Paieškų šiandien: 3435
Įmonių sąrašas

V. Juralevičienės įmonė

Pašilės g. 37 (Gričiupis), 51377 Kaunas

(8 37) 200173
    www.vjklinika.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 200173
Tinklalapis
Savininkė
Vilma Juralevičienė
Įmonės kodas
134414468

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

V. Juralevičienės įmonė

Dantų balinimas
Burnos higiena
Odontologo paslaugos
Mūsų odontologijos klinika savo veiklą pradėjo 1995 metais ir per šiuos metus įgijo pacientų pasitikėjimą. Klinika yra įsikūrusi Kaune, Pašilės ir Purėno gatvių sankirtoje, prie A.Sabonio oranžinio krepšinio centro. Klinikoje įrengti du gydomieji kabinetai su moderniomis A-dec firmos odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja įranga. Diagnostikai naudojamas Kodak firmos rentgenas su integruota kompiuterine radioviziografine sistema, kas leidžia sumažinti rentgeno spindulių dozę, kuria pacientas veikiamas tyrimo metu.
Mes norime, kad pacientai jaustųsi jaukiai ir gautų geriausią aptarnavimą, kad vizitas mūsų klinikoje būtų sklandus ir malonus - Jus pasitiks besišypsančios ir visuomet pasirengusios padėti mūsų darbuotojos.
Kadangi klinikoje dirba įvairių sričių specialistai, turime sąlygas komandiniam darbui: kiekvieno paciento situaciją kruopščiai analizuojame, apsvarstome ir tik tuomet parenkame optimalų gydymo planą. Glaudus bendradarbiavimas su dantų protezavimo laboratorija padeda pasiekti geriausią rezultatą , negaišinant Jūsų brangaus laiko. Prieš pradedant gydymą pacientui pateikiamas individualus gydymo planas, kuriame atsispindi gydymo eiga, laikas ir kaina. Nuoširdus ir malonus bendravimas su pacientu, abipusis supratimas - tik taip mes galime pasiekti puikių gydymo rezultatų. Profesionali odontologų komanda padarys viską, kad Jūsų šypseną puoštų lygūs, tvarkingi dantys - sveikatos ir pasitikėjimo savimi šaltinis.
daugiau...