Įmonių sąrašas

Medicinos alternatyvos

Taikos pr. 28, 04315 Klaipėda
(8 684) 30584

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 684) 30584

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Kompiuterinė biorezonansinė funkcinė diagnostika
Ligų priežasčių nustatymas
Organizmo būklės tyrimas Klaipėdoje
Kompiuterinė biorezonansinė diagnostika - tai kompiuterinės funkcinės viso organizmo diagnostikos metodas, tinkantis ir suaugusiems, ir vaikams nuo 5 metų, padedantis nustatyti negalavimų priežastis. Nes tik panaikinę ligų atsiradimo priežastis, atsikratysime ir pačių ligų.

Šis diagnostikos metodas praneša apie ligas pradinėse jų atsiradimo ir vystymosi stadijose, kai dar nėra išreikštų, ligai būdingų simptomų. Sistema diagnozuoja žmogaus organizmo funkcinių sutrikimų būklę, bioritmų balansą, o taip pat onkologinių susirgimų riziką dar prieš neigiamą poveikį organizmui.

Testo metu, pacientas nepatiria jokių nemalonių pojūčių. Tai visiškai saugus, neinvazinis, neskausmingas metodas. Nenaudojamos adatos ar kiti aštrūs daiktai, nepažeidžiama oda ir kiti organizmo audiniai, nereikalingas kraujo ar kitų biologinių medžiagų paėmimas.

Diagnostiką atlieka diplomuotas gydytojas, turintis daugiau kaip 26 m. stažą, tradicinės ir netradicinės medicinos, farmakologijos, fitoterapijos, maisto papildų, dietologijos, sveikatos technologijų srityse.
daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge