Pagal temą

Grožis ir sveikatingumasGrožio salonų, SPA įrangaOdos grožis ir sveikataKosmetikaSPA paslaugosSportas ir sveikataSveikas maistasKita su medicina susijusi veiklaFondai, organizacijosMokslo, mokymo įstaigosMama ir vaikasMedicininiai tyrimaiDiagnostikaMedicininiai tyrimaiMedicinos įranga, medžiagosHigiena ir sveikataKlausa, otorinolaringologijaČiužiniaiMedicininė aprangaMedicinos įranga ir priemonėsNeįgaliųjų, reabilitacinė, slaugos įrangaOdontologijos įranga ir medžiagosAkiniai, lęšiaiOdontologijaDantų implantai, implantacijaDantų protezų gamybaOdontologijos įranga ir medžiagosOdontologijaOrtodontijaVaikų odontologijaOptika, akių gydytojaiAkių sveikataAkiniai, lęšiaiPrivačios gydymo įstaigosMoters sveikataAlergijaAusų, nosies, gerklės ligosChirurgijaDantų implantai, implantacijaDantų protezų gamybaDermatovenerologijaOdos grožis ir sveikataSveika mitybaEndokrinologiaEstetinė medicinaVirškinimo ligosGenetikai, konsultacijos ir tyrimaiUžkrečiamosios ligos, profilaktikaDiagnostikaŠirdies ligosKosmetinė dermatologijaKraujagyslių chirurgijaLazerinė medicinaLogopedaiMoters sveikataManualinė terapija, osteopataiMasažai, kineziterapija, fizioterapijaMedicininiai tyrimaiApie sveikatąNeurologijaNeurochirurgaiOdontologijaAkių sveikataOnkologijaOrtopedijaPlastinė chirurgijaAktualijosProktologijaProfilaktiniai sveikatos patikrinimaiPsichologijaPlaučių ligosReumatologijaReabilitacija, sanatorinis gydymasSkausmo medicinaSkiepaiSlauga, ligonių priežiūraŠeimos gydytojaiPriklausomybių gydymasVyro sveikataVaikų sveikataVaikų odontologijaVidaus ligų gydytojai, terapeutaiVaistinės, farmacijos įmonėsMaisto papildai, vitaminaiVaistai, farmacijaVaistažolėsVaistai, farmacijaViešosios gydymo įstaigosAmbulatorijos, medicinos punktaiSlauga ir globaGreitoji medicinos pagalbaLigonių kasosPoliklinikos, pirminės sveikatos priežiūros centraiReabilitacija, sanatorinis gydymasSkausmo medicinaSlauga, ligonių priežiūraSocialinės paslaugos

Elektropunktūra – kas tai ?

2010 m. birželio 22 d.

Diagnostikos ir natūralaus gydymo klinika BIOFIRST „apsiginklavusi“ pačia moderniausia įranga ir daugiametę patirtį turinčiais specialistais, homeopatais skatina užkirsti kelią ligoms, joms dar neprasidėjus.

Jūs jau seniai skundžiatės įvairiausiais sveikatos sutrikimais, kankina lėtinės ligos, alergija, neurodermitas, menstruacinio ciklo sutrikimai, įvairūs galvos, nugaros skausmai? Jau pavargote vaikščioti pas gydytojus ir saujomis gerti cheminius vaistus. Kodėl taip yra? Greičiausiai dėl to, kad niekas tiksliai nenustatė ligos priežasties arba nebuvo pritaikytas individualus gydymo būdas.

Pilnai ištirti jūsų organizmą ir nustatyti nusiskundimų priežastis gali padėti specialus Elektroakupunktūros pagal Folį (EAV) metodas, kuris leidžia terapeutui ištirti beveik visus paciento organus ir nustatyti, ar jie yra uždegiminiai, pažeisti kenksmingų medžiagų.
Kodėl organas serga? Daugeliu atvejų yra blokuojami meridianai (pvz., randai, dantų židiniai) arba kaltos kenksmingos medžiagos (pvz., aplinkos, patalpų, dantų plombų kenksmingos medžiagos, skiepai).
Gydant taikomos tik homeopatinės priemonės, augalai, mineralinės medžiagos ir vitaminai (jokių akupunktūrinių adatų!).
 Elektropunktūra – kas tai ?

„Tik firmos „Pitterling“ aparatai yra patikimi mano sukurtai elektroakupunktūrai“
                                                                                 Dr. Reinhold Voll (dr. Folis)
Elektroakupunktūra – tai diagnostinis ir gydomasis metodas, kurį maždaug prieš 30 metų sukūrė vokietis gydytojas Reinholdas Folis. Nuo tada elektroniniai metodai vis plačiau taikomi medicinoje, biologijoje ir netgi psichiatrijoje. Keletą pastarųjų metų daugybė naujų metodikų ir prietaisų pateko į rinką, o dalį jų nukopijavo ir jais piktnaudžiavo nekvalifikuoti specialistai, pasinaudodami R. Folio vardu. Iš tiesų tik vokiečių įmonė „Pitterling“, labai daug metų artimai bendradarbiavusi su dr. Foliu, sukūrė vienintelį licencijuotą aparatą, kuris garantuoja EAV matavimų tikslumą. Po dr. Folio mirties „Pitterling“ kompanija toliau siekė tobulinti šį tikslų ir praktišką įrankį, viso to rezultatas – naujausias ir pažangiausias firmos Pitterling gaminys, vienintelis Baltijos šalyse – „Dermatron CLS“.
„Biofirst“ klinikoje su „Dermatron CLS“ aparatu dirba ilgametę patirtį turintys gydytojai homeopatai: Raimondas Greičius, Jadvyga Kolaitienė ir Vilija Zurbienė. Visi šie gydytojai stažavosi „Pitterling“ firmos institute Miunchene (Vokietija).

 Kokia yra tikroji elektroakupunktūros pagal dr. Folį(  EAV) diagnostika ?
EAV-metodas pavadintas pagal jo pradininką Dr. Reinholdą Folį. Jis apima visus šešis medicininio gydymo metodus: alopatiją (įprastinis gydymas), homeopatiją, izopatiją, išvestinius gydymus, energinę terapiją ir psichoterapiją.
Šis metodas leidžia nustatyti ligą dar prieš jai pasireiškiant, dar jos užuomazgoje, kai vyksta pirmieji funkciniai pažeidimai, kurie vėliau susilpnina ląstelių apsaugą, gali paskatinti sunkias organines ligas. Kiekvienas sveikas organas skleidžia tam tikro dažnio vibracijas, kai organo veikla sutrinka, vibracijos keičiasi. EAV aparatu testuojant mūsų rankose ir pėdose esančius biologiškai aktyvius taškus, galima nustatyti jų laidumą ir įvertinti tam tikrų organų, jų dalių, kraujagyslių, raumenų, odos, jungiamojo, riebalinio audinio, sąnarių bioenerginius pokyčius ir pažeidimus. Iš pradžių mustatomas bendras energijos kiekis. Esant reikalui per 10–15 minučių galima atkurti žmogaus energiją iki tam tikro lygio ir užtikrinti testavimo metu gautų rezultatų patikimumą. Didelis 3D ekranas leidžia matyti, ar tiksliai modernus diagnostinio aparato jutiklis pataiko į reikiamą tašką ir išvengti net mažiausios paklaidos. Visi akupunktūriniai taškai yra 4 mm gylyje, todėl norint juos pasiekti reikalinga tam tikra spaudimo jėga, nuo kurios priklauso ir rezultatai. EAV aparatas ne tik nurodo tikslią taško vietą, bet ir kontroliuoja jo spaudimo stiprumą, kad tyrimas būtų kuo objektyvesnis. Elektropunktūros metu matavimo duomenys rodomi monitoriuje, – pats žmogus ekrane gali matyti savo rezultatus ir labai greitai sužinoti visas organizmo problemas. Ištyrus  akupunktūrinius rankų ir būtinai kojų taškus (dažnai kojos nepelnytai pamirštamos, o be jų negalima nustatyti tam tikrų svarbių ligų) ir įvertinus jų laidumą, EAV aparatas parenka rekomenduotinų homeopatinių vaistų grupes, iš kurių testuojant atrenkami tinkamiausi preparatai, kurie „Biofirst“ klinikoje ir pagaminami.
Žmonėms dažnai atrodo, kad homeopatinių vaistų gamybos būdas yra nepatikimas ar neturintis mokslinio pagrindo, tačiau tai netiesa. Homeopatinių vaistų gamyba paremta virpesiais. Žinome, kad įrašai į kompaktines plokšteles daromi pasitelkiant tam tikrus virpesius ir dažnius, tačiau visa informacija juose išlieka nepriklausomai nuo grotuvo. Su homeopatiniais vaistais yra labai panašiai: informacija į vandenį, spiritą ar gliukozę užrašoma virpesiais ir ji puikiausiai veikia bet kurio žmogaus organizmą.

 Ligos priežastis gali jus nustebinti
Dažniausiai į kliniką kreipiasi pacientai dėl gana sunkių ir keistų nusiskundimų, jau daug metų nesėkmingai besigydantys ir nerandantys ligų priežasčių. Praktika rodo, kad dėl ligos nebūna kalta viena priežastis, dažniausiai būna virtinė įvairių funkcinių pažeidimų, kurie visi kartu sukelia rimtus sveikatos sutrikimus. Sunku patikėti, bet labai dažnai įvairių ligų priežastimi tampa dantų ligos. Kiekvienas dantis  susijęs su tam tikru organu, todėl ir nekaltas dantų gedimas gali sutrikdyti svarbių organizmo funkcijų veiklą. Viena moteris daug metų lankėsi pas ginekologus, gydėsi nuo nevaisingumo, tačiau niekaip negalėjo susilaukti vaikelio. Atlikus EAV analizę paaiškėjo, kad dėl to kaltas jos protinis dantis, kuris spaudė hipofizę ir tokiu būdu veikė hormonų gamybą. Pašalinus dantį ir jo maišelį moteris pastojo po mėnesio. Su EAV galima patikrinti dantų būklę, rasti infekcijos židinius ir įvertinti dantų gydymo rezultatus.

Ligos priežastimi gali tapti skiepai
Dar viena dažna, tačiau sunkiai tradiciniais tyrimų metodais nustatoma įvairių negalavimų priežastis – skiepai. Vienai merginai, kuri kentė stiprius galvos skausmų priepuolius, EAV analizės metu buvo nustatyta, kad jos organizmas reaguoja į poliomielito sukėlėjus. Pasirodo, mergina prieš keletą mėnesių buvo pakartotinai paskiepyta nuo poliomielito ir jos organizmas nesugebėjo apdoroti atsiradusių toksinų. Po kelių mėnesių specialių preparatų vartojimo, kurie pašalino iš organizmo nuodingas medžiagas, mergina pasveiko.
Iš pirmo žvilgsnio labai nedidelės problemos gali priversti žmones ilgus metus minti įvairių medicininių įstaigų slenkščius ir nerasti pagalbos. Visai neseniai į kliniką kreipėsi mergina, kuriai nuslinko plaukai. Ištyrus paaiškėjo, kad jos organizme gausu radioktyviųjų metalų. Kaip vėliau papasakojo pati mergina, ji daug laiko praleisdavo prie Baltarusijos sienos ir per ten augančias daržoves, vandenį bei užterštą orą į jos organizmą pateko labai daug radioaktyviųjų metalų, kurie kėlė grėsmę jos sveikatai. Nors pacientės būklė buvo gana sunki ir pagerėjimo buvo galima tikėtis ne anksčiau kaip po trijų mėnesių, paskyrus individualų homeopatinį gydymą rezultatai buvo akivaizdūs.

Psichosomatika ar toksinių medžiagų poveikis?
EAV leidžia nustatyti toksinų, kuriuos labai sunku aptikti tradiciniais metodais, įtaką organizmui. Vis didėjantį  insekticidų, pesticidų, švino, vaistų, dantų gydymo medžiagų, virusinių infekcijų poveikį galima ištirti pasitelkus homeopatiškai paruoštus ligos sukėlėjo ekstraktus, t.y. nozodus. Reikia nepamiršti, kad ligą gali sukelti ir labai nedidelis įvairių nuodų poveikis. Labai dažnai tokių medžiagų sankaupos randamos pacientų, kuriems būdingi psichosomatiniai simptomai, žmonių, linkusių į depresiją, organizmuose. Į tokių ligonių nusiskundimus dažnas tradicinis gydytojas nekreipia dėmesio.

Atsisakykite tik pačių kenksmingiausių produktų
EAV aparatas tiria dažniausiai sukeliančius netoleravimą arba alergiją produktus, po išsamios analizės sudaromos mitybos rekomendacijos, tačiau tikrai nebūna drastiška dieta. Aparatu taip pat galima ištirti žmogaus atsineštus produktus, taip pat įvairius kremus ir papuošalus. Vienas reikšmingiausių EAV pasiekimų – vaistų tyrimas. Su EAV galima kiekybiškai ir kokybiškai ištirti alopatinius, homeopatinius ir izopatinius preparatus.

 „Pitterling DermatronCLS“ – ne tik diagnozuoja, bet ir gydo
Nepaisant to, EAV aparatas gali būti naudojamas ne tik diagnostikai, bet ir gydymui. Kiekviena liga kaip ir organas turi savąjį dažnį. Sveikame organizme dažniausiai vyrauja 0,9-10 Hz dažniai, tačiau bet koks sutrikimas dažnius keičia, todėl priklausomai nuo ligos kiekvienam organui gydyti naudojamas specialaus žemo dažnio impulsas, kuris atkuria pažeisto organo veiklą. Geriausi rezultatai pasiekiami derinant homeopatinį ir elektrofizinį gydymą. 
 

O gal jūs jaučiatės visiškai sveikas ir norite toks išlikti ilgai?
Tokiu atveju šis metodas skirtas būtent jums, nes tai  puiki prevencinė priemonė, leidžianti surasti ligas vos tik joms prasidėjus ir užkirsti kelią jų vystymuisi.

  Straipsnį parengė „Natūralioji medicina“ ir „Biofirst“

BIOFIRST klinika
Studentų g. 37, Kaunas
Tel. (+370 37) 75 08 66
Mob. tel. (+370 868) 40 115
El. paštas: info@bioklinika.lt
www.bioklinika.lt
 

Nauji straipsniai

 • Maestro Dieter Baumann užsiėmimai podologijos specialistams

  Maestro Dieter Baumann teoriniai ir praktiniai užsiėmimai vyks 2019.11.7 - 10 dienomis Klaipėdoje, Bangų g. 6
 • Efektyvios veido odos drėkinimo procedūros: mezoterapija ir biorevitalizacija AQUASHINE

  Didėjant gyvenimo tempui, fiziniam nuovargiui, trūkstant miego, esant nesubalansuotai mitybai, veikiant neigiamiems aplinkos veiksniams (UV spinduliuotei, temperatūrų kaitai, vėjui) sausėjanti oda tampa dažnai pasitaikančia ir opia problema mūsų visuomenėje. Tokia oda ne tik vizualiai atrodo nepatraukliai, bet gali kelti ir fizinį diskomfortą, tokį kaip tempimas, padidėjęs jautrumas...
 • Ar komercinis kūdikių maistelis yra sveikas? Ką turėtumėte žinoti

  Kūdikių maisto gamintojai tvirtina, kad jų produktai yra maistingi, pripildyti vitaminais ir mineralais. Komercinis kūdikių maistas gaminamas iš vaisių ir daržovių, taigi jis turi būti sveikas kaip ir naminis maistas, tiesa? Remiantis naujausiais Didžiosios Britanijos, Australijos ir JAV tyrimais, daugelis komercinių kūdikių maistelių nėra tokie sveiki, kaip mes manome. Tiesą sakant, kai...
 • Kaip teisingai pasirinkti plastikos chirurgą?

  Plastinė chirurgija Lietuvoje sparčiai populiarėja ir apie ją girdime vis dažniau. Atlikta plastinė operacija ar nechirurginė procedūra pacientui neabejotinai suteiks teigiamus gyvenimo pokyčius. Dėl tam tikrų išvaizdos trūkumų kompleksavęs žmogus taps pozityvesnis bei labiau pasitikės savimi. Kai kurie žmonės daug metų jaučiasi nepatenkinti savo išvaizda dėl tam tikrų trūkumų, ir kai pagaliau...
 • Aktyvus grožis

  Tiek daug produktų ir manipuliacijų sukurta moterims, jog šios gražiai atrodytų visur ir visada: 24/7 riestos blakstutės, mikropigmentacija, antakiai, kurie baseine ar pirtyje - nenusiplauna ir t.t. Iš lengvesnės artilerijos: vandeniui atsparus tušas, prakaitui atsparios makiažo priemonės, taip pat sukurti specialūs rinkiniai prieš ir po treniruotės, kad būtų apsaugota ir subalansuota...
 • Gydytojas griauna mitus apie kojų venų varikozę

  Venų varikozė, paprastai dar vadinama venų išsiplėtimu dažnam asocijuojasi su kūno estetika, tačiau retas susimąsto, kad tai kur kas gilesnis ir net gyvybei pavojingas sutrikimas. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojas kraujagyslių chirurgas Nerijus Bičkauskas pastebi, kad venų varikozę ir jos gydymo būdus tegaubia įvairūs mitai, todėl į chirurgų rankas vis dar neretai patenka...
 • "Skausmo ir su juo susijusių simptomų kontrolė paliatyvioje pagalboje" - mokslinė – praktinė konferencija

  Lietuvos sveikatos mokslų universitetas Slaugos ir rūpybos katedra Lietuvos paliatyviosios medicinos draugija Mokslinė – praktinė konferencija Skausmo ir su juo susijusių simptomų kontrolė paliatyvioje pagalboje 2019 m. spalio 24 d. Konferencija skirta gydytojams, slaugytojams, socialiniams darbuotojams, psichologams, kineziterapeutams, ergoterapeutams,...
 • Gąsdinančios prognozės. Kas laukia šį gripo sezoną?

  Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) šiemet savaite anksčiau nei pernai paskelbė naujo gripo sezono pradžią Lietuvoje. Iš Pietų pusrutulio, kur žiemos sezonas eina į pabaigą, plūsta įspėjimai, kad šių metų gripo virusas yra itin agresyvus ir į ligos patalą jau paguldė kur kas daugiau žmonių nei įprastai. Kas mūsų laukia šį gripo sezoną, kalbamės su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro...
 • Dėl lietuvių chirurgo į Vilnių užsieniečiai atvyksta net po keliskart

  Šveicarijoje gyvenantis ir dirbantis Robertas N. (vardas pakeistas) Vilniaus oro uoste atsargiai stūmė lagaminą ir stengėsi nedaryti staigių judesių, bet žinojo – netrukus pamirš menkus nepatogumus ir jausis puikiai. Taip jam sakė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Renaldas Vaičiūnas, kuriam Medicinos diagnostikos ir gydymo centre savo sveikatos problemas patikėjo ir į...
 • Vaikų peršalimo ligos: kada sloga gali baigtis rimtomis komplikacijomis?

  Peršalimo ligos – dažnas šaltojo sezono palydovas, užklumpantis tiek didelius, tiek mažus. Tiesa, pastaruosius, pasak Medicinos diagnostikos ir gydymo centro vaikų ligų gydytojo pulmonologo Rimvydo Ivaškevičiaus, jos užklumpa ne tik dažniau, bet ir gresia didesnė tikimybė išsivystyti įvairioms komplikacijoms. Su gydytoju kalbamės apie tai, kokiame amžiuje labiausiai gresia kvėpavimo takų...
 • Kineziterapija – gydymas judesiu, gelbstintis ne tik po traumų

  Fizinė trauma – štai kada prireikia kineziterapeuto. Daugelis tik taip įsivaizduoja šią sritį. Tačiau tai tik viena dalis kineziterapijos – srities, su kuria susiduriama nuo gimimo iki senatvės. Ir sprendžia ji problemas, apie kurias dažnas nė nepagalvoja: nuo išsėtinės sklerozės iki plaučių uždegimo, nuo ginekologinių ligų iki depresijos ir net vėžio ar jo gydymo sukeltų...
 • Alzheimeris – progresuojanti liga, paliečianti visą šeimą. Kokie požymiai ją išduoda?

  Rugsėjo 21-ąją minima Tarptautinė Alzheimerio ligos diena. Nors kasmet vykdoma daugybė mokslinių tyrimų ir ieškoma būdų, kaip efektyviai pažaboti šią lėtinę progresuojančią ligą, kol kas ji vis dar nėra išgydoma ir dažnai paliečia ne tik sergantįjį, bet ir visą jo šeimą. Pasak Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Neurologijos ir psichiatrijos centro vadovės gydytojos neurologės med.dr....
 • Dantų implantacija: kokią metodiką rinktis?

  Dantų netekimas vargina nemažą dalį žmonių. Tai - labai nemaloni patirtis, kuri priverčia pasijusti nejaukiai, dantų netekę žmonės praranda pasitikėjimą savimi, nuolat jaučia stresą. Todėl dažnai vengia šypsotis, plačiai kalbėti, tad ilgainiui pradeda vengti bendravimo su žmonėmis. Tačiau tai ne išeitis, praradus dantis. Šiuolaikinė odontologija siūlo šios problemos sprendimo būdų. Vienas...
 • Dailės terapija. Kas tai? Kaip dailė ir terapija siejasi tarpusavyje?

  Nors jau dažniau lietuviškoje spaudoje pasirodo publikacijų apie dailės terapiją, tačiau ši sritis vis dar turi daug interpretacijų, kurios priklauso nuo publikacijos autoriaus. Įdomu prisiminti, kad priešistoriniais laikais pirmieji gydymo, bendravimo su Dievų pasauliu būdai buvo piešimas, vaidyba, muzikavimas, o spalva - savotišku žodžiu, gimdančiu arba užmušančiu, geru arba blogu. Tačiau...
 • Sezoninės depresijos sindromas

  Ar žiemos mėnesiai jus liūdina labiau, nei manote, kad turėtų? Jei taip, jums gali būti sezoninė depresija, dar vadinama sezoniniu afektiniu sutrikimu (SAS). Sezoninė depresija yra nuotaikos sutrikimas, kuris pasitaiko kiekvienais metais tuo pačiu metu. Reta sezoninės depresijos forma, vadinama „vasaros depresija“, kuri prasideda pavasario pabaigoje arba vasaros pradžioje ir...