Список компаний

Odontologijos klinika, Kauno „Denticija“

Vytauto pr. 14 (Centras), 44355 Kaunas

(+370) 67196979
    www.kaunodenticija.lt    Эл. почта   

Поиск маршрута:

Выберите адрес:
Выберите адрес:

Контакты компании

Телефон
(+370) 67196979
Телефон
(+370) 37220202
Интернет стр.
Эл. почта
Факс
(00370) 37409385
Директор
Aldona Vičiulienė
Рег. код
134515727
Код НДС
LT345157219

Рабочее время

Понедельник
8.00-20.00
Вторник
8.00-20.00
Среда
8.00-20.00
Четверг
8.00-20.00
Пятница
8.00-20.00

Отзывы

Оцените:
(не менее 100 символов) 0
Jonas P
2017.10.09
Buvau nustebintas gyd. bendravimo ir rūpesčio. 2 kartus pagelbėjo extra atveju. Kai kitur reikėjo laukti savaitę su skaudančiu dantimi. Puiki klinika!
Полезный (1)
Сообщить
Giedrė, Klaipėda
2017.10.06
Važiavau į Denticiją Kaune 4 implantų isukimui su trumpa narkoze pagal draugų rekomendaciją. Gydytojas Jankauskas, anesteziologe Gražina ir seselė Vilma buvo labai rūpestingi ir malonūs. Ačiū Jiems. Lapkričio mėnesį važiuosiu protezuoti ant implantų. Puiki klinika!
Полезный (2)
Сообщить
Lukas P
2017.09.29
Teko gydytis uždegimą danties, kurį kitoje klinikoje norėjo ištraukti ir protezuoti naują. Čia atėjus buvo pasiūlytą pabandyti išgelbėti dantį. Man tiko, nes danties protezavimas, implantacija žinojau kiek kainuoja. O tokių pinigų neturėjau. Užteko kelių apsilankymų ir uždegimas pradėjo mažėti. Dabar paliktas stebėti ar visiškai pasveiks.
Galiu pasakyti tik tiek, kad man labai patiko gydytojų profesionalumas išaiškinant kas buvo daryta, ką dabar reikės daryti, visos galimybės buvo paaiškintos. Dar kas paliko įspūdį, kad nejaučiau skausmo, nors turiu seną baimę eiti pas stomatologus nuo pats vaikystės. Dabar jau užsirašiau gydytis kitą dantį, nes rado, kad yra blogai užplombuota. Keista, nes lankiausi savo poliklinikoje pas savo stomatologus jau nuo senai ir pasitikėjau. O dabar matau, kad nebuvo taip viskas gerai kaip tikėjausi. Tada daug supratau, kad pvz privačioje klinikoje į tave žiūri kitaip, o valstybinėje visai nevertina ir gali elgtis kaip nori. Tas labai blogai, nes kiek žmonių eina į valstybines įstaigas ir yra nevertinami ir pagalbos nesulaukia arba sulaukia tik po ilgo laiko ir pavėluotai. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių klinikų kaip ši, kuri gali pasirūpinti savo klientu, kuris nori dėmesio ir pagalbos susidariusiai situacijai, o ne kuo daugiau išpešti pinigų.
Dabar drąsiai galiu rekomendoti Denticiją, nes atradau kur galiu ateiti be baimės ir pasitikėti nebijant!
Полезный (8)
Сообщить
больше...
Статистика посещаемости
Обновление информации

Ключевые слова

"Дентиция" в Каунасе, одонтологическая клиника, одонтологический кабинет, стоматологическая поликлиника, стоматологическая клиника, помощь одонтолога, помощь дантиста, одонтологи, стоматологи, одонтолог, стоматолог, все одонтологические услуги, болит зуб, зубной врач, уход за зубами, панорамные снимки зубов, снимок зубов, дентальная рентгенограмма, панорамная рентгенограмма, радиограмма, рентгенологические (радиологические) исследования, цефалограмма, зубные болезни, зубная боль, болит зуб, кариес, пломба, пломбирование, лечение зубов, лечение, пломбирование зубов, гнойник, эстетическое пломбирование, гелиопломба, стертые зубы, поврежденные пародонтозом, реставрация зубов, брекеты, выпрямление зубов, отбеливание зубов в Каунасе, пораженные тетрациклином, BEYOND, профессиональная гигиена полости рта, гигиена, чувствительные десны, чувствительные зубы, воспаление десен, периодонтит, периодонтолог, пародонтоз, уздечка языка, спортивная капа, капы для спортсменов, отбеливающая капа, капа от храпа, бруксизм, эндодонт, план лечения, протезирование, терапевтический, медицинская страховка, General financing, Medlizingas, в кредит, без удорожания, протезы, изготовление протезов, анестезия, без боли, лаборатория, съемные протезы, эластичная пластинка, коронка из безметалловой керамики, керамика на основе оксида циркония, коррекция протеза, имплантаты, Zimmer в Каунасе, AnyRidge, STRAUMANN, установка имплантата, удаление зубов, удаление зубов мудрости, лоскутная операция, детский одонтолог, покрытие силантами, лечение детских зубов, справки для детей, аномалия прикуса, неправильный прикус, лечение брекетами, зубные капы, травмы челюстей, эстетическое пломбирование больше...

ОбъявлениеВидео