Įmonių sąrašas

Rietavo socialinių paslaugų centras

L. Ivinskio g. 2, 90311 Rietavas
(8 448) 68210
Uždaryta dabar

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 448) 68210
El. paštas
rspcentras@gmail.com
Direktorius
Danutė Stončiuvienė
Įmonės kodas
300084115

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-15.45
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Šilavoto globos namai, VšĮ
166 km | A. Radušio g. 6, Šilavotas, Prienų r.
Moderni socialinių paslaugų įstaiga
Ilgalaikė (trumpalaikė) globa
Nuolatinė slauga ir priežiūra
Mūsų tikslas – užtikrinti saugią ir sveiką aplinką, teikiame žmogaus orumą atitinkančią pagalbą, suderintą su asmens sveikatos priežiūra, nuolatine slauga ir nuolatine priežiūra, kitomis specialiosios pagalbos priemonėmis, švietimu ir ugdymu, padedančią kompensuoti prarastą savarankiškumą bei gebėjimus palaikyti ryšius su šeima ir visuomene.

VšĮ Šilavoto globos namai – tai moderni įstaiga, teikianti kokybiškas paslaugas senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia
Senyvo amžiaus žmonės turi turėti galimybę naudotis jiems suteiktomis visomis teisėmis ir laisvėmis esant bent kurioje įstaigoje teikiančioje, priežiūrą ir globą bei gydymą, visokeriopai gerbiant jų orumą, pažiūras, poreikius ir asmeninį gyvenimą.
Jūsų laukiame nuostabiame gamtos kampelyje, Prienų rajone Šilavoto kaime A. Radušio g. 6, naujame pastate. Gyventojai apgyvendinami vienviečiuose, dviviečiuose ar triviečiuose kambariuose, atsižvelgiant į gyventojų interesus ir poreikius, sveikatos būklę ir savarankiškumo lygį.
Giraitės namai, VšĮ
150,1 km | Alksnių g. 10, Giraitė, Kauno r.
Ilgalaikė, trumpalaikė globa ir slauga
Priimami įvairiomis ligomis sergantys žmonės
Teikiamos kokybiškos globos ir slaugos socialinės paslaugos
Esu gydytoja Daiva Marija Aleknavičienė – VšĮ „Giraitės namų“ direktorė. Ilgą laiką dirbau Kauno m. greitosios medicinos pagalbos stotyje ir Kauno klinikinėje ligoninėje. Per savo 29 metų darbo stažą supratau kuo ir kaip gyvena senjorai ir jų artimieji.
Ne paslaptis, kad su amžiumi ateina ir ligos. Ne kiekvienas savo artimąjį galime kvalifikuotai globoti ir slaugyti namuose. Taip pat, supratau, kad senjorams dažnai pritrūksta ir paprasčiausio bendravimo su savo bendraamžiais. Todėl nusprendžiau atidaryti privačius senjorų globos ir slaugos namus.

Norėjosi sukurti tokius namus, kurie būtų jaukūs, komfortiški ir švarūs, kur dirbtų savo darbą išmanantys ir šilti žmonės. Kur yra svarbi ne tik fizinė, bet ir dvasinė kiekvieno pas mus gyvenančio žmogaus būsena.
Tam, kad įgyvendinčiau savo sumanymą, į pagalbą pasikviečiau puikiai savo darbą išmanančią specialistę, turinčią 36 metų darbo patirtį vidaus ligų srityje, gydytoją Virginiją Rožukienę.
Bendromis jėgomis 2014 metais atidarėme „Giraitės namus“, kuriuose gyventojų priežiūra rūpinasi 30, tikrai atsidavusių savo darbui, žmonių komanda. Kreipiuosi į Jus su pasiūlymu: atvykite ir įsitikinkite, kad Giraitės namai yra geriausias pasirinkimas Jūsų artimajam.
Rojaus vartai, senelių globos namai, VšĮ
150,3 km | Klevų g. 30, Giraitė, Kauno r.
Ilgalaikė, trumpalaikė senelių globa
Globa į namus
Asmens sveikatos priežiūra ir slauga
VšĮ "Rojaus vartai" specializuoti senelių globos namai pradėjo savo veiklą 2015-03-23.
Globos namuose teikiamos ilgalaikės socialinės globos, trumpalaikės priežiūros, socialinės globos į namus, slaugos, reabilitacijos ir kitos paslaugos. Gyventojams sukurtos jaukios namų sąlygos gamtoje, artimųjų, globos namų personalo, savanorių apsuptyje, šeimos gydytojo priežiūroje. Organizuojami koncertai, išvykos į gamtą, vyksta šv.mišios.
Akacijų užuovėja, senelių globos namai, VšĮ
157,9 km | M. Katiliškio g. 33, buvusi Akacijų g. 58, Kaunas
Ilgalaikė ir trumpalaikė senelių globa
Asmens sveikatos priežiūra ir slauga
Nauji senelių globos namai Kaune „Akacijų užuovėja“ teikia ilgalaikės ir trumpalaikės globos paslaugas. Namų gyventojams suteikiame kvalifikuotą priežiūrą visą parą, valgius gaminame profesionalaus virėjo jėgomis, savoje virtuvėje, rūpinamės asmens higiena bei organizuojam laisvalaikį. Senelių slaugos namai įsikūrę gražioje, ramioje vietoje, didelėje teritorijoje. Graži aplinka džiugina akį, suteikia dvasinį ramumą.
Saulės globos namai
153,9 km | Juodkrantės g. 10 (Vilijampolė), Kaunas
Ilgalaikė globa ir slauga
Teikiamos kokybiškos globos paslaugos
Kokybiškas maitinimas bei priežiūra
Greito gyvenimo tempo vedami, mes daug laiko praleidžiame darbe, todėl nelieka laiko artimųjų priežiūrai ir slaugai. Mes esame tam, kad padėtume Jums.
Tai ne tik galimybė nuo intensyvios priežiūros pailsėti artimiesiems, bet ir puiki proga senjorams atgauti jėgas bei gyvenimo džiaugsmą jaukiuose namuose kartu su rūpestingu kolektyvu ir bendraminčiais.
Jaukumu išsiskiriančiuose namuose laukia šilta, draugiška atmosfera ir nerūpestinga senatvė. Namuose ištisą parą dirba kvalifikuotos slaugytojos. Teikiame ilgalaikes globos paslaugas: apgyvendinimas, maitinimas, sveikatos priežiūra, asmens higienos, laisvalaikio organizavimas ir kitos būtinos paslaugos.
Užuovėja, vaikų dienos centras Kaune
155,3 km | Šv. Gertrūdos g. 8A, Kaunas
vaikų dienos centrai, vaikų dienos centras užuovėja, vaikų dienos centro veikla, vaikų dienos centras Kaune, vaikų dienos centrų teikiamos paslaugos, dienos centrų veikla, Kauno vaikų dienos centrai, samariečių vaikų dienos centras, vaikų užimtumas vasaros metu, socialinės rizikos šeimos, socialinės paslaugos šeimai ir vaikams, pagalba vaikui
Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyrius
155,3 km | Šv. Gertrūdos g. 8A, Kaunas
Gulinčių neįgaliųjų, neįgaliųjų vežimėliuose ir vienišų senyvo amžiaus asmenų pervežimas
Slaugos priemonių nuoma
Samarietiška globa: dienos socialinė priežiūra asmens namuose, pagalba buityje
Privalomosios pirmosios pagalbos mokymai (išduodame pažymėjimus)
Privalomasis higienos įgūdžių mokymai (išduodame pažymėjimus)
Vaikų dienos centrai “Užuovėja”
Senjorų centras
Turime du labdaros punktus (avalynė, drabužiai, smulkūs namų apyvokos daiktai)
Maisto dalinimo punktas Kaune.
Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyrius yra savanoriška, savarankiška labdaros visuomeninė organizacija. Svarbiausias samariečių bendrijos tikslas yra rūpintis nelaimės ištiktais žmonėmis, globoti senus vienišus žmones, žmones su negalia, padėti mažas pajamas gaunantiems asmenims, socialiai remtinoms ir daugiavaikėms šeimoms. Esame įkūrę du vaikų dienos centrus „Užuovėja“ (Kauno senamiestyje ir Šlienavoje, Kauno raj.), kuriuose rūpinamės asocialių šeimų vaikų lavinimu ir užimtumu. Kauno skyrius turi maisto dalinimo punktą, esantį Partizanų g. 5, kuriame per 2017 metus apsilankė apie 1500 socialiai remtinų asmenų. Nemaža dalis jų yra iš socialinės rizikos šeimų, mažas pajamas gaunantys asmenys, socialiai remtinos ir daugiavaikės šeimos, vieniši senyvo amžiaus žmonės, sunkiai besiverčiantys neįgalieji. Kauno samariečiai turi specializuotą transportą, kuriuo gulinčius neįgaliuosius ir neįgaliuosius vežimėliuose perveža į gydymo įstaigas ir hemodializės centrus. Samariečiai – savanoriai laiptais klientus užneša rankomis. Nemokamai teikiame neįgaliesiems slaugos priemones: funkcines lovas, neįgaliųjų vežimėlius ir pan. Rengiame privalomosios pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių mokymų kursus (išduodame pažymėjimus). Mokymus organizuojame mūsų įstaigoje arba atvažiuojame į numatytą vietą. Turime senjorų centrą ir Neįgaliųjų dienos centrą.

Socialinė globa Jūsų namuose
155,5 km | Laisvės al. 101A (Centras), Kaunas
Slaugos ir socialinės globos paslaugos asmens namuose
Pagalba užtikrinanti savarankišką gyvenimą namuose
Galime padėti užklupus ligai, įvykus traumai ar atėjus garbingai senatvei
Socialinės Globos paslaugos leidžia senti, prižiūrimam specialistų, savo namuose. Slaugytojų padėjėjai pacientų namuose apsilanko pagal poreikį – nuo dviejų iki aštuonių valandų per dieną, išlaisvindami artimuosius nuo prievolės ištisą laiką patiems juos prižiūrėti arba atiduoti į slaugos ligonines.
Alzheimerio ir demencijos našta, labdaros ir paramos fondas
155 km | A. Jasaičio g. 16 (Žaliakalnis), Kaunas
Visapusiška globa ir slauga
Paliatyvi slauga
Ilgalaikė ir trumpalaikė
Neįgaliųjų maitinimas
Senelių namai, Lietuva, senelių namai Kauno rajonas, trumpalaikė slauga, sergančių, žmonių globa, sergančių žmonių slauga, socialinės paslaugos, Globa priežiūra, globos namai, globos namai Kaune, slaugos namai Kaune, globa Kaune, slauga Kaune, slaugos namai, globa, priežiūra visą parą, senelių globos, namai, senelių slauga Kaune, seneliu namai Lietuvoje, globos namai, Lietuvoje, ilgalaikė slauga, Slauga, Senelių namai, Slauga, senelių slauga, senelių, globa, senelių slaugymas, senjorų slauga, senjorų globa, kvalifikuota, Slauga, kvalifikuotos slaugytojos, ilgalaikė globa, trumpalaikė slauga, trumpalaikė globa, ilgalaikė slauga, senelių globos namai Lietuva, senelių pensionatas, senelių namai profesionali globa, neįgaliųjų maitinimas, neįgaliųjų konsultavimas
Vita lumina, slaugos namai, UAB
152,1 km | Bažnyčios g. 4, Domeikava, Kauno r.
Ilgalaikė ir trumpalaikė slauga
Savaitgalinė senjorų globa ir slauga
Slauga globojant sergančius Alzhaimeriu
Neįgaliųjų asmenų globa
Slaugos namai "Vita lumina" įsikūrę Domeikavoje (Bažnyčios g. 4), Kauno raj.
Teikiame aukštos kokybės slaugos ir socialinės priežiūros bei viduriniojo medicinos personalo paslaugas. Ilgalaikė , trumpalaikė ir savaitgalinė pagyvenusių bei asmenų su negalia globa ir slauga .Patirtis globojant asmenis sergančius Alzheimeriu ir senatvine dimensija.
Atliekamos visos šeimos gydytojo paskirtos procedūros: matuojamas kraujospūdis, sekamas cukraus kiekis kraujyje, daromi kraujo tyrimai, žaizdų perrišimai. Prireikus konsultuoja gydytojas specialistas. Pasirūpiname medikamentų išrašymu ir pristatymu (jeigu ligonis yra prisirašęs prie mus konsultuojančio šeimos gydytojo).
Esant reikalui kviečiama greitoji medicinos pagalba ir pacientas vežamas į ligoninę. Aprūpiname slaugos priemonėmis. Visą parą budi medikas ( bendrosios praktikos slaugytoja). Priimami pacientai iš visos Lietuvos. Išsamesnė informacija tel. 864028209
Teikiama ir nauja paslauga (Ligonių pervežimas specialiu medicinos transportu).
Globos ir priežiūros centras, VšĮ
155,5 km | Žvangučių g. 2 (Žaliakalnis), Kaunas
Ilgalaikė (trumpalaikė) globa ir priežiūra
Kokybiškų globos ir priežiūros paslaugų teikimas
Priimami asmenys sergantys įvairiomis ligomis iš visos Lietuvos
VŠĮ GLOBOS IR PRIEŽIŪROS CENTRAS yra įsikūręs Kauno mieste, Žvangučių g. 2, kuri yra žaliakalnio mikrorajone. Labai patogioje strategiškai miesto vietoje, ramioje gatvėje. Netoli yra Kauno Klinikos bei Kalniečių poliklinika. Globos ir priežiūros centrą galima puikiai pasiekti visuomeniniu transportu, dėl ko labai patogu gyventojų artimiesiems juos dažnai lankyti.
Mes norime pasiūlyti neįgalių ir pagyvenusių asmenų globos ir priežiūros paslaugas, užtikrinant teisę asmeniui pasirinkti sveikatos priežiūros įstaigą ar gydytoją, aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis, tinkamą sveiktos priežiūros paslaugų organizavimą, užtikrinantį asmens fizinę ir psichinę sveikatą; asmens apsaugą ir saugumą; kasdienės veiklos organizavimą, nepamirštant ir kuo artimesnės aplinkos gyventojų namų aplinkai, reikalingą maisto racioną; kad būtų patenkinti visi asmens poreikiai ir interesai – nuoširdų, apmokytą bei kvalifikuotą personalą.
MISIJA – teikti socialines paslaugas senyvo amžiaus žmonėms ir žmonėms su negalia, užtikrinant jiems kuo artimesnę namų aplinką, kad jaustųsi saugūs, reikalingi ir kokybiškai bei oriai gyventų.
VIZIJA – būti modernia, lanksčia, socialinės globos paslaugas teikiančia įstaiga, kuri užtikrintų globos namų gyventojams visapusišką jų poreikių patenkinimą, jaukią, artimą namams gyvenimo aplinką, kad šioje įstaigoje komfortiškai jaustųsi ir gyventojai ir dirbantis personalas.
Kontaktai: tel. +370 673 65 011; +370 607 15077;
Žvangučių g. 2/Purienų g. 12, Kaunas
Prienų globos namai
177,3 km | Panemunės g. 28, Prienai
Ilgalaikė socialinė globa
Trumpalaikė socialinė globa
Bendrosios socialinės paslaugos
Socialinė integracija visuomenėje
Jeigu Jūs namuose prižiūrite sunkiai sergantį, neįgalų ar senyvo amžiaus žmogų ir neturite galimybių jį prižiūrėti, maloniai kviečiame pasinaudoti ilgalaikės socialinės globos/slaugos paslaugomis Prienų globos namuose. O gal tiesiog pavargote ir norite atsikvėpti dieną, kitą, savaitę, ar net mėnesį? Tokiu atveju galime Jums pasiūlyti trumpalaikės socialinės globos paslaugas.
Jeigu už paslaugą pagal sutartį galite mokėti patys ar jūsų artimieji, tereikia su Prienų globos namais suderinti atvykimo laiką ir atvykus pasirašyti sutartį. Jeigu reikalinga savivaldybės lėšų dalis, pagal galiojančius LR teisės aktus, Jūs turite kreiptis į savo deklaruotos gyvenamos vietos savivaldybės socialinį skyrių.

Mūsų įkainiai:
Suaugusiam asmeniui ar senyvo amžiaus asmeniui su sunkia negalia – 780 Eur per mėn.;
Suaugusiam asmeniui su negalia ar senyvo amžiaus asmeniui – 665 Eur per mėn.
Maloniai kviečiame apžiūrėti mūsų globos namus darbo dienomis. Jei galite tik savaitgaliais, susiderinkime laiką nurodytais kontaktais. Įsitikinsite, ar Jums, Jūsų slaugomam/globojamam žmogui būtų priimtinos sąlygos, aplinka, tvarka.
Laukiame Jūsų paklausimų darbo dienomis, tel. (8 319) 60 401 – administracija, ar Jums patogiu laiku, tel. (8 319) 60 386 – socialiniai darbuotojai. Galite mums rašyti el. p. info@pgn.lt arba laiškus, adresu: Panemunės g. 28, LT-59116 Prienai. Prienų globos namų internetinio puslapio adresas: www.pgn.lt
Vita lumina, slaugos namai
155,9 km | A. Merkio g. 40, Lapės, Kauno r.
Ilgalaikė ir trumpalaikė slauga
Savaitgalinė senjorų globa ir slauga
Slauga globojant sergančius Alzhaimeriu
Neįgaliųjų asmenų globa
Slaugos namai "Vita lumina" įsikūrę Domeikavoje (Bažnyčios g. 4), Kauno raj.
Teikiame aukštos kokybės slaugos ir socialinės priežiūros bei viduriniojo medicinos personalo paslaugas. Ilgalaikė , trumpalaikė ir savaitgalinė pagyvenusių bei asmenų su negalia globa ir slauga .Patirtis globojant asmenis sergančius Alzheimeriu ir senatvine dimensija.
Atliekamos visos šeimos gydytojo paskirtos procedūros: matuojamas kraujospūdis, sekamas cukraus kiekis kraujyje, daromi kraujo tyrimai, žaizdų perrišimai. Prireikus konsultuoja gydytojas specialistas. Pasirūpiname medikamentų išrašymu ir pristatymu (jeigu ligonis yra prisirašęs prie mus konsultuojančio šeimos gydytojo).
Esant reikalui kviečiama greitoji medicinos pagalba ir pacientas vežamas į ligoninę. Aprūpiname slaugos priemonėmis. Visą parą budi medikas ( bendrosios praktikos slaugytoja). Priimami pacientai iš visos Lietuvos. Išsamesnė informacija tel. 864028209
Teikiama ir nauja paslauga (Ligonių pervežimas specialiu medicinos transportu).
Namučiai Jums, VšĮ
155,8 km | A. Merkio g. 7A-1, Lapės, Kauno r.
Ilgalaikė, trumpalaikė globa ir slauga
Šeimos gydytojai ir bendros praktikos slaugytojai šalia Jūsų visą dieną
Priimami įvairiomis ligomis sergantys žmonės
Slaugos namai, grupinio gyvenimo namai
Mes privalome gerbti ir saugoti savo garbaus amžiaus žmones. Kai jų neteksime niekas mums nepatars kaip sulipdyti savo gyvenimo šukes ir kaip pastatyti tvirta nama. Senoliai žino, kur viršus ir kur apačia,kokie tie matmenys, lemiantys gyvenimo sekmę. Jie išmintingi ir supratingi. Todėl mastyti apie senatvę svarbu ne tik seniems, bet ir kiekvienam žmogui. Ar gražus bus mūsų senėjimas - priklauso nuo mūsų. Senatvė primena gražų rudenį, o jis paženklintas nuostabiausiomis spalvomis, švelnia saulės šviesa ir derliaus nuėmimo švente, mėgavimosi įvairiomis dovanomis. Senatvė primena ir žiemą - ji kupina ramybės ir tylos, šilumos ir meilės. Senstant svarbu priimti ne tik rudens ir žiemos grožį, bet ir jų atšiaurumą ir visame tame kas neduoda ramybės, vis dėl to, atrasti meilė.
Todėl stenkimės, kad senas žmogus, sėdėdamas patogiame krėsle žvelgtų į mus, spinduliuodamas ramybę ir žinojimą apie laika, kad tik eidami juo tampame išmintingi, įgauname rimties ir spalvingumo.
Mūsų pastate, pirmame aukšte yra ir šeimos sveikatos centras.


Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras
160,9 km | R. Kalantos g. 80 (Petrašiūnai), Kaunas
Slaugos specialistų rengimas
Globos specialistų mokymas
Socialinių paslaugų specialistų rengimas
Reabilitacijos specialistų ruošimas
Profesinis mokymas – sėkmingos karjeros pagrindas. Šiandien profesinis mokymas patrauklus visiems, norintiems įgyti paklausią profesiją, gerą, kad sėkmingai įsilietų į darbo rinką, įgyvendintų savo karjeros planus.
Tokias tendencijas švietimo sferoje pastebi ir veiklos trisdešimtmetį skaičiuojantys Kauno statybos ir paslaugų centre dirbantys specialistai.
Centre siekiama padėti kiekvienam atrasti jam priimtiniausią mokymosi būdą. Jame dirbančių specialistų teigimu, nuolat skiriamas dėmesys ugdymo proceso gerinimui, nepamirštama orientuoti ugdymo turinį į asmens esminių kompetencijų, ypač mokėjimo mokytis, pilietiškumo, verslumo, skaitmeninio raštingumo ugdymą. Pedagogams svarbu, kad mokinys, baigdamas mokyklą, būtų pasirengęs savarnkiškam gyvenimui sėkmingai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje ir darbo rinkoje.
Centro siūlomos mokymo programos diferencijuotos pagal stojančiųjų poreikius ir jau turimas žinias bei išsilavinimą.
Neturintiems pagrindinio išsilavinimo, siūloma jį įgyti paraleliai mokantis apdailininko, mūrininko (betonuotojo), staliaus ir suvirintojos specialybių.
Turintiems pagrindinį išsilavinimą siūloma įgyti vidurinį išsilavinimą kartu su pastatų restauratoriaus, pastatų šiltintojo, staliaus ar statybos verslo paslaugų teikėjo specialybes. Šių ir kitų specialybių taip pat kviečiami mokytis ir jau turintys vidurinį išsilavinimą asmenys.
Centre esama ir mokymo programų, skirtų mokiniams, baigusiems specialiųjų mokyklų 9 ir 10 klases, bendrojo ugdymo mokyklų, kurie mokėsi pagal individualizuotą ir pritaikomąją programą. Šiems jaunuoliams siūloma rintis apdailininko, avalynės taisytojo, floristo, lengvųjų dirbinių pynėjo ir lengvųjų drabužių siuvėjo, staliaus ar virėjo specialybę. Centras taip pat vykdo ir formaliojo tęstinio mokymo programas.
Skaičiuojama, kad nuo centro įkūrimo parengta ne vienas tūkstantis įvairių profesinio mokymo programų specialistų.
Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre dirbantys specialistai savo žinias nuolat atnaujina ne tik seminaruose ir konferencijose, bet ir stažuotėse Lietuvoje ir užsienyje.
Centras aktyviai prisideda prie Leonardo da Vinčio mobilumo projekto „Statybos projektų vadyba“ bei mokytojų kvalifikacijos kėlimo ES šalyse projektų įgyvendinimo. Minėtuose projektuose dalyvavę Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro pedagogai turėjo galimybę gilinti savo žinias ir sėmėsi patirties Prancūzijoje, Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Danijoje. Šios galimybės kelti kvalifikaciją užsienyje pedagogams suteikė neįkainojamos patirties bei atvėrė naujas bendradarbiavimo perspektyvas su profesinio ugdymo įstaigomis, esančiomis už mūsų šalies ribų. Besisvečiuodami užsienio šalyse projektų dalyviai iš Kauno lankė profesines mokyklas, susitiko su jų vadovais, kurie supažindino su mokymo proceso organizavimu, mokymo programomis, pedagogams buvo suteiktos galimybės pabuvoti naujai įrengtose dirbtuvėse, tiesiogiai susipažinti su praktiniu mokymu, apžiūrėti naudojamą įrangą ir įrenginius bei juos išbandyti. Įvertinus centro patirtį įgyvendinant tarptautinius projektus, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui suteikta „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo chartija.
Druskininkų globos ir slaugos namai, VšĮ
230,9 km | Klonio g. 14B, Druskininkai
Šiuolaikiška socialinių paslaugų įstaiga
Ilgalaikė (trumpalaikė) globa
Nuolatinė slauga ir priežiūra
Mūsų tikslas – užtikrinti saugią ir sveiką aplinką, teikiame žmogaus orumą atitinkančią pagalbą, suderintą su asmens sveikatos priežiūra, nuolatine slauga ir nuolatine priežiūra, kitomis specialiosios pagalbos priemonėmis, švietimu ir ugdymu, padedančią kompensuoti prarastą savarankiškumą bei gebėjimus palaikyti ryšius su šeima ir visuomene.

Druskininkų globos ir slaugos namai – tai šiuolaikiška socialinių paslaugų įstaiga, siekianti žengti koja kojon pagal šių dienų paslaugų poreikio tendencijas, ES keliamus reikalavimus, turinti teikiamų paslaugų licencijas (globos, globos namuose, slaugos, kineziterapijos).

Druskininkuose, tai yra vienintelė įstaiga, kuri teikia kompleksines socialines paslaugas ir leidžia asmeniui bei jo artimiesiems pasirinkti paslaugų paketus pagal poreikį, t.y. ilgalaikę (trumpalaikę) globą Druskininkų globos ir slaugos namuose ar paslaugas asmens namuose. Teikiamos paslaugos gali būti pakopinės, t.y. kai teikiamos paslaugos asmens namuose nebetenkina, tarpininkaujame parenkant bei apgyvendinant senelius globos namuose. Vienišiems žmonėms gulint slaugos ligoninėse ar gydymo įstaigose, galime juos lankyti ir rūpintis, prižiūrėti laikinai paliktus namus, atlikti kitus pavedimus.

Jūsų laukiame nuostabiame gamtos kampelyje, Druskininkų centre Klonio 14 B. Gyventojai apgyvendinami vienviečiuose, dviviečiuose ar triviečiuose kambariuose, atsižvelgiant į gyventojų interesus ir poreikius, sveikatos būklę ir savarankiškumo lygį.