Įmonių sąrašas

Elena Zemskova massage school Lietuva

44001 Kaunas
(8 678) 74150

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 678) 74150
Tinklalapis
https://www.facebook.com/elenazemskovaLietuva/
El. paštas
asta.mazeikiene@gmail.com
Vadovas
Asta Mažeikienė
Įmonės kodas
124267

Veiklos aprašymas

Elenos Zemskovos masažo mokykla - specializuota masažistų mokymo ir jų kvalifikacijos kėlimo įstaiga. Užsiėmimai vyksta, remiantis pasaulyje visuotinai priimtinomis metodikomis bei daugybinėmis autorinėmis programomis, sukurtomis šios srities meistrų.

Mokykla veikia nuo 1998 metų. Pagrindinė būstinė įsikūrusi Maskvoje, pastovios atstovybės veikia ir kituose Rusijos bei Europos šalių, tame tarpe, ir Lietuvos miestuose.

Mokymos procesas

Mūsų mokyklos savitumas - trumpi, bet prasmingi bei turiningi kursai. Jie trunka ne daugiau 4 - ių dienų, bet leidžia pilnai atsakyti į keliamus klausimus.

Kompleksinis priėjimas apjungia savyje teorinius ir praktinius užsiėmimus. "Rankų padėtis" - būtinas kiekvieno seminaro elementas. Tai bus paaiškinta, parodyta ir išmokyta daryti teisingai.

Mokyklos tikslas - paruošti aukštos kvalifikacijos masažistą, kuris ne tik susigaudo masažo technikoje, tačiau ir žino žmogaus anatomijos, morfologijos, fiziologijos ypatumus. Būtent dėl to baigę mokymus specialistai labai paklausūs tiek Rusijoje, tiek ir toli už jos ribų, įskaitant Lietuvą.

Dėstytojai

Mokyklos pasididžiavimas - jos dėstytojai. Mokymo centre dirba geriausi masažo meistrai, praktikoje įrodę savo kompetenciją. Jie sukūrę dešimtis autorinių metodikų. Dėka tokiam priėjimui, pavyksta paruošti specialistus, galinčius pasiekti matomus rezultatus jau per pirmuosius masažo seansus.

Malonu, jog įgyti bei pasisemti šių žinių ir išmokti geriausių profesionalaus masažo patirčių galite ir Lietuvoje, kreipęsi į Elenos Zemskovos masažo mokyklos atstovę Kaune bei mūsų šalyje Astą Mažeikienę tel.: (8 678) 74150 , el.p.: asta.mazeikiene@gmail.com ir Facebook'e facebook.com/elenazemskovaLietuva/

Mes atviri Jums, ką žinome mes - sužinosite ir Jūs !

daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Alla Sagaidako
2020.02.28
Geriausa estetinio masažo mokykla Lietuvoje.
Masažo metodika, apmokymai, gautų žinių pritaikymas, laimingi klientai. Viskas čia❤
Naudingas (1)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis