Įmonių sąrašas

Sidabrilis, UAB

Draugystės g. 17-1, 51229 Kaunas
(8 675) 41459
Dirbame dabar 0.00-24.00
4 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 675) 41459
El. paštas
Direktorius
Mantas Malašauskas
Įmonės kodas
304061637
Registracijos data
2015.06.17
Darbuotojai
12 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas
326,11 € (2019 rugpjūtis) daugiau...

Darbo laikas

Pirmadienis
0.00-24.00
Antradienis
0.00-24.00
Trečiadienis
0.00-24.00
Ketvirtadienis
0.00-24.00
Penktadienis
0.00-24.00
Šeštadienis
0.00-24.00
Sekmadienis
0.00-24.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Giedrė
2019.08.15
Teko pasinaudoti Jūsų paslaugomis pervežant mamą iš KKL į K.Griniaus slaugos ligoninės Panemunės skyrių. Nuoširdus ačiū už pagalbą, supratingumą, jautrumą. Rekomenduoju visiems, puiki komanda.
Naudingas (1)
Pranešti
Aldona
2019.07.05
Super! Graži darbo kultūra, nuoširdumas ir šiltas dėmesys žmogu. AČIŪ visai komandai.
Naudingas (1)
Pranešti
Ausra
2018.12.06
Ačiū už puikų darbą, malonų aptarnavimą pervežant Tėvuką iš Giedraičių į Kauno ligoninę ir atgal. Rekomenduoju visiems, kam reikalinga tokia pagalba.
Naudingas (7)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Privati Greitoji medicinos pagalba
Budėjimai renginiuose
Ligonių pervežimas
Ligonių pervežimas iš užsienio ir į užsienį
Privalomieji pirmosios pagalbos mokymai / kursai
Išblaivinimas, pagirių gydymas po alkoholio vartojimo paciento namuose
UAB „Sidabrilis“ automobilių parką sudaro greitosios medicinos pagalbos automobiliai su visa įstatymuose numatyta bei būtina medicinos įranga. Mūsų personalas - ilgametę greitosios medicinos pagalbos patirtį bei atitinkamą išsilavinimą turintys medikai. Dirbame 24 valandas per parą – visada pasiruošusi komanda padėti tiek jums, tiek jūsų ligoniams. Turime visus reikiamus dokumentus ir sertifikatus bei licencijas.

Ligonių ir neįgaliųjų pervežimas. Kvalifikuota komanda gali pasiūlyti visas paslaugas, susijusias su ligonių bei neįgaliųjų pervežimu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Galime pervežti: neįgaliuosius; Sėdinčius ir gulinčius ligonius; Suteikiame pagalbą lydint; Nešame ligonius ir viskuo pasirūpiname patys. Visos paslaugos atliekamos ne tik kokybiškai, bet ir rūpestingai: suteikiame visą reikiamą informaciją ligonio šeimos nariams bei komunikuojame tiesiogiai su gydymo įstaigomis, siekdami užtikrinti tinkamą ligonio priėmimą. Galime parvežti ligonius iš bet kurios užsienio valstybės greitai ir kokybiškai, visos kelionės metu užtikrindami kvalifikuoto mediko dėmesį ligoniui.

Privati greitoji medicinos pagalba ir budėjimas renginiuose. Budime renginiuose visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo renginio specifikos, pobūdžio ir vietos: nuo koncertų, bėgimo maratonų iki automobilių, motociklų lenktynių ar uždarų renginių. Kvalifikuota komanda puikiai moka dirbti su skirtingo pobūdžio traumomis ar skirtingo amžiaus grupių dalyviais bei žiūrovais. Siekdami lojalių ir ilgalaikių partnerių, taikome lanksčią kainodarą ir įkainių sistemą.

Privalomieji pirmos pagalbos kursai. Remiantis Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministro 2008 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. V-69 (Žin., 2008, Nr. 14-490) patvirtintomis mokymų programomis, organizuojame privalomuosius pirmosios pagalbos kursus. Mokymus organizuojame ir tiems, kurie siekia gerinti įgūdžius savarankiškai, neverčiami įstatymų. Mes tikime, kad laiku suteikta pirmoji pagalba gali išgelbėti gyvybę ir siekiame, kad kiekvienas iš mūsų mokėtų padėti šalia esančiam bei neliktų abejingas. Nelaimė nesirenka laiko ar vietos: akimirką įsivaizduokite, kad Jūsų artimajam ar bendradarbiui sustreikuoja širdis ar jis užspringsta pietų pertraukos metu. Ar Jūs tokioje situacijoje sugebėtumėte padėti žmogui?

Kursus veda kvalifikuoti bei licencijuoti specialistai, turintys ilgametę greitosios medicinos pagalbos patirtį. Esant poreikiui, į mokymus atvykstame greitosios medicinos pagalbos automobiliu bei supažindiname su jame esančia įranga. Mes suprantame, kad tik įtaigiai ir įdomiai pateikti net ir svarbūs dalykai lieka nepamiršti – tik taip dirbdami mes pasieksime rezultato.

Išblaivinimas, pagirių gydymas po ilgalaikio alkoholio vartojimo paciento namuose. Atstatomi netekti skysčiai, mineralai, vitaminai, šalinamas alkoholis iš organizmo, skiriami medikamentai, lašinė infuzija. Paprastai išblaivinimo, pagirių gydymo procedūra gali trukti nuo vienos iki kelių valandų.
daugiau...

Paieškos žodžiai

Ligonių pervežimas visoje Lietuvoje, neįgaliųjų pervežimas visoje Lietuvoje, ligonių pervežimas Kaune, neįgaliųjų pervežimas Kaune, neįgaliųjų pervežimas, sėdinčių ligonių pervežimas, gulinčių ligonių pervežimas, sėdinčių ligonių pervežimas Kaune, gulinčių ligonių pervežimas Kaune, ligonių nešimas, ligonių nešimas Kaune, pagalba ligonio šeimai, pagalba ligonio šeimai Kaune, Budėjimas renginiuose, Renginiai, pagalba renginiu metu, budejimas, greitoji renginiu metu, greitoji pagalba, vairuotojams pirma pagalba, pirmos pagalbos pažymėjimas, pažymėjimas, pirmosios pagalbos įgūdžių pažymėjimas Kaune, gaivinimo mokymai, gaivinimo mokymai kaune, užspringimo mokymai, užspringimo mokymai Kaune, vaikų pirma pagalba, vaikų pirmos pagalbos mokymai Kaune, kūdikių pirma pagalba, kūdikių pirmos pagalbos mokymai Kaune, suaugusių pirmos pagalbos mokymai, suaugusių pirmos pagalbos mokymai Kaune, kritinių būklių mokymai, kritinių būklių mokymai Kaune, Paramedikas, Skubios pagalbos slaugytojas, gydytojas, skubi pagalba, pirma pagalba, išblaivinimas, Išblaivinimas Kaune, blaivinimas visoje Lietuvoje, išblaivinimas Lietuvoje, blaivinimas namie, išblaivinimas Lietuvoje, lašelinės, kateteriai, lašelinių lašinimas, vaistų leidimas, privati greitoji, privati greitoji medicinos pagalba, pervežimai iš įstaigos į įstaigą, ligonių transportavimas, reabilitacijos ligoninės, neįgaliųjų pervežimas į slaugos namus, neįgaliųjų pervežimas į globos namus, Ligonio parvežimas iš užsienio, gulinčio ligonio parvežimas iš užsienio, ligonio pervežimas iš užsienio su gydytojo priežiūra, ligonio pervežimas iš užsienio į Lietuvą, repatriacija, ligonio transportavimas iš užsienio, ligonio transportavimas į užsienį, ligonio pervežimas europoje, paciento transportavimo paslaugos iš užsienio, detoksikacija, Detoksikacija namuose daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge