Paieškų šiandien: 5626
Lista firm

Odontologijos klinika, Kauno „Denticija“

Vytauto pr. 14 (Centras), 44355 Kaunas

(+370) 67196979
    www.kaunodenticija.lt    E-mail   

Ustalanie trasy:

Wybierz adres:
Wybierz adres:

Informacje kontaktowe firmy

Telefon
(+370) 67196979
Telefon
(+370) 37220202
Faks
(00370) 37409385
Dyrektor
Aldona Vičiulienė
REGON
134515727
NIP
LT345157219

Czas pracy

Poniedziałek
8.00-20.00
Wtorek
8.00-20.00
Środa
8.00-20.00
Czwartek
8.00-20.00
Piątek
8.00-20.00

Komentarze

Oceń to:
(co najmniej 100 znaków) 0
Jonas P
2017.10.09
Buvau nustebintas gyd. bendravimo ir rūpesčio. 2 kartus pagelbėjo extra atveju. Kai kitur reikėjo laukti savaitę su skaudančiu dantimi. Puiki klinika!
Przydatny (1)
Raport
Giedrė, Klaipėda
2017.10.06
Važiavau į Denticiją Kaune 4 implantų isukimui su trumpa narkoze pagal draugų rekomendaciją. Gydytojas Jankauskas, anesteziologe Gražina ir seselė Vilma buvo labai rūpestingi ir malonūs. Ačiū Jiems. Lapkričio mėnesį važiuosiu protezuoti ant implantų. Puiki klinika!
Przydatny (2)
Raport
Lukas P
2017.09.29
Teko gydytis uždegimą danties, kurį kitoje klinikoje norėjo ištraukti ir protezuoti naują. Čia atėjus buvo pasiūlytą pabandyti išgelbėti dantį. Man tiko, nes danties protezavimas, implantacija žinojau kiek kainuoja. O tokių pinigų neturėjau. Užteko kelių apsilankymų ir uždegimas pradėjo mažėti. Dabar paliktas stebėti ar visiškai pasveiks.
Galiu pasakyti tik tiek, kad man labai patiko gydytojų profesionalumas išaiškinant kas buvo daryta, ką dabar reikės daryti, visos galimybės buvo paaiškintos. Dar kas paliko įspūdį, kad nejaučiau skausmo, nors turiu seną baimę eiti pas stomatologus nuo pats vaikystės. Dabar jau užsirašiau gydytis kitą dantį, nes rado, kad yra blogai užplombuota. Keista, nes lankiausi savo poliklinikoje pas savo stomatologus jau nuo senai ir pasitikėjau. O dabar matau, kad nebuvo taip viskas gerai kaip tikėjausi. Tada daug supratau, kad pvz privačioje klinikoje į tave žiūri kitaip, o valstybinėje visai nevertina ir gali elgtis kaip nori. Tas labai blogai, nes kiek žmonių eina į valstybines įstaigas ir yra nevertinami ir pagalbos nesulaukia arba sulaukia tik po ilgo laiko ir pavėluotai. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių klinikų kaip ši, kuri gali pasirūpinti savo klientu, kuris nori dėmesio ir pagalbos susidariusiai situacijai, o ne kuo daugiau išpešti pinigų.
Dabar drąsiai galiu rekomendoti Denticiją, nes atradau kur galiu ateiti be baimės ir pasitikėti nebijant!
Przydatny (7)
Raport
więcej...
Statystyka odwiedzin strony
Aktualizacja informacji

Kryterium wyszukiwania

Denticija w Kownie, klinika odontologiczna, gabinet odontologiczny, poliklinika stomatologiczna, klinika stmatologiczna, pomoc odontologa, pomoc dentysty, odontolodzy, stomatolodzy, odontolog, stomatolog, wszystkie usługi stomatologiczne, boli ząb, dentysta, pielęgnacja zębów, zdjęcia panoramiczne zębów, zdjęcie zębów (dentystyczne), rentgenogram wewnątrzustny, rentgenogram panoramiczny, radiogram, badania rentgenologiczne (radiologiczne), cefalogram, choroby dentystyczne, ból zębów, boli ząb, próchnica, plomba, plombowanie, leczenie zębów, leczenie, plombowanie zębów, ropień, plombowanie estetyczne, plomba kompozytowa, zużyte zęby, uszkodzone przez paradontozę, restauracja zębów, aparaty ortodontyczne, prostowanie zębów, wybielanie zębów w Kownie, uszkodzone przez tetracyklinę, BEYOND, profesjonalna higiena jamy ustnej, higiena, wrażliwe dziąsła, wrażliwe zęby, zapalenie dziąseł, periodontolog, periodontolog, paradontoza, wędzidełko podjęzykowe, sportowe ochraniacze na zęby, ochraniacze na zęby dla sportowców, szyna (nakładka) wybielająca, wkładka na chrapanie, bruksizm, endodonta w Kownie, plan leczenia, protezowanie, terapeutyczny, ubezpieczenie zdrowotne, General financing, leasing medyczny, na raty, bez podrożenia, protezy, produkcja protezów, znieczulenie, bez bólu, laboratorium, protezy ruchome, elastyczne płyta, bezmetalowa korona zębowa, ceramika tlenku cyrkonu, korekta protetyczna, implanty, Zimmer w Kownie, AnyRidge, STRAUMANN, wkręcenie implantu, usuwanie zębów, usuwanie zębów mądrości, operacja płatowa, odontolog dziecięcy, pokrycie uszczelniaczem, leczenie zębów u dzieci, zaświadczenia dla dzieci, anomalie zgryzu, nieprawidłowy zgryz, leczenie, nakałdki na zęby, urazy szczęki, plombowanie estetyczne więcej...

OgłoszenieWideo