Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Specialistė atsakys į Jūsų klausimus apie kineziterapiją

2003 07 01   Lietuvos sergančiųjų nervų – raumenų ligomis asociacijos Plungės filialas.

2011 04 07   UAB “A. Stasiulio reabilitacijos klinika”. Kineziterapeutė
 

Kursai/Seminarai :

Geriatrinių ligonių reabilitacijos ypatumai;
Kineziterapija galvos smegenų insulto atveju;
Įvairių reabilitacijos metodų taikymo patirtis;
Pėdos problemos ir sprendimo būdai;
Pilates mankšta, naudojant Pilates ritinius ir minkštus kamuoliukus;
Juosmeninės stuburo dalies ir dubens ištyrimas bei mobilizacinės technikos;
Pratimų parinkimo ir skyrimo strategija;
Pagrindiniai taikomosios kineziologijos principai: Tarpligamentinių ryšių technikos gydant sąnarių ir raiščių funkcijos sutrikimus;
Taikomoji kineziologija: naujas požiūris raumenų testavime.
 

Reabilitacijos centras"Ostemeda"
Baltijos pr.103,
Klaipeda, Lietuva
Tel. 8 615 55018, 8 46 246611
info@ostemeda.lt
www.ostemeda.lt
 

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: Jolanta
2021-12-04
Po kojos traumos- sunkus svoris prispaudė užpakalinę kojos blauzdos dalį,kur yra raumenys. Įtarta raumens plyšimas,dabar echoskopu lyg mato 3 cistas. Po traumos 7 mėn. Ką daryt? Kaip gydytis? Koja skausminga
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, turėtumėte kreiptis į gydytoją, konsultavusi ūmiu traumos periodu,diagnozės patikslinimui.

Geros dienos.

Nuo: Galina
2021-12-03
Trūko Beckerio cista, beveik metai skauda. Kasdien geriu nuskausminančius. Dariau magnetinį rezonansą, sakė viskas gerai. Ant pakinklio kabo guzas kaip kiaušinis, negaliu sulenkti kelį. Patarkite ką daryti, ačiū
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, galėtumėte kreiptis pas gydytoją osteopatą konsultacijai, dėtaliasniam ištyrimui.

Geros dienos.

Nuo: Grazina
2021-11-03
Laba diena.Ant kairės rankos raumens atsirado guzas,skauda ranką,toks jausmas,kad gyliai visą,pas kokį gydytoją turėčiau kreiptis,pas chirurgą buvau ,paliko stebėti bet nepasake,kas yra Žinau tik tiek,kad tai neriebalinis,ką man daryti toliau?
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, rekomenduotume dar kartą apsilankyti pas gydytoją chirurgą diagnozės patvirtinimui.

Geros dienos.

Nuo: Emilijus
2021-10-07
Sveiki,vieną rytą pabudęs pajutau kaklo surakinimą prieš savaitę, dabar kaklo skausmo nebėra, tik pradėjo tirpti kairė koja ir truputi ranka, truputi maudžia širdies plotą, norėčiau truputi sužinoti daugiau apie situacija. Dirbau karštyje, ir eidavau per skersvėjį gali būti kad perpūtė. Gal kažką patartumėt?
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, rekomenduotume kreiptis pas gydytoją, kad nustatytų tikslia Jūsų negalavimo priežastį bei paskirtų Jums tinkama gydymą.

Geros dienos.

Nuo: Vidmantas
2021-10-03
Sveiki.. ar beikerio cista atsistato.? ačiū.
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, kiekviena situacija yra individuali ir reikalinga gydytojo konsultacija bei diagnostika. Geros dienos.

Nuo: Rimantė
2021-09-25
Po šlaunikaulio lūžio buvo įdėti varžai, šlaunikaulio skeveldrinis lūžis, tačiau koją per keliena nesilenkia, ką daryti toliau kokius pratimus?
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, rekomenduotume Jums kreiptis pas gydytoją reabilitologą, kad paskirtų tolimesnį gydymą.

Nuo: Rūta
2021-06-11
Labas rytas, rašau Jums, norėdama pasikonsultuoti dėl kineziologinio teipavimo. Pacientui prieš 4 mėn. atlikta epidermoido išvalymo/pašalinimo operacija iš stuburo, tai jau 7 epidermoido šalinimo operacija per 17 metų, darinys yra linkęs kaskart atsinaujinti. Šiuo metu pacientas vaikšto su ramentais, nes operacijos metu buvo dalinai pažeisti nervai, įnervuojantys apatinių galūnių raumenis: didžiojo sėdmens, dvilypio blauzdos, plekšninio blauzdos, šeivinių raumenų. Dėl netaisyklingos kūno padėties einant, atsirado disbalansas nugaroje. Klausimas: ar galima taikyti kineziologinį teipavimą juosmeninei nugaros daliai, siekiant sumažinti skausmą (naudočiau raumeninę techniką-tiesiamiesiems nugaros raumenims). Ar kraujotakos aktyvinimas, naudojant teipą, nepaspartis epidermoido augimo? Dėkoju, gražios dienos!
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, teipavimas nėra kaip pirminis pasirinkimas problemai spręsti. Tai labiau tinkamas kaip profilaktinis metodas, praėjus reabilitacijos procedūrų kursą. Siūlytume Jums pasiskambinti gydytojui atsakingam už reabilitacinį gydymą.

Geros dienos.

Nuo: Rasa
2021-06-03
Fiziologinė lordozė kiek patiesinta.ka tai reiskia?
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, tai reiškia, kad stuburo išilginiai linkiai yra patiesėja. Dažniausiai tai sąlygota nugaros raumenų disbalanso taip pat vidaus organų disfunkcijomis. Dėl išsamesnės informacijos turėtumėte kreiptis pas gydytoją pirminei dignostikai.

Geros dienos

Nuo: Rasa
2020-08-19
Laba diena.Prieš 1,5mėn.atlikta artroskopinė medialinio menisko rezekcija.Kelį galėjau lenkt iškart,vaiščiot be įtvaro,amplitudė atsistatė pilnai,gijimas sklandus.Dėl tam tikrų kitokių sveikatos[nesusijusių su minėtais]apribojimų nepraėjau jokios reabilitacijos,tik pagal protokolą mankšta namie.Pasraruoju metu pajutau nežymų pablogėjimą-tai paskauda,tai lenkiant sutraška.Laiptais lipu normaliai,be skausmo,mankštinuosi lengvai.Kokius rekomenduotumėt dar fizinius pratimus,kad stiprint girnelę,raumenis ?Pritūpimai sukelia nedidelį skausmą.Ačiū
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena. Rekomenduojame registruotis kineziterapeuto konsultacijai, kurios metu bus parinkti ir parodyti Jums tinkamiausi pratimai.

Geros dienos

Nuo: Marytė
2020-08-04
aptirpę abiejų rankų pirštai,visai niwko negaliu suimti kaip negyvi ir kuo daugiau judinuos pradeda svaigti galva.Darytas riešo sindromas viskas gerai,atlikau masažus,kompresinį ir stuburo,dar blogiau po šių procedūrų.Kartais nukrenta kraujospudis
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Sveiki,

rankų tirpimas, silpnumas būdingi nervų laidumo sutrikimams. Reikėtų atkreipti dėmesį į stuburo būklę. Detalesniam ištyrimui siūlytume apsilankyti pas gydytoją osteopatą.

Geros dienos

Nuo: Nida
2020-03-18
Laba diena,
Mama prieš 1,5 mėnesio krito. Pasitempė stipriai kojos pėdą, kelias taip pat buvo traumuotas. Lūžių nebuvo. 1,5 sav buvo abi kojos langetėje.Aišku, padėtis geresnė.Bet atsirado nauja bėda...Koks mėnesis laiko labai labai jautru šlaunys, užpakalis. Nelabai gali sėdėti, nei gulėti.Ir tai jau mėn laiko...
Pirkom čiužinį ortopedinį, tepam trinam, gerinam kraujotaką,..Na ne kažkas.Kas tai galėtų būti?
Ką daryti?
Ačiū.
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Sveiki,

Vien iš pateikto aprašymo sunku padaryti kažkokias išvadas. Reikalingas dėtalus ištyrimas, todėl siūlyčiau apsilankyti pas gydytoją osteopatą pirminei diagnostikai.

Geros dienos

Nuo: Andrius
2020-01-07
Sveiki. Po mrt tyrimo gavau rezultatus kad kelije yra edemiska infrapaliarine sinovine klostė. Norėčiau paklausti ar tai yra blogai?
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, komentuoti tyrimo rezultatus turėtų Jus siuntęs gydytojas, kadangi įvertinti paciento būklės vien iš tyrimo aprašymo neįmanoma. Jei Jūs tyrimą atlikote savo nuožiūra, turėtumėt kreiptis į gydytoją traumotologą ar reumatologą. Būtinas išsamus ištyrimas ir pokalbis vizito metu.

Geros dienos.

Nuo: Justinas
2019-12-03
Laba diena. Padarytas. Dešiniojo kelio sąnario MRT Atsakymas: Šlaunikaulio medialinėje pateliarinėje vagoje matomas ~0,7 cm pločio, per visą storį kremzlės defektas, su lokalia subchondrine degeneracija IV laipsnio chondromaliacija. Šlaunikaulio medialinės pateliarinės vagos IV laipsnio chondromaliacija. Kas manęs laukia? Ačiū
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, komentuoti tyrimų rezultatus turėtų Jus siuntęs gydytojas. Įvertinti paciento būklę vien iš tyrimo aprašo neįmanoma. Būtinas išsamus ištyrimas ir pokalbis vizito metu.

Geros dienos.

Nuo: Rasa
2019-11-11
Turiu kojos beikerio cista , ar yra kokie pratimai aciu
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena, rekomenduotume gydytojo - osteopato bei kineziterapeuto konsultaciją.

Nuo: Ieva
2019-11-06
Sveiki.Esu 25 metu.

Turiu klausima į kurį niekur nerandu atsakymo begalės tyrimų ir gyditoju durų atidaryta bet jokio atsakymo. Maždaug prieš 5 metus nėštumo metu kairės kojos blauzda tarsi sutraukė mėšlungis, ta diena skausmas buvo labai stiprus. Ir iki pat šiol blauzda jautri, skausminga labai. Negaliu vilkėti nei petkelniu nei aptemtu džinsų, negaliu gulint lovoi kad blauzda liestusi prie lovos nes tada skausmas tampa nepakeliamas. Visus tuos metus lankiausi pas kojų venų gyditoja, pas tromotologas, neuruloga. Iš jų pusės esu sveika. O nors skausmas ir yra. Labai prašau patarkite į kokį gyditoja kreiptis kad nustatytu kodėl taip skauda blauzda tiek metų. Prarandu viltį. Ir imu manyti kad teks visa likusi gyvenimą kęsti šitą skausmą.
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena,

Pagal problemos aprašymą reikėtų ištirti ar nėra juntamųjų nervo dalių užspaudimo. Rekomenduojame apsilankyti pas gydytoją - osteopatą konsultacijai bei diagnostikai.

Geros dienos.

Nuo: Terri
2019-05-23
Sveiki,

Turėjau kojos blauzdos lūžį ir operaciją kovo 22 dieną. Buvo įdėtos metalinės plokštės ir varžtai. Po dviejų mėnesių gipse, koja prarado raumenis, nes koja buvo sugipsuota virš kelėno. Norėjau pasiteirauti, ar būtų galima naudoti vibracinį teniruoklį - vibra tone diržą ant šlaunies zonos, norint atstatyti kojos raumenis? Šiuo metu kojos yra skirtingos apimties dėl raumenų kiekio.. Noriu pasitikslinti, ar keliamos diržo vibracijos, nepastums kojoje (blauzdoje) esančių metalinių plokščių bei varžtų? Taip pat, jeigu nebūtų galima naudoti vibracinio diržo ant šlaunies, ar galima šį diržą naudoti kitose kūno srityse, kaip pilvo, sėdmenų? Ar tokiose kūno vietose naudojamo diržo vibracijos nepakenktų kojoje esamiems metalams ir varžtams?

Taip pat norėjau pasiteirauti, ar būtų galima darytis tatuiruotę ant kitos kojos? Po opercijos, kaip ir minėjau, praėjo lygiai du mėnesiai. Ar patartumėte dar truputėlį palaukti ir tatuiruotę darytis vėliau?

Iš anksto dėkoju už atsakymus.
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena,

Dėl rekomendacijų, bei gydymo paskyrimo turėtumėte kreiptis pas Jus gydanti gydytoją.

Geros dienos

Nuo: Asta
2019-05-10
Sveiki. Pas kokį gydytoją kreiptis jei įtariama Beikerio cista? Ačiū
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena,

Tam, kad išsiaiškinti priežastį rekomenduojame Jums kreiptis pas gydytoją - osteopatą

Geros dienos

Nuo: Lina
2019-04-15
Laba diena.daug metu kamuoja nugaros skausmai.po.gimdymo klubo sanarys lyg uzsukirtes skausmingas jau taip 1metai ir 8 men.stuburo mr parode disku pasislinkima isvarza.sako tai neturi ytakos klubo skausmui.padare mr klubui.raso yra cista ir itariamas lupus plysimas.gyvenu uzsienyje gal galetumet pakomentuot.kas tai ar liks skausmas visam gyvenimui.fizioterapija jau virs mertu man taikoma.vaistus ivairius nuo skaudmo skiria.buna kad staigesnis judesys nudiegia nugara ir beprotiskais skausmas i kluba ir zemyn.padeda tokiu atveju morfinas...galit pasakyti savo nuomone ar kur man kreiptis
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena,

Bet kokie komentarai įmanomi tik išsamiai pabedravus su pacientu, įvertinus visus duomenis ir tyrimus. Iš to ką rašėte panašu, jog Jums galėtų padėti gydytojas-osteopatas.

Jei būsite Lietuvoje, kviečiame apsilankyti mūsų klinikoje. Būtina išankstinė registracija. Registruotis galite telefonu arba el.paštu.

Geros dienos.

Nuo: Giedrius
2019-03-21
Laba diena.Galit padet suprasti viena diagnoze,gavau isvada rengeno,parasyta;PATIESINTA FIZIOLOGINE LORDOZE?Tai kaip suprantu tas islinkis juosmeny ne padidejas,o patiesintas?Nes randu informacijos tik apie padidejusi islinki.Tai nezinau ar tinka tie patys pratimai?Aciu...
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena,

Dėl rentgeno ar kitų tyrymų išaiškinimo reikalinga kreipti pas gydytoją, kuris siuntė atlikti tyrimus.

pagarbiai, ostemeda.

Nuo: Neringa
2018-12-27
Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti, pas kokį gydytoją reikėtų kreiptis dėl kelėno sąnario skausmo?
Atsako: Rena Belousova (Reabilitacijos centras"Ostemeda")

Laba diena,

Dėl kelio sąnario skausmų galite kreiptis konsultacijai pas gydytoją - reabilitologą arba gydytoją -osteopatą.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Šis atsakymas yra bendro pobūdžio informacija, kuri nėra ir jokiais būdais negali būti laikoma Jūsų diagnoze, skiriamu gydymu ar kitokia Jums tiesiogiai teikiama sveikatos priežiūros paslauga. Bendro pobūdžio atsakymas teikiamas išimtinai pagal Jūsų pateiktą klausimą. Visais atvejais rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į sveikatos priežiūros specialistą dėl diagnozės, gydymo ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos.