Paieškų šiandien: 8206

PRP - trombocitais praturtinta plazma su hialurono rūgštimi ypatingo veiksmingumo užtaisas

2017 m. rugpjūčio 7 d.

Kas yra hialurono rūgštis?

Hialurono rūgštis yra natūrali mūsų organizmo sudedamoji dalis, kurios didžiausią kiekį galima aptikti odoje. Chemijoje hialuronas yra polisacharidas arba, kitaip tariant, didelė cukraus molekulė. Tai yra viena svarbiausių tarpląstelinės medžiagos sudedamųjų dalių. O tarpląstelinė medžiaga, paprastai tariant, yra terpė, kuri supa mūsų organizmo ląsteles.

Kuo naudinga hialurono rūgštis?

Tarp visų savo savybių, hialurono rūgštis turi ypatybę išlaikyti didelį kiekį vandens. Savyje ji gali talpinti net tūkstantį kartų didesnę vandens masę negu jos pačios masė. Ką tai duoda? Hialurono rūgštis tampa svarbiausia medžiaga, kuri užtikrina odos ir kitų audinių drėgmę. Pakankama drėgmė suteikia gyvybingumą, elastingumą ir jaunatviškumą.

Kuo naudingos hialurono injekcijos?

Hialurono injekcijos yra ypač plačiai pritaikomos dėl savo universalumo bei galimybės pasiekti ir gilesnius audinius. Dažnai injekcija taikoma estetiniais sumetimais, norint atkurti odos elastingumą, atkurti jos spalvą. Bet tai ne viskas. Hialurono rūgštis taip pat gali būti naudojama gydyti rimtus sutrikimus, pavyzdžiui, sąnarių uždegimus. Sąnariai einant laikui pradeda dilti, nes suprastėja jų tepimas. Tepimui reikalingas sinovinis skystis, o sinovinio skysčio pagrindinė sudedamoji dalis yra hialurono rūgštis. Injekcija į sąnarį aprūpina jį hialurono rūgštimi, pagaminama daugiau sinovinio skysčio ir sąnariai nebedyla.

PRP (RegenLab) su hialurono rūgštimi – ypatingo veiksmingumo užtaisas

Kitas hialurono rūgšties pritaikymas yra naudoti jį kartu su PRP (platelet rich plasma) koncentratu. PRP, arba kitaip, trombocitais papildyta plazma, yra iš paciento kraujo pagamintas veiksmingų medžiagų koncentratas. Pradžioje iš paciento venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo, vėliau specialia centrifuga atskiriamos injekcijai reikalingos gydomosios medžiagos. Galiausiai chirurgas suleidžia šį veiksmingą koncentratą į gydomą vietą. Mūsų klinikoje naudojamas tik aukščiausio klasės produktas RegenLab A-PRP iš Švecarijos. Šios įmonės prduktai ne tik itin aukštos kokybės, bet ir rezultatai labai geri!

Kodėl trombocitai? Trombocitai yra labai svarbios kraujo dalelės, kurios atsako už žaizdų gijimą, naujų audinių susidarymą ir kraujagyslių augimą. Tikslingai nukreipti trombocitai paskatina gijimo procesus ten, kur to labiausiai reikia. O kartu su trombocitais leidžiama hialurono rūgštis pagerina procedūros rezultatą, gydomoms vietoms padeda geriau apsirūpinti vandeniu ir kitomis reikalingomis medžiagomis.

Visas injekcijas, tiek hialurono, tiek PRP, tiek jų mišinį galite išbandyti mūsų „Ąžuolyno medicinos klinikoje ir SPA“ Kaune!

Visą rugpjūčio mėnesį PRP terapija su hialuronu tik 290 eur vietoj 440 eur!

Nauji straipsniai