Įmonių sąrašas

Sveika gyvensena su Edita Esenku Šimkute

01001 Vilnius
(0 640) 24196
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(0 640) 24196
Tinklalapis
El. paštas
Vadovas
Edita Esenku Šimkutė
Įmonės kodas
749749

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Sandra
2021.02.17
ačiū už puikius probiotikus, Vivomixx man labai padėjo susitvarkyti su žarnyno veikla
Naudingas (7)
Pranešti


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Probiotikai (gerosios bakterijos) "Vivomixx"
Sveika gyvensena, organizmo valymas ir badavimas, sveika mityba
Mokymai moterims:
Kėgelio pratimai, meditacija, mankštos, nefrito kiaušinis
www.gydomojitaomeile.com/ - DAO mokymai moterims
nefritokiausinis.lt/ - nefrito kiaušiniai ir video pamokos
www.geriausiprobiotikai.l - apie gerąsias bakterijas Vivomixx
vivomixx.lt/ - probiotikų el. parduotuvė
www.sijonkelnes.lt/ - moteriškos ryškiaspalvės sijonkelnės
badavimas.com/ - gydomojo badavimo plano sudarymas

Edita Esenku - sveikos gyvensenos lektorė, kuri kompleksiškai rūpinasi moters sveikata: probiotikai, Kėgelio pratimai, nefrito kiaušinis, gydomasis badavimas ir organizmo valymas, sveika mityba.

Probiotikai "Vivomixx" - tai naujiena Lietuvoje. Šie probiotikai turi net 450 mlrd. gerųjų bakterijų, kai tuo tarpu dažniausiai probiotikai turi vos iki 20-30 mlrd. Lektorė Edita Esenku atrado šiuos probiotikus, kai pati susidūrė su virškinimo problemomis ir nerado probiotikų, kurie jai padėtų. Taip užsienio rinkoje ji atrado "Vivomixx" vienintelė atstovauja šį ženklą mūsų šalyje. "Vivomixx" laikomi šaldytuve, kad gerosios bakterijos išliktų gyvybingos, apie juos parašyta apie 200 mokslinių straipsnių ir atlikta virš 60 medicininių studijų. Šie probiotikai laikomi vienais efektyviausių, plačiau skaitykite www.geriausiprobiotikai.lt.

Edita Esenku yra sertifikuota dao jogos instruktorė, mokėsi pas kinų meistrą Manteką Čija ir aktyviai moko moteriškų praktikų. Integruojant Kėgelio pratimus, nefrito kiaušinį, meditaciją ir mankštas padedama subalansuoti hormonus, palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, išmokti patirti orgazmą, lengvai įveikti menopauzę ir greičiau atsistatyti po gimdymo. Seminarai ir stovyklos vyksta visoje Lietuvoje, ieškokite artimiausių gydomojitaomeile.com. O jei norite pradėti savarankiškas praktikas namuose su nefrito kiaušiniu ir video pamokomis - viską rasite www.nefritokiausinis.lt.

Gydomasis badavimas ir organizmo valymas - taip pat viena iš lekt. Editai Esenku artimų temų, kadangi ji reguliariai kas pusmetį pati badauja ir valo žarnyną pagal meistro Manteko Čija sistemą. Edita padeda sudarydama badavimo planą, dažniausiai rekomenduojamas ne ilgesnis nei penkių dienų badavimas ar septynių dienų badavimas. Plačiau apie lektorės asmeninę badavimo patirtį skaitykite www.badavimas.com
Daugiau...

Prekiniai ženklai

Video