Įmonių sąrašas

Ąžuolyno klinika

Ąžuolyno g. 5A (Viršuliškės), 07196 Vilnius
(8 699) 55656
Dirbame 24 val.
19 metų veikloje
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 699) 55656
Faksas
(8 5) 2460827
Direktorius
Raimundas Alekna
Įmonės kodas
300079456
Atsiskaitomoji sąskaita
LT45 7400 0356 5622 3810
DANSKE BANK A/S LIETUVOS FILIALAS
Registracijos data
2005.01.12
Darbuotojai
43 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
2510,35 € (2024 vasaris) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
0.00-24.00
Antradienis
0.00-24.00
Trečiadienis
0.00-24.00
Ketvirtadienis
0.00-24.00
Penktadienis
0.00-24.00
Šeštadienis
0.00-24.00
Sekmadienis
0.00-24.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Emilis
2024.02.06
Viskas super. Gydytojai geri, palatos jaukios, maistas geras. Is kai kuriu komentaru matosi, kad sitiems zmonems jau niekas padeti nebegali.
Naudingas (0)
Pranešti
Zigmas
2024.01.30
Puikiausia klinika. Aciu personalui. Nereikia pamirsti, kad tai yra gydymo istaiga su tam tikromis taisyklemis, o ne kazkokia pramogu arena, kurioje aplink jus lakstys klounai
Naudingas (0)
Pranešti
Juozas
2023.02.26
Lankiausi nebe pirma karta. Klinika puiki. Nera ka lyginti su valdiskomis. Verkianciu, kad kazkas blogai, yra ir bus visada. Gauna nemokama pagalba ir verkia, kad maistas neskanus, per mazai demesio, neisleidzia i alude iseiti ir t.t. Viskas ten yra super, jeigu ieskote pagalbos, o ne pramogu banko. Rekomenduoju
Naudingas (9)
Pranešti
daugiau...


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Medicinos paslaugos psichiatrijos klinikoje
Nemokama hospitalizacija gydome turinčius:
šeimos gydytojo arba psichiatro siuntimus
neturintiems siuntimo stacionare visos paslaugos mokamos
Priklausomybės nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų gydymas
Kitų priklausomybių gydymas
Abstinencijos būklių gydymas
Ąžuolyno klinika – tai viena moderniausių Baltijos šalyse privačių psichikos priežiūros įstaigų. Klinikos paslaugos prieinamos kiekvienam pacientui, nes dalį gydymo kainos apmoka Valstybinė ligonių kasa. Ąžuolyno klinika dirba visą parą ir teikia tiek planinę, tiek skubiąją pagalbą. Asmeninis dėmesys, konfidencialumas ir gydytojų kompetencija garantuoja, kad gydymas Ąžuolyno klinikoje bus efektyvus. Psichiatras, psichologas, socialinis darbuotojas, meno ir užimtumo terapeutas, kineziterapeutas bei psichikos sveikatos slaugytojai – kiekvienas stengiasi, kad ši vieta labiau primintų ne ligoninę, bet namus. Būdamas geros nuotaikos, prižiūrimas profesionalų ir apsuptas ošiančio miško ramybės žmogus daug greičiau sveiksta ir netrukus gali grįžti į savo įprastą gyvenimą.

Ąžuolyno klinikoje gydomi nuotaikos, nerimo, adaptacijos, šizofreninio spektro, valgymo, asmenybės ir elgesio bei psichologinės raidos ir emocijų sutrikimai, priklausomybės nuo alkoholio, narkotikų ar medikamentų. Gydymas yra tęstinis – net ir pasveikęs, pacientas gali bet kada pasitarti su jį gerai pažįstančiu gydytoju. Be to, gydymo įstaigoje daug dėmesio skiriama ir paciento šeimos narių konsultavimui.

Atvykusįjį apžiūri gydytojas psichiatras. Jis įvertina asmens psichinę būseną, jei reikia, skiria medikamentų. Kad diagnozė būtų itin tiksli, o gydymas – kiek įmanoma veiksmingas, žmogų ištiria ir individualiai ar grupėse konsultuoja psichologai – pacientas pamato savo problemą kitų akimis, suvokia, kaip gerinti tarpasmeninius santykius, mokosi naujų elgesio būdų.

Naujausi tyrimai rodo, kad sielos sutrikimus efektyviai gydo ir įvairios meno bei užimtumo terapijos rūšys. Jos padeda pacientui pažinti save, atrasti naujų mąstymo krypčių, nurimti, rasti išeitį ìš susidariusios situacijos arba pakeisti požiūrį į aplinkybes.
Daugiau...

Paieškos žodžiai

Psichiatrijos klinika Vilniuje, Ąžuolyno klinika, suaugusiųjų psichikos sutrikimų gydymas, medicinos paslaugos psichiatrijos klinikoje, nuotaikos sutrikimai, Depresija, depresijos gydymas, nerimas, nerimo sutrikimai, adaptacijos sutrikimai, šizofreninio spektro sutrikimai, psichiatros konsultacija.
Priklausomybių gydymas, priklausomybė nuo alkoholio, priklausomybė nuo narkotikų, elgesio sutrikimai, baimių valdymas, detoksikacija, Ąžuolyno klinika Vilniuje, nerimo gydymas, gydymas nuo priklausomybių, gydymas nuo narkotikų, narkotikų sukelti sutrikimai, adaptacijos sutrikimai, organinių pakitimų sutrikimai, priklausomybė nuo vaistų, priklausomybės nuo alkoholio gydymas, priklausomybės nuo narkotikų gydymas Vilniuje, nuo medikamentų psichikos sutrikimo gydymas, nuo medikamentų elgesio sutrikimų gydymas, detoksikacija, palaikomasis gydymas, psichikos sveikatos priežiūra, psichikos sveikatos priežiūros įstaiga Vilniuje, suaugusiųjų psichikos sutrikimai, suaugusiųjų psichikos sutrikimų gydymas Vilniuje, įvairūs psichikos sutrikimai, gydymas nuo įvairių psichikos sutrikimų, valgymo sutrikimai, bulimija, anoreksija, gydymas nuo anoreksijos, gydymas nuo bulimijos, nuotaikos kaita, valgymo sutrikimų gydymas, nemiga, nemigos gydymas, meno terapija, psichoterapija, psichiatras, psichologas, prislėgta nuotaika, Nervingumas, nepaaiškinami elgesio pokyčiai, išvaizdos pokyčiai, alkoholio sukelti sutrikimai, stiprus potraukis alkoholiui, emocijos sutrikimai, liūdesys, prislėgta nuotaika, išnykę interesai, sutrikęs miegas, kaltės jausmas, nuovargis, energijos stygius, sumažėjęs seksualinis potraukis, sutrikęs apetitas, bandymas nusižudyti, mintys apie savižudybę, Nervingumas, nesugebėjimas susikoncentruoti, migracija, netektis, išsiskyrimas daugiau...

Video