Įmonių sąrašas

Integracinės onkologijos centras, VšĮ

Islandijos pl. 32, PC "Mega", 2 aukštas, FS Fitness Reabilitacijos centras (Šilainiai), 47446 Kaunas
(8 615) 77066
1 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 615) 77066
Tinklalapis
Direktorė
Vaida Butkienė
Įmonės kodas
305088427
Registracijos data
2019.03.25
Darbuotojai
1 darbuotojas (apdraustasis) daugiau

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Geriausia pagalba sau sergant vėžiu
Papildomos konsultacijos galimybė sergant vėžiu
Sporto, mitybos, miego ir streso valdymas kelionėje per vėžį
Pirmasis Lietuvoje specializuotas Integracinės onkologijos centras
Integracinės onkologijos centras – tai pirmasis tokio pobūdžio veiklos centras Lietuvoje, skirtas visiems, keliaujantiems per vėžį – naujai išgirdus vėžio diagnozę, gydymo metu, stebėsenos laikotarpiu bei artimiesiems. Centre vadovaujamasi pasauline praktika, kurios tikslas – greta standartinio onkologinės ligos gydmo, įtraukiamos papildomos priemonės, kurios yra saugios ir veiksmingos su tikslu užtikrinti geresnę gyvenimo kokybę, mažesnius gydymo ir ligos šalutinius reiškinius.

​Integracinės onkologijos tikslas – suderintas sveikatinimo planas, įtraukiant naturopatinę mediciną, fizinio aktyvumo, mitybos, streso valdymo ir kokybiško miego rekomendacijas, onkologinį masažą, limfedemos mažinimo būdus, jogos, dailės terapijos priemones. Šiomis priemonėmis siekiama pagerinti bendrą sveikatą ir gyvenimo kokybę, įtraukti pacientus į aktyvų savo sveikatinimo rūpinimasį pasiruošiant gydymui, aktyvaus gydymo metu ir jį baigus.

​Veiklos tikslas - bendradarbiaujant su pacientu ir artimaisiais padėti sumažinti gydymo šalutinius reiškinius, didinti energijos lygį, gerinti miego kokybę, užtikrinti geresnę savijautą ir gerenę gyvenimo kokybę, stiprinti imuninę sistemą, į gydymo procesą įtraukti protinę, fizinę, dvasinę sveikatą.

Integracinė onkologija istoriškai pradėjo kurtis kaip atsakas į holistinio požiūrio ir gydymo poreikį ir vis daugiau atsirandant įrodymų apie šių priemonių saugumą ir naudingumą gydant onkologines ligas.

​Sergantiesiems ypatingai svarbi įvairiapusiška parama ir pagalba, kuri koncentruotųsi ne tik į tiesioginį ligos gydymą, bet stiprintų bendrą sveikatą, savijautą, gerintų gyvenimo kokybę ir būtų pagalba mažinant ligos ir gydymo sukeltus šalutinius reiškinius.

​Šios priemonės gali būti taikomos prieš pradedant gydymą, gydymo metu ir po jo. Vienas iš svarbiausių poveikių – aktyvus pacientų ir jų artimųjų įsitraukimas į gydymo procesą, sugrąžinimas pojūčio, kad yra atsakingas už savo sveikatą ir pats sergantysis.

​Integracinė onkologija – tai tarsi skėtis, apjungiantis standartinius gydymo metodus kartu derinant papildomos medicinos priemones, kurios parenkamos atsiželgiant į individualius poreikius ir lūkesčius, apjungiant į holistinę pagalbą pacientui – gydant ne vieną pažeistą organą ar sistemą, o visą žmogų – protą, fizinį kūną, sielą ir emocijas. Kelionėje per vėžį tokia pagalba visame pasaulyje pripažįstama kaip neabejotinai veiksminga priemonė gerinant gyvenimo ir gydymo kokybę.

​Esminiai integracinės onkologijos principai yra – individuali, holistinė, dinamiška, sinergistiška bendradarbiavimo pagalba, paremta įrodymais pagrįstomis rekomendacijomis.
daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge