Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Andrius Stasiulis (Ostemeda, reabilitacijos centras)

Gydytojas atsakys į Jūsų klausimus apie osteopatiją, manualinę terapiją

Išsilavinimas:
2010 – 2011m. - Conseiller en decodage biologique profesinė kvalifikacija- Societe Francaise de decodage biologique
2004–2008 m. - osteopatijos daktaro profesinė kvalifikacija - Aukštoji Rusijos Osteopatijos mokykla (Maskva, Rusija)
2001 –2002 m. - manualinės terapijos ir refleksoterapijos gydytojo specializacija - Gydytojų tobulinimosi institutas (Novokuzneckas, Rusija)
1999-2002 m. - fizinės medicinos reabilitacijos gydytojo specialybė - Kauno medicinos universitetas
1993-1999 m. - gydytojo specialybė - Kauno medicinos universitetas

Pedagoginiai (mokslo) vardai:
2007-2011 - Klaipėdos universitetas – Lektorius
2005- 2008 - Klaipėdos universitetas – Asistentas
2002-2008 - Kauno medicinos universitetas - Asistentas

Stažuotės:
2010 – 2011m. - Biologinis dekodavimas (210 val.) - Prancūzija – Rusija - Societe Francaise de decodage biologique (Sankt Peterburgas – Aix en Provance)
2004–2008 m. - Osteopatija, manualinė terapija (1780 val.)- Rusija- Aukštoji Rusijos Osteopatijos mokykla (Maskva)
2001 –2002 m. - Manualinė terapija, taikomoji kineziologija (1364 val.)- Rusija - Gydytojų tobulinimosi institutas (Novokuzneckas)

Pagrindiniai moksliniai darbai:
S. Burneikaitė, A. Stasiulis. Socializacijos per dramos terapiją patirtys reabilitacijoje. Sveikatos mokslai Nr.7. 2007 m.
A. Stasiulis, I. A. Kutuzov. Osteopatinė cervikobrachialgijų korekcija esant refleksiniams ekstravertebraliniams sindromams .Sveikatos mokslai Nr.4. 2009 m.

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: Vilma
2019-08-03
Laba diena. Skaudėjo uodegikauli, trūko išbėgo pūliai. Kaip ir viskas gerai buvo, bet šendien pastebėjau apie 2-3milimetru, atsiradusią skylutę ten. Bet nei skauda, nei puliuoja. Pas kokį tiksliai specelista dėl, uodegikaulio reiktų kreiptis?

Laba diena,

Dėl atsiradusių negalavimų rekomenduojama kreiptis pas gydytoją proktologą.

Pagarbiai, "Ostemeda"

Nuo: Diana
2018-11-27
Sveiki. Per kiek laiko praeina skausmas po uodegikaulio sumusimo? Skauda sedint ir kai bandau atsistoti.

Sveiki Diana,

Per kiek laiko praeis pasakyti neįmanoma. Taip vadinamas "sumušimas" yra raiščių patempimas ir gali būti uodegikaulio padėties pokytis. Šitą situaciją reikėtų koreguoti, nes vėliau skausmas gali tapti lėtiniu. Siūlyčiau registruotis konsultacijai pas gydytoją - osteopatą dėtaliam ištyrimui bei korekcijai.

Geros dienos.

Nuo: Milda
2018-10-10
Čia dar nuo Mildos,o sakykite,ar l.blogi kairio kelio MRT tyrimo rezultatai,kuriuos atsiunčiau? Ką rekomenduotumėt prie aprašomų pakitimų? Ir,kas tai yra subchondrinė cista smulki? Ar į ją nekreipti dėmesio? Ačiū dar kart,už paaiškinimus.

Laba diena,

Gali būti pakenkimai ateinantys iš klubo sąnarioar uždegimas, vertinti galima tik mkonsultacijos metu. Gal tikslinga būtų gydytojo- traumatologo konsultacija.

Nuo: Daiva
2018-10-09
Sveiki,MRT kelio sąnario išvada- Medialinio menisko uzpakalinio rago degeneracija 1 laipsn,aiškaus pazeidimo nėra. PKR pazeidimas 1 l.- Patempimas.Girnelės chondromoliacija 2 l.medialiniame facete,nežymus sinovitas( sąnaryjeskyscio kiekis nežymiai padid.). Blauzdikaulio lateralinio krumplio smulki subchondrinė cista 4,7x5xx d.( kas tai?). Norėčiau jūsų komentaro ir patarimų dėl šios išvados. Ar čia jau l.blogai? Esu 50 m.Dėkui,jums.

Laba diena,

Gali būti pakenkimai ateinantys iš klubo sąnario ar uždegimas. Tačiau vertinti galime tik konsultacijos metu. Taip pat gali būtų tikslinga gydytojo -traumatologo konsultacija.

Nuo: Milda
2018-10-08
Sveiki,daytas kairiojo kelio sąnario MRT- Medialiniomenisko užpakalinio rago taškinis neintensyvus hiperintensinis signalas T2,vidiniame sluoksnyje-degeneracija 1 laipsn.,aiškaus pažeidimo nestebima. Lateralinio menisko MR signalas nepakitęs. Kolateraliniai ir UKR raisčiai difer.gerai be plyšimo. PKR hiperin.signalo,sumažinto strūkturiškumo vidurinėje dalyje,eiga nenutrūksta,pažeidimas 1 laipsn.-patempimas. Girnelė nedislokuota,jos raištis,retinakulumai nepakit.signalo. Girnelės ir šlaunikaulio vagos kremzlė neryškai suplokštėjusi,pakitusio MR signalo chondromaliacija 1laipsn.medialiniame facete. Suprapaterliariai lateraliniuose kanaluose skysčio kiekis žymiau nepadidėjęs,sąnaryje skysčio kiekis nežymiai padidintas. Pakinklio minkstieji audiniai struktūriniai. Blauzdikaulio lateralinio krumplio užpakaliniame paviršiuje smulki subchondrinė cista 4,7x5xx dydžio. Gal galite pakomentuoti tyrimo atsakymą ir,ar reikia imtis kokių priemuonių.? Esu 49 m.skauda kairiają šlaunį,ypač,jei ant kairės pusės atsigulu ir eina žemyn sk.lyg kelio.Atsigulus ant nugaros šlaunies skausmas aprimsta. Ačiū,už Jūsų nuomonę ir patarimus.

Laba diena, galima įtarti , kad skausmas susijęs su klubo sąnario pakitimais. Turėtumėte registruotis pas gydytoją, dėl diagnostikos, bei gydymo paskyrimo.

Nuo: Viktoras
2018-09-28
Sveikii. Turiu aprašą po rentgeno:
K. kelio sąnario dviejų krypčių rentgenogramose sąnarinis tarpas tolygus, normalaus pločio, matoma blauzdikaulio pradinė subchondrinė sklerozė. Kraštiniai osteofitai neišreikšti. Aštresnė tarpkrumplinė pakyla. Išvados: Pradiniai distrofinio-degeneracinio pobūdžio pakitimai. (Gal galėtumėt paprasčiau pakomentuoti rezultatus ir ką patartumėt daryti?). Ačiū

Laba diena,

Pagal Jūsų pateiktą aprašą galima įžvelgti sąnario beprasidedanti devėjimasi. Tam, kad nustatyti to priežastį rekomenduotume apsilankyti pas gydytoją osteopatą. Geros dienos.

Nuo: Xxxem
2018-09-08
Sveiki,luzo kaklo slankstelis atras vadinamas asies dantimi,kiek mazdaug truks gydimas? Ir ar ateityje pasireikst gali. Taipat luzo t11 t12 slaks ar tai labai pavojinga,kalbejo gyditojas apie operavija,bet nusprende palaukt kol sugis viskas. Aciu.

Laba diena,

Rekomenduojame kreiptis į Jus gydanti gydytoją, nes tik jam geriausiai žinoma esama situacija.

Nuo: Tomas
2018-02-07
Laba diena,praeitu metu rugseji vykau i komandiruote i Europa 36 valandas nepatogiam autobusiuki kur uodegikaulis remes i nepatogu sedynes rema.Nuo to laiko skauda uodegikauli,nesvarbu ar vaikstau ar sedziu.Is pradziu skausmas buvo labai intensyvus.Nezinau kur kreiptis ir kas cia galejo atsitikti?Tomas,man 29

Laba diena, tam kad išsiaiškinti Jūsų skausmo priežastį rekomenduotume Jums kreiptis pas gydytoją-osteopatą dėl pirminės apžiūros bei diagnostikos

Nuo: Elinga
2017-12-17
laba diena,kamuoja desines puses sedmens ir kojos skausmai.sunku vaikscioti.buvo savaitei israsyti B vitaminai ir diklakas,2 diena po vaistu ir vel tas pats.Kur toliau kreiptis?

Laba diena, rekomenduotume kreiptis pas gydytoją-neurologą, tam kad galėtų išsiaiškinti Jūsų negalavimo priežastį. Taip pat galėtumėte kreiptis ir pas gydytoją osteopatą pirminei diagnostikai, korekcijai bei tolimesnio gydymo paskyrimo.

Nuo: Grazina
2017-11-22
Ar padetu manualinis masazas jei kaires rankos alkunes srytyje uzspaustas nervas po girnele ar galima isvengti operacijos su pagarba Grazina

Laba diena, turėtumėte kreiptis pas savo šeimos gydytoją, kad Jus nukreiptų pas gydytoją traumatologą dėl diagnozės patikslinimo bei gydymo paskyrimo.

Nuo: Marija
2017-11-14
Laba diena, sunui 1,7m, pries 3 men.diagnozavo generalizuota sunkiai gydoma epilepsija, 2 men.priepuoliu nera. Nustatyti misrus raidos sutrikimai: nekalba, suvokimas kaip 9 men.vaiko. Noriu pasiteirauti nuo ko pradeti reabilitacija? Kokius specialistus, proceduras rinktis, kad kuo skubiau atstatyti raida?

Rekomenduojame gydytoją osteopatą.Taip pat turėtumėt kreiptis į vaikų raidos ankstyvosios reabilitacijos centrą.

Nuo: Evelina
2017-11-02
Sveiki, prieš 5 metus man buvo operuotas stuburas dėl fiksuotu nugaros smegenu, ties L5 yra meningocele, i kuria pasklides nervas, todėl ji nešalinama. Stuburas yra įskilęs ir kiek iškrypęs. Neseniai dariausi rentgeno nuotraukas ir pastebėjau, jog stuburas ir toliau krypsta. Kaip manote, ar verta konsultuotis dėl stuburo iškrypimo tvarkymo pas ortopeda? Kiek laiko užima gijimas po tokios operacijos? Kiek laiko negalėčiau sedėti?

Laba diena,

Visada verta pasikonsultuoti pas gydytoją-ortopedą ir tik jis gali nuspręsti ar Jums reikalingas operacinis gydymas, ar pakaks reabilitacinio. Dėl pooperacinio (t.y. kiek laiko praeis kai galėsite sėdėti) laikotarpio yra labai individuali situacija.

Geros dienos

Nuo: Erika
2017-06-15
Sveiki. Jau ilgą laiką kamuoja kelio skausmas, atsiradęs iš niekur. Nebuvo sutrenktas, sportu neužsiemu. Lankiausi pas reumatologą ir traumatologą. Apžiūrėjo, atliko rentgeną ir echoskopą tačiau nieko neparodė. Sakė viskas tvarkoje ir neaišku kodėl visada skauda. Išrašė spiritinius kompresus ir nimesilį gerti bet nepadėjo. Nežinau ko imtis. Man 17 metų...

laba diena,

Jūsų atveju reikėtų bandyti išsiaiškinti priežastis, dėl kurių atsiranda minėti negalavimai. Jei klasikinėje medicinoje nepavyko nustatyti priežasties, rekomenduojame apsilankyti pas patyrusį gyd.osteopatą. Osteopatai efektyviai gydo nugaros, kaklo, galvos skausmus, kaulų ir raumenų traumas, išvaržas, širdies ir kraujagyslių ligas bei kitas problemas, lėtinius susirgimus.

Pagarbiai, Ostemeda, tel. 861555018

Nuo: Erika
2017-05-29
Sveiki, jau labai ilgą laiką (gal dvi savaites ar daugiau) nepraeina dešinės kojos kelio skausmas net nežinau nuo ko skausmas atsirado. Niekur susitrenkusi nebuvau,sportu neužsiimu, fizinio krūviu kitu taip pat ne. Truputį pavėluotai ,bet dabar bandau gydytis fastum geliu ir geriu ketanov tabletes nuo skausmo. Kelis neištinęs skausmas eina iš vidaus. Gelis ir vaistai dar kol kas nepadėjo. Ką man vartoti, kaip gydyti?

Laba diena,

Tam ,kad nustatyti diagnozę, bei parinkti tinkamą gydymą, reikalinga nustatyti kokia priežastis lokali (vietinė) ar ne, sukėlė minėtus negalavimus.

Rekomenduojame kreiptis į gyd.traumatologą, ar gyd.osteopatą.

Pagarbiai, Ostemeda

Nuo: Laima
2017-03-18
Laba diena,
Mane jau kuri laiką kamuoja klubo skausmai, jie prasideda kai ima skaudėti juosmeni. Skaumas pasireiškia vakarais ypač naktį, pagulėjus ant nugaros. Bandant atsikelti surakina kluba atrodo lyg jis tuoj išnirs. Kas gali įtakoti šiuos veiksnius. Ačiū už atsakymą.
Laba diena,

Pagal pirminius jūsų pateiktus duomenis galima įtarti, jog juosmeninėje dalyje yra pakenkimas, galima išvarža ar užspausti nervai, neuralgija.
Dėl išsamesnės diagnozės nustatymo būtina konsultuotis su patyrusiu gydytoju.
Galite kreiptis ir į mūsų kliniką pas gyd. osteopatą, tel. 861555018.
Nuo: marius
2017-02-28
sveiki man luzo antro slankstelio skersine atauga.kaip gydytis?
Laba diena,

Rekomenduojame pirmiausiai kreiptis į gyd.traumatologą, sekančiai, esant indikacijoms į gyd.neurochirurgą.
Reabilitacija galima tik po pilno lūžio suaugimo.

Nuo: Laura
2017-01-30
Sveiki, jau savaitę jaučiu maudimą/skausmą kartais nugaros, kojos, pilvo apačios, sėdmenų srityse. Skausmas trunka apie minute ir vėl dingsta. Apie 2 savaites guliu lovoje beveik visą dieną ir nieko neveikiu. Ar skausmo priežastis gali būti per ilgas laikas praleistas lovoje? Ačiū už atsakymą.

Taip, ilgas gulėjimas gali sukelti tiek skausmą, tiek maudimą, taip pat ir depresiją, bei kitus negalavimus. Tačiau reikia ieškoti priežasčių, galbūt iki tol buvo užsiimama intensyvia veikla, kas nulėmė tokią jūsų būklę?

Dėl esamų negalavimų būtina kreiptis pas medikus, pirmiausia pas šeimos gydytoją, dėl diagnozės patikslinimo ir tolimesnio nukreipimo.

Mūsų klinikoje dirba kompetentingi gyd. osteopatai, kurie diagnozuoja įvairių skausmų kilmę, bei priežastis. Taip pat galime pasiūlyti gyd. neurologo bei psichologo konsultacijas.

Telefonas pasiteravimui ir registracijai 861555018.

Pagarbiai

Nuo: Viktorija
2016-11-21
Sveiki,
Turiu skersine plokščiapėdyste,pradėjo vienos kojos pirštai deformuotis.Tuo pačiu padikaulio uždegimas (metatarsalgija). Turejo padeti iklotai bet komplikavosi ar rekomenduotumete nuo skausmo kokiu pratymu ar masazu pas jus klinikoje.

Dėkoju

Viktorija

Laba diena,

Norime atkreipti dėmesį, kad esant plokščiapėdystei būna apsunkinta perkrova dėl pasikeitusio svorio centro, todėl reikėtų ieškoti priežasčių ir esant galimybei kreiptis dėl individualios konsultacijos pas gydytoją osteopatą, dėl priežasties nustaymo, korekcijos bei gydymo paskyrimo.

Pagarbiai

Nuo: Nerijus 34
2016-11-15
Sveiki. Norejau paklausti Gyd. Stasiulio. Vienas zmogus jus rekomendavo, kad jus jam panaikinote visas nugaros bedas ir skausmus manualines terapijos budu. Isvadavote is tu skausmu ir juos kelencios priezasties, be vaistu, be operaciju.. Daktarai man pasiule isvarza operuotis. Ar yra dar kitu keliu be operacijos?
Mano MRT isvados: L5/S1 disko fibrozinio ziedo plysimas, disko medialine ekstruzija, tekalinis maisas suspaustas dorzaliai, laisvas stuburo kanalas iki 4mm, tempiamos abi S1 sakneles.
Dekoju.

Laba diena,

Jūsų situacija gana sudėtinga, tam kad realiai įvertinti jūsų būklę, būtina gydytojo osteopato konsultacija.

Mūsų klinikos telefonas- 861555018

Nuo: Marius
2016-11-09
Sveiki,
Esu labai pasimetęs ir ieškau specialisto patarimo. Ligos simptomai prasidėjo kažkur prieš metus ir niekas negali nustatyti jos priežasties. Jaučiu pastovų galvos svaigimą, kaklo šonų įsitempimą. Labai trukdo atlikti kasdieninius darbus, negaliu susikaupti. Neseniai pradėjo mausti širdies plotą, jaučiu stiprų širdies plakimą, ko ankščiau visiškai nejausdavau. Stipriau pasportavus visą veidą išmėto raudonais plėmais, toks jausmas, kad kažkas su galvos kraujotaka yra negerai. Švietė galvą, tikrino ausis, kraujas, kardiograma rodė viską gerai. Gyvenu užsienyje ir toliau eisiu ieškoti priežasties, todėl ieškau bet kokių patarimų ar įžvalgų kas galėtų man būti, kad neklaidinti ir pačių gydytojų ir greičiau nustatyti diagnozę. Prašau nors bet kokio patarimo. Dėkoju
Marius 25m.

Laba diena,

Simptomai, kuriuos aprašėte labai panašūs į vegetacinės nervų sistemos disbalansą, kuris būdingas įvairiems susirgimams. Pabandykite pasikonsultuoti su neurologu, taip pat susiraskite patyrusį osteopatą arba taikomosios kineziologijos ( applied kinesiology) specialistą.

Esant papildomiems klausimams, galite kreiptis ir telefonu 861555018, arba el.paštu : info@ostemeda.lt

Pagarbiai UAB"Ostemeda"


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.