Įmonių sąrašas

Termodinaminiai procesai, UAB

Paupio g. 13B-26, 01201 Vilnius
(8 639) 97997
Uždaryta
8 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 639) 97997
Tinklalapis
Direktorius
Andžej Staniul
Įmonės kodas
302724877
PVM kodas
LT100007398819
Atsiskaitomoji sąskaita
LT73 7290 0000 1246 7477
AB CITADELE bankas
Registracijos data
2012.02.10
Darbuotojai
4 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
536,25 € (2020 liepa) daugiau...

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Pavojingų ir medicininių atliekų surinkimas Lietuvoje
Pavojingų ir nepavojingų medicininių atliekų išvežimas ir utilizavimas
Savo specialiu transportu renkame medicinines atliekas iš gydymo įstaigų ir iš privačių firmų
Pagal klientų poreikį aprūpiname medicininių atliekų pakavimo priemonėmis
GPAIS sistemos paslaugos
Visa mūsų veikla yra orientuota į klientą, pirmiausia rūpinamės visais mūsų klientų lūkesčiais. Šį tikslą siekiame nuolat tobulindami ir optimizuodami visas mūsų veiklos sritis. Ypatingą dėmesį skiriame pirmajam kontaktui su klientu ir jo poreikių analize. Dėl ilgametės patirties mes galime aptarnauti savo klientus visoje Lietuvoje. Mes garantuojame moderniausius sprendimus, išvystytą logistiką, taip pat lankstų požiūrį į kliento veiklos specifiką.

UAB „Termodinaminiai procesai įrodytas partneris atliekų tvarkymo srityje - tai įmonė, siūlanti pažangius sprendimus atliekų tvarkymo srityje. Dėl ilgametės patirties ir modernių technologinių sprendimų mes sukūrėme platų pasiūlymą, skirtą visiems sveikatos priežiūros sektoriuje veikiantiems subjektams, bet ne tik. Mes siūlome pagalbą pradedant nuo atliekų apskaitos GPAIS sistemoje, atliekų surinkimo, transportavimo ir šalinimo pabaigoje. Visi šie procesai vykdomi pagal galiojančius įstatymus, dėl kurių mūsų klientai 100% vykdo savo įsipareigojimus dėl sanitarinių- ir gamtinės aplinkos. Bendradarbiaudami su UAB „Termodinaminiai procesai“ Jūs galite būti tikri, kad visos atliekos (įskaitant pavojingas) bus saugios ir tinkamai neutralizuotos.

Jau daugelį metų teikiame paslaugas medicininių atliekų tvarkymo srityje, bendradarbiaujame šioje srityje su gydytojais ir klinikomis, ligoninėmis, medicinos ir odontologijos įstaigomis, laboratorijomis, vaistinėmis, grožio salonais ir tatuiruočių studijomis, veterinarijos ir gyvūnų gydymo įstaigomis. Mes teikiame medicininių atliekų konteinerius, surenkame ir transportuojame medicinines atliekas. Mūsų veikla apima cheminių medžiagų, vaistų, gydymo priemonių ir kitų infekcinių bei neinfekuotų medicininių atliekų tvarkymą.

UAB Termodinaminiai procesai teikia paslaugas vieningoje informacinėje atliekų ir pakuočių apskaitos sistemoje GPAIS.

Siūlome paslaugas GPAIS sistemoje pradedant nuo atliekų darytojo ir atliekų susidarymo vietos registracijos, lydraščių kūrimo, ketvirčio žurnalų ir atliekų susidarymo ketvirčio suvestinių formavimo bei tvirtinimo, duomenų deklaravimo bei pirminių atliekų likučių suvedimo iki atliekų susidarymo metinių ataskaitų teikimo Aplinkos Apsaugos Agentūrai.

UAB „Termodinaminiai procesai“ pasiūlymas skirtas visiems medicinos ir veterinarijos atliekų darytojams, nepriklausomai nuo verslo rūšies. Mūsų klientai - tai ligoninės, medicinos ir odontologijos įstaigos, laboratorijos, vaistinės, grožio salonai ir tatuiruočių studijos, veterinarijos ir gyvūnų gydymo įstaigos.

Bendradarbiavimas su UAB „Termodinaminiai procesai“ užtikrina - padedame klasifikuoti atliekas, patariame, kaip pasirinkti tinkamą pakuotės tipą, suteikiame informaciją apie galiojančius Lietuvoje Aplinkos Apsaugos įstatymus.

Rūpinamės aplinkos gerove - naudojame atitinkamus sprendimus, dėl kurių atliekų transportavimas ir šalinimas jokiu būdu nekelia grėsmės aplinkai.

Mūsų įmonė parduoda tokias prekes, kaip maišai, konteineriai, dėžės ir lipnios juostos.

Medicininės atliekos priklauso atliekų grupei, pagal kurią atliekos turi būti surinktos laikantis atitinkamų atsargumo priemonių, naudojant specializuotas pakuotes bei konteinerius, užtikrinančius saugumą.

„Termodinaminiai procesai“ siūlo platų pakuočių spektrą, atitinkantį aukščiausius kriterijus.

Medicininių atliekų konteineriai yra pagaminti taip, kad užkrečiamos medžiagos būtų visiškai pašalintos higieniškai ir saugiai. Siūlomi produktai atitinka visus Europos sąjungos bei Aplinkos apsaugos Ministerijos standartus. Konteinerių dėka Jūs galite saugiai atsikratyti adatų. Konteineriai yra labai patvarūs – atsparūs punkcijai ir nepralaidūs drėgmei.

UAB Termodinaminiai procesai siūlo įsigyti tokių litražų konteinerius: 0,2 L, 0,7 L, 1 L, 2 L, 3,5 L, 5 L, 10 L bei 20 L
daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge