Įmonių sąrašas

Zakmeda, N. Zaks IĮ

Žygimantų g. 8-107 (Senamiestis), 01102 Vilnius
(8 698) 17813
19 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 17813
Tinklalapis
www.zakmeda.com
El. paštas
zakmeda@yahoo.com
Savininkė
Natalja Zaks
Įmonės kodas
125041493

Veiklos aprašymas

IĮ „Zakmeda“ greitai ir kvalifikuotai gali Jums padėti, jeigu: Jus kamuoja vidurių užkietėjimai, diskomfortas pilve, išeinamosios angos srityje atsirado skausmas, niežėjimas, skausmingi guzai, polipai, kondilomos, papilomos, kraujavimas iš išangės. Jums įaugo nagas, apčiuopiate minkštuose audiniuose darinį, atsirado pūlinys, įvyko trauma, Jūs patempėte sausgyslę ar lūžo kaulai,
reikalinga kita ambulatorinė chirurgo pagalba.
Proktologijos paslaugos
Žarnyno tyrimas (rektoromanoskopija) atliekamas vokiška įranga, vienkartiniais instrumentais. Pacientas tyrimui ruošiamas vietoje.
Taikomi įvairūs hemorojaus gydymo metodai:
Hemorojus šalinamas, lazerinė hemorojinių mazgų koaguliacija, mazgų šalinimas aparatų Ligasure, transrektalinė dearterializacija THD. Patys mazgai užšaldomi skystuoju azotu (kriochirurginis gydymas). Dėl to pooperaciniu laikotarpiu skausmai būna žymiai mažesni, nei operuojant tradiciniu būdu.
Uždara hemoroidektomija – vidinis ir išorinis mazgas šalinamas chirurginiu būdu, žaizdos užsiuvamos.
Išeinamosios angos įplėšos, papilomos, kondilomos, polipai taip pat gydomi kriochirurginu aparatu, neturinčiu analogų Lietuvoje arba termokauteriu. Procedūros atliekamos greitai, be skausmo, ambulatoriškai.
Chirurgijos paslaugos
Atliekamos įvairios ambulatorinės operacijos. Taip pat galime Jums padėti, jei skauda sąnariai, stuburas, įvyko trauma. Jums bus: atlikta rentgenograma, sąnario punkcija ir vaistų injekcija į sąnarį, paskirtas medikamentinis gydymas, uždėtas gipso tvarstis pagal Europos Sąjungoje priimtus standartus, naudojant geriausias medžiagas, taikomas gydymas lazeriais.
Nesant galimybės atlikti operaciją vietoje – pacientas operuojamas geriausiose Lietuvos klinikose.
Operacijos stacionare, lazerinė hemorojinių mazgų koaguliacija, Transrektalinė hemorojaus dearterializacija THO

daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Sigita
2018.11.29
Ačiū gydytojai už puikiai atliktą operaciją ir išsamius patarimus po to. Tik geriausi atsiliepimai. Konkreti ir nedaugžodžiaujanti gydytoja, bet problemą išsprendžia iš esmės.
Naudingas (3)
Pranešti
Eugenija
2018.04.09
Ačiū, kad nereikia laukti mėnesį ar daugiau. Likau patenkinta. Pakerėjo nuoširdumas, atjauta žmogui. Neišgirdau frazės naudojamos poliklinikoje: ko norite amžius?
Naudingas (6)
Pranešti
Aurimas
2017.10.02
Lankiausi prieš tai pas 2 gydytojus, bet tikslią diagnozę nustatė tik šioje klinikoje ir paskyrė adekvatų gydymą. Pagaliau normaliai jaučiuosi.
Naudingas (8)
Pranešti
daugiau...
Duomenų atnaujinimas