Paieškų šiandien: 9236

Galvos skausmai, migrena, galvos svaigimas

2013 m. kovo 5 d.
Galvos skausmai, migrena, galvos svaigimas. Medicinos moksliniame straipsnyje teigiama, kad rastas vaistas nuo šių ligų:

Mokslinio straipsnio abstraktas anglų kalba:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23215625

Mokslinio straipsnio santrauka lietuvių kalba. Įvadas: Galvos skausmas kamuoja apie 10% -15% visų planetos gyventojų. Šie skausmai yra gydomi įvairiai: dažniausiai medikamentais, neurostimuliacine terapija, psichoterapija, deguonies inhaliacijomis ir kitais metodais. Tyrime dalyvavo 5 pacientai, kurie patyrė sunkius pasikartojančius ir atkaklius galvos skausmus. Šie galvos skausmai buvo atsparūs antimigreniniams vaistams, tame tarpe ir triptanams. Šiems pacientams buvo taikoma ozonoterapija autohemoterapijos būdu. Šios procedūros metu į sterilią talpą, kurioje yra antikoagulianto, paimamas paciento kraujas, jis įsotinamas ozono - deguonies dujų mišiniu ir suleidžiamas atgal į paciento alkūnės veną. Analizuojant rezultatus buvo kreipiamas dėmesys į analgezijos efektą, laikinojo nedarbingumo dienų skaičių dėl galvos skausmų, galvos skausmo dažnį ir skausmo intensyvumą, vertinant pagal skausmo skalę (VAS). Vertinimas buvo atliekamas tris kartus: iki ozonoterapijos, po ozonoterapijos ir praėjus 64,6 ± 36,8 mėnesiams.
Rezultatai: galvos skausmo epizodų skaičius labai sumažėjo per pirmuosius 6 mėnesius po gydymo nuo 80 iki 0-1, o po 6 mėn. galvos skausmo epizodas pasireiškė tik vienam pacientui. Skausmo intensyvumo (VAS) balai iki ozono terapijos buvo 8,7 ± 0,8, palyginti su 1,1 ± 2,5 per 6 mėnesius po gydymo ozonu.
Išvados: Po ozono terapijos sumažėjo galvos skausmo epizodų skaičius ir skausmo stiprumas.

UAB „Euroklinika“ be kitų paslaugų teikia ozono terapijos paslaugas, specializuojasi ligų gydyme ozono pagalba. Dirbant su pacientais, kurie skundžiasi galvos skausmu, migrena, ne neurologinės kilmės galvos svaigimu pastebėjome, kad jau po pirmos procedūros pacientai atžymi, kad pasikeitė galvos skausmų pobūdis: jie nėra tokie atkaklūs, labiau pasiduoda medikamentams, priepuoliai suretėja. Gydymo kursas yra 5-10 procedūrų, priklausomai nuo ligos klinikos, paciento amžiaus ir kitų veiksnių.
Beje, vaikų acetoneminis vėmimas, daugkartinis neaiškios kilmės vėmimas sąlygojamas tų pačių veiksnių, kaip ir suaugusiųjų migrena, todėl gydymas ozonu šiems vaikams duoda gerą efektą.

2013 m. kovo mėn. klinikoje taikoma 20% nuolaida fiziologinio tirpalo su ozonu infuzijoms ir didžiajai autohemoterapijai.
 

UAB „Euroklinika“ yra Vilniuje, Santariškėse, M. Marcinkevičiaus 116. Registracija tel.: (8 5) 272 3683; (8 612) 34 730. Pasikonsultuoti su gydytoja galima tel.: (8 687) 01101.

www.euroklinika.lt

Nauji straipsniai