Įmonių sąrašas

Globos ir priežiūros centras, VšĮ

Žvangučių g. 2 (Žaliakalnis), 50139 Kaunas
(8 673) 65011
6 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 673) 65011
Tinklalapis
Direktorė
Aistė Pranskaitytė-Bielevičienė
Įmonės kodas
303440374
Registracijos data
2014.10.29
Darbuotojai
20 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas
907,36 € (2021 kovas) daugiau

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Dalia Soltonienė
2016.03.15
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už nuolatinę priežiūrą savo anytos. Visada randu švarią,nors yra ligos problemų,bet visos išspręstos pačių darbuotojų.Nuoširdumo dvasia gyvena tuose namuose,kurią skleidžia visi, pradedant Direktore ir baigiant visais kitais. Stiprybės ir ištvermės linkiu visam kolektyvui,ačiū už tokį sunkų ir pasiaukajantį darbą. Sveikinu visus su artėjančiomis Šv. Velykomis. Su pagarba D. Soltonienė
Naudingas (16)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Ilgalaikė (trumpalaikė) globa ir priežiūra
Kokybiškų globos ir priežiūros paslaugų teikimas
Priimami asmenys sergantys įvairiomis ligomis iš visos Lietuvos
VŠĮ GLOBOS IR PRIEŽIŪROS CENTRAS yra įsikūręs Kauno mieste, Žvangučių g. 2, kuri yra žaliakalnio mikrorajone. Labai patogioje strategiškai miesto vietoje, ramioje gatvėje. Netoli yra Kauno Klinikos bei Kalniečių poliklinika. Globos ir priežiūros centrą galima puikiai pasiekti visuomeniniu transportu, dėl ko labai patogu gyventojų artimiesiems juos dažnai lankyti.

Mes norime pasiūlyti neįgalių ir pagyvenusių asmenų globos ir priežiūros paslaugas, užtikrinant teisę asmeniui pasirinkti sveikatos priežiūros įstaigą ar gydytoją, aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis, tinkamą sveiktos priežiūros paslaugų organizavimą, užtikrinantį asmens fizinę ir psichinę sveikatą; asmens apsaugą ir saugumą; kasdienės veiklos organizavimą, nepamirštant ir kuo artimesnės aplinkos gyventojų namų aplinkai, reikalingą maisto racioną; kad būtų patenkinti visi asmens poreikiai ir interesai – nuoširdų, apmokytą bei kvalifikuotą personalą.

MISIJA – teikti socialines paslaugas senyvo amžiaus žmonėms ir žmonėms su negalia, užtikrinant jiems kuo artimesnę namų aplinką, kad jaustųsi saugūs, reikalingi ir kokybiškai bei oriai gyventų.

VIZIJA – būti modernia, lanksčia, socialinės globos paslaugas teikiančia įstaiga, kuri užtikrintų globos namų gyventojams visapusišką jų poreikių patenkinimą, jaukią, artimą namams gyvenimo aplinką, kad šioje įstaigoje komfortiškai jaustųsi ir gyventojai ir dirbantis personalas.

Kontaktai: tel. +370 673 65 011; +370 607 15077;

Žvangučių g. 2/Purienų g. 12, Kaunas
daugiau...