Paieškų šiandien: 9748
Įmonių sąrašas

Pušyno kelias, sanatorija, VšĮ

Pušyno kelias 25 (Verkiai), 08311 Vilnius

(8 5) 2764645
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2764645
Tinklalapis
www.pusynokelias.lt
El. paštas
manopusynokelias@gmail.com
Direktorius
Vytautas Dumbrovas
Įmonės kodas
123072287
PVM kodas
LT230722811

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-19.00
Antradienis
8.00-19.00
Trečiadienis
8.00-19.00
Ketvirtadienis
8.00-19.00
Penktadienis
8.00-19.00
Šeštadienis
8.00-16.00

Pušyno kelias, sanatorija, VšĮ

Sanatorija „Pušyno kelias“ – vienintelė sanatorija Vilniuje, tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras .
Sanatorijos „Pušyno kelias“, įsikūrusi nuostabiame Verkių regioniniame parke. Tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis, esantis atokiau, nors ir netoli miesto centro, su patogiu privažiavimu ir nemokamu automobilių parkavimu. O išskirtinė vieta Vilniaus mieste suteikia puikias galimybes klimato terapijai, psichologinei ir dvasinei reabilitacijai.
Sanatorija „Pušyno kelias“ yra vos 10 minučių kelio nuo Sostinės centro, didžiųjų prekybos centrų: „Akropolio“, „Ozo“, Sporto ir pramoginių renginių „Siemens“ arenos.
Sanatorijoje „Pušyno kelias“ veikia ir suaugusių ir vaikų skyriai.
Sanatorijos personalas turi didžiulę patirtį, čia dirba patyrę specialista : fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, gydytojai pediatrai, alergologai, pulmonologai, neurologai, kineziterapeutai, masažistai, logoterapeutai, psichologai, socialinis darbuotojas, vaikų slaugyojos, bei kitas personalas.
Pacientai apgyvendinami kambariuose su patogumais. Yra poilsio ir laisvalaikio kmabariai. Mokyklinio amžiaus vaikai lanko čia esančią trikalbę mokyklą.
Sanatorija „Pušyno kelias“ teikia gydymo ir sveikatimo paslaugas ištisus metus. Pacientai priimami nemokamam gydymui su TLK pažymomis. Teikiamos ir mokamos paslaugos.
Šiuo metu suaugusiųjų skyriuje yra 70 lovų, vaikų skyriuje 120 lovų.
Sanatorijoje gydomi šie susirgimai: Judamojo atramos aparato pažeidimai. Nervų sistemos ligos.
Kvėpavimo sistemos ligos. Ausų, nosies, gerklės ligos. Nefrologinės ligos. Odos ligos.
Siūlomos procedūros: Kineziterapija (individuali, grupinė, kineziterapija baseine). Ergoterapija (rankų funkcijos gerinimas, kompensacinės įrangos adaptacija, kasdieninės veiklos mokymas). Gydomasis masažas (atpalaiduojamasis, stimuliuojamasis, vibracinis). Fizioterapija (parafino vonelės, gydomojo purvo aplikacijos, magneto terapija, impulsinės srovės, raumenų elektrostimuliacija, elektroforezė, ultraaukšto dažnio srovės, poliarizuotos šviesos terapija, mikrobangų terapija, inhaliacijos). Haloterapija (druskų kambarys). Hidroterapija (povandeninis masažas, baseinas, vertikalios vonios). Logoterapeuto konsultacia ir gydymas, socialinio darbuotojo ir psichologo konsultacijos.
Vaikams organizuojami įvairūs renginiai: paskaitos, vakaronės, žaidimai, šokiai, teminės šventės ir k.t.
Mes padėsime Jums sustiprinti sveikatą, atgauti jėgas, kad būtumėte sveikesni, darbingesni, užsigrūdinę ir pilni energijos!
daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
anonimas
2017.03.13
puiki sanatorija ir maistas vietoj gaminamas
Naudingas (0)
Pranešti
Duomenų atnaujinimas