Paieškų šiandien: 10132
Įmonių sąrašas

Teragyda, UAB

Antakalnio g. 60, 20144 Ukmergė

(8 340) 64778
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 340) 64778
Tinklalapis
www.teragyda.lt
El. paštas
ukmerge@teragyda.lt
Direktorė
Jūratė Jackienė
Įmonės kodas
300036782

Teragyda, UAB

UAB "TERAGYDA" savo veiklą pradėjo 2004 metų birželio mėnesį. Sveikatos priežiūros centras yra įsikūręs AB "Ukmergės gelžbetonis" patalpose, Ukmergėje Antakalnio g. 60. Tuo pačiu metu kūrėsi ir dabartinis mūsų filialas esantis Ukmergėje Anykščių gatvėje. Suvienijus visas pastangas atsirado šeimos gydymo centras UAB "Teragyda", kuriam vadovauja Direktorė Jūratė Jackienė.
Čia dirba aukštos kvalifikacijos gydytojų ir kitų medicinos darbuotojų komanda. Teikiame kvalifikuotą medicininę pagalbą VISAI ŠEIMAI, garantuojame kokybišką susirgimų diagnostiką ir gydymą, lankome pacientus namuose, vykdome sunkių susirgimų prevencines programas. Rūpinamės visų mūsų pacientų sveikata. Visada stengiamės rasti priimtiniausią sprendimą, atsižvelgiant į paciento reikalavimus ir galimybes.
Nuolat didėjantis pacientų skaičius rodo, kad mūsų miesto gyventojai pasitiki mūsų centre dirbančių medikų kompetencija ir geranoriškumu. Mūsų centras nuolat investuoja į naujas, šiuolaikiškas technologijas, įrangą, specialistų mokymą ir kvalifikacijos kėlimą. Mums svarbiausia - pacientams efektyviai teikti kokybiškas ir saugias sveikatos priežiūros paslaugas, sukuriant komfortišką bei malonią aplinką ir pacientui ir darbuotojui.
Jei pageidaujate gydytis mūsų gydymo centre maloniai kviečiame Jus atvykti pas mus ir . Esame sudarę sutartis su VILNAIUS TERITORINE LIGONIŲ KASA, todėl registruotiems apdraustiems pacientams yra teikiamos nemokamos paslaugos.
Iškilus klausimams ar neaiškumams galite mums skambinti arba rašyti.
Visada patarsime, paaiškinsime, padėsime.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Teragyda, UAB

Tautrimo Aštrausko klinika, UAB

Vičiūnų g. 24, 45325 Kaunas
 (8 37) 733202
    tautrimas.com
Veido operacijos
Krūtų estetinė ir rekonstrukcinė chirurgija
Kūno kontūro korekcija