Список компаний

Logopedijos ir pedagogikos centras, VšĮ

Kauno g. 9A, 91156 Klaipėda

(+370) 65060833
Сейчас закрыто
 www.logped.lt    Эл. почта   

Поиск маршрута:

Выберите адрес:
Выберите адрес:

Контакты компании

Телефон
(+370) 65060833
Интернет стр.
Эл. почта
Директор
Ilma Feniukienė
Рег. код
304695805

Рабочее время

Понедельник
8.00-18.00
Вторник
8.00-18.00
Среда
8.00-18.00
Четверг
8.00-18.00
Пятница
8.00-18.00

Отзывы

Оцените:
(не менее 100 символов) 0
Karolina
2018.08.07
Tik geriausi atsiliepimai apie čia dirbančius specialistus! Busim visada dėkingi logopedei Ilmai, kad prakalbino mūsų sūnų, išmokė gražios ir raiškios kalbos. Spec. pedagogė Vitalija puikiai padėjo pasiruošti mokyklai. Esu dėkinga visai komandai ir 100% rekomenduoju visiems.
Полезный (2)
Сообщить
Oksana
2018.08.01
Nuostabus kolektyvas, super specislistai. Sunus lankosi pas logopede Ilma ir spec. pedagoge Vitalija. Visada su sypsena, visada su gera nuotaika pasitinka. Labai visiems rekomenduoju si centra, tai tikrai didele pagalba vaikams ir teveliams.
Полезный (2)
Сообщить
Irina.K.
2018.07.24
Jau antra vasara kaip lankomes siame centre ir esame labai patenkinti logopedes, spec.pedagoges ir kineziterapeutes darbu. Kolektyvas labai draugiskas, visada randa bendra kalba tiek su vaiku, tiek su teveliais .Labai malonios, visada pasiderina uzsiemimo laiką su teveliais bei nuostabios savo srities specialistes,net negalvojame keisti sio centro i kokį kitą, nes vaikas gauna geriausią pagalbą visose srityse. Nors lankomes tik grįzę is uzsienio per vasaros atostogas ,bet vaiko pazanga kalba pati uz save...visi pastebi, kad sūnui pasipila kruva nauju garsų ir zodzių vos per 1 menesį darbo!
Rekomeduoju visiems be isimties, nuo neklauzadų iki ramių vaikucių, nes specialistes randa bendra kalba su kiekvienu vaikuciu.
Mano sūnus pats noriai eina i kiekviena uzsiemima ir isejes is centro yra pozityviai nusiteikes,o tai jau daug ką pasako...
Kuo didziausios sekmes visoms centro specialistems. Jūs pacios nuostabiausios!!! Visa mūsų seima Jums be galo dekinga!!!
Полезный (4)
Сообщить
больше...
Статистика посещаемости
Обновление информации

Logopedijos ir pedagogikos centras, VšĮ

Целями деятельности учреждения являются: удовлетворение общественных интересов в области образования, обучения и исследований, культуры, здравоохранения, развития спорта, социальной помощи, а также других видов деятельности, представляющих общественный интерес. Виды деятельности учреждения: здравоохранение и социальная работа, помощь в образовании и здоровье квалифицированных медицинских специалистов. Деятельность в области социальной работы отчасти объясняется деятельностью здравоохранения, осуществляемой за пределами медицинских работников. больше...

Объявление