Įmonių sąrašas

Sielos veidrodis, psichoterapijos centras

Šermukšnių g. 7, 91206 Klaipėda
(0 633) 11193
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(0 633) 11193
Tinklalapis

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Egidijus
2024.03.04
Buvau prieš pusantrų metų,labai dėkingas daktarui. Mano gyvenimo kokybė pagerėjo 100%. Ačiu Jums ir jusų kolektyvui.
Naudingas (20)
Pranešti


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Kodavimas nuo alkoholizmo
Kodavimas nuo alkoholizmo.

Kodavimas yra žodis, kuris dažnai turi stebuklingą, bauginantį ir netgi užburiantį poveikį. Daugelis mano, kad viena „stebuklinga injekcija“ gali akimirksniu išvaduoti žmogų nuo priklausomybės, o nesąžiningi „specialistai“ palaiko tokius gandus. Mūsų centre nenaudojamas torpedavimo ar joks kitoks medikamentinis kodavimo metodas. Kodėl? Nes jis yra uždraustas! Mūsų taikomas kodavimas metodas – hipnoterapija.

Kiek kainuoja kodavimas nuo alkoholio?
Pirma gydytojo narkologo konsultacija nemokama.

Kokiam laikui galima užsikoduoti?
Visi metodai gali užtikrinti kodavimą nuo alkoholio laikotarpiui nuo 3 mėnesių iki 3–5 metų, priklausomai nuo alkoholizmo stadijos. Visam gyvenimui užsikoduoti neįmanoma, tačiau galima kartoti procedūras. Kodavimo trukmę pasirenka pats pacientas, šį klausimą reikia iš anksto aptarti su gydytoju.

Ar tai saugu?
Mes nenaudojame medikamentus, nes medikamentinis kodavimas nėra visiškai beskausmė/žalinga procedūra. Disulfiramas turi įvairius šalutinius poveikius: jis gali sukelti kvėpavimo sistemos sutrikimus, alergiją, hepatitą, nervinius sutrikimus, traukulius. Šie poveikiai gali pasireikšti pavartojus alkoholio ir gali būti pavojingi gyvybei. Naltreksonas (torpedavimas) taip pat turi daug šalutinių poveikių, pavojingiausias iš jų – kepenų pažeidimas.

Kodavimas taikant įtaigą ir hipnozę praktiškai neturi kontraindikacijų.

Ar galima koduoti iškart po ilgalaikio gėrimo?
Prieš koduojant žmogų reikia ne tik pasirūpinti, kad jis nustotų gerti, bet ir išvalyti jo organizmą nuo etilo alkoholio. Prieš procedūrą pacientas kelias dienas negali vartoti alkoholio – tai būtina sąlyga.

Ar kodavimas padeda?
Oficialiai manoma, kad kodavimas nuo alkoholizmo atsirado praėjusio amžiaus viduryje. Tačiau praktikuoti įtaigą tikriausiai pradėjo dar senovės civilizacijų šamanai – juos galima pavadinti pirmaisiais narkologais. Deja, net ir šiais laikais daugelio alkoholizmo gydymo centrų metodika primena jų primityviųjų kolegų darbą:
Dažnai net „medikamentinis“ kodavimas iš esmės yra psichoterapinis. Kaip „vaistai“ naudojamos visokiausios medžiagos, įskaitant paprastą vandenį.

Ne visiems pacientams paaiškinama tikroji procedūros reikšmė. Daugelis laukia, kol pasibaigs kodavimo laikotarpis, kad vėl būtų galima „gerti saikingai“. Tokiu atveju negalvojama apie išsivadavimą nuo psichologinės priklausomybės ir yra didelė recidyvo tikimybė.

Pats žodis „kodavimas“ įgijo tam tikrą mistinę prasmę ir apaugo daugybe mitų. Iš tikrųjų tai visai ne nėra panacėja, o tik vienas iš kompleksinio gydymo etapų.
Daugiau...

Video