Įmonių sąrašas

Laidente, UAB

Vytauto Didžiojo g. 7-18, 72301 Jurbarkas
(8 686) 02022
Atsidarys 9.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 686) 02022
Tinklalapis
El. paštas

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00
Šeštadienis
9.00-15.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Sudėtingos chirurginės operacijos
Implantavimas Megagen ir Straumann dantų implantais
Dantų protezavimas
Dantų protezavimo paslaugos kompensuojamas iš privalomojo
sveikatos draudimo fondo Klaipėdos ir Kauno teritorinių ligonių kasų
Dantų balinimas BEYOND balinimo sistema
Viena populiariausių pasaulyje balinimo sistemų – Philips ZOOM
Dantų gydymas
Rentgenologiniai tyrimai
Tauragės regiono verslo geriausia 2018 metų įmonė,turinti 30 metų darbo patirtį, atlieka sudėtingas chirurgines operacijas, implantavimą Megagen ir Straumann dantų implantais, dantų protezavimą, gydo danties ėduonį, šaknų kanalus, atliekamas estetinis plombavimas pažangiausiomis plombinėmis medžiagomis.

Įmonė įsigijusi visą reikalingą diagnostinę aparatūrą: panoraminį ir cefalometrinį rentgeno aparatus, kurie naudojami ortodontinio ngydymo ir dantų protezavimo planavimui. Skaitmeninis kompiuterinės tomografijos (3D) leidžia planuoti sudėtingas chirurgines operacijas.

Chirurgines ir dantų implantavimo paslaugas teikia aukštos kvalifikacijos odontologas-burnos chirurgas Bahaa Al Arbied, turintis didelę darbo patirtį atliekant dantų implantacijas Strauman ir MegaGen firmų implantais. Taip pat atlieka įvairias burnos ertmės chirurgines, sinuso pakėlimo operacijas, sudėtingus dantų rovimus.

UAB Laidente yra sudariusi sutartis su Klaipėdos ir Kauno teritorinėmis ligonių kasomis, todėl yra galimybė suteikti pacientams dantų protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš privalomojo sveikatos draudimo fondo.

Laboratorijoje yra gaminami įvairių konstrukcijų dantų protezai ant implantų, metalo keramikos vainikėliai, tradicinės (kietos) ir elastinės (minkštos) dantų plokštelės, atliekamos įvairios dantų plokštelių pataisos. Su Zirconzahn firmos CAD/CAM skaitmenine frezaimo ir skenavimo sistema gaminami cirkonio keramokos, Prettau cirkonio vinikėliai ir tiltai, plastmasiniai dantų protezai. Modeliuojami ir frezuojami ypatingai aukštos estetikos dantų protezai iš stiklo keramikos-vainikėliai, užklotai, laminatės Visi dantų protezų gamybos darbai yra atliekami įmonėje esančioje laboratorijoje, dėl to pasiekiamas glaudesnis gydytojų odontologų ir dantų technikų bendradarbiavimas, sutrumpėja dantų protezų gamybos laikas ir pasiekiama aukšta dantų protezų kokybė.

Mūsų klinikoje atliekamas dantų balinimas BEYOND balinimo sistema. Taip pat džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti šiai dienai vieną populiariausių pasaulyje balinimo sistemų – Philips ZOOM. Tai saugus ir jautrumo dantims nesuteikiantis balinimo būdas.

UAB Laidente dirba didelę patirtį turintys gydytojai ir dantų technikai, kurie stažavosi Korėjoje, Šveicarijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Bulgarijoje, Italijoje, Lenkijoje. Darbuotojai nuolat savo žinias atnaujina įvairiuose mokymuose. Odontologijos klinikoje dirba 3 dantų technikai, 5 gydytojai, chirurgas, burnos higienistė, gydytojo odontologo padėjėja ir kitas aptarnaujantis personalas.

Kiekvieno kliento burnos sveikatai, susirgimų profilaktikai ir gydymui klinikoje skiriamas ypatingas dėmesys. Gydytojai konsultuoja, sudaro individualų gydymo planą ir išsprendžia esamas dantų problemas
daugiau...

Veikla

Odontologai

Paieškos žodžiai

dantų protezai, protezavimas, implantavimas, duraflex, duracetal, metalo keramika, bemetalė keramika, termoplastinės, plokštelės, profesionali burnos higiena, dantų balinimas, lanko atraminiai dantų protezai, įklotai, užklotai, dantų gydymas, privačios klinikos, odontologijos klinika Jurbarke, burnos chirurgas, burnos higiena, chirurginė odontologija, Prettau cirkonio vainikėliai, tiltai, keramika ant cirkonio vainikėlių, metalo keramika, danties rovimas, dantistas, dantų balinimas, dantų balinimas kabinete, dantų gydymas, dantų gydytojai, dantų implantacija, dantų implantai, dantų implantavimas, dantų ligos, dantų nuotrauka, rentgeno nuotrauka, rentgeno nuotraukos, panoraminės ir cefalometrinės rentgeno nuotraukos, dantų plombavimas, dantų poliravimas, dantų priežiūra, dantų protezai, dantų protezavimas, dantų rovimas, dantų šaknų gydymas, dantų šaknų kanalų gydymas, dantų tiltelis, dantų vainikėlis, odontologijos klinika, geri stomatologai, implantacija, kanalų gydymas, odontologinė klinika, odontologinės paslaugos, odontologo konsultacijos, paslaugos, išsimokėtinai, profesionali burnos higiena, protezavimas, protezavimas ant implantų, rentgeno nuotrauka, silantai, skauda dantis, stomatologai, stomatologas, stomatologinė klinika, stomatologų konsultacijos, STRAUMANN, suaugusiųjų dantų gydymas, burnos higiena kaina, apnašų valymas kaina, akmenų nuėmimas kaina, fluoro aplikacijos kaina, terapinė odontologija kaina, dantų gydymas Jurbarke, burnos higiena Jurbarke, rentgeno diagnostika, dantų nuotrauka, dentalinė nuotrauka, suaugusiųjų dantų tiesinimas, burnos chirurgija, dantų gydymas ir diagnostika, retinuotų dantų rovimai, lūpų pasaitėlio plastika, burnos gleivinės korekcija, dantų silantavimas, kompensuojamas dantų protezavimas, dantų papuošalai, dantų apnašų šalinimas, dantų balinimas Beyond lempa, dantų ir dantų šaknų kanalų gydymas, dantų ėduonies (karieso) gydymas. dantų šaknų kanalų gydymas, naudojant elektronius dantų šaknų viršūnės ieškiklius ir specialius endodontinius skalerio antgalius, dantų kanalų užpildymas plombine medžiaga – karšta gutaperčia, dantų plombavimas šviesoje kietėjančiomis ir spalvotomis plombinėmis medžiagomis. viziografinės diagnostinės rentgeno nuotraukos, dantų protezavimas Prettau cirkonio ir „Prettau anterior” cirkonio vainikėliai ir tiltai, modeliuoti ir frezuoti Zirconzahn CAD/CAM sistema, protezavimas frezuotais cirkonio vainikėliais ir tiltais ant implanto, metalo ir bemetalė keramika (vainikėliai ir tiltai), lanko atraminiai dantų protezai iš metalo ir plastmasės su užraktais ir be užraktų, tradicinės (kietos) iš Meliodent plastmasės (Vokietija) ir elastinės (minkštos) plokštelės iš DuraFlex (JAV) plastmasės, plokštelės su minkštu pamušalu, vainikėliai ir tiltai iš DurAcetal (JAV) plastmasės, išimamų dantų protezų (plokštelių) pataisos (atliekama tą pačią kreipimosi dieną) daugiau...