Įmonių sąrašas

Sidabrilis, UAB

Keramikų akgl. 20, 52245 Kaunas
(8 675) 41459
Dirbame 24 val.
7 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 675) 41459
Tinklalapis
El. paštas
Vadovas
Kačinskas Povilas
Įmonės kodas
304061637
Registracijos data
2015.06.17
Darbuotojai
9 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
479,98 € (2022 spalis) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
0.00-24.00
Antradienis
0.00-24.00
Trečiadienis
0.00-24.00
Ketvirtadienis
0.00-24.00
Penktadienis
0.00-24.00
Šeštadienis
0.00-24.00
Sekmadienis
0.00-24.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Dovilė
2021.03.06
Ačiū, kad esate ir visada padedate! Žmogiški, jautrūs ir tikri profesionalai. Ačiū visai komandai, rekomenduoju!!
Naudingas (3)
Pranešti
Anzelika
2020.03.07
Labai organizuoti, operatyvus, mandagūs vyrukai jų paslaugomis naudojamės jau treti metai, nusivilti neteko, rekomenduoja visiems šauni komanda. Ačiū kad esate.
Naudingas (8)
Pranešti
Alina
2020.03.03
Labai organizuoti vyrukai, vikriai, mandagiai, nuoširdžiai dirba... kreipėmės dėl neįgalios mamos pervežimo iki ir atgal gydymo įstaigos... viskas vyko lb. sklandžiai, ačiū už išsprestą promlemą... rekomenduoju, tikrai palengvina iškilusiom problemom su neįgaliaisiais...
Naudingas (16)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Privati Greitoji medicinos pagalba
Budėjimai renginiuose
Ligonių pervežimas
Ligonių pervežimas iš užsienio ir į užsienį
UAB „Sidabrilis“ automobilių parką sudaro greitosios medicinos pagalbos automobiliai su visa įstatymuose numatyta bei būtina medicinos įranga. Mūsų personalas - ilgametę greitosios medicinos pagalbos patirtį bei atitinkamą išsilavinimą turintys medikai. Dirbame 24 valandas per parą – visada pasiruošusi komanda padėti tiek jums, tiek jūsų ligoniams. Turime visus reikiamus dokumentus ir sertifikatus bei licencijas.

Ligonių ir neįgaliųjų pervežimas. Kvalifikuota komanda gali pasiūlyti visas paslaugas, susijusias su ligonių bei neįgaliųjų pervežimu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Galime pervežti: neįgaliuosius; Sėdinčius ir gulinčius ligonius; Suteikiame pagalbą lydint; Nešame ligonius ir viskuo pasirūpiname patys. Visos paslaugos atliekamos ne tik kokybiškai, bet ir rūpestingai: suteikiame visą reikiamą informaciją ligonio šeimos nariams bei komunikuojame tiesiogiai su gydymo įstaigomis, siekdami užtikrinti tinkamą ligonio priėmimą. Galime parvežti ligonius iš bet kurios užsienio valstybės greitai ir kokybiškai, visos kelionės metu užtikrindami kvalifikuoto mediko dėmesį ligoniui.

Privati greitoji medicinos pagalba ir budėjimas renginiuose. Budime renginiuose visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo renginio specifikos, pobūdžio ir vietos: nuo koncertų, bėgimo maratonų iki automobilių, motociklų lenktynių ar uždarų renginių. Kvalifikuota komanda puikiai moka dirbti su skirtingo pobūdžio traumomis ar skirtingo amžiaus grupių dalyviais bei žiūrovais. Siekdami lojalių ir ilgalaikių partnerių, taikome lanksčią kainodarą ir įkainių sistemą.
Daugiau...

Paieškos žodžiai

Ligonių pervežimas visoje Lietuvoje, neįgaliųjų pervežimas visoje Lietuvoje, ligonių pervežimas Kaune, neįgaliųjų pervežimas Kaune, neįgaliųjų pervežimas, sėdinčių ligonių pervežimas, gulinčių ligonių pervežimas, sėdinčių ligonių pervežimas Kaune, gulinčių ligonių pervežimas Kaune.
Ligonių nešimas, ligonių nešimas Kaune, pagalba ligonio šeimai, pagalba ligonio šeimai Kaune, Budėjimas renginiuose, Renginiai, pagalba renginiu metu, budejimas, greitoji renginiu metu, greitoji pagalba, vairuotojams pirma pagalba, pirmos pagalbos pažymėjimas, pažymėjimas, pirmosios pagalbos įgūdžių pažymėjimas Kaune, Paramedikas, slauga Kaune, Slauga, ligonių slauga, neįgaliųjų slauga, Skubios pagalbos slaugytojas, gydytojas, skubi pagalba, pirma pagalba, lašelinės, kateteriai, lašelinių lašinimas, vaistų leidimas, privati greitoji, privati greitoji medicinos pagalba, pervežimai iš įstaigos į įstaigą, ligonių transportavimas, reabilitacijos ligoninės, neįgaliųjų pervežimas į slaugos namus, neįgaliųjų pervežimas į globos namus, Ligonio parvežimas iš užsienio, gulinčio ligonio parvežimas iš užsienio, ligonio pervežimas iš užsienio su gydytojo priežiūra, ligonio pervežimas iš užsienio į Lietuvą, repatriacija, ligonio transportavimas iš užsienio, ligonio transportavimas į užsienį, ligonio pervežimas europoje, paciento transportavimo paslaugos iš užsienio, GMP, greitoji medicinos pagalba, GMP paslaugos renginiuose, greitosios medicinos pagalbos paslaugos renginiuose, ligonių ir neįgaliųjų pervežimas daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge