Paieškų šiandien: 1708
Įmonių sąrašas

Dariaus veterinarijos gydykla

J. Basanavičiaus g. 36, 65210 Varėna

(8 310) 53084
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 310) 53084
Tinklalapis
www.dariusvet.lt
El. paštas
info@dariusvet.lt
Savininkas
Darius Tamulevičius
Įmonės kodas
184551291
PVM kodas
LT100009405311

Dariaus veterinarijos gydykla

Gydykla įkurta 1992 metais Varėnoje. Tai pirmoji ir ilgiausią darbo patirtį turinti veterinarijos klinika visame Varėnos rajone. Mes specializuojamės smulkių gyvūnų ligų diagnozavime ir gydyme, tarp savo ištikimų pacientų taip pat yra žirgų, avių bei galvijų. Turime įsirengę laboratoriją, todėl daugumą tyrimų atliekame vietoje ir iš karto.
Jūsų keturkojais čia rūpinasi veterinarijos gydytojai Darius Tamulevičius ir Jovita Jokubauskienė.
Darius Tamulevičius - baigė Lietuvos veterinarijos akademiją 1992m, yra Lietuvos Smulkių Gyvūnų Veterinarijos Gydytojų Asociacijos narys nuo 1995m. Daugelio seminarų ir konferencijų dalyvis, nuolat gilinantis žinias įvairiose veterinarinės medicinos srityse.
Hobis- darbas, po darbo- sportiniai žirgai, yra kviestinis žirgyno veterinarijos gydytojas.
Jovita Jokubauskienė - baigė Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Veterinarijos akademiją 2011m. 2009/2010m mokėsi ir atliko praktiką Estijoje, EMU universitete. Tarptautinės veterinarijos gydytojų homeopatų asociacijos (IAVH) narė, Baltijos veterinarų homeopatų asociacijos (BaltVetHom) narė. Jums pageidaujant pritaikys klasikinį homeopatinį gydymą.
Džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik varėniškiai, bet ir Druskininkų, Alytaus, Lazdijų, Vilniaus ir kitų miestų gyventojai. Ieškote veterinaro ir patikimos pagalbos? Susisiekite su mumis.
Mes manome, kad mūsų profesinius pasiekimus geriausiai perteikia ne diplomai ar seminarų sertifikatai, o sveiki ir džiaugsmingi uodegų vizginimai ir miauksėjimai, bei Jūsų atsiliepimai.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas