Įmonių sąrašas

Psichologas – psichoterapeutas Deimantas Zinkevičius

Apkasų g. 6-9, 08220 Vilnius
(0 619) 10676
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(0 619) 10676
Tinklalapis
Direktorius
Deimantas Zinkevičius
Įmonės kodas
1179631

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Laurynas
2024.05.05
Labai rekomenduoju, tikras savo srities specialistas, puikus santykis, galiu tikrai laisvai ir atvirai atsiverti ir spręsti savo problemas. Labai ačiū!
Naudingas (1)
Pranešti
Andrius
2024.04.21
Puikus specialistas. Jaučiuosi saugiai spręsti savo iškilusius sunkumus. Dirbame jau ilgą laiką, todėl tikrai manau, kad atradau sau tinkamą specialistą.
Naudingas (2)
Pranešti


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Individualios psichologo-psichoterapeuto konsultacijos
Psichologinis konsultavimas ir psichoterapija suaugusiems, paaugliams
Psichologo-psichoterapeuto konsultacijos Vilniuje ir nuotoliniu būdu
Psichodinaminė psichoterapija
Esu klinikinis psichologas, licencijuotas medicinos psichologas, psichoterapeutas-kandidatas. Profesinės patirties įgijęs tiek privačioje praktikoje, tiek medicinos klinikose. Specializuojuosi individualiame suaugusiųjų bei paauglių psichologiniame konsultavime.
Tikiu, kad psichologo konsultacijos – tai erdvė, kurioje geriau įsisąmoninsite savo gyvenimišką patirtį, suprasite kylančių sunkumų daugybinį priežastingumą, vyraujančių vidinių konfliktų prasmę, susikursite vysybiškesnį savęs ir pasaulio matymą, atrasite naujus veikimo ir reagavimo būdus, geriau suprasite elgesio motyvus. Tai galimybė lygiavertiškame ir nevertinančiame santykyje turėti korekcinę santykių patirtį, keisti disfunkcinius elgesio modelius.

Kas vyksta pirmųjų psichoterapijos sesijų metu?
Pirmųjų keletą sesijų skiriama susipažinimui, darbo pobūdžio aptarimui, kreipimosi priežasties ir turimų lūkesčių analizei, apžvelgiama asmeninė gyvenimo istorija, nustatomi realistiški psichoterapijos tikslai.

Kas vyksta vėlesnių psichoterapijos sesijų metu?
Vėlesnių psichoterapijos sesijų metu aptariami kasdieniai aktualūs įvykiai, sapnai, kylantys prisiminimai, daugiausia dėmesio skiriama dėsningumams suprasti ir įžvalgoms atsirasti, skatinama asmeninė refleksija ir emocinis patirčių išgyvenimas, stebimos išryškėjančios pasikartojančios temos, vykdoma jų analizė, tyrinėjami tarpusavio santykiai psichoterapijos sesijų metu (mintys, jausmai), siekiama susieti dabartinius išgyvenimus su praeities įvykiais, plečiamas nesąmoningai veikiančių elgesį veiksnių supratimas, skatinamas emociškai paveikių patirčių integravimas.
Daugiau...