Įmonių sąrašas

Bukonių slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius

Jaunystės g. 2, Bukonių k., 55414 Jonavos r.
(8 349) 49675

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 349) 49675
Tinklalapis
www.jonavospspc.lt
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Šalia tavęs, MB
40,2 km | Dubulių g. 3, Ėriškių k., Panevėžio r.
Rūpinamės kasdieniniais sergančio žmogaus poreikiais
Atvykstame į kliento namus
Klinikinės slaugos procedūros - injekcijos, lašinės
Žaizdų priežiūros paslaugos, perrišimai, pragulų priežiūra
Trofinių opų, pragulų, kojų opų, įvarios kilmės žaizdų tvarstymas
Slauga - maudymas vonioje ir lovoje,
Budėjimas prie ligonio naktį, artimųjų mokymas slaugos pagrindų
Medicinos pagalbos priemonės kompensuojamos 100%
Slauga – tai asmens sveikatos priežiūros dalis, apimanti sveikatos ugdymą, stiprinimą ir išsaugojimą, ligų ir rizikos veiksnių profilaktiką, sveikų ir sergančių asmenų fizinę, psichinę ir socialinę priežiūrą.
Nuolatinė socialinė priežiūra teikiama jei klientas yra silpnos sveikatos, vienišas ar artimieji neturi galimybės juo rūpintis.
Leiskite kasdieniais sergančio žmogaus poreikiais rūpintis mums. O jūs likite šalia, dovanokite mylimam žmogui dėmesį ir leiskite laiką su juo taip pat, kaip ir anksčiau.
Esame profesionalių slaugytojų, jų padėjėjų ir socialinių darbuotojų komanda, pasiruošusi rūpintis sergančiaisiais užklupus ligai, įvykus traumai ar atėjus garbingai senatvei. O gal tiesiog reikia valandai ar dviem palikti savo artimą žmogų, vaiką. Dirbdami vadovaujamės kasdieninės dienos modeliu, kurio pagrindas – išskirtinis dėmesys ir pagarba žmogui, vaikui bei jų poreikiams. Todėl pažadame rūpintis viskuo, kas sergančio žmogaus, vaiko gyvenimą padarys lengvesnį.
Mažoji Bendrija „Šalia Tavęs“ teikia privačias medicinines slaugos ir socialines paslaugas namuose visame Panevėžio mieste ir regione.
Pasitikėkite mumis, nes mes gerbiame ir mylime savo darbą bei žmones, kuriais rūpinamės. Mūsų maksimalūs tikslai ir uždaviniai patenkinti slaugomo žmogaus, vaiko poreikius, todėl kasdieninėje veikloje turime geriausią darbinę praktiką, tokiu būdu užtikriname visapusišką ir patikimą slaugymo ir socialinio poreikio būtinumą namuose.
Atvykstame į kliento namus, teikiame žaizdų priežiūros paslaugas ( trofinių opų, pragulų, kojų opų, įvarios kilmės žaizdų tvarstymas)
Medicinos pagalbos priemonės kompensuojamos 100%
Šeimos gydytojo kabineto paslaugos nemokamai teikiamos draustiems privalomuoju sveikatos draudimu pacientams, bet slaugos paslaugų namuose gavėjais laikomi asmenys, kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis teisės aktų nustatyta tvarka. Mažoji Bendrija ,,Šalia Tavęs“ 2017.04 mėn. sudarė sutartį su TLK ( Panevėžio Teritorine Ligonių kasa), tai darėme todėl, kad kai kurie ligoniai yra prisirašę prie ASPĮ ir galėtų gauti ambulatorines slaugos paslaugas į namus. Pacientams prisirašiusiems prie J. Pauliuko šeimos klinikos, Tulpių šeimos klinikos ir Gydytojos Violetos Talaikienės kabineto paslaugos teikiamos nemokamai, o visiems kitų šeimos klinikų pacientams ir asmenims, paslaugos mokamos.
Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė, VšĮ
56,3 km | M. Tiškevičiaus g. 6, Panevėžys
slaugos ligoninė, slaugos ligoninės, slaugos ligoninė Panevėžyje, ligoninė Panevėžyje, ligoninės Panevėžyje, Slauga, ligonių priežiūra, ligonių priežiūros paslaugos, slaugos paslaugos, ligonių slauga, ligonio slauga, slaugos ligoninės priėmimo skyrius, ligonio priežiūra, paliatyvi stacionarine pagalba, paliatyvi stacionarine pagalba Panevėžyje, paliatyvi pagalba, paliatyvi pagalba Panevėžyje, stacionarine pagalba, stacionarine pagalba Panevėžyje
Eimanta, slaugos namai, VšĮ
43,6 km | Tvenkinėlio g. 10, Laumėnų k., Kauno r.
Ilgalaikė, trumpalaikė ir savaitgalinė globa ir slauga
Priimami Alzheimeriu ir senatvine dimensija sergantys žmonės
Teikiamos aukštos kokybės slaugos ir socialinės paslaugos
Slaugos namai "Eimanta" įsikūrę Tvenkinėlio g 10, Laumėnų k., Samylų seniūnija, Kauno raj. Mus rasite važiuodami nuo Petrašiūnų per HES, Vaišvydavą, Girionis. Nuo HES esame nutolę tik 10 km ir kelionė automobiliu iki mūsų užtruks 17 min.
Teikiame stacionarią pagyvenusių ir neįgalių asmenų slaugą, globą, socialinę priežiūrą.
Teikiame aukštos kokybės slaugos ir socialinės priežiūros paslaugas. Ilgalaikė, trumpalaikė ir savaitgalinė pagyvenusių bei asmenų su negalia globa ir slauga. Patirtis globojant asmenis sergančius Alzheimeriu ir senatvine dimensija. Slaugomi asmenys maitinami kokybišku vietoje gaminamu maistu (maisto gaminimui yra gautas valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimas).
Paskyrus šeimos gydytojui matuojamas kraujospūdis, sekamas cukraus kiekis kraujyje, daromi kraujo tyrimai (išsikviečiant slaugytoją iš aptarnaujančio šeimos sveikatos centro). Prireikus konsultuoja gydytojas-specialistas. Pasirūpiname medikamentų išrašymu ir pristatymu (jeigu ligonis yra prisirašęs prie mus konsultuojančio šeimos gydytojo).
Esant reikalui kviečiama greitoji medicinos pagalba ir pacientas vežamas į ligoninę.
Esant pageidavimui, aprūpiname slaugos priemonėmis.
Priimami pacientai iš visos Lietuvos.
Išsamesnė informacija tel. 867558822
Disolis, UAB
96,1 km | Turgaus a. 6, Daugai, Alytaus r.
Šeimos gydytojas - Ramunė Gaisrienė. Kūdikių ir vaikų sveikatos priežiūra ir profilaktiniai tikrinimai - vaikų ligų gydytoja Rymantė Izokaitienė. Suaugusiųjų sveikatos priežiūra ir profilaktiniai tikrinimai. Nėščiųjų moterų sveikatos priežiūra. Odontologo paslaugos - gydytojas odontologas Povilas Stadulis. Vaikų krūminių dantų dengimo silantais programa. Nemokami glikozilinto hemoglobino tyrimai, nemokamas kraujo krešumo rodiklių SPA ir INR nustatymas. Klinikos pacientams gydymas nemokamas.Elektrokardiogramos (EKG), šlapimo, kraujo biocheminiai tyrimai. Profilaktinis sveikatos patikrinimas dirbantiesiems ir įsidarbinantiems. Atliekami įmonės personalo profilaktiniai sveikatos tikrinimai pagal įmonei išduotą kontingento pažymą. Išduodamos medicininės pažymos vairuotojo teisėms. Sportuojančių asmenų sveikatos patikra. Mokamos paslaugos: neprisirašiusiems klinikoje - odontologas, pediatras; gydomasis masažas, šeimos gydytojas, laboratoriniai tyrimai. Prevencinės ankstyvosios vėžio diagnostikos programos: gimdos kaklelio, krūtų, prostatos, žarnyno. Asmens širdies ir kraujagyslių ligų rizikos įvertinimas.
Namučiai Jums, VšĮ
36,8 km | A. Merkio g. 7A-1, Lapės, Kauno r.
Ilgalaikė, trumpalaikė globa ir slauga
Šeimos gydytojai ir bendros praktikos slaugytojai šalia Jūsų visą dieną
Priimami įvairiomis ligomis sergantys žmonės
Slaugos namai, grupinio gyvenimo namai
Mes privalome gerbti ir saugoti savo garbaus amžiaus žmones. Kai jų neteksime niekas mums nepatars kaip sulipdyti savo gyvenimo šukes ir kaip pastatyti tvirta nama. Senoliai žino, kur viršus ir kur apačia,kokie tie matmenys, lemiantys gyvenimo sekmę. Jie išmintingi ir supratingi. Todėl mastyti apie senatvę svarbu ne tik seniems, bet ir kiekvienam žmogui. Ar gražus bus mūsų senėjimas - priklauso nuo mūsų. Senatvė primena gražų rudenį, o jis paženklintas nuostabiausiomis spalvomis, švelnia saulės šviesa ir derliaus nuėmimo švente, mėgavimosi įvairiomis dovanomis. Senatvė primena ir žiemą - ji kupina ramybės ir tylos, šilumos ir meilės. Senstant svarbu priimti ne tik rudens ir žiemos grožį, bet ir jų atšiaurumą ir visame tame kas neduoda ramybės, vis dėl to, atrasti meilė.
Todėl stenkimės, kad senas žmogus, sėdėdamas patogiame krėsle žvelgtų į mus, spinduliuodamas ramybę ir žinojimą apie laika, kad tik eidami juo tampame išmintingi, įgauname rimties ir spalvingumo.
Mūsų pastate, pirmame aukšte yra ir šeimos sveikatos centras.


Vita lumina, slaugos namai
37,2 km | A. Merkio g. 40, Lapės, Kauno r.
Ilgalaikė ir trumpalaikė slauga
Savaitgalinė senjorų globa ir slauga
Slauga globojant sergančius Alzhaimeriu
Neįgaliųjų asmenų globa
Slaugos namai "Vita lumina" įsikūrę Domeikavoje (Bažnyčios g. 4), Kauno raj.
Teikiame aukštos kokybės slaugos ir socialinės priežiūros bei viduriniojo medicinos personalo paslaugas. Ilgalaikė , trumpalaikė ir savaitgalinė pagyvenusių bei asmenų su negalia globa ir slauga .Patirtis globojant asmenis sergančius Alzheimeriu ir senatvine dimensija.
Atliekamos visos šeimos gydytojo paskirtos procedūros: matuojamas kraujospūdis, sekamas cukraus kiekis kraujyje, daromi kraujo tyrimai, žaizdų perrišimai. Prireikus konsultuoja gydytojas specialistas. Pasirūpiname medikamentų išrašymu ir pristatymu (jeigu ligonis yra prisirašęs prie mus konsultuojančio šeimos gydytojo).
Esant reikalui kviečiama greitoji medicinos pagalba ir pacientas vežamas į ligoninę. Aprūpiname slaugos priemonėmis. Visą parą budi medikas ( bendrosios praktikos slaugytoja). Priimami pacientai iš visos Lietuvos. Išsamesnė informacija tel. 864028209
Teikiama ir nauja paslauga (Ligonių pervežimas specialiu medicinos transportu).
Sidabrilis, UAB
42,7 km | Draugystės g. 17-1, Kaunas
Privati Greitoji medicinos pagalba
Budėjimai renginiuose
Ligonių pervežimas
Ligonių pervežimas iš užsienio ir į užsienį
Privalomieji pirmosios pagalbos mokymai / kursai
Išblaivinimas, pagirių gydymas po alkoholio vartojimo paciento namuose
UAB „Sidabrilis“ automobilių parką sudaro greitosios medicinos pagalbos automobiliai su visa įstatymuose numatyta bei būtina medicinos įranga. Mūsų personalas - ilgametę greitosios medicinos pagalbos patirtį bei atitinkamą išsilavinimą turintys medikai. Dirbame 24 valandas per parą – visada pasiruošusi komanda padėti tiek jums, tiek jūsų ligoniams. Turime visus reikiamus dokumentus ir sertifikatus bei licencijas.
Ligonių ir neįgaliųjų pervežimas. Kvalifikuota komanda gali pasiūlyti visas paslaugas, susijusias su ligonių bei neįgaliųjų pervežimu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Galime pervežti: neįgaliuosius; Sėdinčius ir gulinčius ligonius; Suteikiame pagalbą lydint; Nešame ligonius ir viskuo pasirūpiname patys. Visos paslaugos atliekamos ne tik kokybiškai, bet ir rūpestingai: suteikiame visą reikiamą informaciją ligonio šeimos nariams bei komunikuojame tiesiogiai su gydymo įstaigomis, siekdami užtikrinti tinkamą ligonio priėmimą. Galime parvežti ligonius iš bet kurios užsienio valstybės greitai ir kokybiškai, visos kelionės metu užtikrindami kvalifikuoto mediko dėmesį ligoniui.
Privati greitoji medicinos pagalba ir budėjimas renginiuose. Budime renginiuose visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo renginio specifikos, pobūdžio ir vietos: nuo koncertų, bėgimo maratonų iki automobilių, motociklų lenktynių ar uždarų renginių. Kvalifikuota komanda puikiai moka dirbti su skirtingo pobūdžio traumomis ar skirtingo amžiaus grupių dalyviais bei žiūrovais. Siekdami lojalių ir ilgalaikių partnerių, taikome lanksčią kainodarą ir įkainių sistemą.
Privalomieji pirmos pagalbos kursai. Remiantis Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministro 2008 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. V-69 (Žin., 2008, Nr. 14-490) patvirtintomis mokymų programomis, organizuojame privalomuosius pirmosios pagalbos kursus. Mokymus organizuojame ir tiems, kurie siekia gerinti įgūdžius savarankiškai, neverčiami įstatymų. Mes tikime, kad laiku suteikta pirmoji pagalba gali išgelbėti gyvybę ir siekiame, kad kiekvienas iš mūsų mokėtų padėti šalia esančiam bei neliktų abejingas. Nelaimė nesirenka laiko ar vietos: akimirką įsivaizduokite, kad Jūsų artimajam ar bendradarbiui sustreikuoja širdis ar jis užspringsta pietų pertraukos metu. Ar Jūs tokioje situacijoje sugebėtumėte padėti žmogui?
Kursus veda kvalifikuoti bei licencijuoti specialistai, turintys ilgametę greitosios medicinos pagalbos patirtį. Esant poreikiui, į mokymus atvykstame greitosios medicinos pagalbos automobiliu bei supažindiname su jame esančia įranga. Mes suprantame, kad tik įtaigiai ir įdomiai pateikti net ir svarbūs dalykai lieka nepamiršti – tik taip dirbdami mes pasieksime rezultato.
Išblaivinimas, pagirių gydymas po ilgalaikio alkoholio vartojimo paciento namuose. Atstatomi netekti skysčiai, mineralai, vitaminai, šalinamas alkoholis iš organizmo, skiriami medikamentai, lašinė infuzija. Paprastai išblaivinimo, pagirių gydymo procedūra gali trukti nuo vienos iki kelių valandų.
Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras
44,2 km | R. Kalantos g. 80 (Petrašiūnai), Kaunas
Slaugos specialistų rengimas
Globos specialistų mokymas
Socialinių paslaugų specialistų rengimas
Reabilitacijos specialistų ruošimas
Profesinis mokymas – sėkmingos karjeros pagrindas. Šiandien profesinis mokymas patrauklus visiems, norintiems įgyti paklausią profesiją, gerą, kad sėkmingai įsilietų į darbo rinką, įgyvendintų savo karjeros planus.
Tokias tendencijas švietimo sferoje pastebi ir veiklos trisdešimtmetį skaičiuojantys Kauno statybos ir paslaugų centre dirbantys specialistai.
Centre siekiama padėti kiekvienam atrasti jam priimtiniausią mokymosi būdą. Jame dirbančių specialistų teigimu, nuolat skiriamas dėmesys ugdymo proceso gerinimui, nepamirštama orientuoti ugdymo turinį į asmens esminių kompetencijų, ypač mokėjimo mokytis, pilietiškumo, verslumo, skaitmeninio raštingumo ugdymą. Pedagogams svarbu, kad mokinys, baigdamas mokyklą, būtų pasirengęs savarnkiškam gyvenimui sėkmingai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje ir darbo rinkoje.
Centro siūlomos mokymo programos diferencijuotos pagal stojančiųjų poreikius ir jau turimas žinias bei išsilavinimą.
Neturintiems pagrindinio išsilavinimo, siūloma jį įgyti paraleliai mokantis apdailininko, mūrininko (betonuotojo), staliaus ir suvirintojos specialybių.
Turintiems pagrindinį išsilavinimą siūloma įgyti vidurinį išsilavinimą kartu su pastatų restauratoriaus, pastatų šiltintojo, staliaus ar statybos verslo paslaugų teikėjo specialybes. Šių ir kitų specialybių taip pat kviečiami mokytis ir jau turintys vidurinį išsilavinimą asmenys.
Centre esama ir mokymo programų, skirtų mokiniams, baigusiems specialiųjų mokyklų 9 ir 10 klases, bendrojo ugdymo mokyklų, kurie mokėsi pagal individualizuotą ir pritaikomąją programą. Šiems jaunuoliams siūloma rintis apdailininko, avalynės taisytojo, floristo, lengvųjų dirbinių pynėjo ir lengvųjų drabužių siuvėjo, staliaus ar virėjo specialybę. Centras taip pat vykdo ir formaliojo tęstinio mokymo programas.
Skaičiuojama, kad nuo centro įkūrimo parengta ne vienas tūkstantis įvairių profesinio mokymo programų specialistų.
Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre dirbantys specialistai savo žinias nuolat atnaujina ne tik seminaruose ir konferencijose, bet ir stažuotėse Lietuvoje ir užsienyje.
Centras aktyviai prisideda prie Leonardo da Vinčio mobilumo projekto „Statybos projektų vadyba“ bei mokytojų kvalifikacijos kėlimo ES šalyse projektų įgyvendinimo. Minėtuose projektuose dalyvavę Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro pedagogai turėjo galimybę gilinti savo žinias ir sėmėsi patirties Prancūzijoje, Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Danijoje. Šios galimybės kelti kvalifikaciją užsienyje pedagogams suteikė neįkainojamos patirties bei atvėrė naujas bendradarbiavimo perspektyvas su profesinio ugdymo įstaigomis, esančiomis už mūsų šalies ribų. Besisvečiuodami užsienio šalyse projektų dalyviai iš Kauno lankė profesines mokyklas, susitiko su jų vadovais, kurie supažindino su mokymo proceso organizavimu, mokymo programomis, pedagogams buvo suteiktos galimybės pabuvoti naujai įrengtose dirbtuvėse, tiesiogiai susipažinti su praktiniu mokymu, apžiūrėti naudojamą įrangą ir įrenginius bei juos išbandyti. Įvertinus centro patirtį įgyvendinant tarptautinius projektus, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui suteikta „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo chartija.
47,7 km | A. Smetonos al. 55A (Panemunė), Kaunas
Šeimos gydytojų ir gydytojų specialistų konsultacijos
Homeopatinis gydymas
Klasikinis ir taškinis masažai
Panemunės šeimos sveikatos centre paslaugas teikia:
Šeimos gydytojai: konsultacijos, tyrimai, skiepai, kardiogramos, nedarbingumo pažymėjimai ir kompensuojamieji vaistai
Okulistas: konsultuoja, gydo, parenka akinius,
Otorinolaringologas: gydo ausų, nosies gerklės ligas,
Chirurgas
Odontologas-dantų gydymas, protezavimas
Ginekologė- konsultacijos, nėštumo diagnostika ir nutraukimas, odos ir lytiniu keliu plintančių ligų gydymas, tyrimas ultragarsu
Gyd homeopatas parenka augalinius, homeopatiniais vaistus, ištiria Folio metodu.
Neurologas
Psichologas
Psichiatras
Klasikinis ir taškinis masažai
Sveikatos pažymos: įsidarbinant, vairuotojams, sveikatos pasai ir kt.
43,5 km | Savanorių pr. 284, Kaunas
Paliatyvios medicinos centras - įstaiga, kuri teikia nemokamas pliatyvios medicinos paslaugas ligonio namuose. Šios paslaugos yra kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo lėšų. Paslaugas teikia specialistų komanda: gydytojas, slaugytojas, socialinis darbuotojas. Prie Paliatyvios medicinos centro specialistų komandos prisideda ir savanoriai, kurie teikia psichosocialinę pagalbą ligoniui ir jo šeimai. Šių specialistų ir savanorių darbas kartu užtikrina visapusį žmogaus, kuriam reikalinga pagalba, aprūpinimą. Kitos paslaugos: psichoterapeuto, psichologo konsultacijos, slaugytojo, socialinio darbuotojo vizitai į namus.
Globos ir priežiūros centras, VšĮ
44,2 km | Žvangučių g. 2 (Žaliakalnis), Kaunas
Ilgalaikė (trumpalaikė) globa ir priežiūra
Kokybiškų globos ir priežiūros paslaugų teikimas
Priimami asmenys sergantys įvairiomis ligomis iš visos Lietuvos
VŠĮ GLOBOS IR PRIEŽIŪROS CENTRAS yra įsikūręs Kauno mieste, Žvangučių g. 2, kuri yra žaliakalnio mikrorajone. Labai patogioje strategiškai miesto vietoje, ramioje gatvėje. Netoli yra Kauno Klinikos bei Kalniečių poliklinika. Globos ir priežiūros centrą galima puikiai pasiekti visuomeniniu transportu, dėl ko labai patogu gyventojų artimiesiems juos dažnai lankyti.
Mes norime pasiūlyti neįgalių ir pagyvenusių asmenų globos ir priežiūros paslaugas, užtikrinant teisę asmeniui pasirinkti sveikatos priežiūros įstaigą ar gydytoją, aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis, tinkamą sveiktos priežiūros paslaugų organizavimą, užtikrinantį asmens fizinę ir psichinę sveikatą; asmens apsaugą ir saugumą; kasdienės veiklos organizavimą, nepamirštant ir kuo artimesnės aplinkos gyventojų namų aplinkai, reikalingą maisto racioną; kad būtų patenkinti visi asmens poreikiai ir interesai – nuoširdų, apmokytą bei kvalifikuotą personalą.
MISIJA – teikti socialines paslaugas senyvo amžiaus žmonėms ir žmonėms su negalia, užtikrinant jiems kuo artimesnę namų aplinką, kad jaustųsi saugūs, reikalingi ir kokybiškai bei oriai gyventų.
VIZIJA – būti modernia, lanksčia, socialinės globos paslaugas teikiančia įstaiga, kuri užtikrintų globos namų gyventojams visapusišką jų poreikių patenkinimą, jaukią, artimą namams gyvenimo aplinką, kad šioje įstaigoje komfortiškai jaustųsi ir gyventojai ir dirbantis personalas.
Kontaktai: tel. +370 673 65 011; +370 607 15077;
Žvangučių g. 2/Purienų g. 12, Kaunas
Panemunės šeimos sveikatos centras, filialas
45,2 km | Č. Sasnausko g. 56 (Žaliakalnis), Kaunas
šeimos sveikatos centras, šeimos gydytojas (BPG), pediatras, psichologas, ginekologas, odos, stomatologas, okulistas (akių), neurologas, chirurgas, homeopatas (gydo folio metodu), poliklinika, tyrimai, diagnostika, slauga namuose, vaikų slauga, suaugusiųjų slauga, akušeriai, Ginekologai, chirurgai, dantų protezų gamyba, diagnostika, echoskopija, rentgenas, ligoninės, klinikos, masažai, medicininiai tyrimai, laboratorijos, natūralioji medicina, neurologai, odontologai, Oftalmologai, akių gydytojai, otorinolaringologai, LOR gydytojai, poliklinikos, pirminės sveikatos priežiūros centrai, Privatūs gydymo centrai, profilaktiniai sveikatos patikrinimai, skiepai, šeimos gydytojai, homeopatai, psichiatras, psichologas, Priklausomybės ligų gydymas, tyrimas ultragarsu, sveikatos pažymos, kraujo, šlapimo tyrimai, gydytojas homeopatas, masažistas
Vita lumina, slaugos namai, UAB
40,6 km | Bažnyčios g. 4, Domeikava, Kauno r.
Ilgalaikė ir trumpalaikė slauga
Savaitgalinė senjorų globa ir slauga
Slauga globojant sergančius Alzhaimeriu
Neįgaliųjų asmenų globa
Slaugos namai "Vita lumina" įsikūrę Domeikavoje (Bažnyčios g. 4), Kauno raj.
Teikiame aukštos kokybės slaugos ir socialinės priežiūros bei viduriniojo medicinos personalo paslaugas. Ilgalaikė , trumpalaikė ir savaitgalinė pagyvenusių bei asmenų su negalia globa ir slauga .Patirtis globojant asmenis sergančius Alzheimeriu ir senatvine dimensija.
Atliekamos visos šeimos gydytojo paskirtos procedūros: matuojamas kraujospūdis, sekamas cukraus kiekis kraujyje, daromi kraujo tyrimai, žaizdų perrišimai. Prireikus konsultuoja gydytojas specialistas. Pasirūpiname medikamentų išrašymu ir pristatymu (jeigu ligonis yra prisirašęs prie mus konsultuojančio šeimos gydytojo).
Esant reikalui kviečiama greitoji medicinos pagalba ir pacientas vežamas į ligoninę. Aprūpiname slaugos priemonėmis. Visą parą budi medikas ( bendrosios praktikos slaugytoja). Priimami pacientai iš visos Lietuvos. Išsamesnė informacija tel. 864028209
Teikiama ir nauja paslauga (Ligonių pervežimas specialiu medicinos transportu).
Alzheimerio ir demencijos našta, labdaros ir paramos fondas
45 km | A. Jasaičio g. 16 (Žaliakalnis), Kaunas
Visapusiška globa ir slauga
Paliatyvi slauga
Ilgalaikė ir trumpalaikė
Neįgaliųjų maitinimas
Senelių namai, Lietuva, senelių namai Kauno rajonas, trumpalaikė slauga, sergančių, žmonių globa, sergančių žmonių slauga, socialinės paslaugos, Globa priežiūra, globos namai, globos namai Kaune, slaugos namai Kaune, globa Kaune, slauga Kaune, slaugos namai, globa, priežiūra visą parą, senelių globos, namai, senelių slauga Kaune, seneliu namai Lietuvoje, globos namai, Lietuvoje, ilgalaikė slauga, Slauga, Senelių namai, Slauga, senelių slauga, senelių, globa, senelių slaugymas, senjorų slauga, senjorų globa, kvalifikuota, Slauga, kvalifikuotos slaugytojos, ilgalaikė globa, trumpalaikė slauga, trumpalaikė globa, ilgalaikė slauga, senelių globos namai Lietuva, senelių pensionatas, senelių namai profesionali globa, neįgaliųjų maitinimas, neįgaliųjų konsultavimas
Saulės globos namai
45,5 km | Juodkrantės g. 10 (Vilijampolė), Kaunas
Ilgalaikė globa ir slauga
Teikiamos kokybiškos globos paslaugos
Kokybiškas maitinimas bei priežiūra
Greito gyvenimo tempo vedami, mes daug laiko praleidžiame darbe, todėl nelieka laiko artimųjų priežiūrai ir slaugai. Mes esame tam, kad padėtume Jums.
Tai ne tik galimybė nuo intensyvios priežiūros pailsėti artimiesiems, bet ir puiki proga senjorams atgauti jėgas bei gyvenimo džiaugsmą jaukiuose namuose kartu su rūpestingu kolektyvu ir bendraminčiais.
Jaukumu išsiskiriančiuose namuose laukia šilta, draugiška atmosfera ir nerūpestinga senatvė. Namuose ištisą parą dirba kvalifikuotos slaugytojos. Teikiame ilgalaikes globos paslaugas: apgyvendinimas, maitinimas, sveikatos priežiūra, asmens higienos, laisvalaikio organizavimas ir kitos būtinos paslaugos.
Socialinė globa Jūsų namuose
47,4 km | Laisvės al. 101A (Centras), Kaunas
Slaugos ir socialinės globos paslaugos asmens namuose
Pagalba užtikrinanti savarankišką gyvenimą namuose
Galime padėti užklupus ligai, įvykus traumai ar atėjus garbingai senatvei
Socialinės Globos paslaugos leidžia senti, prižiūrimam specialistų, savo namuose. Slaugytojų padėjėjai pacientų namuose apsilanko pagal poreikį – nuo dviejų iki aštuonių valandų per dieną, išlaisvindami artimuosius nuo prievolės ištisą laiką patiems juos prižiūrėti arba atiduoti į slaugos ligonines.