinkitės mažesnio suspaudimo laipsnio, tačiau tai padaryti reikia kuo anksčiau. Profilaktines kojines pradėjus dėvėti laiku, galima ilgam išvengti venų ligų.

Pagal ilgį kojinės skirstomos: iki kelių, iki šlaunų v


больше...
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Kompresinės kojinės skirstomos pagal jų suspaudimo laipsnį, ilgį ir dydį.
Priklausomai nuo kompresijos stiprumo gaminiai skirstomi į klases. Jei kompresinę terapiją Jums paskyrė gydytojas, jis parekomenduos ir kurios klasės kojinės reikalingos - profilaktinės ar gydomosios: 1-2 ar netgi 3 klasės.

Jei renkatės ir sprendžiate patys, derėtų žinoti, kad renkantis pirmąsias kojines, rinkitės mažesnio suspaudimo laipsnio, tačiau tai padaryti reikia kuo anksčiau. Profilaktines kojines pradėjus dėvėti laiku, galima ilgam išvengti venų ligų.

Pagal ilgį kojinės skirstomos: iki kelių, iki šlaunų vidurio ar viršaus, iki šlaunų viršaus su juosmeniniu diržu (šios dažniausiai dėvimos po vieną), pėdkelnės. Jei ilgio nenurodė gydytojas, derėtų žinoti, kad esant problemoms aukščiau kelių, jokiu būdu netinka kojinės siekiančios tik kelius. Jei dvejojate - rinkitės ilgas kojines ar pėdkelnes.

Dėl dydžio parinkimo pasikonsultuoti galite telefonu.

Nuo: Ausra
2016-05-25
labadiena as turiu mama 4metai po insulto kaire puse yra suparlyzuota rankos visai nepajudina o koja gyva bet taip pat sulenkta norejau suzinoti ar galima ja atitaisyti ir istiesti o gal butu galimybe jei dar vaikscioti ar nera dar pervelu aciu
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Laba diena, vienintelis dalykas yra klausyti gydytojų rekomendacijų ir didelės pastangos: masažas, mankša, akupresūra (Liapko volelis) ir paties žmogaus tikėjimas ir noras. Jaunesni turi didelę motyvaciją ir užsispyrimą ir dažnai įvyksta stebuklai, vyresni dažnai nuleidžia rankas o ir galimybių būna mažiau, ypač, kai laiko praėjo keli metai.

Bet kuriuo atveju lengviau gyventi dedant pastangas ir tikint, džiaugiantis kiekviena diena, to ir linkiu.

Nuo: Vida
2016-05-02
Sveiki. Siuo metu laukiuosi ir susirgau stuburo nerviniu sakneliu uzdegimu. Ar galiu naudoti Poltavos bisofita?
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Laba diena, Vida. Tikrai galite, ypač gelį įtrynimams ar mineralų tirpalo kompresus. Nebent dėl vonios procedūrų galėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju. Linkiu geros savijautos!

Nuo: Olga
2016-04-15
Laba diena, ar galim be gydytojo paskyrimo naudoti bišofitą, ar jis nekenksmingas. Skaičiau kad tinka vaikams, sunui dermatitas, o mama su sanariais serga, skaiciau kad irgi tinka. Ačiu už atsakyma
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)

Sveiki, Olga, dėkoju už klausimą.

Poltavos bišofitas yra natūrali ir nekenksminga gamtoje susiformavusi medžiaga, magnio druska - didžiulis įvairių mineralų ir mikroelementų darinys, šiuo metu glūdintis net 2,5 km gylyje.

Bišofitą galima naudoti be gydytojo paskyrimo. Indikacijos: magnio trūkumas, odos problemos, sąnarių ir raumenų skausmai. Kiekvienu atveju reikia pasirinkti patogiausią formą. Esant sąnarių skausmams patogu įtrinti geliu, tačiau galima naudoti ir mineralų tirpalo kompresus; esant odos problemoms, nerimui, nemigai naudojamos bišofito vonios. Vaikui į vonią naudojamo bišofito normą reikia sumažinti priklausomai nuo amžiaus: kuo mažesnis vaikas, tuo mažesnės koncentracijos voneles darome.

Linkiu visiems geros savijautos.

Nuo: AIDA
2016-01-18
sveiki. esu siuo metu uk. gydytojas israse vaistus, amitriptyline 10mg, nuo rankos rieso skausmo. nakti labai tirpsta rankos pirstai. paskaiciau apie siuos vaistus ir suabejojau. jie nuo depresijos. nieko nesuprantu. ar tureciau juos gerti? ACIU
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)
Laba diena, Aida, jūs pati sprendžiate ar pasitikėti gydytoju ir gerti paskirtus vaistus. Jei dvejojate, pabandykite nueiti pas kitą gydytoją.
Išbandykite Poltavos bišofito vonias, kurios atpalaiduoja, ramina, pašalina nuovargį, praturtina organizmą magniu, kurio trūkumas taip pat gali būti galūnių tirpimo priežastis,
Linkiu sėkmės.
Nuo: Agne
2016-01-03
Laba diena, klausciau savo seimos gydytojos, taciau siuo metu negyvenu Lietuvoje. Neturiu jokiu sveikatos nusiskundimu, isskyrus persalimus, lengvas svorio padidejimas, migrena. Susidomejau sulciu dieta, tiksliau organizmo valymu naturaliomis sultimis. Planuoju gerti pacios gamintas sultis (daugiausiai darzoviu, kaip brokoliu, imbiero, buroku, spinatu, avokadu, agurku, imaisant ananaso gabaliuka, obuoli, ar citrina, kad pagerintu skoni. Dietos reikia laikytis 28 dienas, kad pajausti poveiki. Per diena rekomenduojama isgerti 5 kokteilius, kuriu vieno verte apie 300 kaloriju, plius doze vitaminu. Ar manot, kad yra nepagrista rizika? Man 33 metai, vedu aktyvu gyvenimo buda, sveikatos nusiskundimu neturiu (tokiu, kaip sirdies, zarnyno ar panasiai). Dekoju uz Jusu laika skaitant ir atsakant i mano klausima.
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)
Laba diena, Agne, dėkoju už klausimą.
Apie kokias papildomas vitaminų dozes kalbate? Vaisiuose ir daržovėse vitaminų apstu, tačiau kadangi jas pirksite parduotuvėje augintas pramoniniu būdu, tikėtina, kad ir nemažą nitratų dozę gausite.
Kyla klausimas, kodėl reikėtų spausti sultis ir išmesti lauk ląstelieną, kurios taip reikia mūsų žarnynui. Iš jūsų išvardintų daržovių galima pasigaminti salotas, įlašinus citrinos sulčių ir gero šalto spaudimo aliejaus, sėklų daigų, galima ir užberti sėklų ar riešutų.
Kitas klausimas- kam sekinti save šitiek laiko, ypač galvojant apie tai, kad tai yra kaip
больше...
Atsako: Ligita Daugialė (UAB EKO PRO)
Laba diena, Agne, dėkoju už klausimą.
Apie kokias papildomas vitaminų dozes kalbate? Vaisiuose ir daržovėse vitaminų apstu, tačiau kadangi jas pirksite parduotuvėje augintas pramoniniu būdu, tikėtina, kad ir nemažą nitratų dozę gausite.
Kyla klausimas, kodėl reikėtų spausti sultis ir išmesti lauk ląstelieną, kurios taip reikia mūsų žarnynui. Iš jūsų išvardintų daržovių galima pasigaminti salotas, įlašinus citrinos sulčių ir gero šalto spaudimo aliejaus, sėklų daigų, galima ir užberti sėklų ar riešutų.
Kitas klausimas- kam sekinti save šitiek laiko, ypač galvojant apie tai, kad tai yra kaip vienkartinė ilgalaikė intervencija, jei po to maitinsitės įprastai ir, kaip suprantu, nelabai sveikai.
Sultys ar kitas koncentruotas produktas (tarkim, aliejus) nėra natūraliai įprastas žmogaus organizmui.
Taigi sveikinu su apsisprendimu siekti geros savijautos natūraliu būdu. Tačiau tikslas turėtų būti- keisti savo mitybos įpročius.
Todėl nuoširdus patarimas:dieną pradėkite natūralių sulčių ar žaliojo kokteilio stikline; gerkite tyro vandens; sumažinkite nesveiko maisto suvartojimą; darykitės iškrovos dieną- tai gali būti ir sulčių diena, o gal tądien ištversite tik gerdama vandenį. Na, pasidarykite trijų- penkių dienų sulčių dietą, tačiau jau kai organizmą įpratinsite prie natūralesnio, žalesnio, sveikesnio maisto.
Tokia mityba su iškrovos dienomis galėtų tapti sistema ir duoti ilgalaikį rezultatą.
Taigi jūsų pasirinktas sulčių mėnuo gal ir neįvarys ligos, tačiau yra švelnesnių būdų, nukreiptų į ilgalaikį rezultatą. Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėte savo potyriais el.paštu konsultuokis@konsultuokis.lt
Linkiu sėkmės.

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.