Įmonių sąrašas

Palangos gintaras, vaikų reabilitacijos sanatorija, VšĮ

Vytauto g. 30, 00160 Palanga
(8 460) 40102
Dirbame iki 16.30
23 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 460) 40102
Direktorius
Saulius Deveikis
Įmonės kodas
152682464
PVM kodas
LT526824610
Atsiskaitomoji sąskaita
LT76 7044 0600 0074 0974
AB SEB bankas
Registracijos data
1998.02.11
Darbuotojai
195 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1391,49 € (2021 spalis) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-16.30
Antradienis
8.00-16.30
Trečiadienis
8.00-16.30
Ketvirtadienis
8.00-16.30
Penktadienis
8.00-16.30

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lina
2021.09.29
geriausia vaikų sanantorija, malonus personalos, kokybiškos procedūros, puikus matinimas
Naudingas (2)
Pranešti
Pacientas
2020.11.16
Ko gero pats geriausias vaikų reabilitacijos centras Lietuvoje, pasižymintis aukščiausia paslaugų kokybe ir čia dirbančiu specialistu profesionalumu, jau nekalbant apie gaminama puikų maistą ir išskirtinę vietą.
Naudingas (6)
Pranešti
Aurika
2019.07.24
Labai patenkinta šia sanatorija, joje suteikiamomis paslaugomis, gydytojais - specialistais, bei maitinimu.
Naudingas (8)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Vaikų medicininės reabilitacijos paslaugos
Didžiausia vaikų sanatorija Baltijos šalyse!
Gydanti aplinka ir rūpestingos širdys
Aukštos kokybės paslaugos grįstos ilgamete patirtimi ir profesionalumu
Vietoje gaminamas, visada šviežias maistas palankus vaikų sveikatai
Nuo rugsėjo iki birželio mėnesio nemokama atsivežimo paslauga
Sanatorinė mokykla, turinti gimnazijos statusą
Vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ įsikūrusi nuostabioje Palangos vietoje, pušų apsuptyje, šalia gražaus Palangos miesto botanikos parko . Sanatorija įkurta 1990 metais ir vadinosi „Respublikinis Palangos sveikatos centras“. 1998 metais sanatorija gavo dabartinį, „Palangos gintaro“, vardą ir šiuo pavadinimu buvo įregistruota Registrų centre. 2020 metais atšventė 30-ies metų jubiliejų. Jubiliejus – tai ne tik gražus skaičius, bet ir sukaupta patirtis, žinios, kurios leidžia suprasti vaikų poreikius, įžvelgti kiekvieno vaiko sveikatos ypatumus ir pritaikyti individualią reabilitacijos programą.

„Palangos Gintaras“ yra didžiausia vaikų sanatorija Baltijos šalyse, kuri vienu metu gali apgyvendinti virš 300 pacientų. Lankytojų kiekis neužgožia paslaugų kokybės. Mūsų kasdienis tikslas yra teikti plačiausią asortimentą aukščiausios kokybės, pažangiausiomis technologijomis pagrįstas, kvalifikuotas, saugias ir veiksmingas, atitinkančias pacientų lūkesčius sveikatos priežiūros paslaugas.

Taikant klasikinius ir modernius reabilitacijos būdus mūsų sanatorijoje gydomos šios ligos:
kvėpavimo sistemos ligos;
Nervų sistemos ligos;
Psichikos ir elgesio sutrikimai;
Judėjimo atramos aparato pažeidimai;
Ausų-nosies-gerklės ligos;
Virškinimo sistemos ligos.

Šioms ligoms gydyti mūsų sanatorija teikia platų ir nuolat atsinaujinantį paslaugų asortimentą. „Palangos Gintaras“ vaikų reabilitacijos sanatorijoje taikomi gydymo metodai tonizuoja, grūdina, didina vaiko organizmo atsparumą ligoms, normalizuoja psichofiziologinius procesus, medžiagų apykaitą, padeda gražinti sveikatą. Reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas teikia savo srities profesionalai, kurių patirtis ir jaunatviškas entuziazmas veikia sinergiškai, ir tai duoda puikių rezultatų.

„Palangos gintaro“ vaikų reabilitacijos sanatorija bene vieninteliai Lietuvoje pagal poreikį organizuoja nemokamą pacientų atsivežimo/parvežimo paslaugą. Rudens-žiemos-pavasario sezonais darbo dienomis pacientai sanatorijos specialiuoju transportu yra paimami iš miesto ar rajono pirminės asmens sveikatos priežiūros centrų. Baigę reabilitacinį gydymą, paciento tėvai telefonu informuojami, kada pacientas bus atvežtas į pirminės sveikatos priežiūros centrą, iš kurio jis ir buvo paimtas.

1-12 klasės mokiniams, atvykusiems į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“ sudarytos puikios sąlygos lankyti šiuolaikiškai įrengtą sanatorinę mokyklą, kuriai suteiktas gimnazijos statusas (www.palangasanatorine.lt).

Vaikai maitinami atnaujintoje valgykloje, o maistą sanatorija ruošia pati. Gamybos patalpose sumontuota naujausia įranga, maistas patiekiamas šviežias, ir jis labai skanus. Kasdieniniame racione yra daug daržovių, kas ypač aktualu vaiko augančiam organizmui. Vaikai maitinami pagal sanatorijos dietologo sudarytą valgiaraštį.

Sanatorijoje vaikų laisvalaikiu rūpinasi profesionalios vaikų užimtumo specialistės, spec. pedagogės. Vyksta paskaitos paaugliams sveikos gyvensenos, higienos, saugumo ar kitomis aktualiomis temomis. Kiekvieną mėnesį pagal numatytą planą organizuojamos tradicinės šventės, konkursai, viktorinos, geriausio posto rinkimai, vaidinimai. Vaikai gali naudotis sanatorijos biblioteka, veikia Wi-Fi interneto prieiga.
Daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge