Paieškų šiandien: 2427

13 priežasčių, kodėl vokiška BIRKENSTOCK avalynė yra viena geriausių

2017 m. spalio 17 d.

Metai iš metų avalynės mada keičiasi. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį ne tik į batų išvaizdą, modelį, bet ir suteikiamą komfortą pėdoms. Mūsų pėdoms tenka labai didelis krūvis, jos palaiko mūsų kūno pusiausvyrą, absorbuoja tenkančius smūgius, todėl labai svarbu rūpintis savo pėdomis! Vokiečių firma BIRKENSTOCK prieš daugiau nei 200 metų sukūrė avalynę, kuri yra populiari ir šiandien. Turbūt geriausiai pėdomis pasirūpinti gali būtent ši, vokiečių firmos avalynė: anatomiškai išformuotas batų padas gaunamą apkrovą paskirsto visai pėdai, suteikdamas jai optimalią atramą, apsaugo sąnarius ir nugarą, suteikia komforto ir saugo pėdas nuo nuovargio.

13 priežasčių, kodėl verta įsigyti BIRKENSTOCK avalynę:

 1. BIRKENSTOCK siūlo daug skirtingų avalynės stilių ir madingų spalvų, net ir išrankiausias ras sau tinkantį modelį.
 2. Suteikia komforto jausmą Jūsų pėdoms.
 3. Šią avalynę galite dėvėti visais metų laikais. Atvėsus orams net ir su storesnėmis kojinėmis atrodysite stilingai.
 4. Ši avalynė yra ilgaamžė, dėvėsite ne vienerius metus.
 5. BIRKENSTOCK avalynė pagaminta iš natūralių, netoksiškų medžiagų.
 6. Šią avalynę lengvai priderinsite prie bet kokio stiliaus rūbų, puikiai tiks darbe ar laisvalaikio progoms, pramogoms.
 7. BIRKENSTOCK asortimente yra taip vadinamų unisex modelių, kurie tinka tiek vyrams, tiek moterims. Unisex avalynė yra neutralių spalvų, todėl dera su bet kokio stiliaus apranga.
 8. Tinka kelionėms. Apsaugo kojas nuo nuovargio jausmo, paskirsto krūvį ir prilaiko pėdas fiziologinėje padėtyje.
 9. Anatomiškai išformuotas avalynės vidpadis atspindi sveikos kojos kontūrus. Rekomenduojama nešioti daug stovintiems ar vaikštantims žmonėms, esant skersinio ir išilginio skliauto suplokštėjimui.
 10. Puikiai tinka dėvėti ir namuose, vietoj kambarinių šlepečių.
 11. Taip pat BIRKENSTOCK gamina ir avalynę vaikams. Ši avalynė yra lanksti, lengva, patogi, turi natūralaus kamščio ortopedinį vidpadį, kuris sumažina smūgines apkrovas, todėl vaikai gali juos dėvėti visą dieną.
 12. BIRKENSTOCK avalynė yra tvirta, kokybiška. Avalynė su natūralaus kamščio vidpadžiu, natūralios odos arba sintetinės medžiagos batviršiu yra puiki investicija, kad Jūsų kojos nejaustų nuovargio metų metus.
 13. Šio gamintojo avalynė dėl suteikiamo komforto jausmo ir naudos sveikatai yra mėgstama ir vertinama daugelio žmonių visame pasaulyje. Ją renkasi ir tokios įžymybės kaip Vanessa Hudgens, Jessica Alba, Naomi Watts, dvynės Mary-Kate ir Ashley Olsen bei kt.

Šią avalynę apžiūrėti ir įsigyti su nuolaida norimus modelius galite parduotuvėse „Šiuolaikinė ortopedija“ Viršuliškių g. 34, Vytauto g. 24, Vilniuje ir internetinėje parduotuvėje www.idemus.lt. Taip pat parduotuvėse galite įsigyti įtvarų potrauminiam periodui, traumų profilaktikai sportuojant ir dirbant, įvairių priemonių sportui, reabilitacijai, slaugai, prekių nėščiosioms.

Taip pat skubėkite pasinaudoti vykstančiomis akcijomis: parduotuvėse taikoma -30% visai BIRKENSTOCK avalynei bei kelioninėms kojinėms Traveno by Sigvaris.

 

Nauji straipsniai