Lista firm

Centro poliklinika, VšĮ, Diagnostikos centras, terapijos ir chirurgijos skyrius

Pylimo g. 3 (Naujamiestis), 01117 Vilnius
(+370) 52514092

Ustalanie trasy:

Wybierz adres:
Wybierz adres:

Filie

Zobacz wszystkie adresy

Informacje kontaktowe firmy

Telefon
(+370) 52514092

Komentarze

Oceń to:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Dėkinga pacientė
2016.02.07
Norėčiau visiems padėkoti. Labai draugiškas ir profesionalus personalas. Nuo pat pradžių darbuotojai buvo malonūs, šilti, leido atsipalaiduoti ir iš tiesų darė viską, kad kuo geriau man padėtų. Likau labai patenkinta atlikta procedūra . Neturiu jokių nusiskundimų ir tikrai visiem rekomenduočiau Centro poliklinikos Dienos chirurgijos skyrių.
Przydatny (0)
Raport
Daina
2015.11.04
Jeigu norite operacinėje pasijusti lyg namie - rekomenduoju Centro poliklinikos Dienos chirurgijos skyrių. Buvau nuoširdžiai sužavėta gydytojo chirurgo R. Lapėno ir viso personalo profesionalumu bei dėmesiu. Dėkoju ir linkiu kuo geriausios kloties.
Przydatny (0)
Raport
Audrius
2012.05.14
Del paslaugu, kurias teikia Pylimo Centro poliklinikos Diagnostikos centras, terapijos ir chirurgijos skyrius - tikrai rekomenduociau drasiai kreiptis. Puikus gydytojas - chirurgas R. Lapenas ir nuostabus visas personalas. Neseniai teko operuotis - trumpai tariant PUIKIAI atliko savo darba! Nuostabus viso personalo bendravimas ir aptarnavimas. Belieka labai padekoti ir palinketi, kad dedes ar tetos, kurie skiria pinigelius, atsizvelgtu i labai gerai dirbancius medicinos darbuotojus ir padidintu atlyginima!

PS si atsiliepima rase zmogus nieko bendro neturintis su medicina ;)
Przydatny (0)
Raport
Aktualizacja informacji