Paieškų šiandien: 17771
Lista firm

Respublikinė Kauno ligoninė, konsultacijų poliklinika, VšĮ

Hipodromo g. 13 (Šančiai), 45129 Kaunas

(+370) 37342170
         

Ustalanie trasy:

Wybierz adres:
Wybierz adres:

Informacje kontaktowe firmy

Telefon
(+370) 37342170
WWW
www.kaunoligonine.lt
e-mail
poliklinika@kaunoligonine.lt
Filie

Komentarze

Oceń to:
(co najmniej 100 znaków) 0
Rita Sinkeviciene
2017.04.27
Noriu pasveikinti visus ligonines medikus, registraturos darbuotojas, slaugytojas su Medicinos darbuotoju diena. Padekoti Jums uz begaline kantrybe, atsidavima profesijai ir nora visiems padeti. Linkiu patiems Jums stiprios sveikatos, geros nuotaikos ir daug graziu padekos zodziu.:-)
Przydatny (0)
Raport
Elena Gružauskienė
2016.09.26
Širdingai dėkoju Neurologinio skyriaus gydytojai Rūtai Žukauskienei,Daktarei iš didžiosios raidės,palatos sesutei Daliai,išmintingai ir profesionaliai,visam skyriaus kolektyvui už gydymą,rūpestį ir gerą nuotaiką.Sėkmės ir stiprybės sunkiame darbe jums visiems.
Przydatny (0)
Raport
Birute Zavistauskiene
2016.04.27
MIELIEJI MUSU GYDYTOJAI IR SLAUGYTOJAI,
NORIU PASVEIKINTI VISA SIOS LIGONINES KOLEKTYVA MEDICINOS DARBUOTOJU DIENOS PROGA, O TAIP PAT NUOSIRDZIAI PADEKOTI UZ SUGRAZINTA GYVYBE PRIES DAUGELI METU (buvusiai terapijos sk. vedejai Gerb. gyd. Kapustinsdkaitei, tuo metu mane gydziusiai Gerb. N. Riaukienei).
SU DIDZIAUSIA PAGARBA LENKIUOSI GERB. GYD. JUANOS DAMBRAUSKIENES, UZ NEEILINI NUOSIRDUMA IR NORA PADETI ZMONEMS, PAGERINTI KUNO IR SIELOS SVEIKATA.
GERB. Gyd. J. DAMBRAUSKIENE ISMINTINGA, GERA SPECIALISTE IR NUOSIRDI ASMENYBE.. MOKANTI GERBTI BEI SUBURTI PAVALDZIU DARBUOTOJU KOLEKTYVA.
ACIU JUMS GERBIAMIEJI UZ RUPESTI LIGONIAIS. ILGIAUSIU METU VISAM SIOS LIGONINES KOLEKTYVUI IR KIEKVIENAM DARBUOTOJUI ATSKIRAI. GEROS JUMS SVEIKATOS IR ISTVERMES.

Pagarbiai
Birute
Przydatny (0)
Raport
Aktualizacja informacji