Pagal temą

Apteki, zakłady farmaceutyczneAptekiMedykamenty, materiały medyczneSuplementy żywnościowe, witaminyZiołaBadania medyczneBadania instrumentalneBadania medyczne, laboratoriaInna działalność w sektorze ochrony zdrowiaArtykuły dla przyszłych mam, artykuły niemowlęce i dziecięceFundacje i organizacje społeczne, towarzystwa, stowarzyszenia, klubyUczelnie i ośrodki szkolenioweOdontologiaImplantowanie zębów, implantyOdontolodzyOrtodonciProdukcja protez dentystycznychSprzęt stomatologiczny, materiałyStomatolodzy dziecięcyOptyka, okuliściOoftalmolodzy, lekarze chorób oczuOptykaPrywatne placówki medyczneAlergolodzy, immunolodzyBadania instrumentalneBadania medyczne, laboratoriaChirurdzy naczyniowiChirurdzyChirurgia laserowaChirurgia plastyczna i rekonstrukcyjnaDermatologia kosmetycznaDermatolodzyDietetycyEndokrynolodzyGastroenterolodzyGenetycyImplantowanie zębów, implantyKardiolodzyLekarze chorób zakaźnychLekarze dziecięcy, pediatrzyLekarze rodzinniLekarze chorób wewnętrznych, terapeuciLekarze chorób uszu, nosa, gardłaLogopedziMammolodzyMasaże, kinezyterapia, fizjoterapiaMedycyna bóluMedycyna estetycznaMedycyna naturalnaNeurochirurdzyNeurolodzyOdontolodzyOnkolodzyOoftalmolodzy, lekarze chorób oczuOpieka pielęgniarska, opieka nad chorymiOrtopedzi, traumatolodzPołożnicy, ginekologiaProdukcja protez dentystycznychProktolodzyPrywatne instytucje medycznePsycholodzy, psychiatrzy, psychoterapeuciPulmonolodzySanatoria, ośrodki rehabilitacyjneStomatolodzy dziecięcySzczepionkiTerapia manualna, osteopaciToksykolodzy, neurolodzyUrolodzy, androlodzy, nefrolodzyWenerodermatolodzyPubliczne zakłady opieki zdrowotnejCentra usług socjalnychDomy opiekiKasy chorychMedycyna bóluOpieka pielęgniarska, opieka nad chorymiPolikliniki, przychodnieRatownictwo medyczneSanatoria, ośrodki rehabilitacyjneSprzęt medyczny, materiałyAparaty słuchoweMaterace medyczneOdzież i obuwie medyczneOptykaŚrodki higieny osobistejSprzęt stomatologiczny, materiałySprzęt dla osób niepełnosprawnych, sprzęt rehabilitacyjny i pielęgniarski, artykuły ortopedyczneSprzęt, instrumenty, materiały medyczne i in.Zdrowie i urodaCentra SPAKluby sportowe, rekreacyjneKosmetologiaKosmetykiWyposażenie solow urody, SPAZdrowa żywność

Su plaukų slinkimu gali ir turi būti kovojama! Kuo šioje kovoje gali būti naudinga kosmetika ir būtent DUCRAY priemonės?

5 luty 2014

Plaukų slinkimo problema jau seniai nustojo būti išimtinai vyriška, nuo jos dažnai kenčia ir gražiosios moteriškos galvelės. To priežastys pačios įvairiausios: stresas, galvos odos ligos, endokrininės sistemos sutrikimai, nepalanki aplinka, kraujotakos sutrikimai, netinkamas plaukų dažymas ir cheminis šukavimas, nėštumas ir t.t.
Su plaukų slinkimu susiduria kiekvienas žmogus ir tai natūralu, nes tokiu būdu negyvos ląstelės keičiamos naujomis. Tačiau laikoma, kad priimtina norma - jei per dieną iškrinta 60-100 plaukų, priežasčių susirūpinimui nėra. Kai prarastų plaukų skaičius viršija normą, būtina imtis priemonių tokių pasekmių priežasčių pašalinimui. O tos priežastys gali būti pačios įvairiausios.
Galima įvardinti labiausiai paplitusias priežastis. Taigi, nuolatinis stresas sukelia lėtinį plaukų slinkimą. Taip pat svarbu tinkamas modeliavimo produktų kiekis ir kokybė, bei nepamiršti, kad plaukų spalvą ar tekstūrą keičiantys chemikalai veikia plaukų svogūnėlius. Prasta mityba ir nesubalansuotos dietos taip pat gali sukelti nemalonių pasekmių, nes šiuo atveju plauko svogūnėlis kenčia nuo geležies trūkumo. Šią problemą lengva pašalinti, pakanka subalansuoti mitybą ir pavartoti vitaminų.
Kaip jau sakyta anksčiau, plaukai gali iškristi ir kaip įvairių ligų pasekmė. Šiuo atveju reikia remtis specialistų – medikų ir kosmetologų, kurie paskirs efektyvius preparatus ir kosmetiką, leidžiančią pasiekti laukiamų rezultatų, rekomendacijomis. Turime prisiminti, kad simptomai tik rodo į ligą ir klaidinga manyti, kad jų pašalinimas padės atsikratyti problemos. Pagrindinė grėsmė yra liga. Kadangi plaukai pradeda kristi tik praėjus keletui mėnesių po susirginimo, sunku nustatyti, kokia organizmo būklė tai nulėmė. Todėl, prieš pradedant kovoti su plaukų slinkimu, reikia atstatyti imunitetą.

Po veiksmų, nukreiptų į plaukų slinkimo priežasčių šalinimą, turi sekti jų augimo atstatymas. Tai padaryti galima sekančiais būdais:
1. gerinti kraujotaką galvos masažais (šukuokite plaukus prieš miegą - taip paskatinsite kraujo pritekėjimą. Ne pro šalį bus ir švelnus masažas plovimo metu. Įtrinkite į galvos odą ricinos ir varnalėšų aliejus, tai stabdo plaukų slinkimą.
2. veiksminga – specialios kaukės arba ampulės, stimuliuojančios plaukų svogūnėlių veiklą  (pakanka vieno karto per savaitę). Dėl šampūno – rinkitės priemones, skirtas kovai su plaukų slinkimu. Šiuolaikinės kosmetologijos gamintojai siūlo specialiai sukurtus kompleksus, kuriuos sudaro aktyviomis medžiagomis praturtinti šampūnai, kondicionieriai, kaukės.
3. stenkitės nešukuoti šlapių plaukų.
4. ir nepamirškite teisingai maitintis. Jei plaukų praradimo priežastimi tapo hormonų svyravimai, tiesiog palaukite, kol jų lygis grįš į normalų, ir laikykitės visų auksčiau išvardintų rekomendacijų.

Taigi, su plaukų slinkimu gali ir turi būti kovojama. Kuo šioje kovoje gali būti naudinga kosmetika ir būtent DUCRAY priemonės?
Tikrąja plaukų slinkimo priežastimi dabar yra laikomas plaukų folikulų imlumas vyriškiems hormonams (androgenams).

DUCRAY dermatologijos laboratorijų tyrėjai išskyrė vaskuliarizacijos (naujų kraujagyslių susidarymas) svarbą plaukų augimui: jie nustatė, kad ypač reikšmingas yra VEGF (kraujagyslių endotelio augimo faktorius), kuris prailgina plaukų augimo fazę. Remiantis šių tyrimų rezultatais sukurtos Ducray plaukų slinkimą mažinančios priemonės. Tyrimai ir aktyvios molekulės atrinkimas iš augalinių ekstraktų yra sritys, kuriose "Pierre Fabre" laboratorijos mokslininkai pranoksta kitus, kuriančius panašius produktus - vaistus ir kosmetiką su veikliosiomis medžiagomis iš fitokanalo.

Kad padėtų veiksmingai kovoti su plaukų slinkimu ir stimuliuoti plaukų augimą, DUCRAY dermatologijos laboratorijos sukūrė visapusišką programą, apjungiančią plaukų slinkimą mažinančias priemones su papildomais arba pakaitiniais priežiūros produktais. Plaukas yra sudėtingos ciklinės veiklos organas: iš vienos pusės, kiekvienas plaukas funkcionuoja pagal individualų cirkaninį (metinį) ritmą; iš kitos pusės, - pagal odos chronobiologijos dėsnius. Riebalų išsiskyrimo cirkadinis (paros) ritmas. Riebalų išsiskyrimo akrofazė (maksimumas) yra 8 val. ryte. Todėl lokalinio plaukų slinkimo stabdymo efektas bus didžiausias veikiant galvos odą ryte. Odos pralaidumo cirkadinis ritmas.

Odos pralaidumas yra didžiausias naktį, todėl reikia imtis dviejų veiksmų:
- pirma, pasinaudokite šia savybe ir nakčiai naudokite aktyvius produktus nuo plaukų slinkimo, veikančius odos kraujagyslių sistemą ir papilių medžiagų apykaitą.
- antra, ryte naudokite įsiskverbimą skatinančius produktus.
Laikantis šių chronofarmakologinių principų galima optimizuoti priemonių nuo plaukų slinkimo veiksmingumą.
Remiantis šiais principais, DUCRAY dermatologijos laboratorijose buvo sukurta priemonė nuo plaukų slinkimo "Chronostim", kuri savo veikliosiomis medžiagomis puoselėja odą dieną ir naktį (24 val.)


Chroniško plaukų slinkimo gydymas
CHRONOSTIM dieninis/naktinis losjonas nuo plaukų slinkimo
(CHRONOSTIM Day/Night Hair Loss Treatment)
Tinka ir vyrams, ir moterims.
Rezultatai: Sulėtina plaukų slinkimą. Skatina augimą.
Rekomenduojama naudoti kartu su Anaphase šampūnu.
Lėtiniam, progresuojančiam plaukų slinkimui mažinanti
Maitina plaukų svogūnėlius, suteikia gyvybingumo, energijos. Skirta moterims.
Rezultatai:
• Sulėtėja slinkimas.
• Padidėja plaukų apimtis.

Reakcinio (kartais pasitaikančio, atsitiktinio) plaukų slinkimo gydymas
ANASTIM koncentruotas losjonas nuo plaukų slinkimo
(ANASTIM Concentrate Anti-Hair Loss Lotion)
Rezultatai:
• Tankesni plaukai.
• Greitesnis augimas.

Optimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojama kartu naudoti Anaphase šampūną galvos odai paruošti. Slenkančių ir negyvybingų plaukų priežiūra, plaukų slinkimo gydymo papildymas
ANAPHASE stimuliuojamasis kremas šampūnas
(ANAPHASE Stimulating Cream Shampoo)
Rezultatai:
• Paruošia galvos odą produktams nuo plaukų slinkimo.
• Sustiprina plaukus.

Visi DUCRAY plaukų priežiūros produktai atitinka griežčiausius kokybės standartus, ir dermatologų reikalavimus, ir patenkina vartotojų, kurie ieško efektyvaus savo plaukų problemos sprendimo, poreikius. Visi DUCRAY produktai yra labai veiksmingi ir puikiai toleruojami - tai patvirtino atlikti biometrologiniai ir farmakologiniai tyrimai, taip pat ir dermatologų kontroliuojami klinikiniai bandymai.


Ieškokite EUROVAISTINĖSE. 2014 Vasario mėnesį visoms DUCRAY Hair Loss linijos priemonėms – 20 % nuolaida!

 

Nauji straipsniai

 • Įdegio išsaugojimo būdai

  Apsauga. Drėgmė. Natūralaus įdegio skatinimas iš vidaus. Šių trijų žingsnių svarbą paaiškinsiu plačiau su konkrečiais pavyzdžiais: Apsauga Straipsniuose jau buvau minėjus, kaip ir kuo apsaugoti savo odą, buvo apžvelgta būtinybė vartoti ir taikyti apsaugoje antioksidantus, paaiškinta jų reikšmė, tad taupant Tavo laiką, apsistosiu tik ties nauja informacija. Aš esu šalininkė...
 • Vasaros oda be draudimų !

  Jei manai, jog šis straipsnis bus toks pats eilinis, kaip ir visi tie, kurie draudžia lepintis vasaros saule, nuraminsiu pasakydama, jog NE ! Džiaukis, pliuškenkis, garsiai juokis, plačiai šypsokis, sintezuok vitaminą D, buk karamalelės ar šokolado spalvos, būk tai, kas Tau teikia laimės, džiaugsmo čia ir dabar, gyvenant saulės deficito zonoje :) Bet.... SAUGIAI ! Nenaujiena, jog mūsų...
 • Ligos – be pavojaus signalo

  Inkstai ir kepenys – lyg sudėtingos žmogaus organizmo laboratorijos. Tai skirtingi organai, atliekantys skirtingas funkcijas, tačiau turi ir vienijantį požymį. Susirgęs lėtine inkstų ar lėtine kepenų liga žmogus nejaučia jokio skausmo, kitų simptomų, o liga patyliukais ardo šiuos organus. Būtini tyrimai „Inkstų ligos labai klastingos, nes dauguma jų nesukelia...
 • Mokslininkai paaiškino, kodėl moterys turi nebedėvėti liemenėlių

  Dauguma moterų dėvi liemenėles kiekvieną mielą gyvenimo dieną nuo lytinės brandos pradžios. Jūs tikriausiai irgi taip darote, kad būtumėte priimta darbe ar mokymosi įstaigoje. Teigiama, kad liemenėlės pakelia Jūsų krūtis, papildomai jas prilaiko, sumažina nugaros skausmą ir taip pat gerai pasitarnauja mankštinantis. Vis dėlto mokslininkai sako, kad nuolatinis liemenėlės dėvėjimas nėra...
 • Pilvinio nutukimo pavojai: nuo sutrikusios organų veiklos iki mirties rizikos

  Antsvoris ir nutukimas yra vienas rimčiausių XXI a. iššūkių visuomenės sveikatai Europos regione, kuriame per du pastaruosius dešimtmečius nutukimo paplitimas išaugo tris kartus – ES šalyse kas antras gyventojas turi antsvorio, o kas trečias yra nutukęs. Amerikos gydytojų asociacijos duomenimis, pavojingiausias sveikatai yra nutukimas pilvo srityje – jis padidina mirties nuo...
 • Dantų balinimas: mitai ir realybė

  Dantų balinimas – jau ilgą laiką yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Ši procedūra, jos efektyvumas, kokybė ir poveikis dantims apipintas įvairiausiais mitais. Šiuolaikinė odontologija siūlo pažangų dantų balinimą lazeriu, „Zoom“ sistema, kapomis. Mitas Nr. 1. Dantų balinimas kenkia danties struktūrai Nuo seniausių laikų žmonės ieškojo įvairių...
 • DDR terapija vyrams gerina intymiąją sveikatą

  Tik klinikoje „Sveikatos garantas“ galite išmėginti pačią karščiausią Lietuvą pasiekusią naujieną – individualias ir ilgalaikiai paveikias „BTL EMSELLA“ procedūras! Tokio maksimalaus poveikio Jums nesuteiks nė vienas elektromagnetines bangas taikantis gydymo aparatas, įprastai nefokusuotai veikiantis tik paviršinį raumenų sluoksnį. HIFEM (High-Intensity...
 • Kanapių sėklos - viskas, ką reikia žinoti

  Kalbant apie riešutus ir sėklas, kanapių sėklos yra tarsi mokyklos pirmūnas ir futbolo komandos kapitonas. Vos keliuose šaukštuose šių sėklų yra gausybė maisto medžiagų, jas lengva apdoroti ir paruošti vartojimui bei joms būdingas malonus riešutus primenantis skonis. Ir ne, nuo jų tikrai neapsvaigsite. Žemiau rasite visą informaciją apie tai, kaip įsigyti ir valgyti šias smulkias sėklas. Ar...
 • Veido jautrumas, raudonis ir rezocėja. Kaip gali padėti mezoterapija?

  Milijonai žmonių kenčia nuo odos paraudimo, susijusio su uždegimu, kuris gali sukelti bendrą diskomfortą ir įtakoja mūsų asmeninę gerovę mūsų kasdieniame ir socialiniame gyvenime. Odos degimas, laikina ar nuolatinė eritema, telangiektazija, pustulės, papulės ir niežulys, tokie simptomai parodo odos jautrumą ir uždegimą. Padidėjęs odos uždegiminių metabolitų vaidmuo atlieka svarbų vaidmenį...
 • Pirmieji ligos požymiai pasireiškė vos 20-ies

  Paviršinių venų varikozė arba lėtinis venų nepakankamumas – liga, kuri atsiranda dėl paviršinių venų vožtuvų nesandarumo. Kitaip tariant, šią ligą turinčiam žmogui išsiplečia paviršinės kraujagyslės, o per odą matosi išsiplėtusios ir iššokusios venos, nes kraujas į kojas priteka gerai, tačiau laiku nebesugrįžta atgal į širdį. Skaičiuojama, kad vadinamoji venų varikozė kankina maždaug...
 • Makšties infekcijos pastojus – pavojingiau, nei manėte

  Įvairūs makšties uždegimai – nemaloni tema visoms moterims, tačiau ypač grėsminga nėščiosioms. Kaip išvengti infekcijų, jas atpažinti ir kodėl atsainus požiūris į gydymą gali stipriai pakenkti, konsultuoja medicinos mokslų daktarė Lina Čiaplinskienė, klinikos „Motina ir vaikas“ akušerė-ginekologė. Kada ir kodėl sunerimti? Lytinių organų infekcijomis moterys nėštumo metu...
 • Purškiamas magnio aliejus GERA KARMA – naujas produktas Lietuvoje!

  Lietuvoje vis labiau populiarėja naujos kartos magnio preparatai – purškiamas magnis, įsisavinamas per odą (transderminis preparatas), dar vadinamas „magnio aliejumi“. Apie jį mums sutiko oficialaus Zechstein Inside transderminio magnio platintojas, gamintojas ir oficialus distributorius Lietuvoje, uždarosios akcinės bendrovės „GERA KARMA“ vadovas Andrejus...
 • Nėščiųjų sveikata: kaip nepasiklysti tyrimų labirinte?

  Kiekviena besilaukianti moteris tikisi, kad nėštumas ir gimdymas bus be komplikacijų, o vaikelis gims sveikas. Įvertinti riziką mamos ir kūdikio sveikatai padeda laiku atlikti tyrimai. Kada ir kokius reikėtų atlikti, jeigu nėščioji sveika, kokie rekomenduojami, jeigu ji turi sveikatos sutrikimų? Ar užtenka nemokamų ir kokiais atvejais praverstų išsitirti papildomai? Apie tai šnekamės su...
 • Mikroorganizmai, slypintys patalynėje

  Daugelis esame girdėję apie patalynės erkutes, kurios slypi patalynėje, čiužiniuose, gali būti net drabužiuose, pliušiniuose žaisluose. Jei nejaučiame alergijos ar kitų nemalonių reiškinių, galbūt visai nesureikšminame fakto, kad mūsų lovose knibžda tūkstančiai mikroorganizmų, tuo labiau negalime jų pamatyti plika akimi. Tie žmonės, kuriems akivaizdžiai pasireiškia alergijos simptomai, sukelti...
 • Pasirašyta 2020 metų Nacionalinė kolektyvinė sutartis!

  Š.m. liepos 10 d.Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir penkioliką profesinių sąjungų, tarp jų ir Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga (LSADPS), pirmininkė Aldona Baublytė, kuri atstovavo LSADPS kolektyvinę narę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinę sąjungą, pasirašė Nacionalinę kolektyvinę sutartį,...