Įmonių sąrašas

Silicio biotechnologijos, UAB

Gynėjų g. 14 (Naujamiestis), 01109 Vilnius

(8 675) 99978
1 metai veikloje
 www.fitobalt.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 675) 99978
Tinklalapis
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas
Direktorė
Rūta Bieliauskienė
Įmonės kodas
304639660
PVM kodas
LT100011529114

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Agne
2018.08.08
Nupirkau tėčiui, kuris skundėsi refliuksu. Po 3 dienų vartojimo, nustojo kilti rugštys. Kai vėl pasikartos, bandysim dar kart ir bus matyt, ar tai ne sutapimas.
Naudingas (32)
Pranešti
Aurelija
2018.07.27
Noriu pasidžiaugti rezultatais, Polisorb Plus kažkokie stebuklingi milteliai, gėriau dešimt dienų kaip rašo pakuotėje, praėjo alergija šunų plaukams dar tik kelios dienos nėra bet negaliu patikėti kad taip suveikė. Galvoju alergenus sutraukė gal žarnyne.
Naudingas (34)
Pranešti
Antanas
2018.07.26
Pirkausi organizmo valymo priemone Polisorb Plus, likau maloniai nustebes kaip suveike apsinuodijus maistu, po 30min dingo pilvo putimas ir silpnumo jausmas.
Naudingas (49)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Silicio biotechnologijos, UAB

Švarus organizmas – tai geros sveikatos garantas. Pasidomėjus galima sulaukti daug įvairių pasiūlymų organizmo valymui, bet ar visi pasiūlymai tikrai veikia taip, kaip juos pristato?
Jei siūlomas aktyvuotos anglies produktas, tai pagal absorbcines savybes Polisorb yra keliasdešimt kartų stipresnis už aktyvuotą anglį, nes tai – silicio dioksidas – mineralas, kurio koloidai stipriai suriša susikaupusias atliekas ir jas be problemų pašalina .
Jei Polisorb palyginti su žoliniais preparatais – tai čia lyg lašas jūroje, kur Polisorb yra jūra, o siūlomi produktai – tik vienas lašas, kuris žmogaus organizme pravalo siaurą takelį…
Polisorb – naujos kartos ypač stiprus sorbentas. Jo klinikiniai tyrimai sėkmingai praėjo Rusijoje, ir gauti rezultatai buvo tiesiog puikūs: produktas atitinka visus šiandien keliamus sorbentams reikalavimus.
Absoliučiai netoksiškas. Nesukeldamas jokių pašalinių veiksnių mūsų organizme.
Silasita/Polisorb Plius absorbuoja šlakus ir kitas nereikalingas susikaupusias medžiagas ne tik žarnyne, bet ir kepenyse, inkstuose, šlapimo šalinimo sistemoje.
Pats iš organizmo pasišalina nepakitęs kartu su šalinimo produktais natūraliu būdu.
Kad suprastume Silasita/Polisorb Plius unikalumą, įsivaizduokite: žmogaus žarnynas šalina maisto atliekas maždaug iš 200 kv. m., o Silasita/Polisorb Plius sugeba pašalinti nereikalingų susikaupusių atliekų dvigubai daugiau.
Rusijoje jis jau eilę metų taikomas visose medicinos srityse gydymui bei profilaktikai.
Polisorb natūraliai suriša ir pašalina iš organizmo :
bakterijas ir jų toksines medžiagas,
netinkamo maisto atliekas;
antigenus;
bet kokias susikaupusias toksines medžiagas organizme;
alergenus; sunkiuosius metalus; radio nukleidus; laisvuosius radikalus; (galima duoti net kūdikiams prie maistinės alergijos)
toksinus – nėščioms moterims prie toksikozės
išveda cholesterolį
aktyvuoja imuninę sistemą
šalina cheminių preparatų likučius iš organizmo po chemoterapijos ar spinduliavimo.
arba tiesiog – organizmo valymui profilaktiniais tikslais, nes jau trisdešimtais savo gyvenimo metais žmogus vidutiniškai turi prikaupęs apie 5 kg šlakų ir kitokių nereikalingų medžiagų, kurios savaime iš organizmo nepasišalina ir dažnai būna visokių sveikatos sutrikimų priežastimi.
Viso to sekoje – Silasita/Polisorb Plius išvalo ir harmonizuoja mūsų organizmą tolesniam funkcionavimui.
Tokiu būdu galima įveikti tokius susirgimus kaip psoriazę, chronišką bronchitą, neaiškius alerginius bėrimus, apsinuodijimą ir pan. Polisorb yra būtinas po antibiotikų kurso, nes jis pašalina negyvas bakterijų sankaupas, vadinamas pūliniais bei padeda organizmui pilnai atsistatyti.
Polisorb Plius/Silasita parduodami maisto papildų parduotuvėse ir kai kuriose Lietuvos vaistinėse.

daugiau...

Video