Įmonių sąrašas

Biotechnologijų projektai, MB

Ukmergės g. 300C-65, 06143 Vilnius
(8 687) 83898
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 687) 83898
Tinklalapis
www.biotechpro.lt
El. paštas
info@biotechpro.lt
Direktorė
Kristina Juzėnienė
Įmonės kodas
304116083
PVM kodas
LT100009967919

Veiklos aprašymas

Prekyba ENDORET PRGF plazmoterapijos įranga

Prekyba krioterapijos įranga, mesoinjektoriais, karboksi terapijos prietaisais.

Vadovaudamiesi naujausiais moksliniais tyrimais ir tendencijomis, į Lietuvą įvežėme pažangias ir inovatyvias medicinos technologijas bei įrangą joms taikyti.

Prekiaujame pasaulyje pripažintų gamintojų BTI Biiotechnology institute (ENDORET PRGF ) bei ANTI AGING MEDICAL SYSTEMS medicinos įranga dermatologams, odontologams, oftalmologams, traumatologams, plastikos chirurgams.

ENDORET PRGF - tai didžiausią mokslinį palaikymą turinti kraujo plazmos technologija, pilnai sertifikuota ir pripažinta visame pasaulyje. Dėl unikalios technologijos plazmoje nėra leukocitų, todėl mažesnis skausmas, tinimas, o tinkamas trombocitų kiekis garantuoja maksimalią audinių regeneraciją, žaizdų gijimą, uždegimo mažinimą. Unikali centrifugavimo sistema leidžia atskirti PPP ir PRP ir abi jas pritaikyti.

ANTI AGING MEDICAL SYSTEMS - lyderis mesoinjektorių bei krioterapijos prietaisų rinkoje.

Mesoinjektoriai - tai universlūs prietaisai, skirti injekuoti be skausmo, pasirinktame gylyje, pasirinkto klampumo, norimą kiekį skysčio ar dujų. Bijantiems skausmo – injekavimo pistoletas be adatų ( jonoforezės principu).

Crioslim - vienas naujausių šalčio terapijos prietaisų, savo unikaliomis techninėmis galimybėmis pranokęs savo pirmtakus.

Daugiau informacijos: www.biotechpro.lt
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas