Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Daina Keršytė (Reabilitacijos klinika "Ostemeda")

Gydytoja atsakys į Jūsų klausimus apie osteopatiją, neonatologiją, pediatriją

Išsilavinimas:

1993 m. – gydytoja
Kauno medicinos akademija.
1996 m. – gydytoja pediatrė (pirminė vaikų ligų rezidentūra)
Kauno medicinos akademija.
1997 m. – gydytoja neonatologė (antrinė rezidentūra)
2009 m. – gydytoja osteopatė
Latvijos universitetas.

Gydytoja osteopatė, neonatologė, pediatrė

Darbo patirtis:

Nuo 1997 m. – gydytoja neonatologė.
Klaipėdos universitetinė ligoninė.
Nuo 2009 m. – gydytoja osteopatė.
UAB „A. Stasiulio reabilitacijos klinika“.

Papildoma informacija:
Dalyvauju įvariose seminaruose susijusiuose su osteopatija, manualine terapija, neonatologija.
Reabilitacijos klinika "Ostemeda"

Baltijos pr.103,
Klaipeda, Lietuva
Tel. 8 615 55018, 8 46 246611
info@ostemeda.lt
www.ostemeda.lt

 

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: -
2023-09-03
Sveiki. Patyriau čiurnos traumą - lūžo laivakaulis. 2 savaites koja buvo gipse, dabar 3 savaitėms uždėta langetė, praejus šiam laikui lankysiuosi pažiūrėti, kaip koja reaguos į krūvį. Ar šiuo metu galiu nusiimti langetę bei pamankštinti koją, pvz judinti kojos pirštus, judinti pėdą aukštyn žemyn, į šonus ir pan.? Gal yra rekomenduotini pratimai?

Laba diena, dėl tolimesnio gydymo, kada jau galėtumėte pradėti, sprendžia traumatologas ir tik po gydytojo traumatologo rekomendacijų galite kreiptis pas reabilitologą kuris atliks apžiūrą ir sudarys gydymo planą.

Geros dienos.

Nuo: Rossi
2023-09-01
Sveiki,

Gal butu galimybe pasidometi kas vyksta ir ar tai nera labai blogai.
Pajutau,kad vyras miegodamas nakti pradeda stipriai linguoti,susirietes i kamuoliuka. Kai atsisuku,paglostau,praeina nes iskart pabunda. Bet tada tai gali kartotis.
Jis nemiega ilgu valandu tik del darbo. Diena atrodo viskas gerai,tik yra irzlesnis,akys visada labai sviesios,is veido matosi pavarges bet tai neigia,stengiuosi visada nuvest ji kuo anksciau miegoti,bet nelabai sutinka. O nuejes atsigulti galetu uzmigti net kalbant su manimi. Sekundemis. Begalo knarkia jei ant nugaros,bet manau tai normalu kai sitaip isvargsta. Tik tas lingavimasis mane siektiek isgasdino,noriu pasidometi kas tai,ka galiu padaryti,kad jam padeti. Arbtai tik miego sutrikimai kurio jam truksta,ar tai psichologines problemos,nes ju tikrai turejo ir dabar dar daznai stresas del visokiu darbu. Ka daryti?

Aciu labai

Laba diena, turėtumėte kreiptis pas savo šeimos gydytoją, kad išsiaiškinti priežastį ir parinkų Jums tinkama gydymą ar nukreiptų pas reikiamą specialistą.

Geros dienos.

Nuo: Vytautas
2023-08-25
Laba diena, noriu paklausti ką tai reiškia ir kaip gydyti jeigu yra nustatyta kad deš. diafragmos kupolas stovi aukščiau nei norma, abiejų diafragmų kupolai nelygūs, jų sinusai laisvi diafragmos relaksacijos požymiai. Ačiū

Laba diena, tyrimų rezultatus turėtų vertinti juos atlikti siuntęs gydytojas, nes tik jis žino visą esamą situaciją.

Geros dienos.

Nuo: Edgaras
2023-06-05
Sveiki, jau keletą metu kai jauciau nedideli trukdyma , skausmą, neskyriau tam dėmesio, tačiau paskutiniu metu lyg ir paūmėjo. Skausmas po kairiu šonkauliu apačioje ties duobute, skausmas atsiranda tada kai guliu and kaires puses ar ant nugaros. Vaikštant dirbant net pamirštu apie tai . Taip pat galiu lokalizuoti skausmą spaudžiant šonkauli iš apačios , skausmo pobūdis durimas, taip pat tirpimas. Man 40 metu , taip pat nuolatos išgeriu bet tik alaus ir taip jau geri metai, būtent ir paūmėjimas atsirado šiuo laikotarpiu . Aciu

Laba diena, tam kad nustayti Jūsų negalavimo priežastį reikėtų apsilankyti pas gydytoją osteopatą konsultacijai bei diagnostikai.

Gražios dienos.

Nuo: Dainius
2023-03-09
Laba diena ✅ Siaip nesiskundziau sveikata gal 8 metus neturejau apsoliuciai nieko buvau sveikas kaip ridikas😀 Bet paskutiniu metu po truputi pradeda varginti keletas niuansu 🙈 Svaigsta galva , spengia ausyse , kartais buna taip stipriai , kad turiu pasigriebti uz kazko , kad neisvirsciau is padu , labai pablogejo atmintis , pradedu pamirsti buvusius ivykius , sunku isiminti naujus veiksnius , labai prakaituoju nakti, buna uzeina galvos skausmas , bet jis buna toks stiprus , kad is karto turiu detis kompresa ir eiti miegoti nes jokie vaistai kazkaip man nuo to nepadeda. Paskutiniu metu labai truksta oro , jet ir valgant turiu apstoti ir gerai ikvepti ko anksciau tukrai nebuvo. Dainius 30m

Laba diena, Dainiau rekomenduotume Jums apsilankyti pas gydytoją neorologą konsultasijai, taip pat galėtumėte apsilankyti pas gydytoją osteopatą. Geros dienos.

Nuo: Greta
2023-02-01
Sveiki, kas padėtų 4 mėnesių kūdikėliui, kad nusileistų sėklidė į kapšelį? Gimė išnešiotas,mažesnio svorio. Dabar sveria 7 kg.

Laba diena,rekomenduotume apsilankyti pas gydytoją osteopatą.

Gražios dienos

Nuo: -
2022-06-09
Sveiki gydytoja. Noriu paklausti, ar reaktyvus C baltymo tyrimas parodytų onlologines kraujo ligas? Dėkoju.

Laba diena, vienas kraujo tyrimas negali nusakyti konkrečios ligos, reikalingas kompleksinis ištyrimas.

Geros dienos.

Nuo: Regina
2022-05-29
Žmogus serga parkisonu,nustojo praryti kapsulės,vandenį,ką daryti?aciu

Laba diena, rekomenduotume gydytojo neurologo konsultaciją.

Gerios dienos.

Nuo: Mama
2022-05-30
Sveiki. Trukdau tokiu klausimu. Ar maitinančioms mamoms draudžiama krioterapijos (riebalų naikinimo šalčiu) procedūra? (Vaikas 1,5m., dažniausiai MP maitinamas naktimis). Ačiū.

Laba diena, mūsų įstaigoje šios procedūros neatliekamos.

Geros dienos.

Nuo: Otilija
2022-04-22
Sveiki, man rado venine smegenu angioma, bet sakė jokio gydimo nereikia. Bet kuo toliau tuo baisiau skauda galva vaistai nepadeda. Buna kad girdžiu baisu triukšma ausyse nors aplink tylu. Ka daryti?

Laba diena,

Jūs turėtumėte kreiptis ir konsultuotis, dėl gydymo ir tolimesnių veiksmų su gydytoju, kuris Jums nustatė šią diagnozę.

Geros dienos

Nuo: ..
2022-03-22
Sveiki, gal patarsite, nes jau nebežinau ką daryti. Prieš mėnesį ėmus vartoti antidepresantus emė kilti temperatūra, ji vis šokinėja. Pasidariau kraujo, reaktyvaus baltymo tyrimus, viskas puiku. Po 2 sav padidinus dozę vėl ėmė kilti temperatūra, daugiausiai iki 37. Jau gėda net eiti pas gydytojus, nes tyrimai visi geri, o mano savijauta labai blogaz Ar gali nuolat padidėjusi temperatūra būti ilgalaikio streso padarinys? Ar medikamentų poveikis? Ačiū

Laba diena,

Priežasčių gali būti daug, tačiau rekomenduotume Jums kreiptis vis dėl to pas gydytoją kuris paskyrė antidepresantus ir klausti jo dėl temperatūros pokyčių ir antidepresantų šalutinio poveikio.

Geros dienos.

Nuo: -
2022-01-10
Sveiki, norėčiau pasidomėti dėl kraujo tyrimų. Man 18 m. Hemoglobinas- 118, ar tai jau anemija? Kiti rodikliai geri, tik nerimą kelia limfocitai, kurių 40, kai norma jau yra 44. Ar yra įmanoma infekcija, ar toks padidėjimas dar nėra verčiantis sunerimti? Ačiū

Laba diena,

Jūsų kraujo tyrymų rezultatus turėtu paaiškinti juos skyręs gydytojas, nes tik gydytojas žino kokiu tikslu Jums buvo skirti tyrimai.

Geros dienos.

Nuo: Loreta
2021-12-06
Laba diena , jau kelias savaites ypač vakarop, jaučiu dūmų kvapą, oro trūkumą, atrodo kad šalia kas nors rūkytų nors niekas mano aplinkoje nerūko, nei aš pati. ar gali būtį kokios ligos simtomas tai.

Laba diena, dėl nosės sutrikimų pasikonsultuoti su LOR gydytoju.

Nuo: Gabrielė
2021-11-30
Laba diena, norėjau paklausti ar nieko tokio jei kūdikiui kartais patrukčioja akytės išorinis kamputis, nuo 3mėn iki dabar 8mėn jų tikrai sumažėjo. Ar tai tiesiog jautrumas vaiko, kuris išaugama ar kažkokių ligų reikėtų ieškoti?

Laba diena rekomenduotume kreiptis pas gydytoją neurologą.

Geros dienos.

Nuo: Alma
2021-06-04
Sveiki,šiuo metu yra magnio perteklius 173 užeina staigūs viduriavimai su pilvo skausmu raižymu tai trunkti gali viena diena arba 2 su pertraukomis.Kaip galima sumažinti magni ar tai galetu būti susije.Ačiū.

Laba diena, kraujo biocheminius sutrikimus reikia koreguoti. Rekomendutume kreiptis pas šeimos gydytoją.

Nuo: Giedre
2021-03-19
Sveiki, mergaitei 4 metukai, pradėjo inkšti pastoviai, nors nieko neskauda, buvo pradėjus nervingai mirksėti, kai yra ramybės būsenoje pirštukus vis rakinėja. Ar galime pas jus kreiptis?

Laba diena, taip galite kreiptis pas gydytoją osteopatę, registruotis galite telefonu.

Nuo: Gabriele
2020-12-16
Sveiki darė magnetini rezonansą, gavau atsakymą kad smulki venine angioma be mases efekto, gal galite paaiškinti kas tai? Gydytoja man paskambins tik po 5 dienų, internete pasiskaičiau kad tai auglys?

Laba diena. Magnetinio rezonanso atsakymą Jums pakomentuoti turėtų jį atlikti siuntęs gydytojas, kadangi nuotoliniu būdu pakomentuoti nematant viso atsakymo yra netikslu.

Geros dienos

Nuo: Vacys
2020-09-25
Laba diena, gal galite pakomentuoti vaiko (2,9 m.) kraujo tyrimą? Ar tikslinga hematologo konsultacija? Bendras kraujo vaizdas BKV 3 dif.: Leukocitai: 16.3(+), 10^9/l (4 - 9); Eritrocitai: 4.78, 10^12/l (4.5 - 5.9); HGB: 130(-), g/l (140 - 180); Hematokritas: 39.7(-), l/l (41 - 53); MCV: 83.1, fl (82 - 98); MCH: 27.2(-), pg (27.6 - 33.3); MCHC: 327, g/l (320 - 380); RDW CV: 11.9, fL (11 - 16); Trombocitai: 340, 10^9/l (150 - 350); Trobokritas: 0.18(-), % (0.19 - 0.36); Vidutinis trom: 5.4(-), fl (5.9 - 10.8); PDW: 17.9(+), fL (11 - 15); Limfocitai %: 43.4, % (11 - 49); Monocitai %: 5.3, % (0 - 9); Granulocitai %: 51.3, % (37 - 72); Limfocitai #: 7.1(+), ab.sk. (1.1 - 3.7); Monocitai(ab: 0.9, ab.sk. (0 - 0.9); Granulocitai #: 8.3(+), ab.sk. (1.5 - 7).

Laba diena. Vaiko kraujo tyrimus Jums turėtų pakomentuoti vaiko šeimos gydytojas arba gydytojas, kuris siuntė šiuos tyrimus atlikti.

Geros dienos

Nuo: JEVGENIJ BOBROV
2020-08-27
Esu po galvos traumos. Buvo nelaimingas atsitikimas darbe. Krito 5kg kablys is 2maukscio jurors killed galva ir zastiksuli. Luziu nerasta. Buvo smegenu sutrenkimas. Galvos scanas nedarytas.Jau metal po traumos. Atsiranda uzesys ausyse. Nervingumas. Nemiga. As siuo metu anglijoj. Gydymo jokio. Dar darbe liepia nesiot 8val kaukes
Man is vis tampa blogai. Kur kreiptis pagalbos .

Laba diena. Rekomenduojame kreiptis į savo šeimos gydytoją pagal gyvenamąją vietą, kad nukreiptų tolimesniems tyrimams.

Geros dienos

Nuo: Gitana
2020-08-06
Sveiki. Aiktas stuburo juosmenines dalies magnetinio rezonanso tyrimas. Kankina pastovus nugaros juosmens skausmas. Rasta th12 kune 1,8 cm dydzio hemangioma,ostechondroze,lordoze. Mane neramina hemangioma. Koks mano atveju butu tikslingiausias gydymas. Labai ačiū uz atsakyma.

Sveiki,

pati savaime hemangioma nėra pavojinga. Viskas priklauso nuo to, kokioje vietoje ji yra, ar nespaudžia nervinių struktūrų. Visi Jūsų išvardinti simptomai yra bendri daugeliui disfunkcijų, todėl detalesniam ištyrimui siūlome apsilankyti pas gydytoją osteopatą.

Geros dienos


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Šis atsakymas yra bendro pobūdžio informacija, kuri nėra ir jokiais būdais negali būti laikoma Jūsų diagnoze, skiriamu gydymu ar kitokia Jums tiesiogiai teikiama sveikatos priežiūros paslauga. Bendro pobūdžio atsakymas teikiamas išimtinai pagal Jūsų pateiktą klausimą. Visais atvejais rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į sveikatos priežiūros specialistą dėl diagnozės, gydymo ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos.