Įmonių sąrašas

Psichologė, psichoterapeutė Ž. Blaževičienė

Vilties g. 9-2A, 92227 Klaipėda
(0 616) 49684
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(0 616) 49684
Tinklalapis
Vadovas
Žana Blaževičienė

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Giedrė
2019.10.31
Nuostabi psichologė, padėjusi man labai sunkioje situacijoje. Nuoširdžiai klausė ir domėjosi, palaikė. Ačiū Jums Žana!
Naudingas (9)
Pranešti
Pacientas
2018.11.17
Daug klausineja, gylinasi i problema. Labai geras psichologas, rekomenduoju. Ejau pas kita psichologa, tai galiu palyginti.
Naudingas (9)
Pranešti
Alina
2017.01.09
Žana, ačiū jūms už pagalbą, nuoširdumą. Dabar galiu ir noriu gyventi toliau. Linkiu sėkmės jūsų darbę.
Naudingas (110)
Pranešti


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Psichologinis suaugusiųjų konsultavimas
Porų konsultavimas ir psichoterapija
Psichologinis paauglių ir tėvų konsultavimas
Psicholog - Psichoterapevt možet konsultirovat po ruski
Teikiu psichologinę pagalbą esant emociniams sutrikimams: nerimastingumui, depresijai, įvairioms baimėms ir sociofobijoms, panikos priepuoliams, pavydo, agresijos ir pykčio proveržiams. Ištikus gyvenimo krizėms: patyrus skyrybas, artimo žmogaus netektį, vienatvę. Padedu spręsti problemas porų santykiuose (tradicinėse ir netradicinėse), taip pat esant įvairioms priklausomybėms: nuo alkoholio, interneto, azartinių žaidimų, impulsyvaus apsipirkinėjimo. Konsultuoju gyvenimo kokybės gerinimo, savirealizacijos, saviugdos, bei vidinių resursų ir galimybių atskleidimo klausimais. Padedu atgauti dvasinę pusiausvyrą, spręsti problemas esant sunkumams su saviverte ir vystant ilgalaikius santykius.

Kita informacija: Esu psichologas psichoterapeutas su daugiau nei 20 metų patirtimi ir žinau, kad trys dalykai yra nesugrąžinami, tai - laikas, žodis ir galimybė. Taigi, negaiškite laiko veltui, atidžiai rinkitės žodžius ir nepraleiskite progos kažką pakeisti. Nes ateis diena, kuomet Jūs suprasite, kad iššvaistėte visą savo gyvenimą abejonėms, taisyklių ir draudimų laikymuisi, kurias sugalvojo visuomenė, vietoje to, kad gyventi, džiaugtis, kvėpuoti pilna krūtine ir mėgautis gyvenimu, tačiau gali būti per vėlu... Kiekvieno žmogaus viduje yra šviesa ir resursai, tam kad judėti į priekį. Jeigu Jūs trokštate permainų ir esate pasirengę dirbti su savimi, norite pajusti vidinę laisvę, būti laimingais ir pasitikinčiais savimi, tuomet mums pakeliui.

Aš gerbiu asmenybę, vertinu santykius, esu dėmesinga detalėms ir garantuoju konfidencialumą.
Daugiau...