Klausk gydytojo

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Daina Keršytė (Reabilitacijos klinika "Ostemeda")

Gydytoja atsakys į Jūsų klausimus apie osteopatiją, neonatologiją, pediatriją

Išsilavinimas:

1993 m. – gydytoja
Kauno medicinos akademija.
1996 m. – gydytoja pediatrė (pirminė vaikų ligų rezidentūra)
Kauno medicinos akademija.
1997 m. – gydytoja neonatologė (antrinė rezidentūra)
2009 m. – gydytoja osteopatė
Latvijos universitetas.

Gydytoja osteopatė, neonatologė, pediatrė

Darbo patirtis:

Nuo 1997 m. – gydytoja neonatologė.
Klaipėdos universitetinė ligoninė.
Nuo 2009 m. – gydytoja osteopatė.
UAB „A. Stasiulio reabilitacijos klinika“.

Papildoma informacija:
Dalyvauju įvariose seminaruose susijusiuose su osteopatija, manualine terapija, neonatologija.
Reabilitacijos klinika "Ostemeda"

Baltijos pr.103,
Klaipeda, Lietuva
Tel. 8 615 55018, 8 46 246611
info@ostemeda.lt
www.ostemeda.lt

 

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: Gitana
2023-12-03
Sveiki,Man padarė tyrimą ir rado skrandžio bakteriją.Iki tol žindžiau dukrytę.Norėjau pasiteirauti ar galėjau žindydamą ją užkrėsti ar reikėtų padaryti bakterijos tyrimą ir jei?Gal ir jei perdaviau su pienu ir taip pat reikia gydymo. Ačiū už atsakymą.

Laba diena, turėtumėte kreiptis pas savo šeimos gydytoją, kuri Jums ir paaiškintų kaip Jūs turėtumėte elgtis esamoje situacijoje.

Gražios dienos.

Nuo: Artūras D.
2023-11-03
Laba diena

Esu 41m. vyras iš rytų Lietuvos. Nuo 2013m. sausio mėnesio atsirado spengimas galvoje. 2016m. lapkričio pabaigoje turėjau kaklo ir galvos traumą. Apie penkias dienas prabuvau komoje. Dar buvo ir klinikinė mirtis. Buvau nuvežtas į RVUL kur buvo nustatyta smegenų mirtis. Atliktas MRT ar kažkoks kitas galvos tyrimas. Pabudus iš komos buvau nuvežtas į psichiatrinę ligoninę. Po to kurį laiką nejaučiau žemiau krūtinės, vėliau kojų nejutau. Nuo 2017m. pradžios ėmiau vaikščioti savarankiškai. Dar kai buvau vaikas sirgau epilepsija kurį laiką. Buvo kokie keturi priepuoliai. 19 metų buvo du priepuoliai. Bet po to praėjo. Kai buvau vaikas vienu metu spengt galvoje. Kai buvau paauglys apie 14 metų spengimas galvoje buvo apie du metus. Gal dėl brendimo? Nežinau. Kraujo ir šlapimo tyrimai normos ribose. otoringolologas nieko blogo nenustatė. Darytas galvos MRT su angiograma irgi nieko blogo nenustatė. Neurologė sakė klausos nervai nepažeisti. Kai tyrė kaklo aterijas ultragarsu - normos ribose. 2017m. nustatyta paranoidinė šizofrenija. Bandau surasti vaistų nuo tinnito. Nuo spengimo galvoje. Gal galite rekomenduoti kokius vaistus ar papildus turėčiau vartoti nuo spengimo galvoje? Ką daryti, kad spengimas galvoje praeitų? Kur turiu kreiptis?


Pagarbiai,
Artūras D.

Laba diena, turėtumėte kreiptis pas savo šeimos gydytoją,kuris Jus nukreiptų pas specialistą.

Geros dienos.

Nuo: Andžela
2023-10-20
Laba diena. Labai prašau pakomentuori tyrimus. Ko imtios mano atveju? Ačiū labai:
Stuburo juosmeninės dalies fiziologinė lordozė išlyginta. Nežymi skoliozė į kairę. Susiaurintas tarpslankstelinis L5-S1 tarpas, diske dehidratacijos požymiai, dengiamosios plokštelės nežymiai sklerozuotos, L5-S1 segmento I tipo Modic degeneracija, L4 slankstelio kūne į atipinę hemangiomą panašus židinys, L5 viršutinės dengiamosios plokštelės Šmorlio mazgas. L1-2, L2-3 diskų prasiveržimo į stuburo kanalą nematau. L3-4 nežymus disko pasigaubimas į stuburo kanalą, stuburo kanalo AP ~ 1,5 cm. L4-5 nežymus medialinis disko pasigaubimas, saikiai siaurinamos tarpslankstelinės angos, stuburo kanalo AP ~ 1,4 cm. L5-S1 ~ 4,6 mm medialinė disko išvarža, stuburo kanalo AP ~ 1,3 cm. Nugaros smegenyse patologinio MR signalo nematau. Distrofiniai-degeneraciniai juosmeninės stuburo dalies pakitimai. L3-4, L4-5 nežymus diskų pasigaubimas į stuburo kanalą. L5-S1 medialinė disko išvarža. Tyrimo data: 2023-02-21 Gydytojas radiologas: ŽYMANTAS MANFREDAS (22251) Fiziologinė lordozė pakankama. L4/5 nedidelė skoliozė dešinėn. Siauresni L4-5-S1 tarpslanksteliniai tarpai,kraštinių išaugų nematau. L4-5-S1 spondiliozės požymiai.

Laba diena,

Jūsų tyrimus turėtų komentuoti specialistas kuris siuntė juos atlikti.

Nuo: -
2023-10-08
Sveiki, kudikiui 3 mėn. padidėjęs tonusas, suka galvytę labiau į vieną pusę, lankome mankštas, bet jau turime nugulėtą galvytę, ar tokiu atveju apsilankyti pas osteopatą? Ar galime pirkti Mimos pagalvę be gydytojo konsultacijos? Ačiū.

Laba diena, taip rekomenduotume kreiptis pas gydytoją osteopatą, dėl nugulėjimo ir riboto galvytės sukimo. Ir be gydytytojo konsultacijos pagalvėlės pirkti nepatartume, gydytoja galėtų Jums pakomentuoti kodėl, ir kaip galite elgtis esamoje situacijoje.

Gražios dienos

Nuo: Ieva
2023-09-05
Sveiki, beveik 6 mėn kūdikis vis dar iki galo nėra atvėręs kumštukų, jo nuo gimimo padidėję tonusai, netikėtose situacijose plazdena rankomis (kartais pavirpa apatinė lūpa), turi virškinimo problemų (ieškom alergijos/netoleravimo), neatsivėręs vienos akies ašarų latakas. Ar dėl kurių nors iš šių simptomų osteopatija gali pagelbėti? Ar tikslinga apsilankyti?

Sveiki, taip jūsų atvieju reikėtų pasikonsultuoti su osteopatu.

Gražios dienos

Nuo: -
2023-09-03
Sveiki. Patyriau čiurnos traumą - lūžo laivakaulis. 2 savaites koja buvo gipse, dabar 3 savaitėms uždėta langetė, praejus šiam laikui lankysiuosi pažiūrėti, kaip koja reaguos į krūvį. Ar šiuo metu galiu nusiimti langetę bei pamankštinti koją, pvz judinti kojos pirštus, judinti pėdą aukštyn žemyn, į šonus ir pan.? Gal yra rekomenduotini pratimai?

Laba diena, dėl tolimesnio gydymo, kada jau galėtumėte pradėti, sprendžia traumatologas ir tik po gydytojo traumatologo rekomendacijų galite kreiptis pas reabilitologą kuris atliks apžiūrą ir sudarys gydymo planą.

Geros dienos.

Nuo: Rossi
2023-09-01
Sveiki,

Gal butu galimybe pasidometi kas vyksta ir ar tai nera labai blogai.
Pajutau,kad vyras miegodamas nakti pradeda stipriai linguoti,susirietes i kamuoliuka. Kai atsisuku,paglostau,praeina nes iskart pabunda. Bet tada tai gali kartotis.
Jis nemiega ilgu valandu tik del darbo. Diena atrodo viskas gerai,tik yra irzlesnis,akys visada labai sviesios,is veido matosi pavarges bet tai neigia,stengiuosi visada nuvest ji kuo anksciau miegoti,bet nelabai sutinka. O nuejes atsigulti galetu uzmigti net kalbant su manimi. Sekundemis. Begalo knarkia jei ant nugaros,bet manau tai normalu kai sitaip isvargsta. Tik tas lingavimasis mane siektiek isgasdino,noriu pasidometi kas tai,ka galiu padaryti,kad jam padeti. Arbtai tik miego sutrikimai kurio jam truksta,ar tai psichologines problemos,nes ju tikrai turejo ir dabar dar daznai stresas del visokiu darbu. Ka daryti?

Aciu labai

Laba diena, turėtumėte kreiptis pas savo šeimos gydytoją, kad išsiaiškinti priežastį ir parinkų Jums tinkama gydymą ar nukreiptų pas reikiamą specialistą.

Geros dienos.

Nuo: Vytautas
2023-08-25
Laba diena, noriu paklausti ką tai reiškia ir kaip gydyti jeigu yra nustatyta kad deš. diafragmos kupolas stovi aukščiau nei norma, abiejų diafragmų kupolai nelygūs, jų sinusai laisvi diafragmos relaksacijos požymiai. Ačiū

Laba diena, tyrimų rezultatus turėtų vertinti juos atlikti siuntęs gydytojas, nes tik jis žino visą esamą situaciją.

Geros dienos.

Nuo: Edgaras
2023-06-05
Sveiki, jau keletą metu kai jauciau nedideli trukdyma , skausmą, neskyriau tam dėmesio, tačiau paskutiniu metu lyg ir paūmėjo. Skausmas po kairiu šonkauliu apačioje ties duobute, skausmas atsiranda tada kai guliu and kaires puses ar ant nugaros. Vaikštant dirbant net pamirštu apie tai . Taip pat galiu lokalizuoti skausmą spaudžiant šonkauli iš apačios , skausmo pobūdis durimas, taip pat tirpimas. Man 40 metu , taip pat nuolatos išgeriu bet tik alaus ir taip jau geri metai, būtent ir paūmėjimas atsirado šiuo laikotarpiu . Aciu

Laba diena, tam kad nustayti Jūsų negalavimo priežastį reikėtų apsilankyti pas gydytoją osteopatą konsultacijai bei diagnostikai.

Gražios dienos.

Nuo: Dainius
2023-03-09
Laba diena ✅ Siaip nesiskundziau sveikata gal 8 metus neturejau apsoliuciai nieko buvau sveikas kaip ridikas😀 Bet paskutiniu metu po truputi pradeda varginti keletas niuansu 🙈 Svaigsta galva , spengia ausyse , kartais buna taip stipriai , kad turiu pasigriebti uz kazko , kad neisvirsciau is padu , labai pablogejo atmintis , pradedu pamirsti buvusius ivykius , sunku isiminti naujus veiksnius , labai prakaituoju nakti, buna uzeina galvos skausmas , bet jis buna toks stiprus , kad is karto turiu detis kompresa ir eiti miegoti nes jokie vaistai kazkaip man nuo to nepadeda. Paskutiniu metu labai truksta oro , jet ir valgant turiu apstoti ir gerai ikvepti ko anksciau tukrai nebuvo. Dainius 30m

Laba diena, Dainiau rekomenduotume Jums apsilankyti pas gydytoją neorologą konsultasijai, taip pat galėtumėte apsilankyti pas gydytoją osteopatą. Geros dienos.

Nuo: Greta
2023-02-01
Sveiki, kas padėtų 4 mėnesių kūdikėliui, kad nusileistų sėklidė į kapšelį? Gimė išnešiotas,mažesnio svorio. Dabar sveria 7 kg.

Laba diena,rekomenduotume apsilankyti pas gydytoją osteopatą.

Gražios dienos

Nuo: -
2022-06-09
Sveiki gydytoja. Noriu paklausti, ar reaktyvus C baltymo tyrimas parodytų onlologines kraujo ligas? Dėkoju.

Laba diena, vienas kraujo tyrimas negali nusakyti konkrečios ligos, reikalingas kompleksinis ištyrimas.

Geros dienos.

Nuo: Regina
2022-05-29
Žmogus serga parkisonu,nustojo praryti kapsulės,vandenį,ką daryti?aciu

Laba diena, rekomenduotume gydytojo neurologo konsultaciją.

Gerios dienos.

Nuo: Mama
2022-05-30
Sveiki. Trukdau tokiu klausimu. Ar maitinančioms mamoms draudžiama krioterapijos (riebalų naikinimo šalčiu) procedūra? (Vaikas 1,5m., dažniausiai MP maitinamas naktimis). Ačiū.

Laba diena, mūsų įstaigoje šios procedūros neatliekamos.

Geros dienos.

Nuo: Otilija
2022-04-22
Sveiki, man rado venine smegenu angioma, bet sakė jokio gydimo nereikia. Bet kuo toliau tuo baisiau skauda galva vaistai nepadeda. Buna kad girdžiu baisu triukšma ausyse nors aplink tylu. Ka daryti?

Laba diena,

Jūs turėtumėte kreiptis ir konsultuotis, dėl gydymo ir tolimesnių veiksmų su gydytoju, kuris Jums nustatė šią diagnozę.

Geros dienos

Nuo: ..
2022-03-22
Sveiki, gal patarsite, nes jau nebežinau ką daryti. Prieš mėnesį ėmus vartoti antidepresantus emė kilti temperatūra, ji vis šokinėja. Pasidariau kraujo, reaktyvaus baltymo tyrimus, viskas puiku. Po 2 sav padidinus dozę vėl ėmė kilti temperatūra, daugiausiai iki 37. Jau gėda net eiti pas gydytojus, nes tyrimai visi geri, o mano savijauta labai blogaz Ar gali nuolat padidėjusi temperatūra būti ilgalaikio streso padarinys? Ar medikamentų poveikis? Ačiū

Laba diena,

Priežasčių gali būti daug, tačiau rekomenduotume Jums kreiptis vis dėl to pas gydytoją kuris paskyrė antidepresantus ir klausti jo dėl temperatūros pokyčių ir antidepresantų šalutinio poveikio.

Geros dienos.

Nuo: -
2022-01-10
Sveiki, norėčiau pasidomėti dėl kraujo tyrimų. Man 18 m. Hemoglobinas- 118, ar tai jau anemija? Kiti rodikliai geri, tik nerimą kelia limfocitai, kurių 40, kai norma jau yra 44. Ar yra įmanoma infekcija, ar toks padidėjimas dar nėra verčiantis sunerimti? Ačiū

Laba diena,

Jūsų kraujo tyrymų rezultatus turėtu paaiškinti juos skyręs gydytojas, nes tik gydytojas žino kokiu tikslu Jums buvo skirti tyrimai.

Geros dienos.

Nuo: Loreta
2021-12-06
Laba diena , jau kelias savaites ypač vakarop, jaučiu dūmų kvapą, oro trūkumą, atrodo kad šalia kas nors rūkytų nors niekas mano aplinkoje nerūko, nei aš pati. ar gali būtį kokios ligos simtomas tai.

Laba diena, dėl nosės sutrikimų pasikonsultuoti su LOR gydytoju.

Nuo: Gabrielė
2021-11-30
Laba diena, norėjau paklausti ar nieko tokio jei kūdikiui kartais patrukčioja akytės išorinis kamputis, nuo 3mėn iki dabar 8mėn jų tikrai sumažėjo. Ar tai tiesiog jautrumas vaiko, kuris išaugama ar kažkokių ligų reikėtų ieškoti?

Laba diena rekomenduotume kreiptis pas gydytoją neurologą.

Geros dienos.

Nuo: Alma
2021-06-04
Sveiki,šiuo metu yra magnio perteklius 173 užeina staigūs viduriavimai su pilvo skausmu raižymu tai trunkti gali viena diena arba 2 su pertraukomis.Kaip galima sumažinti magni ar tai galetu būti susije.Ačiū.

Laba diena, kraujo biocheminius sutrikimus reikia koreguoti. Rekomendutume kreiptis pas šeimos gydytoją.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.

Šis atsakymas yra bendro pobūdžio informacija, kuri nėra ir jokiais būdais negali būti laikoma Jūsų diagnoze, skiriamu gydymu ar kitokia Jums tiesiogiai teikiama sveikatos priežiūros paslauga. Bendro pobūdžio atsakymas teikiamas išimtinai pagal Jūsų pateiktą klausimą. Visais atvejais rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į sveikatos priežiūros specialistą dėl diagnozės, gydymo ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos.