Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Skirmutė Juškienė (Dvasinės ir fizinės gerovės centras , Holistinė medicina)

atsakys -   LSMU MA  sveikatos  specialistė, gydomojo  ir kinų  masažo  kūno  terapeutė
 

Masažas: klasikinis-gydomasis, taškinis, limfotrenažinis, atpalaiduojantis, plaštakų-pėdų, galvos, viso kūno, šokoladinis. Diagnostika dvasinis bendravimas, vaistažolės, vitaminai, sveika mityba ir gyvensena, kūno mankšta –kvėpavimo, lankstumo, raumenų stiprinimo-individualiai ir grupėje.Muzikinė terapija, aromaterapija, pirtis, kosmetinės paslaugos: veido higieninis valymas, pilingas, kaukių įmasažavimas, aliejinis veido masažas, vaistažolių kompresai, veido priešraukšlinis masažas, šokoladinis masažas, antakių formavimas ir dažymas, blakstienų dažymas, depiliacija-plaukų nuėmimas vašku, makiažas. Procedūros atliekamos su natūraliomis medžiagomis-aliejais, kremais. Gaminu individualius kremus. Esu masažuotoja-kosmetikė tradicinės-natūralios medicinos sveikatos priežiūros atstovė.
Skirmutė Juškienė,
Tel. :868668501,
El. paštas: skirmutejuskiene@yahoo.com

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: Monika
2024-01-11
Sveiki,atlikta kairio klūbo MRT.Išvada - Dubens kaulų čiulpų išreikšta židininė riebalinė degeneracija. Nežymi gluteus minimus sin tendinopatija. Kas tai yra išvadoje? Ačiū.

Laba diena.

Miela Monika ,jūsų tyrimą turi jums paaiškinti ir jus konsultuoti jus gydantis gydytojas. .

Jei jūs norite gydytis individuliai, tuomet galite kreiptis , registruotis konsultacijai

Kreipkitės telefonu 868668501

Sveikatos specialistė Skirmutė Juškienė

Nuo: Saulius
2023-09-30
Labas vakaras, noriu sužinoti, kas atsitiko kad dešinės kojos blauzdos apačioje atsirado trys gilūs įdubimai

Gerą vakarą.

Pirmiausia reikėtų matyti jūsų koją. Gali būti keletas priežasčių.

Gal būt sergate lėtinėmis ligomis . Gal būt naudojate skirtus vaistus .

Gal sulėtėjo limfos darbas.

Patarčiau jums kreiptis pas šeimos gydytoją pirmiausia, kad apžiūrėtų ir įvertintų.

Dėkoju už laišką

Nuo: Danielius
2023-05-02
Sveiki, turiu tokį klausimą, prieš kelis metus buvau pas kažkokį plaučių ar kitą kokį gydytoją ir man įtarė plaučių spazmus, užrašė ant lapuko kontaktus kur galėtų padaryti masažą, kuris padėtų atlaisvint tuos spazmus, bet tas masažas brangus, tuo metu kadangi nedirbau negalėjau sau to leisti ir tą lapuką pamečiau, gal žinote koks tai masažas galėtų būti? Kiek pamenu gydytoja sakė, jog tai vadinasi plaučių spazmai, tačiau gal tai galėtų vadintis ir diafragmos mėšlungiu ar diafragmos spazmais. Labai labai man to reikia, jei kažkuom padėsite būčiau labai dėkingas

Laba diena.

Tai yra gydomasis masažo budas, kurį atlieka gydomojo masažo specialistai.

Šią procedūrą atlieku taip pat.

Svarbu teisingai įvertinti jūsų ligos priežastį.

Jei jums reikalinga pagalba , kreipkitės telefonu 868668501 ir padėsiu .

Nuoširdžiai

Skirmutė Juškienė

Sveikatos specialistė

Gydomojo masažo specialistė /26m.

Nuo: Irena
2023-04-14
Ar gali būti efektyvus masažas kai masažuoja specialistė mūvėdama pirštines?
Ačiū už atsakymą.

Laba diena. Į šį klausimą galėtų geriausiai atsakyti masažo specialsitė, kuri mūvi pirštines.

Masažo procedūra gali būti efektyvi ar neefektyvi dėl daugelio kitų priežasčių, mūvint ar nemūvint pirštines.

Darbo pirštinės naudojamos procedūros metu dėl higienos. Kontakto metu su kūnu yra rekomenduojama mūvėti .

Nuoširdžiai

LSMU MA visuomenės sveikatos ir gydomojo masažo specialsitė

Skirmutė Juškienė

Nuo: Ramunė
2022-03-08
Sveiki.Norėjau paklausti,ar turint aukšta kraujo spaudimą,galima daryti masažą.Ačiu

Laba diena.

Galima daryti , tačiau masažo specoialsitas turi įvertinti jūsų sveIkatos būklę ir atlikti tinkamą masažo būdą ir metodiką, kad nepakenkti sveikatai ar neišprovokuoti nepageidaujamų sveikatos trikdžių.

Nuoširdžiai

Skirmutė Juškienė

Visuomenės sveikatos specialsitė

Gydomojo masažo specialsitė

Nuo: Vilma
2021-08-29
Amt desines slaunies atsirado idubimas ir jis dideja kas tai yra? Aciu

Laba diena.

Atsiprašau , labai pavėluotai.

Tai galėjo būti gilus nervinis spazmas. Bet galėjo būti ir kitt organizmo negalavimai , kurie tai sukėlė. Paprastai tai reikia apžiūrėti vietoje .

Nuoširtdžiai

Skirmutė Juškienė

Visuomenės sveiukatos specialsitė

Gydomojo masažo specialsitė

Nuo: Algimantė
2021-01-21
Sveiki, ant rankos isorines puses netoli rieso, atsirado rozine deme, nera ji labai ryski, bet nieztinti ir jei nepatepu kremu siek tiek pleiskanojanti, perbraukus jauciasi mazi iskylumai o is arti paziurejus atrodo lyg toj vietoj butu sutrukinejus oda. Tepiau atopinei odai skirtu aliejumi buvo praeje bet po keliu savaiciu atsirado vel. Kiekviena diena dirbu su guminem pirstinem, tepu kremais tai ji neplinta ir ne taip niezti, bet neisnyksta visiskai. Nezinau kas tai galetu buti, neplinta i kitas kuno vietas, toj pacioj vietoj tai padideja tai pamazeja, tai beveik isnyksta ir vel atsiranda. Ar nuo prakaito ar trukumas kazko gal?

Laba diena.

Iš aprašyto atvejo, galima manyti, kad toje vietoje sutrikusi kraujotaka, todėl sausėja ir rausta. O dėvint pastoviai pirštines oda mažai kvėpuoja ir susiformuoja uždegimas. Jei naudojant kremą neišnyksta , vadinasi tetinka priemonės. Dar gali būti ir mitybos problema arba vitaminų trūkumas. Tai reikalinga individuali diegnostika, kad išsiaiškinti. Tokiais atvejais labai svarbu matyti odos vaizdą. ir švertinti problemą.

Galiu jums pasiūlyti savo pagamintą natūralų ekologišką kremą. ir suteikti konsultaciją.

Galite kreiptis , 868668501 .

Nuoširdžiai

Sveikatos specialistė

Skirmutė Juškienė

Nuo: Algimantė
2020-11-06
Sveiki, rašau ir jums nes galbūt galit padėti. Turiu tokią problemą su tarpvietės plyšimais, sekso metu tas pasitaiko labai dažnai, ankščiau tas būdavo ir naudojant tamponus, todėl nustojau, bet dabar perėjau prie taurelės, dedantis vėl įplyšo, ir nežinau kaip tos problemos atsikratyti, norisi mėgautis normaliu gyvenimu. Gimdžiusi nesu. Kiek skaitau niekur nerandu tinkamos informacijos, visur tik, kad per gimdymą taip būna. Suprantu, kad daug sudaro ir mityba, sportas, bet galbūt tas gali būti ir dėl kitų priežasčių, gal masažai koki tos vietos, neįsivaizduoju.. Ačiū už atsakymą

Laba diena ,Algimante.

Kadangi tai kūno problema, reikia atvykti į vieką konsultacijai ir apžiūrai. Manau būtų galima rasti teisinga sprendimą ir pritaikyti procedūra.

Ar kreipėtės šiuo klausimu pas savo šeimos gydytoją ar kitus specialistus?

Jei negavote rezultato po kitų konsultacijų, galite registruotis ir tuomet ieškosime tinkamiausio būdo, kaip jums padėti.

Rašyti ir registr. galite Dvasinės ir fizinės gerovės centro puslapyje arba rasyti man asmenine žinute, arba nr. 868668501

Nuoširdžiai

Sveikatos specialistė

Skirmutė Juškienė

Nuo: Vilma
2019-09-28
Sveiki. Pas mane atsirado kareje kojos slaunyje istrizas idubimas. Jis man neskauda,bet man atrodo,kad jis dideja. Tai pastebejau pries gera pusmeti. Kazinn kas tai galetu buti. Aciu

Laba diena, Vilma.

Reikia apžiūrėti ir tuomet galima būtų atsakyti. Gali būti įvairios priežastys. Jas ir reikia išsiaiškinti.

Vizualiai nemartydama negaliu atsakyti.

Konsultuoju sveikatos klausimais +37068668501

Nuo: Sandra
2018-08-23
Sveiki, noriu naudoti arbatmedžių aliejų veido spuogams gydyti, bet paskaitinėjau kad jautriai veido odai geriau maišyti su kitokiais aliejais gal galėtumėt rekomenduot kokiais? Vienur rašo su eteriniais,o kitur su augaliniais, taip ir nesuprantu su kokiais skiesti,kad nesigautų alerginė reakcija. Prašau pagelbėkit...!

Laba diena, Sandra.

Kad nepakenkti jūsų sveikatai ir odai, pirmiausiai reikia diagnozoti ir matyti jūsų veido oda ir tuomet būtų galima jums patarti ar padėti pagaminti reikiamą priemonę su jūsų turimu arbatmedžio aliejumi. Vizualiai nematydama jūsų odos problemos, sunku pasakyti,kaip būtų geriau. Jei veido oda jūsų jautri, siūlyčiau laikytis atsargumo.

Profesionalią konsultaciją galiu suteikti +37068668501

Nuo: Greta
2018-07-17
Ar po atlikto masazo gali prasideti silpnumas?:)

Laba diena.

Gali. Tai jau reikia vertinti visą sveikatos būklę.

Konsultuoju +37068668501

Nuo: Greta
2018-07-16
Laba diena man nustatyta kaklo cervikalgija.einu reabilitacija po 3 masazo seanso , pradejo tirpti rankos ir galvoje lyg skrizdeliukai vaiksto. Buvau pas kardiologa viskas gerai. Masazo metu kaklo stityje buvo atliekamas ganetinai stiprus maigymas. Ar tai galejo buti per stipraus masazo sutrikimas?

Laba diena, Greta.

Dėl kraujotakos sutrikimo, atliekant stiprų masažą, galėjo išprovokuoti , jūsų nurodomus sveikatos simptomus, tačiau kokį būdą atlikti, priima pats specialista.

Sveikatos klausimais konsultuoju +37068668501

Nuo: gitaa
2018-05-16
Sveiki. Ant vienos kojos šlaunies atsirado įdubimas ir aplink kieti iškylimai, paspaudinėjus jaučiasi nedidelis skausmas, gal žinote kas tai galėtu būti?

Laba diena.

Koją reikia apžiūrėti, tik tuomet galima būtų pasakyti. Rekomenduoju jums kreiptis pirmiausiai pas savo šeimos gydytoją.

Nuoširdžiai

Skirmutė Juškienė

masažuotoja-terapeutė

Nuo: Nida
2018-02-20
Sveiki,noriu paklausti apie preparata ECO SLIM ar jis ira veiksmingas ir jo žala.

Sveiki.

Negaliu jums pasakyti apie šio preparato veiksmingumą, nei naudą nei žalą , nes jo nenaudoju ir nerekomeduoju ir neturiu jokių rezultatų. Galbūt reikėtų jums kreptis pas tuos, kas jums jį rekomenduoja.

Nuoširdžiai

Skirmutė Juškienė

Nuo: Kristina
2017-08-10
Sveiki, noriu paklausti, ar liekninamoji treniruotė vakuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje VACU ACTIV , taip pat stangrinamasis kūno masažas ROLL ACTIV aparatu gali turėti neigiamos įtakos neštumo pradžioje?

Laba diena. Manau, kad taip. Ypač nėštumo pradžioje turėtumėte būti atsargi, dėl išvardintų procedūrų naudojimo, o ir vėlsniais menesiais reikia tartis su jus prižiūrinčia gydytoja. Labai svarbu atsižvelgti į bendrą organizmo sveikatos būklę, kad nepakenkti kūdikėliui ir sau pačiai. Geriausia atlikti specialius pratimus nėsčiosioms, tausojant savo ir vaikelio sveiką vystymąsi.

Linkiu išlikti sąmoningai mamytei ir pasirinkti pačtį saugiausią variantą.

Sėkmės.

Skirmutė Juškienė

masažuotoja- terapeutė

Sveikatos specialistė

Nuo: Erika
2017-06-15
Sveiki. Jau ilgą laiką kamuoja kelio skausmas, atsiradęs iš niekur. Nebuvo sutrenktas, sportu neužsiemu. Lankiausi pas reumatologą ir traumatologą. Apžiūrėjo, atliko rentgeną ir echoskopą tačiau nieko neparodė. Sakė viskas tvarkoje ir neaišku kodėl visada skauda. Išrašė spiritinius kompresus ir nimesilį gerti bet nepadėjo. Nežinau ko imtis Man 17 metų....

Sveika Erika. Skausmas gali būti ir emocinio pagrindo, jei atliko tyrimus ir nerado priežasties. Bet jis yra ir tave vargina. Reikia giliau paieškoti priežasties, man iš to ką parašei sunku ką diagnozuoti. Po betarpės konsultacijos galėčiau atsakyti ir parinkti tinkamas kūno procedūras, kurias taikau sveikatinant.

Man galima skambinti 868668501

Nuo: kamile
2016-07-05
Sveiki, patarkit, kaip panaikinti celiulita? Man yra 15 metu, celiulitas man buvo jau nuo 12 metu..

Sveika, Kamile.

Vienas iš efektingiausių būdų tai yra dieta, t.y. teisinga mityba ir kasdienė mankšta.

Be to labai svarbu surasti priežastį, dėl ko jis yra. Tam reikia aiškintis konsultacijos metu ir gal būt reikėtų tau individualios mankštos. Taip pat padeda masažai. Teikiu šias paslaugas. Reg.868668501

Sėkmės. Išlik sveika.

Nuo: Rima
2015-03-27
SVEIKI,NOREJAU PAKLAUSTI JUSU NUOMONES,KA MANOTE APIE PAPILDUS SWANSON GUARANA?ACIU.
Laba diena, Rima. Negaliu jums atsakyti, nes su šiais maisto papildais nesu susipažinusi. Nežinau kuriam tikslui juos norite naudoti. Galbūt jus geriau gali pakonsultuoti specialistas, pas kurį įsigijote.
Linksmų švenčių.

Dvasinės ir fizinės gerovės centras
Tradicinė sveikatos priežiūra
Kčstučio g. 59-35,2a
868668501
Vakarų -rytų(kinų) medicinos specialistė
masažuotoja - sveikatos psichologė
Skirmutė Juškienė
Nuo: Erika
2014-11-07
Turiu labai sausus plaukus. išbandžiau įvairiausių šampūnų, kondicionierių, kaukių ir t.t. plaukai liko tokie pat šiurkštūs ir negražūs. Gal trūksta kokių vitaminų plaukams iš vidaus?
Sveika , Erika. Nematant tavo plaukų būklės sunku tiksliai pasakyti, ko jiems trūksta. Svarbu būtų atkreipti dėmesį į savo mitybą ir skysčių kiekio sunaudojimą. Manau, kad yra kokie tai organizmo sutrikimai, bet tai reikia aiškintis individualiai. Pasiūlyčiau pamėginti plaukus vakare įtrinti specialiu aliejumi. Jeigu nepadės, tuomet reikėtų individualios konsultacijos. Mielai patarsiu.


Dvasinės ir fizinės gerovės centras
Tradicinė sveikatos priežiūra
Kęstučio g. 59-35,2a
Vakarų - rytų(kinų) medicinos sveikatos specialistė
masažuotoja Skirmutė Juškienė
868668501
Nuo: S.
2014-09-09
Sveiki. Su vyru planuojame susilaukti vaiko. Būtent šiuo metu norėčiau užsiimti namie lengvu sportu. Kokius pratimus atlikt,kad nepakenkčiau pilvui?
Laba diena. Tap , kad galėčiau jums patarti , reikia pamokyti, o tai galėtume padaryti tik kartu. Reikia matyti, ar jūs teisingai atliekate pratimą ir parinkti atitinkamų pratimų , kurie jūsų sveikatai būsų naudingiausi, šiuo momentu.

Pagarbiai,
Dvasinės ir fizinės gerovės centro vadovė
Masažuotoja -Skirmutė Juškienė
868668501

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Šis atsakymas yra bendro pobūdžio informacija, kuri nėra ir jokiais būdais negali būti laikoma Jūsų diagnoze, skiriamu gydymu ar kitokia Jums tiesiogiai teikiama sveikatos priežiūros paslauga. Bendro pobūdžio atsakymas teikiamas išimtinai pagal Jūsų pateiktą klausimą. Visais atvejais rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į sveikatos priežiūros specialistą dėl diagnozės, gydymo ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos.