Paieškų šiandien: 18150
Įmonių sąrašas

Psichosocialinės ir darbo integracijos centras

Šilo g. 24 (Antakalnis), 10317 Vilnius

(8 620) 41297
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 620) 41297
Tinklalapis
www.pdic.lt
El. paštas
ruta.mackaniene@gmail.com
Direktorė
Rūta Mackanienė
Įmonės kodas
301700930

Psichosocialinės ir darbo integracijos centras

Viešoji įstaiga „Psichosocialinės ir darbo integracijos centras“:
- teikia socialines, teisines ir švietimo konsultavimo bei psichologinės reabilitacijos, įdarbinimo paslaugas neįgaliesiems, socialiai remtiniems, įvairių amžiaus tarpsnių ir atskirties grupių asmenims, stiprinant ir skatininant lygias galimybes bei sėkmingo integravimosi į visuomenę procesą.
- skatina bei šviečia visuomenės narius, siekiant padėti neįgaliesiems,socialiai remtiniems, įįvairių amžiaus tarpsnių asmenims integruotis į visuomenę.

Lietuvoje vis didėja neįgaliųjų žmonių skaičius. Autoavarijos, užpuolimai, alkoholis ir narkotikai, užterštumas, žalingi įpročiai ir kiti neigiami faktoriai sąlygoja didėjantį žmonių skaičių, kuriems reikalinga pagalba. “Psichosocialinės ir darbo integracijos centras” pasiryžęs šią pagalbą suteikti. Centro darbuotojai stengiasi padėti nelaimės ištiktiems žmonėms ir sprendžia įvairias problemas.

Viešoji įstaiga „Psichosocialinės ir darbo integracijos centras“ dirba su įvairios negalios (judėjimo, sensorinių sutrikimų ir kt.) asmenimis ir atskirties grupėmis (priešpensijinio ir pensijinio amžiaus), teikia pagalbą tvarkant įvairius dokumentus bei tarpininkauja įdarbinant. Darbuotojai mielai padeda vienišiems asmenims ir šeimoms, turinčioms namuose asmenį, kuriam būtina priežiūra; padeda šeimoms, auginančioms neįgalų vaiką; suteikia trumpalaikę slaugą; organizuoja užimtumo kūrybines stovyklos, bei užsiimame kita kūrybine socialine veikla.

“Psichosocialinės ir darbo integracijos centras” – tai atrama, visiems, kuriems reikalinga pagalba.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas