Paieškų šiandien: 3963

Naujausios kartos lazeriai – jau BIOFIRST klinikoje

2013 m. kovo 8 d.
Dviejų pagal naujausias technologijas pagamintų medicininės įrangos komplektų – odą atjauninančio lazerio „MCL 30 Dermablate Superfractional Er: YAG“ bei plaukelių šalinimo etalono „MeDioStar NeXT“ - dėka atsivėrė galimybės greitai, saugiai ir neskausmingai atlikti įvairiausias grožio porcedūras, be rizikingos chirurginės intervencijos pašalinti odos defektus ir net pagydyti kai kurias sunkiai įveikiamas odos ligas. Beje, naujausios kartos lazerius kauniečiai įsigijo pirmieji ir kol kas vieninteliai visame Pabaltijyje!


Kaip minėjo ALT kompanijos atstovas Darius Aukščiūnas, į pažangiausias, naujausias technologijas besiorientuojanti BIOFIRST klinika yra įsigijusi ne vieną šios kompanijos pagamintą medicininį įrenginį. Pamatę, kaip ši įranga dirba, kokius rezultatus įmanoma pasiekti, esą buvo maloniai nustebinti ir klinikos gydytojai, ir pacientai. Todėl sužinoję apie naujausios kartos lazerius, klinikos vadovai iškart susidomėjo ir jais.

„Klinikos specialistai buvo apmokyti, kaip šia sudėtinga lazerine įranga naudotis, ir jau teikia aukščiausio lygio medicinines paslaugas,“ - didžiavosi jis.


D. Aukščiūno teigimu, ALT kompanija jau 30 metų dalyvauja kuriant ir įdiegiant į rinką naujausius medicininius lazerius, kryptingai ir sistemingai dirba šioje srityje, o būtent tai ir leidžia pasiekti geriausių rezultatų, pateisinti lazerinės įrangos lyderių vardą visame pasaulyje.

Grožis – be nemalonių pojūčių

BIOFIRST klinikos gydytoja dermatovenerologė Evelina Buinauskaitė pirmoji išbandė naujuosius lazerius ir, išvydusi rezultatus, nedvejodama jiems skyrė aukščiausią įvertinimą.

„Savo darbo praktikoje esu naudojusis ne vienu lazeriu, todėl gerai žinau jų galimybes, - kalbėjo ji. – Galiu drąsiai tvirtinti, kad šie lazeriai grožio industrijai – tikras atradimas. Dabar man jau aišku, kodėl klinikos iš įvairiausių pasaulio šalių šią modernią medicininę įrangą pageidauja kuo greičiau įsigyti, užsakymų eilėje laukia ne vieną ir ne du mėnesius.“

Anot E. Buinauskaitės, nemalonių pojūčių suteikianti plaukų šalinimo procedūra naujausios kartos lazerio „MeDioStar NeXT“ dėka tampa lengvai ištveriama net jautriausiems pacientams, o ypač – skausmo negalintiems pakęsti, tačiau su plaukuota krūtine, nugara ar rankomis nenorintiems „draugauti“ vyrams (moterys, pasirodo, yra daug kantresnės!). Procedūra visiškai neskausminga, nes oda šaldoma naudojant ypatingą metalų lydinį, kurio neturi kitos šaldymo sistemos. Naujasis lazeris jau per kelias procedūras patikimai sunaikina plauko folikulą, neleisdamas jam ataugti, stabdo pūlinukų formavimąsi bei kitokių odos anomalijų išsivystymą, ko negarantuoja įprastos plaukų šalinimo technologijos. Be to, kartu skatinama kolageno ir elastino gamyba, todėl oda greičiau atsinaujina, tampa elastingesnė, lygesnė, taigi ir gražesnė. Beje, ši procedūra yra labai sparti – trunka nuo kelių sekundžių iki kelių minučių. Pavyzdžiui, 10 kvadratinių centimetrų odos plote plaukai pašalinami trumpiau nei per minutę!

Naujasis lazeris nepakeičiamas ir šalinant kitus odos defektus – naikinant pigmentines dėmes, norint odą patempti, atjauninti, pabalinti, gydant aknę (spuogus) ar išsiplėtusias venines kraujagysles, išryškėjusius kapiliarus. Kaip žinia, pastarosios procedūros dažniausiai atliekamos skiriant injekcijas, o tai ir pakankamai skausminga, ir rizikinga. Naujojo lazerio dėka nemalonūs jutimai vėlgi sėkmingai maskuojami šalčiu, o taip laukiamas rezultatas pasiekiamas per stulbinamai trumpą laiką.


Tai toli gražu ne visos pažangių vokiškų technologijų galimybės! Naujoji lazerių įranga – puiki pagalbininkė ir beviltiškoje kovoje su nagų grybeliu, kurio nepavyksta įveikti nei brangiomis piliulėmis, nei gydomaisiais tepalais. Tiesa, priklausomai nuo to, koks nago plotas pažeistas, vienos procedūros gali nepakakti.

Lazerio impulsų galiaLazerinės sistemos „MCL 30 Dermablate Superfractional Er: YAG“ galimybės, galima sakyti, yra neribotos. Be odos atjauninimo ir atgaivinimo, švelnaus masažo ir pilingo, šis lazeris saugiai ir patikimai naikina karpas, apgamus, randus, cholesterolio sankaupas, lygina raukšles, šalina kitus vyresniame amžiuje išryškėjančius nepageidaujamus odos pokyčius.


„Lazeris odai siunčia impulsus, kurie veikia tik tam tikras jos dalis, todėl terminio poveikio plotas sumažėja iki minimumo, nepažeidžiami aplinkiniai audiniai, - modernios įrangos privalumus atskleidė gydytoja. – Dėl šios priežasties mąžta randėjimo ir pigmentacijos pakitimų rizika, ženkliai sutrumpėja odos gijimo procesas, todėl daug greičiau pastebimi gydymo rezultatai.“

Visų šių gydymo metodų efektyvumas, saugumas ir patikimumas patvirtintas išsamiais ir ilgalaikiais klinikiniais tyrimais, todėl naujausios kartos lazeriai iškart sulaukė pripažinimo ir sėkmingai kuria grožį pažangiausias technologijas taikančiose klinikose visame pasaulyje.

Plačiau apie naujųjų lazerių privalumus ir galimybes galite sužinoti apsilankę tinklalapyje www.biogrozis.lt

BIOFIRST klinika, Studentų g. 37, Kaunas. Tel. 8-37 750866, mob. 8-686 40115

Nauji straipsniai