Įmonių sąrašas

Širvintų parapijos globos namai, labdaros ir paramos fondas

P. Cvirkos g. 15, 19121 Širvintos
(8 382) 52100
24 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 382) 52100
Vadovas
Virginijus Šmigelskas
Įmonės kodas
191727747
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Percussion play baltics, UAB
43,4 km | A. Rotundo g. 5-102 (Naujamiestis), Vilnius
Muzika po atviru dangumi: visiems, visur ir visada
Kokybiškiausio garso perkusiniai lauko muzikos instrumentai
Muzikinė įranga visų amžiaus grupių ir galimybių žmonėms
Muzikinė įranga pritaikyta žmonėms su negalia
Muzikinės lauko aikštelės, sensoriniai sodai
Terapiniai muzikiniai takai
Konsultuojame, projektuojame, įrengiame
Muzika po atviru dangumi: visiems, visur ir visada!
Siūlome aukščiausios garso kokybės perkusinius lauko muzikos instrumentus. Mūsų muzikinė įranga pritaikyta visų amžiaus grupių ir galimybių žmonėms, tame tarpe ir žmonėms su negalia. Norint jais groti nereikia turėti muzikinių žinių ar muzikinės patirties. Lauko muzikos instrumentų pagalba suteikiama galimybė išreikšti save ir improvizuoti, atsipalaiduoti ir užmiršti skausmą, skatinamas bendruomeniškumas ir bendravimas, teigiamos emocijos ir gera savijauta, ir t.t. Tai galimybė, nepriklausomai nuo oro sąlygų, sudominti žmones išėjimui į kiemą ir čia praleisti kuo daugiau laiko, mėgautis muzikiniais garsais ir tiesiog žaisti muziką.
Pas mus rasite daugiau kaip 50 aukščiausios kokybės, įvairaus ir patrauklaus dizaino, inovatyvius ir patvarius perkusinius lauko muzikos instrumentus: būgnus, metalofonus, ksilofonus, grindų pianinus, varpus, aerofonus ir kt. Instrumentai montuojami tiek lauke, tiek viduje.
Muzikines lauko aikšteles, sensorinius sodus, terapinius muzikinius takus mes projektuojame ir įrengiame daugiafunkciniuose centruose, senelių namuose, neįgaliųjų dienos centruose, socialinės globos namuose, ligoninėse, mokyklų ir darželių kiemuose, miestų ir rajonų parkuose ir kt.
Visi instrumentai suderinti muzikinėmis dermėmis, ilgaamžiai, atsparūs oro sąlygoms, sertifikuoti EN1176.
Lauko muzikos instrumentais aprūpiname Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos rinkas.
Domitės muzikine aikštele savo aplinkoje? Susisiekite su mumis. Nuoširdžiai pasišnekučiuosime ir rasime jums geriausią sprendimą.
Senjorų socialinės globos namai
39 km | Kalvarijų g. 323 (Verkiai), Vilnius
40 metų patirtis socialinės globos teikimo srityje
Profesionali vyresnio amžiaus žmonių priežiūra, slauga ir globa
Personalo priežiūra visą parą, nuolatinė pagalba kasdienėse veiklose,
skanus maistas, laisvalaikis ir užimtumas
Galimas finansavimas iš valstybės/savivaldybių biudžetų
Senjorų socialinės globos namuose teikiama ilgalaikė ar trumpalaikė priežiūra, slauga ir globa. Esame įsikūrę Vilniaus mieste, žalumos apsuptoje Verkių regioninio parko teritorijoje. Įstaiga patogiai pasiekiama visuomeniniu transportu.
Vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose gyvena 240 vyresnio amžiaus žmonių iš visos Lietuvos.
Įkurti specialūs skyriai Alzheimerio liga ir senatvine demencija sergantiems asmenims.

Kvalifikuotų darbuotojų komanda rūpinasi kiekvieno gyventojo gyvenimo kokybe.
Sveikatos priežiūros specialistai teikia slaugos, kineziterapijos, masažo, relaksacijos paslaugas, organizuoja gydytojų specialistų konsultacijas, nuvykimą į asmens sveikatos priežiūros įstaigas.
Socialinių darbuotojų komanda rūpinasi kasdieniais gyventojo reikalais, užimtumu ir laisvalaikiu.
Psichologai gyventojams padeda prisitaikyti prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų, konsultuoja artimuosius.

Padėsime sutvarkyti dokumentus, valstybės/savivaldybių finansavimui gauti.
Mūsų specialistai pasiruošę Jus išklausyti ir patarti.
40,7 km | Naujakurių g. 5, Alantos mstl., Molėtų r.
Vaizdingo Alantos miestelio apsuptyje, ramioje aplinkoje, 1995 m. įkurti Molėtų rajono Alantos senelių globos namai. Globos namuose sukurtos 33 vietos senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia, įrengta koplytėlė, poilsio kambarys, salė, sudarytos puikios sąlygos laisvalaikiui bei užimtumui praleisti. Pas mus darbuojasi 21 darbuotojų komanda, kuri užtikrina visapusišką teikiamų paslaugų kokybę. Mūsų pagrindinis tikslas – tenkinti Globos namų gyventojų gyvybinius poreikius, sudaryti Globos namų gyventojams palankias, žmogaus orumą išsaugančias sąlygas, kai jie patys nepajėgūs to pasiekti. Vykdydami sau iškeltus tikslus mes stengiamės iš dalies pajėgiems Globos namų gyventojams, sudaryti sąlygas patiems dalyvauti asmeninių poreikių tenkinime, padėti įveikti socialinę atskirtį bei pagal galimybes padėti integruotis į visuomenę. Saugome ir giname Globos namų gyventojų teises bei teisėtus interesus. Mes įsipareigojame užtikrinti kokybišką socialinių, medicininių, kultūrinių paslaugų bei buitinių gyvenimo sąlygų Globos namų gyventojams teikimą bei tobulinimą.
Lietuvos muzikos terapijos asociacija, muzikos terapijos paslaugų centras
43,7 km | P. Vileišio g. 12 (Antakalnis), Vilnius
Remiamės muzikos terapijos teorijomis ir principais, taikomi muzikos terapijos metodai
Dirba Muzikos terapijos asociacijos nariai, kurie laikosi profesinės muzikos terapijos etikos kodekso bei profesinių reikalavimų
Grupės mažos, 2- 6 dalyviai, teikiamas individualus dėmesys
Kuo daugiau muzikuojama gyvai, tikrais instrumentais, taikoma terapinė improvizacija
Siūloma įvairi muzikinė veikla, akcentuojamas procesas, o ne rezultatas
Didelis dėmesys teikiamas saugaus tarpusavio ryšio kūrimui, bendradarbiavimui
Muzikos terapija šiandienos kultūroje – tai muzikos terapeuto paslauga klientui, bendradarbiavimas naudojant muziką, įvairias muzikines veiksenas bei susikuriančius tarpusavio santykius optimizuojant kliento (individo ar grupės) sveikatingumą ir gyvenimo kokybę.
Lietuvos muzikos terapijos asociacija (Lmta) – 1997 metais įsikūrusi visuomeninė organizacija, vienijanti muzikos terapeutus bei kitus specialistus, taikančius muzikos terapijos metodus vardan visuomenės narių fizinės, psichinės, socialinės sveikatos ir gyvenimo kokybės. Asociacijos tikslas – plėtoti muzikos terapiją kaip profesiją, mokslą, paslaugą, discipliną, koordinuoti savo narių veiklą, atstovauti savo narių interesams ir juos ginti, tenkinti kitus viešuosius interesus.
Uždaviniai:
1) plėtoti muzikos terapiją vardan visuomenės narių fizinės, psichinės, socialinės sveikatos ir gyvenimo kokybės;
2) siekti, kad būtų įgyvendinama tarptautiniuose teisės aktuose ir Lietuvos Respublikos įstatymuose įtvirtintomis nuostatomis grįsta muzikos terapijos edukacija ir įtvirtinta muzikos terapijos profesija;
3) konsultuoti muzikos terapijos taikymo klausimais;
4) inicijuoti muzikos terapijos paslaugų integravimą;
5) informuoti visuomenę apie asociacijos veiklą bei užsiimti šviečiamąja ir edukacine veikla muzikos terapijos srityje;
6) koordinuoti savo narių veiklą, atstovauti savo narių interesams, juos ginti.
Remiamės muzikos terapijos teorijomis ir principais, taikomi muzikos terapijos metodai
Dirba Muzikos terapijos asociacijos nariai, kurie laikosi profesinės muzikos terapijos etikos kodekso bei profesinių reikalavimų
Grupės mažos, 2- 6 dalyviai, teikiamas individualus dėmesys
Kuo daugiau muzikuojama gyvai, tikrais instrumentais, taikoma terapinė improvizacija
Siūloma įvairi muzikinė veikla, akcentuojamas procesas, o ne rezultatas
Didelis dėmesys teikiamas saugaus tarpusavio ryšio kūrimui, bendradarbiavimui"
Muzikos terapijos paslaugų centras įsikūrė 2013 metais prie Lietuvos muzikos terapijos asociacijos. Jo ištakos- VŠĮ. Menų terapijos centro Muzikos studija, įkurta 2008 metais dr. Vilmantės Aleksienės iniciatyva. Muzikos terapijos paslaugų centro tikslas- teikti kokybiškas muzikos terapijos, muzikinės saviraiškos, taikant muzikos terapijos metodus, paslaugas, užsiimti muzikos terapijos sklaida Lietuvos visuomenėje. Centre dirba Lietuvos muzikos terapijos asociacijos narės, muzikos terapeutės ir muzikos terapijos specialistės, turinčios ilgametę muzikos terapijos praktiką.
Muzikos terapijos paslaugų centras remiasi supratimu, kad žmogaus gebėjimas reaguoti į muziką, poreikis ją patirti yra įgimtas, kaip ir gebėjimas bei poreikis bendrauti. Ši prigimtis lieka, nepaisant negalės ar problemų. Todėl ši maloni, džiaugsminga patirtis turi būti panaudojama naujų galimybių ieškojimui, naujų tarpusavio santykių kūrimui, geresnės gyvenimo kokybės siekimui.

Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensionas, BĮ
41,2 km | Lakštingalų g. 7 (Antakalnis), Vilnius
Biudžetinė įstaiga Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensionas yra Vilniaus miesto savivaldybės socialinės globos namai, teikiantys Vilniaus vaikams ir jaunuoliams su negalia socialinės globos paslaugas nuo 3 iki 29 metų amžiaus. Pensionas įsteigtas Vilniaus miesto Tarybos 1993 m. gruodžio 15 d. sprendimu Nr. 345V.Siekiame sudaryti geresnes sąlygas neįgaliems vaikams ir jaunuoliams atskleisti kūrybinius gabumus, plėsti pasaulio pažinimo ribas pagal kiekvieno asmens gebėjimus ir sutrikimo savitumą. Pensiono bendruomenė rūpinasi jų gerove ir trokšta atstoti vaikams ir jaunimui prarastą šeimą bei namus.
Vizija:
Tenkinti vaikų ir jaunuolių poreikius, sudaryti palankias gyvenimo sąlygas, grąžinti asmens gebėjimą rūpintis savimi ir integruotis į bendruomenę.
Tikslas:
Teikti dienos, trumpalaikės ir ilgalaikės socialinės globos paslaugas vaikams ir jaunuoliams nuo 3 iki 29 metų amžiaus su proto ir kompleksine negalia, į socializacijos procesą įtraukiant vaikų ir jaunuolių tėvus bei socialinius partnerius.
Sidabrinis amžius, senelių namai, UAB
69,4 km | Kuprių g. 2, Kuprių k., Anykščių r.
Nuoširdus ir kvalifikuotas aptarnavimas
Naujai įrengti, jaukūs kambariai
Ramybės oazė gamtos apsuptyje, šalia upės
Subalansuotas maitinimas 4 kartus į dieną
Įdomus užimtumo ir laisvalaikio organizavimas
Religiniai patarnavimai
Privatūs senelių namai „Sidabrinis amžius“ yra įsikūrę Anykščių rajone, Kuprių kaime ant Šventosios upės kranto. Aplink ošia miškai ir dvelkia gaivus oras. Šiuose senelių namuose yra laukiami garbaus amžiaus senjorai, kuriems yra reikalinga laikina arba nuolatinė globa bei priežiūra.

Senelių namuose „Sidabrinis amžius“ yra 12 kambarių, kuriuose gali gyenti po vieną ar du senjorus. Patogiam gyvenimui pritaikyti tualetai bei dušai. Pirmame aukšte erdvi aplinka pusryčiams, pietums bei vakarienei, yra didelis televizorius norint pažiūrėti įdomią laidą ar sužinoti dienos naujienas. Erdvioje saleje yra rengiami įvairūs užsiėmimai čia gyvenantiems senjorams: gyventojų gimtadienių šventimas, įvairios vakaronės, tradicinių švenčių minėjimas, filmų žiūrėjimas, įvairūs rankdarbiai pagal poreikį ir pomėgius. Seneliai šventadieniais pagal norą yra vežami švęsti Šv. Mišių į Anykščių arba Svėdasų bažnyčias.

Privačiuose senelių namuose „Sidabrinis amžius“ dirbantys darbuotojai bei slaugytojos užtikrins saugų poilsį visą parą. Gyventojų sveikata nuolat rūpinasi apylinkės šeimos gydytojas.

Jei pageidausite ramaus poilsio, jaukioje bibliotekėlėje galėsite skaityti knygas, o norėdami pabūti gamtoje, ant Šventosios upės kranto galėsite grožėtis nuostabia upės vaga bei klausytis paukščių čiulbesio.

Čia netrūks ir įvairių pramogų. Galima aplankyti Anykščių Šv. Mato bažnyčią, kurios bokštai siekia 79 m., Lajų taką, į kurio viršūnę pakilti yra įrengtas liftas, tad pamatyti gražius vaizdus bus paprasta ir senjorams, taip pat Puntuko akmuo, pasivažinėjimas siauruku, edukacinė programa Arbatos kelias Anykščiuose, žvakių liejimo edukacinė programa ar edukacinė programa „Saulės blynas“, kur vedami seminarai apie vaistažoles ir jų poveikį organizmui bei daug kitų įdomių vietų laisvalaikiui.
Mes siekiame sukurti malonią ir jaukią namų aplinką, kad įsikūrę privačiuose senelių namuose „Sidabrinis amžius“ būtumėte saugūs ir prižiūrėti.

Daugiau informacijos galite rasti internetiniame tinklapyje www.sidabrinisamzius.lt arba susisiekę su administracija telefono numeriu: 8 659 05300.

Pas mus jauku lyg namuose!
Sevilis, senelių namai, VšĮ
49 km | Parko g. 21, Vilnius
Senelių globa Vilniuje
Ilgalaikė ir trumpalaikė senelių globa
Vilniuje, Respublikinės psichiatrijos ligoninės teritorijoje, ramiame, jaukiame gamtos kampelyje, atnaujintame pastate įsikūrė senelių namai „Sevilis“.
Mūsų klientai – tai Alzheimeriu ir senatvine demencija sergantys asmenys.
Seneliai gyvena dviviečiuose, triviečiuose kambariuose, kurie yra pritaikyti jų poreikiams. Savo klientams visą parą užtikriname patikimą nuolatinę slaugą ir priežiūrą.
Mūsų darbuotojai visuomet pasiruošę padėti gyventojams jų kasdieninėje veikloje.
Profesionalų komanda pasirūpins įvairaus amžiaus ir poreikių gyventojų fizine bei dvasine sveikata.
Savo gyventojams esame sukūrę jaukią ir draugišką atmosferą. Kartu švenčiame gimtadienius, įvairias religines ir valstybines šventes.
Užtikriname pastovų gyventojų užimtumą bei orias sąlygas tiek vaikštantiems, tiek gulintiems klientams.

Senevita, filialas, VšĮ
40,7 km | Balžio g. 33 (Antakalnis), Vilnius
globos namai, slaugos namai, Slauga, globa, priežiūra, senjorų globa, Senelių namai, Reabilitacija, reabilitacijos paslaugos, prie Balžio, Baldžio šilas, Vilnius Vilniuje, vyresnių žmonių priežiūra, nuolatinė, ilgalaikė, trumpalaikė slauga, socialinės globos paslaugos, slauga sergantiems, demencija, negalia, alzheimeris
Senevita, VšĮ
40,8 km | Ryšininko g. 2, Ryšininko k., Vilniaus r.
Globos namai UAB „Senevita“ įkurti 1997 m.
Steigėjas - Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba.

Veiklos pradžioje mūsų globos namuose gyveno 90 žmonių.

Bėgant metams mūsų įstaiga plėtėsi. Šiandien mūsų globos namuose gyvena 230 gyventojų iš įvairių Lietuvos savivaldybių.

Nuo 2013 m. globos namų UAB „Senevita“ steigėja - Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Mūsų įstaigoje teikiamos ilgalaikės ir trumpalaikės socialinės globos paslaugos asmenims su negalia bei sergantiems įvairiomis demencijos formomis. Vieni pirmųjų Lietuvoje įkūrėme specializuotą demencijų skyrių.

2015 m. kovo 31 d. UAB "Senevita" ir UAB "Baldžio šilas" buvo reorganizuojamos jas jungiant prijungimo būdu: reabilitacijos centras UAB "Baldžio šilas" buvo prijuntas prie globos namų UAB "Senevita".

Nuo 2015-04-01 UAB "Senevita" teikiamos ir medicininės reabilitacijos paslaugas pagal nervų sistemos ligų ir judamojo-atramos aparato pažeidimų profilius.

UAB „SENEVITA“ teisinė forma nuo 2016 m. sausio 4 dienos perregistruota į viešąją įstaigą.
Utenos socialinės globos namai
66,2 km | Kupiškio g. 66, Utena
Utenos socialinės globos namai (toliau vadinama – globos namai) yra įstaiga prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau vadinama – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija), kurios paskirtis – užtikrinti ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą nesavarankiškiems ar iš dalies savarankiškiems senyvo amžiaus asmenims, kuriems būtina nuolatinė specialistų priežiūra. Globos namuose apgyvendinami senyvo amžiaus asmenys, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis ir asmenys, kuriems dėl proto negalios ar psichinių sutrikimų nustatytas 0-40 procentų darbingumo lygis, specialusis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis arba nustatytas didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis.
Šalia tavęs, MB
75,4 km | Dubulių g. 3, Ėriškių k., Panevėžio r.
Rūpinamės kasdieniniais sergančio žmogaus poreikiais
Atvykstame į kliento namus
Klinikinės slaugos procedūros - injekcijos, lašinės
Žaizdų priežiūros paslaugos, perrišimai, pragulų priežiūra
Trofinių opų, pragulų, kojų opų, įvarios kilmės žaizdų tvarstymas
Slauga - maudymas vonioje ir lovoje,
Budėjimas prie ligonio naktį, artimųjų mokymas slaugos pagrindų
Medicinos pagalbos priemonės kompensuojamos 100%
Slauga – tai asmens sveikatos priežiūros dalis, apimanti sveikatos ugdymą, stiprinimą ir išsaugojimą, ligų ir rizikos veiksnių profilaktiką, sveikų ir sergančių asmenų fizinę, psichinę ir socialinę priežiūrą.
Nuolatinė socialinė priežiūra teikiama jei klientas yra silpnos sveikatos, vienišas ar artimieji neturi galimybės juo rūpintis.
Leiskite kasdieniais sergančio žmogaus poreikiais rūpintis mums. O jūs likite šalia, dovanokite mylimam žmogui dėmesį ir leiskite laiką su juo taip pat, kaip ir anksčiau.
Esame profesionalių slaugytojų, jų padėjėjų ir socialinių darbuotojų komanda, pasiruošusi rūpintis sergančiaisiais užklupus ligai, įvykus traumai ar atėjus garbingai senatvei. O gal tiesiog reikia valandai ar dviem palikti savo artimą žmogų, vaiką. Dirbdami vadovaujamės kasdieninės dienos modeliu, kurio pagrindas – išskirtinis dėmesys ir pagarba žmogui, vaikui bei jų poreikiams. Todėl pažadame rūpintis viskuo, kas sergančio žmogaus, vaiko gyvenimą padarys lengvesnį.
Mažoji Bendrija „Šalia Tavęs“ teikia privačias medicinines slaugos ir socialines paslaugas namuose visame Panevėžio mieste ir regione.
Pasitikėkite mumis, nes mes gerbiame ir mylime savo darbą bei žmones, kuriais rūpinamės. Mūsų maksimalūs tikslai ir uždaviniai patenkinti slaugomo žmogaus, vaiko poreikius, todėl kasdieninėje veikloje turime geriausią darbinę praktiką, tokiu būdu užtikriname visapusišką ir patikimą slaugymo ir socialinio poreikio būtinumą namuose.
Atvykstame į kliento namus, teikiame žaizdų priežiūros paslaugas ( trofinių opų, pragulų, kojų opų, įvarios kilmės žaizdų tvarstymas)
Medicinos pagalbos priemonės kompensuojamos 100%
Šeimos gydytojo kabineto paslaugos nemokamai teikiamos draustiems privalomuoju sveikatos draudimu pacientams, bet slaugos paslaugų namuose gavėjais laikomi asmenys, kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis teisės aktų nustatyta tvarka. Mažoji Bendrija ,,Šalia Tavęs“ 2017.04 mėn. sudarė sutartį su TLK ( Panevėžio Teritorine Ligonių kasa), tai darėme todėl, kad kai kurie ligoniai yra prisirašę prie ASPĮ ir galėtų gauti ambulatorines slaugos paslaugas į namus. Pacientams prisirašiusiems prie J. Pauliuko šeimos klinikos, Tulpių šeimos klinikos ir Gydytojos Violetos Talaikienės kabineto paslaugos teikiamos nemokamai, o visiems kitų šeimos klinikų pacientams ir asmenims, paslaugos mokamos.
Eimanta, slaugos namai, VšĮ
60,2 km | Tvenkinėlio g. 10, Laumėnų k., Kauno r.
Ilgalaikė, trumpalaikė ir savaitgalinė globa ir slauga
Priimami Alzheimeriu ir senatvine dimensija sergantys žmonės
Teikiamos aukštos kokybės slaugos ir socialinės paslaugos
Slaugos namai "Eimanta" įsikūrę Tvenkinėlio g 10, Laumėnų k., Samylų seniūnija, Kauno raj. Mus rasite važiuodami nuo Petrašiūnų per HES, Vaišvydavą, Girionis. Nuo HES esame nutolę tik 10 km ir kelionė automobiliu iki mūsų užtruks 17 min.
Teikiame stacionarią pagyvenusių ir neįgalių asmenų slaugą, globą, socialinę priežiūrą.
Teikiame aukštos kokybės slaugos ir socialinės priežiūros paslaugas. Ilgalaikė, trumpalaikė ir savaitgalinė pagyvenusių bei asmenų su negalia globa ir slauga. Patirtis globojant asmenis sergančius Alzheimeriu ir senatvine dimensija. Slaugomi asmenys maitinami kokybišku vietoje gaminamu maistu (maisto gaminimui yra gautas valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimas).
Paskyrus šeimos gydytojui matuojamas kraujospūdis, sekamas cukraus kiekis kraujyje, daromi kraujo tyrimai (išsikviečiant slaugytoją iš aptarnaujančio šeimos sveikatos centro). Prireikus konsultuoja gydytojas-specialistas. Pasirūpiname medikamentų išrašymu ir pristatymu (jeigu ligonis yra prisirašęs prie mus konsultuojančio šeimos gydytojo).
Esant reikalui kviečiama greitoji medicinos pagalba ir pacientas vežamas į ligoninę.
Esant pageidavimui, aprūpiname slaugos priemonėmis.
Priimami pacientai iš visos Lietuvos.
Išsamesnė informacija tel. 867558822
Namučiai Jums, VšĮ
61,7 km | A. Merkio g. 7A-1, Lapės, Kauno r.
Ilgalaikė, trumpalaikė globa ir slauga
Šeimos gydytojai ir bendros praktikos slaugytojai šalia Jūsų visą dieną
Priimami įvairiomis ligomis sergantys žmonės
Slaugos namai, grupinio gyvenimo namai
Mes privalome gerbti ir saugoti savo garbaus amžiaus žmones. Kai jų neteksime niekas mums nepatars kaip sulipdyti savo gyvenimo šukes ir kaip pastatyti tvirta nama. Senoliai žino, kur viršus ir kur apačia,kokie tie matmenys, lemiantys gyvenimo sekmę. Jie išmintingi ir supratingi. Todėl mastyti apie senatvę svarbu ne tik seniems, bet ir kiekvienam žmogui. Ar gražus bus mūsų senėjimas - priklauso nuo mūsų. Senatvė primena gražų rudenį, o jis paženklintas nuostabiausiomis spalvomis, švelnia saulės šviesa ir derliaus nuėmimo švente, mėgavimosi įvairiomis dovanomis. Senatvė primena ir žiemą - ji kupina ramybės ir tylos, šilumos ir meilės. Senstant svarbu priimti ne tik rudens ir žiemos grožį, bet ir jų atšiaurumą ir visame tame kas neduoda ramybės, vis dėl to, atrasti meilė.
Todėl stenkimės, kad senas žmogus, sėdėdamas patogiame krėsle žvelgtų į mus, spinduliuodamas ramybę ir žinojimą apie laika, kad tik eidami juo tampame išmintingi, įgauname rimties ir spalvingumo.
Mūsų pastate, pirmame aukšte yra ir šeimos sveikatos centras.


Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras
63,6 km | R. Kalantos g. 80 (Petrašiūnai), Kaunas
Slaugos specialistų rengimas
Globos specialistų mokymas
Socialinių paslaugų specialistų rengimas
Reabilitacijos specialistų ruošimas
Profesinis mokymas – sėkmingos karjeros pagrindas. Šiandien profesinis mokymas patrauklus visiems, norintiems įgyti paklausią profesiją, gerą, kad sėkmingai įsilietų į darbo rinką, įgyvendintų savo karjeros planus.
Tokias tendencijas švietimo sferoje pastebi ir veiklos trisdešimtmetį skaičiuojantys Kauno statybos ir paslaugų centre dirbantys specialistai.
Centre siekiama padėti kiekvienam atrasti jam priimtiniausią mokymosi būdą. Jame dirbančių specialistų teigimu, nuolat skiriamas dėmesys ugdymo proceso gerinimui, nepamirštama orientuoti ugdymo turinį į asmens esminių kompetencijų, ypač mokėjimo mokytis, pilietiškumo, verslumo, skaitmeninio raštingumo ugdymą. Pedagogams svarbu, kad mokinys, baigdamas mokyklą, būtų pasirengęs savarnkiškam gyvenimui sėkmingai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje ir darbo rinkoje.
Centro siūlomos mokymo programos diferencijuotos pagal stojančiųjų poreikius ir jau turimas žinias bei išsilavinimą.
Neturintiems pagrindinio išsilavinimo, siūloma jį įgyti paraleliai mokantis apdailininko, mūrininko (betonuotojo), staliaus ir suvirintojos specialybių.
Turintiems pagrindinį išsilavinimą siūloma įgyti vidurinį išsilavinimą kartu su pastatų restauratoriaus, pastatų šiltintojo, staliaus ar statybos verslo paslaugų teikėjo specialybes. Šių ir kitų specialybių taip pat kviečiami mokytis ir jau turintys vidurinį išsilavinimą asmenys.
Centre esama ir mokymo programų, skirtų mokiniams, baigusiems specialiųjų mokyklų 9 ir 10 klases, bendrojo ugdymo mokyklų, kurie mokėsi pagal individualizuotą ir pritaikomąją programą. Šiems jaunuoliams siūloma rintis apdailininko, avalynės taisytojo, floristo, lengvųjų dirbinių pynėjo ir lengvųjų drabužių siuvėjo, staliaus ar virėjo specialybę. Centras taip pat vykdo ir formaliojo tęstinio mokymo programas.
Skaičiuojama, kad nuo centro įkūrimo parengta ne vienas tūkstantis įvairių profesinio mokymo programų specialistų.
Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre dirbantys specialistai savo žinias nuolat atnaujina ne tik seminaruose ir konferencijose, bet ir stažuotėse Lietuvoje ir užsienyje.
Centras aktyviai prisideda prie Leonardo da Vinčio mobilumo projekto „Statybos projektų vadyba“ bei mokytojų kvalifikacijos kėlimo ES šalyse projektų įgyvendinimo. Minėtuose projektuose dalyvavę Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro pedagogai turėjo galimybę gilinti savo žinias ir sėmėsi patirties Prancūzijoje, Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Danijoje. Šios galimybės kelti kvalifikaciją užsienyje pedagogams suteikė neįkainojamos patirties bei atvėrė naujas bendradarbiavimo perspektyvas su profesinio ugdymo įstaigomis, esančiomis už mūsų šalies ribų. Besisvečiuodami užsienio šalyse projektų dalyviai iš Kauno lankė profesines mokyklas, susitiko su jų vadovais, kurie supažindino su mokymo proceso organizavimu, mokymo programomis, pedagogams buvo suteiktos galimybės pabuvoti naujai įrengtose dirbtuvėse, tiesiogiai susipažinti su praktiniu mokymu, apžiūrėti naudojamą įrangą ir įrenginius bei juos išbandyti. Įvertinus centro patirtį įgyvendinant tarptautinius projektus, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui suteikta „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo chartija.
Vita lumina, slaugos namai
62 km | A. Merkio g. 40, Lapės, Kauno r.
Ilgalaikė ir trumpalaikė slauga
Savaitgalinė senjorų globa ir slauga
Slauga globojant sergančius Alzhaimeriu
Neįgaliųjų asmenų globa
Slaugos namai "Vita lumina" įsikūrę Domeikavoje (Bažnyčios g. 4), Kauno raj.
Teikiame aukštos kokybės slaugos ir socialinės priežiūros bei viduriniojo medicinos personalo paslaugas. Ilgalaikė , trumpalaikė ir savaitgalinė pagyvenusių bei asmenų su negalia globa ir slauga .Patirtis globojant asmenis sergančius Alzheimeriu ir senatvine dimensija.
Atliekamos visos šeimos gydytojo paskirtos procedūros: matuojamas kraujospūdis, sekamas cukraus kiekis kraujyje, daromi kraujo tyrimai, žaizdų perrišimai. Prireikus konsultuoja gydytojas specialistas. Pasirūpiname medikamentų išrašymu ir pristatymu (jeigu ligonis yra prisirašęs prie mus konsultuojančio šeimos gydytojo).
Esant reikalui kviečiama greitoji medicinos pagalba ir pacientas vežamas į ligoninę. Aprūpiname slaugos priemonėmis. Visą parą budi medikas ( bendrosios praktikos slaugytoja). Priimami pacientai iš visos Lietuvos. Išsamesnė informacija tel. 864028209
Teikiama ir nauja paslauga (Ligonių pervežimas specialiu medicinos transportu).
Prienų globos namai
78,3 km | Panemunės g. 28, Prienai
Ilgalaikė socialinė globa
Trumpalaikė socialinė globa
Bendrosios socialinės paslaugos
Socialinė integracija visuomenėje
Jeigu Jūs namuose prižiūrite sunkiai sergantį, neįgalų ar senyvo amžiaus žmogų ir neturite galimybių jį prižiūrėti, maloniai kviečiame pasinaudoti ilgalaikės socialinės globos/slaugos paslaugomis Prienų globos namuose. O gal tiesiog pavargote ir norite atsikvėpti dieną, kitą, savaitę, ar net mėnesį? Tokiu atveju galime Jums pasiūlyti trumpalaikės socialinės globos paslaugas.
Jeigu už paslaugą pagal sutartį galite mokėti patys ar jūsų artimieji, tereikia su Prienų globos namais suderinti atvykimo laiką ir atvykus pasirašyti sutartį. Jeigu reikalinga savivaldybės lėšų dalis, pagal galiojančius LR teisės aktus, Jūs turite kreiptis į savo deklaruotos gyvenamos vietos savivaldybės socialinį skyrių.

Mūsų įkainiai:
Suaugusiam asmeniui ar senyvo amžiaus asmeniui su sunkia negalia – 780 Eur per mėn.;
Suaugusiam asmeniui su negalia ar senyvo amžiaus asmeniui – 665 Eur per mėn.
Maloniai kviečiame apžiūrėti mūsų globos namus darbo dienomis. Jei galite tik savaitgaliais, susiderinkime laiką nurodytais kontaktais. Įsitikinsite, ar Jums, Jūsų slaugomam/globojamam žmogui būtų priimtinos sąlygos, aplinka, tvarka.
Laukiame Jūsų paklausimų darbo dienomis, tel. (8 319) 60 401 – administracija, ar Jums patogiu laiku, tel. (8 319) 60 386 – socialiniai darbuotojai. Galite mums rašyti el. p. info@pgn.lt arba laiškus, adresu: Panemunės g. 28, LT-59116 Prienai. Prienų globos namų internetinio puslapio adresas: www.pgn.lt