Įmonių sąrašas

Niprėja, UAB

F. Vaitkaus g. 5-61, 37361 Panevėžys
(8 630) 22200
9 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 630) 22200
Tinklalapis
www.nipreja.lt
El. paštas
nipreja@gmail.com
Direktorius
Aurimas Niprikas
Įmonės kodas
302509433
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Niprėja, UAB

R. Gegužienės odontologijos klinika, UAB

Varpo g. 9A, 76346 Šiauliai
 (8 611) 31455
    rgklinika.lt
Dantų kanalų gydymas ir pergydymas mikroskopu
Estetinis dantų gydymas ir protezavimas
Dantų implantavimas, chirurginis gydymas
Periodontologija, dantenų operacijos bei gydymas lazeriu
Vaikų dantų gydymas
Profesionali burnos higiena, balinimas lazeriu ir kapomis
Skaitmeninės 3D, panoraminės bei dentalinės rentgeno nuotraukos.

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

0,5 km | Nemuno g. 73, Panevėžys
Patyrę šeimos gydytojai ir gydytojai specialistai
Odontologija - gydymas, implantavimas, protezavimas
Laboratoriniai tyrimai. Skiepai
„MediCA klinika“ – moderni ir patikima sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti saugias, kokybiškas ir pacientų poreikius bei teisėtus lūkesčius atitinkančias ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas, nuolat gerinanti paslaugų kokybę ir prieinamumą, kelianti darbuotojų kvalifikaciją ir taupanti pacientų laiką.
Klinikoje priimami ir neprisirašę, nedrausti, neturintys gydytojo siuntimo pacientai, kurie už konsultacijas gali susimokėti pagal patvirtintą asmens sveikatos priežiūros kainininką. Medicinos centre galima naudotis visų svarbiausių sričių medicinos profesionalų paslaugomis po vienu stogu – nuo šeimos gydytojų iki kardiologo, neurologo bei odontologo. Platus paslaugų profilis leidžia taupyti pacientų brangų laiką, o malonus ir profesionalus aptarnavimas bei rūpestis – greičiau sveikti.
Siūlomas platus odontologijos paslaugų spektras – nuo pirminės konsultacijos iki dantų protezavimo ir implantavimo.
Išduodamos medicininės pažymos, siuntimai teikti aukštesnio lygio sveikatos priežiūros paslaugas, medicininę reabilitaciją ar sanatorinį gydymą.
Naudojama pažangiausia įranga siekiant išsamiai ištirti pacientų sveikatos būklę: konsultuojantys specialistai tiria naujausios kartos echoskopu, kurio pagalba efektyviai nustatoma pilvo, skydliaukės, sąnarių ir kitų organų būklė.
Operatyvi ligų diagnostika. Atliekami kraujo ir kiti įvairūs laboratoriniai tyrimai.
Savo pacientams užtikriname privatumą, žmogišką pagarbą ir orumą. Prisiimame pilną atsakomybę už šeimos klinikos teikiamų paslaugų kokybę ir tikime, kad mūsų gydytojų pastangų dėka džiaugsitės stipria sveikata!
Baltijos implantologijos centras, UAB
0,7 km | Kniaudiškių g. 46-65, Panevėžys
All on 4 dantų implantai
Dantų protezavimas, dantų implantai
Estetinis plombavimas
2015 metų vasarą Panevėžyje duris atvėrė nauja bei moderni odontologijos klinika „Baltijos implantologijos centras”. Lygiai po metų atidarytas klinikos filialas Utenoje.
Odontologijos klinika “Baltijos implantologijos centras” yra orientuotas į glaudų paciento, ortodonto, gydytojo odontologo, chirurgo ir dantų techniko‎ bendradarbiavimą. Čia jūs rasite tai, kas yra naujausia ir efektyviausia odontologijos srityje. Klinikoje kvalifikuoti gydytojai dirba su naujausia įranga ir geriausiomis medžiagomis. Atlikti darbai yra tikslūs, ilgaamžiai, funkcionalūs, estetiški, atliekami maksimaliai greitai ir vienoje vietoje.
“Baltijos implantologijos centras” suteikia kvalifikuotą odontologinę pagalbą terapijos, endodontijos, dantų protezavimo, implantavimo, ortodontijos, vaikų odontologijos ir burnos higienos srityse.


1,5 km | J. Žemgulio g. 46-205, Panevėžys
Besisukantys instrumentai
Medžiagos odontologams
Instrumentai odontologams
Besisukantys instrumentai, medžiagos odontologams.
R.V.L., odontologijos - implantologijos klinika, UAB
2,1 km | Stoties g. 49, Panevėžys
Estetinis plombavimas,
Protezavimas,
Dantų implantavimas
Ortodontija,
Endodontija,
Dantų balinimas,
Burnos Higiena,
Terapinis gydymas.
Vienas iš didžiausių Panevėžio odontologinių centrų – „RVL odontologijos-implantologijos klinika“ įkurta 2007 m. 2013 m. klinika atidarė filialą Vilniuje. Klinikoje viso dirba daugiau kaip 20 kvalifikuotų specialistų: terapinio gydymo medikų, ortopedų, chirurgų, ortodontas, burnos higienistas, periodontologas, endodontas, burnos ir žandikaulio chirurgas. Moderniai įrengti odontologiniai kabinetai yra aprūpinti aukščiausios kokybės įranga ir diagnostine aparatūra, o mūsų gydytojai dirba su pačiomis naujausiomis medžiagomis. Klinikoje yra įsikūrusi ir laboratorija, įrengta operacinė. Visa tai užtikrina aukščiausios kokybės procedūras ir suteikia pacientui patogumą bei saugumą.

Aukštaitijos implantologijos klinika, UAB
1,8 km | Stoties g. 1, Panevėžys
Gydymas išsimokėtinai
Pirmo mokėjimo atidėjimas
Garantijos gydymui
Dantų implantacija
Dantų protezavimas
Dantų chirurgija
Parodontozės gydymas
Profesionali burnos higiena
Vaikų dantų gydymas
Dantų šaknų gydymas
UAB “Aukštaitijos implantologijos klinika” moderniausia klinika aukštaitijos regione. Klinikoje profesionaliai teikiamos odontologijos ir grožio paslaugos. Norint taikyti aukščiausius gydymo standartus, klinikos komanda nuolat tobulinasi Europos bei Amerikos universitetuose (https://www.aik.lt/specialistai/gydytojai), nuolatinės stažuotės leidžia pacientams suteikti pažangiausią gydymą. Klinikoje teikiamos visos inovatyviausios odontologijos paslaugos. Klientų patogumui atliekamos visos odontologijos paslaugos vienoje vietoje: profesionali burnos higiena, dantų balinimas, terapinis gydymas,vaikų dantų gydymas, dantų šaknų kanalų gydymas mikroskopu, dantų protezavimas, estetinis dantų restauravimas, dantų implantavimas, burnos chirurgija, periodontologija, ortodontinis dantų gydymas (dantų tiesinimas), dantų gydymas su sedacija, rentgenologiniai tyrimai (dentalinės, panoraminės, 3D nuotraukos).
Taip pat teikiamos ir grožio paslaugos: kosmetologija, plastikos chirurgija, PRP natūralios plazmoliftingo procedūros, liekninančios procedūros lazeriu, kobido masažai.
Pacientams bijanties baltų chalatų, savo baimes kviečiama įveikti gydantis su sedacija, kurios metu pacientas nejaučia nei skausmo, nei baimės.
Kiekvienam pacientui skiriamas išskirtinis dėmesys. Konsultacijos metu tiriamos paciento odontloginės problemos, išsiaiškinami paciento poreikiai ir galimybės. Kiekvienam pacientui sudaromas gydymas, kuris yra individualus pagal paciento būklę ir galimybes. Klinika tik savo pacientams suteikia išskirtinę galimybę už gydymą susimokėti per 3 mėnesius. Jei pacientui finansinės galimybės neleidžia gydytis, yra galimybė gydytis lizingu. Aukštaitijos implantologijos klinika bendradarbiauja su MokiLizingu. Paskolos sąlygos yra išskirtinės, pritaikytos odontologiniam gydymui.
Aukštaitijos implantologijos klinika bendradarbiauja ir su teritorine ligoniu kasa, yra galimybė gydytis su kompensacija iš ligonių kasų. Kompensuojamos protezavimo paslaugos.
Aukštaitijos implantologijos klinika dirba darbo dienomis nuo 8 iki 19 val. ir šeštadieniais nuo 9 iki 15 val. Tad kiekvienas pacientas priimamas jam patogiu laiku. Pacientams gyvenanties užsienyje sudaromos išskirtinės sąlygos gydymuisi. Iš anksto sudarytas gydymo planas ir suderinti vizitų laikai pas gydytojus odontologus sąlygoja efektyvesnį gydymą per trumpą laikotarpį. Kiekvieną kartą pacientui yra detaliai paaiškinama kokia dantų gydymo procedūra bus atliekama, visada suteikiama informacija apie galimas indikacijas po tam tikrų procedūrų.
Moderni ir jauki aplinka, žaidimų kampelis vaikams ir milžiniškas akvariumas ramina, leidžia atsipalaiduoti ir pamiršti jaučiamą stresą prieš dantų gydymą.
Klinikoje vaikams skiriamas išskirtinis dėmesys. Atsižvelgiant į vaikų poreikius, vaikai sėdėdami odontologo kėdėje, gydymo metu gali žiūrėti mėgstamus animacinius filmus. Visos gydymo procedūros vaikams pateikiamos jiems suprantama forma. Drąsieji pacientai po gydymo procedūrų apdovanojami. Mažiesiems išrašomi diplomai.
Antėja, Diagnostikos laboratorija, UAB
1,7 km | Respublikos g. 44, Panevėžys
Moderniausia kraujo tyrimų laboratorija Baltijos šalyse
Dirbame visoje Lietuvoje
Šeimos gydytojų, gydytojų specialistų konsultacijos
„Antėja“ – pirmoji visiškai robotozituota ir automatizuota tyrimų laboratorija Baltijos šalyse. Laboratorija specializuojasi sudėtingų ligų diagnostikoje bei atlieka profilaktinius tyrimus ligų prevencijai. Tai viena pirmųjų akredituotų laboratorijų Lietuvoje, įdiegusių kokybės vadybos sistemą pagal tarptautinio ISO standarto reikalavimus.
Tyrimų tikslumas ir kokybė yra svarbiausias laboratorijos tikslas – visiškas robotizavimas ir automatizavimas leido pakelti laboratorinės diagnostikos paslaugų kokybės lygį iki technologiškai moderniausių Vakarų Europos, JAV ir Japonijos tyrimų centrų. Laboratorijoje „Antėja“ dirba tik kompetentingi medicinos gydytojai ir biologai, kurie užtikrina greitą ir tikslų laboratorinių tyrimų rezultatų interpretavimą bei teikia profesionalias konsultacijas.
Teikiamų paslaugų spektras: kraujo tyrimai, laboratoriniai tyrimai, skiepai, gydytojų konsultacijos, sveikatos patikros, sveikatos mokymai.
G. Raščiaus odontologijos klinika
1,7 km | Respublikos g. 28, Panevėžys
Odontologijos klinika Panevėžyje
Dantų protezavimas
Burnos higiena
Implantų protezavimas
Dantų kanalų gydymas
G. Raščiaus odontologijos kabinetas, odontologai Panevėžyje, odontologai, odontologas, odontologas Panevėžyje, stomatologas Panevėžyje, stomatologai, stomatologas, odontologijos kabinetas, odontologų paslaugos, dantų protezavimas, dantų gydimas, implantų protezavimas, dantų kanalų gydimas, burnos higiena, profesionali burnos higiena, burnos higiena Panevėžyje, dantų gydimas Panevėžyje
SK Impex Service Center, filialas, UAB
1,8 km | Kranto g. 13-3, Panevėžys
Odontologijos įranga ir medžiagos
Medicininė įranga ir instrumentai
Autoklavai ir sterilizacijos įranga
Dentaliniai rentgeno aparatai
Jau daugiau nei 20 metų klientams padedame pasiekti geresnių gydymo rezultatų ir tobulėti medicinos srityje, tiekdami sertifikuotą medicininę bei odontologinę įrangą, medžiagas, implantus. Atstovaujame tik patikimus, Europoje ir JAV specialistų vertinamus gamintojus: “ConMed Linvatec”, “Zimmer Biomet Dental”, “Kulzer”, “KaVo”, “Dentaurum”, “Vita”, “VDW”, “3M ESPE” ir kitus.

UAB "SK Impex Service Center" priklauso SK Impex įmonių grupei, kurią sudaro 16 lyderiaujančių įvairių sričių įmonių.

Pagrindinės įmonės veiklos sritys:
Prekyba ortopedijos, traumatologijos, neurochirurgijos implantais bei medicinos įranga, skirta ligoninėms ir poliklinikoms;
Prekyba implantais, įranga ir medžiagomis odontologijai.

Mūsų darbuotojų kolektyvo pagrindinė užduotis ne tik išmanyti apie mūsų asortimento produktus ir rinkos naujoves, bet ir suprasti užsakovo veiklos principus, operatyviai reaguoti į situaciją ir pateikti
kompleksinį sprendimą, atitinkantį kiekvieno individualų poreikį.

Susisiekite su mūsų darbuotojais ir mes:
Supažindinsime su šiuolaikinėmis technologijomis ir naujienomis medicinos ir odontologijos srityje;
Papasakosime Jums apie medžiagas ir įrangą, kuri padės palengvinti Jūsų kasdienį darbą ir leis pasiekti geresnių darbo rezultatų;
Padėsime pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkančius produktus.
Denticus, UAB
2,1 km | Ramygalos g. 50-18, Panevėžys
Odontologinės paslaugos
Terapinis gydymas
Dantų implantacija
Dantų protezavimas
Endodontinis gydymas
Ortodontinis gydymas
Dantų tiesinimas Airnivol kapomis
Dantų šalinimas (rovimas)
Dantų balinimas Philips Zoom sistema
Burnos higiena
Denticus, UAB Cirkonio keramika už metalo keramikos kaina! Pasiūlymas galioja visiems ir neribota laiką!!!!:) Užsukite konsultacijai ir gaukite kokybiškas protezavimo paslaugas taikant pažangiausias technologijas. Jei turite klausimų apie savo dantų buklę ar norite pradėti gydymą užsukite pas mus! Mūsų klinikos gydytojai mielai Jus pakonsultuos dantų protezavimo, implantavimo, ortodontijos ar dantų priežiūros klausimais. Konsultacijos yra ne visada mokamos. Ypatingai rūpinamės esamais ar jau baigusiai gydymą pacientais, kuriems profilaktiniai patikrinimai yra nemokami. Visada teikiame prioritetą kokybiškam gydymui ir kokybiškom medžiagom.


Odenta, odontologijos klinika, UAB
2,1 km | Ramygalos g. 50-3, Panevėžys
UAB „Odenta“ – tai šiuolaikiškai įrengta odontologijos klinika, kurioje naudojama moderni įranga ir aukščiausios kokybės medžiagos, ypatingas dėmesys skiriamas paciento saugumui ir paslaugos kokybei. Klinikoje dirba patyrę bendrosios praktikos gydytojai odontologai, ortodontė, burnos higienistė. Atliekama dantų priežiūra ir gydymas, protezavimas, ortodonto konsultacijos ir gydymas (dantų tiesinimas), estetinis plombavimas, profesionali burnos higiena (akmenų ir apnašo šalinimas), dantų balinimas, vaikų dantų gydymas ir kitos odontologinės paslaugos.
Savanorių aikštės odontologijos klinika, UAB
2,1 km | Savanorių a. 14, Panevėžys
Dantų šaknų kanalų gydymas, pergydymas naudojant mikroskopą
Dantų implantacija ir protezavimas
Estetinis dantų plombavimas ir protezavimas
Periodontologinės procedūros
Burnos chirurgijos procedūros:
dantų rovimas, protinių dantų rovimas ir kt.
Profesionali burnos higieną, dantų balinimas
Panoraminės ir dentalinės rentgeno nuotraukos
Dantų tiesinimas kapomis, breketais
odontologo konsultacija, odontologė Panevėžyje, odontologai, odontologai Panevėžyje, odontologijos klinika, odontologijos klinikos, odontologijos klinikos Panevėžyje, stomatologijos klinika, stomatologijos klinika Panevėžyje, stomatologijos klinikos, stomatologijos klinikos Panevėžys, odontologija, stomatologija, odontologinės paslaugos, stomatologinės paslaugos, Savanorių aikštės odontologijos klinika, dantų gydymas Panevėžyje, estetinis plombavimas, estetinis plombavimas Panevėžyje, estetinis dantų plombavimas, dantų plombavimas, plombavimas, estetinės odontologijos klinika, estetinė odontologija, profilaktinis dantų patikrinimas, pirmoji pagalba, skauda dantį, skubi odontologo pagalba, dantų gydymas išsimokėtinai, dantų protezavimas išsimokėtinai, dantų implantacija išsimokėtinai, odontologijos paslaugos išsimokėtinai, endodontija, endodontologija, dantų šaknų kanalų gydymas, dantų šaknu gydymas, kanalų gydymas mikroskopu, mikroskopas, gydymas mikroskopu, dantų šaknų kanalų pergydymas mikroskopu, endodontinis gydymas, periodontologija, periodontologinis gydymas, periodontologinės procedūros, danties traumos gydymas, periodontologas, periodontologė, gilusis kiuretažas, lopo operacijos, dantenų retrakcijos gydymas, dantenos aukščio korekcija, danties rovimas, dantų rovimas, protinių dantų rovimas, implantai, implantavimas, implantacija, implantologas, dantų implantas, chirurginė odontologija, dantų implantai, dantų implantacija, dantų implantacija Panevėžyje, periodonto operacijos, operacijos, STRAUMANN implantai, liežuvio pasaitėlio plastika, specialisto konsultacija, kaulo priauginimas, kaulo augmentacija, sinuso pakėlimo operacija, sinuso pakėlimas, dantenų plastika, dantų balinimas kapomis, dantų balinimas, profesionali burnos ertmės higiena, burnos higiena, apnašų valymas, apnašų nuvalymas, profesionali burnos higiena, burnos higiena, burnos higiena Panevėžyje, dantų akmenų valymas, kapa, kapos, balinimo kapa, vaikų dantų profilaktinė apžiūra, vaikų dantų priežiūra, pieninių dantų gydymas, pieninių dantų rovimas, dentalinė rentgeno nuotrauka, panoraminė rentgeno nuotrauka, dantų protezavimas ant implantų, skaitmeninis dantų protezavimas, porceliano laminatės, dentalinė rentgeno nuotrauka protezavimas, protezavimas ant implantų, laminatės, plokštelės, dantų plokštelės, cirkonio, cirkonio vainikėlis, Protezavimas fiksuotais protezais, protezavimas išimamais protezais, užklotas, įklotas, odontologo konsultacijos, odontologų konsultacijos, funkcinis estetinis plombavimas, nuskilusių dantų plombavimas, nuskilusių dantų gydymas, specialistų konsultacijos, dantų higienos apmokymai, stomatologai, stomatologai Panevėžyje, ortodontija, ortodontijos gydymas, dantų tiesinimas, breketai, dantų tiesinimas breketais, dantų tiesinimas kapomis, dantų breketai, sakandžio tiesinimas, ortodontas, ortodontija Panevėžyje, ortodontijos gydymas Panevėžyje, dantų tiesinimas Panevėžyje, breketai Panevėžyje, dantų tiesinimas breketais Panevėžyje, dantų tiesinimas kapomis Panevėžyje, dantų breketai Panevėžyje, sakandžio tiesinimas Panevėžyje, ortodontas Panevėžyje
2,3 km | Aukštaičių g. 4, Panevėžys
Patyrę šeimos gydytojai ir gydytojai specialistai
Odontologija - gydymas, implantavimas, protezavimas
Laboratoriniai tyrimai. Skiepai
„MediCA klinika“ – moderni ir patikima sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti saugias, kokybiškas ir pacientų poreikius bei teisėtus lūkesčius atitinkančias ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas, nuolat gerinanti paslaugų kokybę ir prieinamumą, kelianti darbuotojų kvalifikaciją ir taupanti pacientų laiką.
Klinikoje priimami ir neprisirašę, nedrausti, neturintys gydytojo siuntimo pacientai, kurie už konsultacijas gali susimokėti pagal patvirtintą asmens sveikatos priežiūros kainininką. Medicinos centre galima naudotis visų svarbiausių sričių medicinos profesionalų paslaugomis po vienu stogu – nuo šeimos gydytojų iki kardiologo, neurologo bei odontologo. Platus paslaugų profilis leidžia taupyti pacientų brangų laiką, o malonus ir profesionalus aptarnavimas bei rūpestis – greičiau sveikti.
Siūlomas platus odontologijos paslaugų spektras – nuo pirminės konsultacijos iki dantų protezavimo ir implantavimo.
Išduodamos medicininės pažymos, siuntimai teikti aukštesnio lygio sveikatos priežiūros paslaugas, medicininę reabilitaciją ar sanatorinį gydymą.
Naudojama pažangiausia įranga siekiant išsamiai ištirti pacientų sveikatos būklę: konsultuojantys specialistai tiria naujausios kartos echoskopu, kurio pagalba efektyviai nustatoma pilvo, skydliaukės, sąnarių ir kitų organų būklė.
Operatyvi ligų diagnostika. Atliekami kraujo ir kiti įvairūs laboratoriniai tyrimai.
Savo pacientams užtikriname privatumą, žmogišką pagarbą ir orumą. Prisiimame pilną atsakomybę už šeimos klinikos teikiamų paslaugų kokybę ir tikime, kad mūsų gydytojų pastangų dėka džiaugsitės stipria sveikata!
Dentida, UAB
2,3 km | Vilniaus g. 19-2, Panevėžys
Naudojame aukščiausios kokybės STRAUMANN implantus!
Mūsų klinikoje dirba geriausi specialistai chirurgai, periodontologai, implantuotojai!
Visos odontologijos paslaugos bei kompleksinis gydymas!
Odontologijos klinikoje „Dentida“ ir ko įrengti specializuoti burnos odontologijos, protezavimo kabinetai. Kabinetuose, prieš paciento akis įrengti monitoriai, kuriuose pacientai gali rentgeno viziografijos pagalba pamatyti monitoriuje savo dantis. Dauguma klinikoje dirbančių gydytojų mokėsi ir stažavosi universitetuose bei turi didelę klinikinio darbo patirtį.

Klinikoje laikomasi aukščiausių higieninių reikalavimų – instrumentai sterilizacijai pakuojami į vienkartines pakuotes, steralizuojami garų ir aukšto slėgio sterilizatoriuje. Visa aparatūra, instrumentai ir medžiagos yra aprobuoti naudojimui Lietuvoje bei turi CE sertifikatus.

Gydomuosiuose kabinetuose įrengtos Vokietijos firmų „xxxx ir xxxxxx“ gamybos naujos kartos odontologinės kėdės ir aparatūra, rentgeno kabinete – dentalinis rentgeno viziografijos aparatas, helio lempos.

Odentologijos klinikoje „Dentida“ ir ko:
Teikiame odontologinį gydymą, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas bei naujausias technologijas;
Visų procedūrų metu užtikriname saugius gydymo metodus ir infekcijos kontrolę;
Klinikoje yra trys moderniai įrengti gydytojų kabinetai, laukiamasis, rentgeno kabinetas, sterilizacinė bei gydytojų kambarys.

Gyvenk su šypsena…
Vivus sanus, UAB
3,2 km | Paliūniškio g. 2C, Panevėžys
Estetinis protezavimas CEREC aparatu per vieną dieną
Dantų implantavimas NOBEL BIOCARE implantais
Dirbame savaitgaliais ir švenčių dienomis
Dantų gydymas su narkoze
Dantų kanalų gydymas mikroskopu
Dantų tiesinimas kapomis
Visos dantų gydymo paslaugos
Vaikams - speciali odontologinė kėdutė
Gydytojų specialistų konsultacijos
Mediciniai tyrimai
SPECIALUS PASIŪLYMAS:
Vaikams ir paaugliais iki 18 metų dantų gydymas su narkoze kompensuojamas ligonių kasų (TLK) pinigais (Kaune, Marijampolėje, Kėdainiuose, Raseiniuose, Kaišiadoryse, Jonavoje, Prienuose, Vilkaviškyje, Šakiuose, Kazlų rūdoje, Kalvarijoje, Zarasuose, Visagine, Ignalinoje, Molėtuose, Rokiškyje, Kupiškyje, Biržuose, Pasvalyje, Anykščiuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose, Elektrėnuose, Lazdijuose, Šalčininkuose, Širvintose, Švenčionyse, Trakuose, Ukmergėje, Varėnoje, Vilniuje).

Klinikos veiklos pradžia 2012 m. spalio mėn. Ji patogiai privažiuojamoje vietoje. Yra dvi didelės mašinų stovėjimo aikštelės. 3 – jų aukštų pastatas, moderni įranga ir aparatūra, platus gydytojų specialistų ratas, šiuolaikiškos gydymo ir valdymo technologijos leidžia klinikai užtikrinti aukštą diagnostikos ir gydymo kokybę.


DS, UAB
4 km | Ramygalos g. 149G, Panevėžys
Stilinga medicininė apranga ir avalynė
„Cherokee“, „Dickies“, „Heartsoul“, „Elle“ atstovai Baltijos šalyse
Produkcija iš Amerikos
Mažmeninių ir didmeninių užsakymų priėmimas
„Dirbk Stilingai“– tai amerikiečių firmų, tokių kaip „Cherokee“, „Dickies“, „Heartsoul“, „Elle“ atstovai Baltijos šalyse.
„Cherokee“- tai vienas stipriausių prekinių ženklų pasaulyje. Jau nuo 1972 metų šis vardas buvo gerai žinomas dėl savo dizaino ir praktiškumo.
„Dickies“– tai vienas didžiausių gamintojų darbo drabužiais pasaulyje. Nuo 1922 metų Dickies galėjo didžiuotis savo gaminiais dėl kokybės ir tvirtumo.
„Dirbk Stilingai“ yra tiesioginiai atstovai ir užsiima medicininių rūbų didmenine bei mažmenine prekyba Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonė gali pasiūlyti platų prekių asortimentą. „Dirbk Stilingai“ galite įsigyti medicininių pižamų vyrams ir moterims, pižamų būsimoms mamytėms, palaidinių, kelnių, suknelių, chalatų, avalynės. Asortimente galima rasti reikiamų dydžių medicininės aprangos, rūbai pasižymi savo kokybe bei spalvų įvairove.
Umadentas, UAB
36,9 km | P. Avižonio g. 15, Pasvalys
Odontologijos klinikoje UMADENTAS atliekamas dantų gydymas ir plombavimas, profesionali burnos higiena, chirurginis burnos paruošimas protezavimui bei protezavimas.