Pagal temą

Apteki, zakłady farmaceutyczneAptekiMedykamenty, materiały medyczneSuplementy żywnościowe, witaminyZiołaBadania medyczneBadania instrumentalneBadania medyczne, laboratoriaInna działalność w sektorze ochrony zdrowiaArtykuły dla przyszłych mam, artykuły niemowlęce i dziecięceFundacje i organizacje społeczne, towarzystwa, stowarzyszenia, klubyKliniki weterynaryjne, apteki, artykułyUczelnie i ośrodki szkolenioweOdontologiaImplantowanie zębów, implantyOdontolodzyOrtodonciProdukcja protez dentystycznychSprzęt stomatologiczny, materiałyStomatolodzy dziecięcyOptyka, okuliściOoftalmolodzy, lekarze chorób oczuOptykaPrywatne placówki medyczneAlergolodzy, immunolodzyBadania instrumentalneBadania medyczne, laboratoriaChirurdzyChirurdzy naczyniowiChirurgia laserowaChirurgia plastyczna i rekonstrukcyjnaDermatologia kosmetycznaDermatolodzyDietetycyEndokrynolodzyGastroenterolodzyGenetycyImplantowanie zębów, implantyKardiolodzyLekarze geriatrzy, gerontolodzyLekarze dziecięcy, pediatrzyLekarze chorób zakaźnychLekarze rodzinniLekarze chorób wewnętrznych, terapeuciLekarze chorób uszu, nosa, gardłaLogopedziMammolodzyMasaże, kinezyterapia, fizjoterapiaMedycyna estetycznaMedycyna bóluMedycyna naturalnaNeurolodzyNeurochirurdzyOdontolodzyOnkolodzyOoftalmolodzy, lekarze chorób oczuOpieka pielęgniarska, opieka nad chorymiOrtopedzi, traumatolodzPielęgnacja stóp, podiatrówPołożnicy, ginekologiaProktolodzyProfilaktyczne kontrole zdrowiaProdukcja protez dentystycznychPrywatne instytucje medycznePsycholodzy, psychiatrzy, psychoterapeuciPulmonolodzyReumatolodzySanatoria, ośrodki rehabilitacyjneStomatolodzy dziecięcySzczepionkiTerapia manualna, osteopaciToksykolodzy, neurolodzyUrolodzy, androlodzy, nefrolodzyWenerodermatolodzyPubliczne zakłady opieki zdrowotnejAmbulatoria, jednostki medyczneDomy opiekiKasy chorychMedycyna bóluOpieka pielęgniarska, opieka nad chorymiPolikliniki, przychodnieRatownictwo medyczneSanatoria, ośrodki rehabilitacyjneSprzęt medyczny, materiałyAparaty słuchoweMaterace medyczneOdzież i obuwie medyczneOptykaŚrodki dezynfekujące, sprzęt do dezynfekcji, dezynfekcjaŚrodki higieny osobistejSprzęt stomatologiczny, materiałySprzęt dla osób niepełnosprawnych, sprzęt rehabilitacyjny i pielęgniarski, artykuły ortopedyczneSprzęt, instrumenty, materiały medyczne i in.Zdrowie i urodaCentra SPAFryzjerskieKluby sportowe, rekreacyjneKosmetologiaKosmetykiWyposażenie solow urody, SPAZdrowa żywność

Su plaukų slinkimu gali ir turi būti kovojama! Kuo šioje kovoje gali būti naudinga kosmetika ir būtent DUCRAY priemonės?

5 luty 2014

Plaukų slinkimo problema jau seniai nustojo būti išimtinai vyriška, nuo jos dažnai kenčia ir gražiosios moteriškos galvelės. To priežastys pačios įvairiausios: stresas, galvos odos ligos, endokrininės sistemos sutrikimai, nepalanki aplinka, kraujotakos sutrikimai, netinkamas plaukų dažymas ir cheminis šukavimas, nėštumas ir t.t.
Su plaukų slinkimu susiduria kiekvienas žmogus ir tai natūralu, nes tokiu būdu negyvos ląstelės keičiamos naujomis. Tačiau laikoma, kad priimtina norma - jei per dieną iškrinta 60-100 plaukų, priežasčių susirūpinimui nėra. Kai prarastų plaukų skaičius viršija normą, būtina imtis priemonių tokių pasekmių priežasčių pašalinimui. O tos priežastys gali būti pačios įvairiausios.
Galima įvardinti labiausiai paplitusias priežastis. Taigi, nuolatinis stresas sukelia lėtinį plaukų slinkimą. Taip pat svarbu tinkamas modeliavimo produktų kiekis ir kokybė, bei nepamiršti, kad plaukų spalvą ar tekstūrą keičiantys chemikalai veikia plaukų svogūnėlius. Prasta mityba ir nesubalansuotos dietos taip pat gali sukelti nemalonių pasekmių, nes šiuo atveju plauko svogūnėlis kenčia nuo geležies trūkumo. Šią problemą lengva pašalinti, pakanka subalansuoti mitybą ir pavartoti vitaminų.
Kaip jau sakyta anksčiau, plaukai gali iškristi ir kaip įvairių ligų pasekmė. Šiuo atveju reikia remtis specialistų – medikų ir kosmetologų, kurie paskirs efektyvius preparatus ir kosmetiką, leidžiančią pasiekti laukiamų rezultatų, rekomendacijomis. Turime prisiminti, kad simptomai tik rodo į ligą ir klaidinga manyti, kad jų pašalinimas padės atsikratyti problemos. Pagrindinė grėsmė yra liga. Kadangi plaukai pradeda kristi tik praėjus keletui mėnesių po susirginimo, sunku nustatyti, kokia organizmo būklė tai nulėmė. Todėl, prieš pradedant kovoti su plaukų slinkimu, reikia atstatyti imunitetą.

Po veiksmų, nukreiptų į plaukų slinkimo priežasčių šalinimą, turi sekti jų augimo atstatymas. Tai padaryti galima sekančiais būdais:
1. gerinti kraujotaką galvos masažais (šukuokite plaukus prieš miegą - taip paskatinsite kraujo pritekėjimą. Ne pro šalį bus ir švelnus masažas plovimo metu. Įtrinkite į galvos odą ricinos ir varnalėšų aliejus, tai stabdo plaukų slinkimą.
2. veiksminga – specialios kaukės arba ampulės, stimuliuojančios plaukų svogūnėlių veiklą  (pakanka vieno karto per savaitę). Dėl šampūno – rinkitės priemones, skirtas kovai su plaukų slinkimu. Šiuolaikinės kosmetologijos gamintojai siūlo specialiai sukurtus kompleksus, kuriuos sudaro aktyviomis medžiagomis praturtinti šampūnai, kondicionieriai, kaukės.
3. stenkitės nešukuoti šlapių plaukų.
4. ir nepamirškite teisingai maitintis. Jei plaukų praradimo priežastimi tapo hormonų svyravimai, tiesiog palaukite, kol jų lygis grįš į normalų, ir laikykitės visų auksčiau išvardintų rekomendacijų.

Taigi, su plaukų slinkimu gali ir turi būti kovojama. Kuo šioje kovoje gali būti naudinga kosmetika ir būtent DUCRAY priemonės?
Tikrąja plaukų slinkimo priežastimi dabar yra laikomas plaukų folikulų imlumas vyriškiems hormonams (androgenams).

DUCRAY dermatologijos laboratorijų tyrėjai išskyrė vaskuliarizacijos (naujų kraujagyslių susidarymas) svarbą plaukų augimui: jie nustatė, kad ypač reikšmingas yra VEGF (kraujagyslių endotelio augimo faktorius), kuris prailgina plaukų augimo fazę. Remiantis šių tyrimų rezultatais sukurtos Ducray plaukų slinkimą mažinančios priemonės. Tyrimai ir aktyvios molekulės atrinkimas iš augalinių ekstraktų yra sritys, kuriose "Pierre Fabre" laboratorijos mokslininkai pranoksta kitus, kuriančius panašius produktus - vaistus ir kosmetiką su veikliosiomis medžiagomis iš fitokanalo.

Kad padėtų veiksmingai kovoti su plaukų slinkimu ir stimuliuoti plaukų augimą, DUCRAY dermatologijos laboratorijos sukūrė visapusišką programą, apjungiančią plaukų slinkimą mažinančias priemones su papildomais arba pakaitiniais priežiūros produktais. Plaukas yra sudėtingos ciklinės veiklos organas: iš vienos pusės, kiekvienas plaukas funkcionuoja pagal individualų cirkaninį (metinį) ritmą; iš kitos pusės, - pagal odos chronobiologijos dėsnius. Riebalų išsiskyrimo cirkadinis (paros) ritmas. Riebalų išsiskyrimo akrofazė (maksimumas) yra 8 val. ryte. Todėl lokalinio plaukų slinkimo stabdymo efektas bus didžiausias veikiant galvos odą ryte. Odos pralaidumo cirkadinis ritmas.

Odos pralaidumas yra didžiausias naktį, todėl reikia imtis dviejų veiksmų:
- pirma, pasinaudokite šia savybe ir nakčiai naudokite aktyvius produktus nuo plaukų slinkimo, veikančius odos kraujagyslių sistemą ir papilių medžiagų apykaitą.
- antra, ryte naudokite įsiskverbimą skatinančius produktus.
Laikantis šių chronofarmakologinių principų galima optimizuoti priemonių nuo plaukų slinkimo veiksmingumą.
Remiantis šiais principais, DUCRAY dermatologijos laboratorijose buvo sukurta priemonė nuo plaukų slinkimo "Chronostim", kuri savo veikliosiomis medžiagomis puoselėja odą dieną ir naktį (24 val.)


Chroniško plaukų slinkimo gydymas
CHRONOSTIM dieninis/naktinis losjonas nuo plaukų slinkimo
(CHRONOSTIM Day/Night Hair Loss Treatment)
Tinka ir vyrams, ir moterims.
Rezultatai: Sulėtina plaukų slinkimą. Skatina augimą.
Rekomenduojama naudoti kartu su Anaphase šampūnu.
Lėtiniam, progresuojančiam plaukų slinkimui mažinanti
Maitina plaukų svogūnėlius, suteikia gyvybingumo, energijos. Skirta moterims.
Rezultatai:
• Sulėtėja slinkimas.
• Padidėja plaukų apimtis.

Reakcinio (kartais pasitaikančio, atsitiktinio) plaukų slinkimo gydymas
ANASTIM koncentruotas losjonas nuo plaukų slinkimo
(ANASTIM Concentrate Anti-Hair Loss Lotion)
Rezultatai:
• Tankesni plaukai.
• Greitesnis augimas.

Optimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojama kartu naudoti Anaphase šampūną galvos odai paruošti. Slenkančių ir negyvybingų plaukų priežiūra, plaukų slinkimo gydymo papildymas
ANAPHASE stimuliuojamasis kremas šampūnas
(ANAPHASE Stimulating Cream Shampoo)
Rezultatai:
• Paruošia galvos odą produktams nuo plaukų slinkimo.
• Sustiprina plaukus.

Visi DUCRAY plaukų priežiūros produktai atitinka griežčiausius kokybės standartus, ir dermatologų reikalavimus, ir patenkina vartotojų, kurie ieško efektyvaus savo plaukų problemos sprendimo, poreikius. Visi DUCRAY produktai yra labai veiksmingi ir puikiai toleruojami - tai patvirtino atlikti biometrologiniai ir farmakologiniai tyrimai, taip pat ir dermatologų kontroliuojami klinikiniai bandymai.


Ieškokite EUROVAISTINĖSE. 2014 Vasario mėnesį visoms DUCRAY Hair Loss linijos priemonėms – 20 % nuolaida!

 

Nauji straipsniai

 • Ortopedinė avalynė vaikams – ne visada tinkamas sprendimas

  Specialistai perspėja: avalynė keičia natūralios pėdos struktūrą Batai pakeičia natūralią pėdos struktūrą. Tokios išvados priėjo Jungtinių Amerikos Valstijų gydytojai ortopedai, išanalizavę ortopedo dr. Filipo Hofmano (Philip Hoffman) tyrimą „Žmonių, vaikštančių basomis ir su batais, pėdų palyginimas”. Tyrimo metu gauti rezultatai bei juos iliustruojančios nuotraukos buvo...
 • Maisto papildai: kaip išsirinkti kokybiškus?

  Mūsų organizmo vitaminų bei mineralų poreikiai yra nekuklūs – per dieną reikėtų gauti nemažą kiekį įvairiausių naudingų medžiagų, jei norime būti sveiki, stiprūs, energingi. Juo labiau jei dirbate fizinį darbą ar sportuojate. Tačiau suvartoti didelius vaisių, daržovių ir kitų maisto produktų kiekius, kad patenkintume organizmo poreikius, pavyksta tikrai ne visiems. Todėl kokybiški maisto...
 • Kaip išlaisvinti autisto kognityvinį potencialą?

  Jau seniai įrodyta, kad autizmo diagnozė nieko nepasako apie žmogaus kognityvinius talentus – praėjo laikai, kai autizmas buvo laikomas liga su diagnoze visam gyvenimui. Šiandien autizmas – vienas dažniausiai pasaulyje paplitusių sutrikimų. Prognozuojama, kad šio amžiaus viduryje autizmas bus diagnozuotas didesniam skaičiui vaikų, nei diabetas, vėžys ir AIDS kartu...
 • Kaip pasirinkti veterinarijos kliniką?

  Visi, turintys naminius gyvūnus, žino, kad apsilankymas pas veterinarą yra neišvengiamas. Kaip ir mums, žmonėms, taip ir mūsų augintiniams nuolat kyla įvairių sveikatos problemų, jie susižeidžia, prastai jaučiasi ir yra periodiškai skiepijami. Ir jei žmonėms gydytojo pasirinkimo kriterijai yra visiškai aiškūs, tai gyvūnai savo veterinaro darbo pakomentuoti tikrai negali – sprendimus dėl...
 • Naujas senos patologijos gydymo būdas ARTCURE ir disko išvarža

  Jokūbas Fišas, gydytojas neurologas Tobuliausias Dievo (arba Motinos Gamtos, kaip kam patinka) kūrinys Žmogus turi silpnųjų vietų. Viena iš jų – stuburas, prie kurio kaip ant pakabos prisitvirtinusios visos organų sistemos. Žmogaus vertikali laikysena sudarė prielaidas tam, kad stuburas yra labai trapus, nes judėjimą įgalinantys kremzliniai intarpai tarp slankstelių – diskai...
 • Kraujo tyrimai – kas ir kodėl?

  Kraujo tyrimai – tai standartinė, visiems įprasta sveikatos procedūra. Turbūt visi žino pagrindius kraujo tyrimus ir kad jie atliekami šeimos gydytojo kabinete ar patekus į ligoninę dėl ligos ar prieš įvairiausias intervencines procedūras. Visame pasaulyje gydytojai pirmiausia skiria kraujo tyrimus, kurie nurodo tolesnę diagnostikos kryptį. Tačiau šiuolaikinė laboratorinė diagnostika...
 • Ruošiantis mokyklai – smegenų lavinimo treniruotės

  Artėjantys nauji mokslo metai – iššūkis ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams. Tinkamai pasiruošti, nepraleisti svarbių detalių, nusiteikti pasikeitusiam dienos ritmui – užduotis, sukelianti nemažai rūpesčių ir įtampos. Žinoma, daugiausiai streso patiria būsimų pirmokų tėvai, tačiau ir vyresnių klasių moksleiviams svarbi pagalba, norint užtikrinti, kad naujais mokslo metais mokykla...
 • Vaiko sveikatos patikra – svarbiau už koronaviruso baimę

  Vasara – bene geriausias metas profilaktiškai patikrinti vaiko sveikatą. Aišku, dėl COVID-19 įvestų priemonių gali būti sudėtingiau patekti pas gydytoją, tačiau tegalime spėlioti, kas vyks rudenį. Šiuo metu geriau paskubėti atlikti ir išsamesnį vaiko ištyrimą už žymiai mažesnę kainą „Medicina practica“ laboratorijoje. Tikrą sveikatos būklę atskleidžia tik tyrimai Nors...
 • Civilizacijos nepaliestas kraštas ir jo unikalūs augmenijos produktai - “Daktarė taiga”

  ‘‘Dr. Taiga''- nauja TianDe ekologiškų produktų linija, sukurta iš augalų, natūraliai augančių laukiniuose Altajaus krašto regionuose. Altajus kraštas - tai švari ir nepaliesta gamta: nepakartojami kalnai, beribė Sibiro taiga, krištolo švarumo ežerai, unikali flora bei ypatinga fauna ir neaprėpiamos lygumos. Altajaus kraštui yra priskiriama teritorijos dalis Kazachstane,...
 • Gausus prakaitavimas: kaip su juo kovoti?

  Itin gausus prakaitavimas (hiperhidrozė) tai liga, varginanti apie 3% pasaulio gyventojų. Padidėjęs prakaitavimas sukelia ne tik fizinį diskomfortą, tačiau ir nuolatos sukuria nemalonias situacijas socialinėje aplinkoje. Žmogus, kurį vargina gausus prakaitavimas vengia žmonių susibūrimų, bendravimo su draugais, kolegomis, tampa uždaresnis. Tokie žmonės gėdijasi, kad aplinkiniai užuos...
 • Pamirškite gėdos jausmą – tokia esate ne viena

  Moterys dažniausiai vengia kalbėti apie šlapimo nelaikymą, kaip įprastai gydytojui pirmiausia išsakomi šalutiniai simptomai. Deja, ir į medikus kreipiamasi uždelsus – ligai jau įsisenėjus. Nelaikote šlapimo kai juokiatės, kosite, čiaudite, aktyviai sportuojate ar užsiimate kita fizine veikla, kyla noras šlapintis gan dažnai ar šlapinatės skausmingai? Patariame elgtis atsakingai ir...
 • Ar žmonijos kalbos įgūdžiai silpsta?

  Nereikia net sakyti, kad būtent kalba žmogų daro žmogumi. Tai pagrindinis mūsų komunikacijos įrankis, būdas suprasti mus supančią aplinką, išreikšti save bei patirti pasaulį. Žmonėmis, kurie yra gerai įvaldę kalbą mes paprastai žavimės, o suradę žodžius, kurie tinkamai išreiškia mūsų mintis, patiriame pasitenkinimo jausmą. Deja, kalbos dovana ne kiekvienam žmogui pasiekiama vienodai lengvai....
 • Kaip vasarą papildyti gyvybiškai svarbių mineralų atsargas?

  Vasarą greičiau nei bet kuriuo kitu metų laiku netenkame svarbių vitaminų ir mineralų, todėl kaip niekada svarbu papildyti jų atsargas. Naudingųjų medžiagų yra daržovėse, vaisiuose ir uogose, tačiau kelios svarbios sąlygos – gėrybės turėtų būti šviežios, užaugintos natūraliai, be trąšų ir chemikalų. Dar vienas svarbus momentas – tam tikros medžiagos pasisavinamos prasčiau, o kai...
 • Klaipėdos implantologijos klinika - dantų implantacija

  DANTŲ IMPLANTACIJA: KĄ REIKĖTŲ APIE JĄ ŽINOTI? Dantų implantacija – vienas iš efektyviausių ir populiariausių pasirinkimų tiems, kurie nori gražios ir sveikos šypsenos. Priežasčių, kodėl tampa reikalinga dantų implantacija, gali būti daug ir įvairių – tai ne vien estetikos siekis, bet ir nuo senatvės suprastėjusi burnos būklė, dėl įvairių ligų iškritę dantys, noras nejausti...
 • Viskas, ką reikia žinoti apie injekcijas į trigerinius taškus

  Skausmingi raumenų taškai, paprastai vadinami trigeriniais taškais, yra vieni iš dažniausių nusiskundimų, dėl kurių kreipiamasi į skausmo gydytoją. Jie gali sukelti skausmą aplink pečius, kaklą, galvą, juosmeninėje bei apatinėje nugaros dalyse. Atsiradęs skausmas sutrikdo gyvenimo ritmą ir tuo pačiu pablogina gyvenimo kokybę. Paprastai kalbant, trigerinis taškas atsiranda, kai tam tikros...