Список компаний

Dž. Neverauskienės psichologijos, psichoterapijos kabinetas "Psichologinės paslaugos"

Žemaičių pl. / Mosėdžio g. 7, 48177 Kaunas
(+370) 65576060

Поиск маршрута:

Выберите адрес:
Выберите адрес:

Контакты компании

Телефон
(+370) 65576060
Владелец
Dženeta Neverauskienė

Отзывы

Оцените:
0 (не менее 80 символов)
Anonimas
2013.09.09
Labai nuosirdus ir siltas zmogus, jau izengus i kabineta jauciama maloni atmosfera, puikiai suprantanti ir izvalgi gydytoja. rezultata pajutau po pirmos konsultacijos, gyvenimo grozis sugryzo po keliu susitikimu, labai dekoju Dzenetai uz pagalba!
Полезный (1)
Сообщить
Dalia
2013.03.14
Norėčiau padėkoti p.Dženetai, už nuoširdumą, profesionalumą, supratingumą ir t.t. Tai įkvepianti psichologė, padedanti suvokti, kad gyvenimas yra prasmingas, tikslingas, kupinas džiaugsmo ir ramybės. Padėjo atgauti prarastą pasitikėjimą.
Ačiū, stiprybės Jums sunkiame Jūsų darbe. Tokie specialistai labai reikalingi.
Полезный (3)
Сообщить
Anonimas
2013.03.06
Labai džiaugiuosi, kad lankiausi pas Džanetą, gydymo metu buvo aiškiai užsibrėžti tikslai, palaikomas kontaktas viso gydymo metu, visuomet galėjau susisiekti tiek elektroniu paštu tiek telefonu, atlikome eksperimentus, buvo užduodami pratimai atlikti namuose ir stebėti kaip keičiasi elgesys, mąstymas. Labai patiko ir padėjo suprasti problemas ir savo elgesio priežastis ir jas keisti :)
Полезный (3)
Сообщить
Статистика посещаемости
Обновление информации
Поделиться

Ключевые слова

помощь психолога, психотерапия, консультация психолога, психологи, психологи в Каунасе, психолог в Каунасе в Шилайняй, психотерапия, психотерапевтический кабинет в Шилайняй, психология, психотерапевтическая помощь в Каунасе, невроз, нервное расстройство, Депрессия, лечение депрессии, бессоница, беспокойство, страх, проблемы общения, паника, разводы, семейные отношения, семейное консультирование, семейный кризис, консультирование пар, кризис, болезни зависимости, лечение зависимостей, лечение зависимости, нарушения питания, нарушения питания, булимия, анорексия, кабинет психологического консультирования Дженеты Невераускене, квалифицированная психологическая помощь в Каунасе, занятия групповой психотерапией, психотерапевтические группы, психологическая диагностика, лечение тревоги больше...

Торговые марки