Paieškų šiandien: 5206
Įmonių sąrašas

Psichologinės pagalbos ir diagnostikos centras

Josvainių g. 24, 57274 Kėdainiai

(8 600) 73248
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 600) 73248
El. paštas
drevinskieneausra@gmail.com
Savininkė
Aušra Drevinskienė

Psichologinės pagalbos ir diagnostikos centras

Psichologinės pagalbos ir diagnostikos centre teikiama kvalifikuota psichologinė pagalba vaikams, paaugliams, suaugusiesiems ir poroms. Pagalbą taip pat teikia logopedas, surdopedagogas, specialusis pedagogas.

Psichologų komanda:

Psichologė, FIE (Feuerstein’s Instrumental Enrichment Program) terapeutė Rita Mickienė naudodama psichodinaminės psichoterapijos metodus vykdo asmenybės sutrikimų, neurozių, depresijų, miego, adaptacijos sutrikimų psichoterapiją, paeda įveikti psichologinės krizės. Padeda esant mokymosi sunkumams, atlieka psichodiagnostiką (asmenybės, mąstymo, pažintinių funkcijų tyrimas). Atlieka dinaminį intelekto ir mokymosi ypatumų vertinimas remiantis Feuersteino metodu, esant poreikiui teikia rekomendacijas tėvams ir mokytojams.

Psichologė, KET (Kognityvinė ir elgesio terapija) terapeutė Aušra Drevinskienė konsultuoja esant depresijai, įvairiems nerimo sutrikimams: panikos sutrikimas, generalizuotas nerimo sutrikimas, socialines (auditorijos, bendravimo ir pan.) baimes ir specifines (vorų, bičių ir kitas) fobijas, esant įkyrumams. Taip pat konsultuoja esant valgymo sutrikimams, miego sutrikimams, būklėms, kurioms būdingas chroniškas ar stiprus skausmas ir pan, Konsultuoja priklausomybių turinčius asmenis. Padeda spręsti vaikų ir paauglių problemas, esant mokyklos nelankymo, elgesio problemoms, save žalojančiam elgesiui.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas