Įmonių sąrašas

Adutiškio senelių namai, VšĮ

Centrinė a. 12, Adutiškis, 18289 Švenčionių r.
(8 601) 00060
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 601) 00060
Tinklalapis
www.seneliu-namai.lt
El. paštas
padesiuseneliams@gmail.com
Direktorius
Žydrūnas Eimutis
Įmonės kodas
304529947
Registracijos data
2017.05.12
Darbuotojai
18 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas
1192,50 € (2020 kovas) daugiau...

Veiklos aprašymas

Adutiškio senelių namai - tvarkingi, jaukūs globos namai už geriausią kainą Lietuvoje!

Žmogaus gyvenime labai svarbus artumas. Visi be išimčių norime jaustis saugūs, mylimi, suprasti ir reikalingi. Gyvenimo prasmė neišmatuojama patirtimi ar lūkesčiais, gyvenimo prasmė - kelias, kuriame kaip medžiai norime augti kartu. Mes viena visuma, viena visa jungianti grandis ir mums visiems reikia sušildančių žodžių, ištiestos rankos, gerumo ir šypsenos, kuri įprasmina buvimą žemėje, įprasmina būties jausmą. Dažnai, kol esame jauni, nepastebime svarbių akimirkų, jos tarytum praeina. Vaikystės spalvos nublanksta kaip ir akimirkos augant šalia svarbiausių žmonių mūsų gyvenime - Tėvų, senelių bei artimų žmonių. Ir niekas nenusikalsta gyvendamas toliau ir vis mažiau laiko ir pastangų įdėdamas į senstančių artimųjų gyvenimą. Taip, nes medžiai auga toliau, kaip ir mes, savo kelią auginame kasdien kurdami savo likimus ir laiko tam augimui reikia daug. Tampame vieniši ne tada, kai neturime artimųjų, o tada, kai negalime savimi pasirūpinti. Ir vienintelė laimė matyti laimingus kitus, nesijausti našta ar skauduliu.

Adutiškio senelių namuose kviečiame registruotis norinčius apsigyventi ar apgyvendinti savo artimus žmones. Adutiškio senelių namuose teikiamos individualios socialinės ir sveikatos priežiūros paslaugos, atitinkančios gyventojų savarankiškumo lygį, užtikrinančios socialinius poreikius.

Gyventojams sudarytos orios, lūkesčius atitinkančios gyvenimo sąlygos, padedančios puikiai jaustis aplinkoje. Puoselėjamos religinės vertybės, tarpusavio santykiai, pramogos ir laisvalaikis, vystomi pagarbos, paslaugumo ir pasitikėjimo pagrindu.

Gyventojai apgyvendinami jaukiuose vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose (21-35 kv. m.) su asmeniniais wc, televizoriais, telefonais; Yra atskira zona su kompiuteriais, kuriuose įdiegtos programos bendravimui, visame pastate veikia internetas (Wi-Fi); Patogiam judėjimui - tam pritaikyti vežimėliai, naujas didelis liftas, specialios lovos, čiužiniai, keltuvai. Maitinimas vykdomas dideliame gražiame restorane-bufete, gyventojai valgo kiek nori ir kada nori, tačiau su daktaro ir dietologo rekomendacija, restorane yra baras su pilnu asortimentu. Kitame aukšte įrengta papildoma virtuvėlė skirta laisvalaikio kepiniams, kavai, arbatai. Esant poreikiui, mes aprūpinsime visais maisto produktais, higienos prekėmis, medicinos ir laisvalaikio priemonėmis. Klientams garantuojame slaugą ir rūpestingą priežiūrą visą parą, nuolatinius gydytojo vizitus, asmenines specialistų konsultacijas, užimtumą - įvairius renginius, būrelius ir koncertus, taip pat kelionės į muziejus ir renginius atsižvelgiant į sveikatos galimybes. Pastate įrengtas grožio salonas - kirpykla, manikiūras, pedikiūras, masažo kabinetas, masažinės "Nuga-best" lovos ir foteliai, sporto salė su treniruokliais, biliardas, biblioteka, pianinas, muzikos užsiėmimai, užimtumo ir rankdarbių klasės; Lauko pramogos - tai pasisėdėjimai terasoje, pasivaikščiojimai parke, prie upelio, šiltnamiai, augintiniai, žvejyba, dirbtuvės; Saugumas - budintys daktarai, slaugai, vairuotojas su greitosios pagalbos automobiliu, filmuojama teritorija ir bendrosios patalpos. Pašaliniai asmenys į centrą neįleidžiami.

Šis centras tai saugi ir jauki namų aplinka su visais privalumais. Svarbi informacija norintiems aplankyti savo artimuosius: Kiekvieną šeštadienį, užsakytas autobusas iš Vilniaus 10 valandą ryte veš lankytojus į Adutiškį ir 18 valandą parveš atgal (paslauga nemokama). Esant poreikiui, toks pats reisas bus vykdomas ir sekmadienį.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas
Dalintis